Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tiszti Fogi és a többiek! Gyerekeknek fog- és szájápolás fórum

Tiszti Fogi és a többiek! Gyerekeknek fog- és szájápolás (beszélgetős fórum)


6. c3ac85b9f4 (válaszként erre: 5. - Hisztikirálynő)
2012. nov. 28. 12:37

Kedves Hisztikirálynő!

Köszönöm a válaszodat, nagyon sokat segítettél azzal, hogy megírtad a személyes tapasztalataitokat és örülök, hogy leírtad, hogy ilyen könyv is létezik! :-)

Szép napot neked!

2012. nov. 27. 21:51
Szerintem a Fognyűvő Manócska c. mese nagyon hasznos a gyerekek mindennapos fogápolásra való nevelésében. Az én lányom imádja!
2012. nov. 26. 15:44

Kedves acuko!

Az említett kiadvány, a "Tiszti Fogi és a többiek" körülbelül 20-25 évvel került tudtommal forgalomba. A kérdést nem magam miatt tettem fel, hanem egy ismerősöm gyereke érdekében, mert az ismerősöm családjában a gyerekek el vannak hanyagolva és szerettem volna segíteni a picinek valahogyan.


Kedves Vili a veréb!

Úgy gondolom, hogy nem az elnevezés a lényeg, hanem a tartalom, valamint az a kérdés, hogy a gyerekek számára hasznos tud-e lenni a kiadvány, bármilyen szempontból.


Kérem a kedves további hozzászólókat, hogy a leírt tények ismeretében írjanak.


További szép napot kívánok!

2012. nov. 26. 12:05

Már a megfogalmazás is visszataszító...

Fogigátló és társai?

Nyilván fogalmazásgátlót szedtek.

2012. nov. 26. 11:52
Nem ismerem. Nem hallottam erről. Bár az én gyerekeim már nagyok, minden rendben van a fogukkal és az enyémmel is. Tiszti és Fogi nélkül is.. :)
2012. nov. 26. 11:36

Kedves hoxa fórumozók!


Ismeritek a Tiszti Fogi és a többiek című gyerekeknek szóló füzetet? Olvastátok valamikor, például gyerekkorotokban vagy éppen gyerekeiteknek? Mi a véleményetek a kiadványról? Hány éveseknek való? Tartalmas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook