Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden ami a kalóriaszámlálással kapcsolatos!!! fórum

Minden ami a kalóriaszámlálással kapcsolatos!!! (beszélgetős fórum)


14. GasiIldi (válaszként erre: 6. - Acuko)
2012. nov. 27. 23:16
Acuko, Nem értelek miért kell ilyen gúnyosan írnod nekünk, akkor, amikor nem tudhatod kinek, milyen betegséggel, problémával kell megküzdenie. Nem biztos, hogy például ha neked is fémmel lenne kiegészítve az egyik térded (pl. nekem), akkor ugyanolyan vékonykán futkosnál, mint most. Ne érts félre, de nekünk igenis fontos, hogy legalább itt meg tudjuk beszélni azt, ami egy hozzád hasonlót nem igazán érdekel. - legalábbis az általad több részben leírtak alapján nekem ez így jött le.
2012. nov. 27. 00:32

Sziasztok!

Általában a nőknek 1200 kcal és 130 ch, amit a cukrosoknak,javasolnak fogyás esetén. Éppen egy másik fórumban dicsérték a kaloriabázis oldalt, kiszámoltam magamat és itt is 1200 kcal jött ki. Icuska nekem is a kcal+ch, de inkább a ch-t számolom, mert már fejből tudom mit ehetek, amit elosztok 5 étkezésre(a naplóban elolvashatod). Az egyik kolléganőm szintén alulműk.pajzsmiriggyel velem együtt fogy(igaz kicsit lassabban, de én vagyok a dagibb), a vérnyomásom és a cukrom nekem is magas, habár -18 kilóval fele vérnyomáscsökkentőt szedek és kezd helyreállni a vércukrom a megfelelő ch eloszlás miatt. Zsanzi egyetértek veled! én is ezt követem:-)

12. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. nov. 26. 17:22
Szia ! Én is többnyire ezzel a módszerrel tudok apadni , eddig csak kcal-t számoltam , most ch-t is igy sikerült újra kicsit lefele menni . Nem tudom a te általad jelzett ch lényegesen kevesebb mint amit az ember lánya csak úgy eszik ? Mennyi az ideális pl nekem ilyen korúan , pajzsmirigy alul termelősen , magas vérnyomival , még talán cukor nincs! Annyi kcal nem kevés ?
11. 9f98008a3b (válaszként erre: 10. - Acuko)
2012. nov. 26. 12:13

Lehet, hogy nem leszek, kinyúlok a számoktól. :/

Na nem a kalóriásoktól! :)))

10. acuko (válaszként erre: 9. - 9f98008a3b)
2012. nov. 26. 12:12
Én meg most megyek. Dolgozni. De este visszajövök ám!!! :)
9. 9f98008a3b (válaszként erre: 8. - Acuko)
2012. nov. 26. 12:11

Csakis! :DDD


Hát olyan perverz dolgot műveltem, hogy dolgoztam! :/


Nem is értem, miért nem a kalóriákat számoltam. :S


Szép napot! ;)

8. acuko (válaszként erre: 7. - 9f98008a3b)
2012. nov. 26. 12:09
Na jó reggelt? Hát merre járt kiskegyed?? Talán épp a kalóriákat számolgatta mostanáig.. :)
7. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Acuko)
2012. nov. 26. 12:08
Fogyis fórumból a sok sosem elég! :DDD
6. acuko (válaszként erre: 5. - AlBundy)
2012. nov. 26. 12:07

Én megmondodm a tutit: Több mozgás, kevesebb kaja.

Ennyire egyszerű. :)

5. AlBundy (válaszként erre: 4. - Acuko)
2012. nov. 26. 12:04
Csak van sok száz mindenféle sarlatán módszerekben hívők fóruma ugyanennyi sztárdiéta követő marhák stb stb, meg egy faék egyszerűségű módszer a kalóriaszámolósoknak, ahol kaphat választ a kérdéseire az ember. Felesleges elaprózni a dolgot..
4. acuko (válaszként erre: 3. - AlBundy)
2012. nov. 26. 11:59
És sokszázvalahány fogyis is van, mégis minden nap inditanak 3-4-et..
2012. nov. 26. 09:59
Már van egy kalóriaszámolós fórum.
2. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. nov. 26. 09:55

Ez engem is érdekel, én számolom a kcalt,meg a Ch-át is, igaz, nálam nem egyszerű a dolog,mert beteg is vagyok,de szívesen olvaslak majd benneteket pláne,akik profik ebben,biztosan tudnak segíteni :)


Szerintem szépen haladsz , nem is szabad ennél szigorúbb legyél magaddal....

2012. nov. 26. 09:26

Sziasztok!!!

Egy ideje már a kalóriaszámlálással foglalkozom és ennek végre meg lett az eredménye is sok sikertelen diéta után most 13 kiló mínusznál tartok.

A titka: 1200 kalóriát eszem és 100-150g szénhidrátot meg mozgok mellette.

De sajnos még mindig vannak kérdéseim a főzéssel és sok sok mással kapcsolatban és ezért gondoltam , hogy el indítom ezt a fórumot , és itt hátha találok társat is aki kalória számlálással fogyizik és meg tudunk osztani egymással tapasztalatokat , recepteket , ötleteket és persze az eredményeket is.

Remélem sikeres lesz a fórum és találok társat!!!

Sok sikert mindenkinek a diétájához!!!

Zsanzi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook