Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok közepes árkategóriájú vizes/friss illatú parfümöket? (Pl. Oriflame Sensoria)? fórum

Ajánlanátok közepes árkategóriájú vizes/friss illatú parfümöket? (Pl. Oriflame Sensoria)? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 26. 19:14
Koszonom a hozzaszolasokat:). Megszaggintom az Eclatot es a Pure-t is. A Gucci sajnos nekem tul draga:).
2012. nov. 25. 22:52
amúgy, imádom, és ajánlom az Eclat-ot.... Pff.... de fincsi illata van!
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Bibi25)
2012. nov. 25. 22:48

figyi! Nem kell drogériában megvenni a parfümöt, és akkor, ami ott drága kategóriás lenne, közép kategóriássá válik.... én is Újpestre járok ki Alizhoz, ha parfümöt kell vennem, mert tudom, h eredetit ad, csak nem a belvárosban, nme plázában bérel üzletet, és máris megfizethetővé teszi az árakat....

Úgy szoktam csinálni, h bemegyek egy Duglas-be, kinézem, h mi tetszik, aztán ki BKV-zok Újpestre, és ott megveszem.... Töredékéért, mint a parfümériás, plázás ár.....

2012. nov. 25. 22:32
Avon: Pure O2
2012. nov. 25. 21:48
Gucci: Flora
2012. nov. 25. 21:47
Ajanlanatok kozepes arkategoriaju vizes/friss illatu parfumoket? (Pl. Oriflame Sensoria)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook