Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok arról, hogy járadék vagy rokkantság mellett ha dolgozik valaki mit szól az oszi hozzá! fórum

Mit tudtok arról, hogy járadék vagy rokkantság mellett ha dolgozik valaki mit szól az oszi hozzá! (beszélgetős fórum)


2012. nov. 25. 10:10

Édesanyám rokkantsági százalékát már felülvizsgálták. Ő dolgozik mellette, a megengedett időintervallumban.


Nemrégiben kapta meg a határozatot miszerint növelték a rokkantsági fokozatát.


Pedig nem szenvedett, nem játszotta meg magát, mint a felülvizsgálaton szinte mindenki, beszéltek helyette a leletei.

4. beziske (válaszként erre: 3. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 24. 14:01
Na ez a borzasztó!A férjem megy a jövőhéten és egy hete nem dolgozik,de nem is veszik vissza!
2012. nov. 24. 13:17
Tudni én sem tudom,de szerintem jobban jársz-már ha megteheted-hogy megszakítod a munkaviszonyodat a felülvizsgálat idejére,és igyekszel minél elesettebnek látszani..szerintem is simán bezsuppolnak,ha képes vagy lábraállni,hátmég ha dolgozni is tudsz.
2012. nov. 24. 11:25

Szomorú, de ma már se ellátás, se munka..

Úgy tudom, és nagyon sok ilyet lehet hallani, hogy a visszarendeltek közül még azoknak is csökkentik a százalékot, és elküldik dolgozni, aki bizonyitottan munkaképtelenek! Ha bármilyen jövedelme van a járadék mellett, azt nem tűrik, és akkor bizony járadék nincs többé. Vagy ez, vagy az.

A legrászorultabbakkal csesznek ki, és alázzák meg azok, akik milliókat vesznek fel. Ez ma Magyarország.

2012. nov. 24. 11:15
Volt már valaki felülvizsgálaton úgy,hogy dolgozik mellette?Milyen eredményre lehet számítani?Régebben "jó néven vették ha valaki az ellátása mellett dolgozott".Most nem tudom mi a helyzet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook