Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszélyes vizsgálatok és kezelések inszem előtt fórum

Veszélyes vizsgálatok és kezelések inszem előtt (beszélgetős fórum)


2012. nov. 23. 13:15

Sajnos igazuk van azoknak akik előttem írtak. Vannak bizonyos gyógyszerek és műtétek amik sajnos muszályból kötelezők. Gondolj bele, ha el van pl záródva a petevezetőd, akkor mi értelme az egész inszemnek?

És sajnos (én már 2. lombiknál tartok), tapasztalatból mondom, hogy hormonok nélkül se mentek sokra. Nem jó, sőt nem is kellemes a sok hormon, de az inszemnél még annyira nem gázosak. Ne félj, és keress egy jó hírnevű és megbízható orvost. Ne olyat aki hajlandó sumákolni, mert az akkor is sumákolni fog, ha baj lesz veled.

Ne higgyj el mindent amit olvasol vagy hallasz. Higyj egy tanult szakembernek!

7. inta
2012. nov. 23. 13:13

Én sem értem, hogy lehetne kihagyni a kötelező vizsgálatokat. Mi értelme az inszemnek, ha például a hormonprofilból kiderül, hogy nincs is peteérésed, és nem kezeled? Vagy ha el van záródva a petevezetőd... vagy mióma üldögél a méhedben... vagy akármi.

Ez nem állattenyésztés, hogy durrbele, befecskendezik amit kell, nagyjából, amikor kell, aztán vagy összejön, vagy levágják a tehenet.

6. dcbc0b4041 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2012. nov. 23. 13:08

Hány ilyen van... egész nap a netet bujja és azért mert elolvasott 1000 fórumot azt hiszi jobban tudja mint az orvos.

Csak nem tudom az ilyen az mit akar?? Nem hallgat az orovosra és okosabbank hiszi magát...

2012. nov. 23. 13:04

Igzából maga az inszem is veszélyes, sőt, egy "normál" terhesség is lehet az.. Ilyen alapon...

Ne érts félre, én se vagyok híve a felesleges kezeléseknek és vizsgálatoknak, de én már csak azért is rábíznám a dokimra, mert ő végzett kettőnk közül orvosit... A tájékoztatáshoz jogod van, szerintem az alapján mérlegelj, ne a neten keringő infók és rémtörténetek alapján...

2012. nov. 23. 13:04

Nyilván nem vagy orvos, mert akkor nem írnál ilyesmit. És nyilván fogalmad sincs mit beszélsz mert ha lenne nem írnál ilyet.


Gondolam azért kell inszemre menj mert hosszú hónapok akár évek után sem sikerült teherbe esned.

Az inszemkor használt általad veszélyesnek minősített szereket pedig annak érdekében adják, írják ki hogy minél több tüsződ érjen.

A lényeg itt a megfelelő kontroll, ami arra szolgál, hogy ne legyek káros a hatás.

Lehet bohóckodni stimu nélkül az inszemmel, de sok értelme nincs hisz a cél a teherbeesésé mihamarabb.

Minek lövöd el a lehetőséget a stimu nélküli hónappal? Nem bizots, hogy stimuval sikerül, de stimu nélkül még ugy sem fog.

Tapasztalatból mondom, 3 már megvolt, és nálamnál jobban senki nincs ellene ezeknek a szereknek amiket itt adnak. DE ha el akarod érni a célod, nem összeesküvés elméleteket gyártasz hogy miért adnak ezt vagy azt, hanem elfogadod amit a hozzáért orovosod mond.

Amennyiben kételkedsz benne, akkor addig keress orovost mig nem találsz egy olyat akiben megbizol, különben ez az egész nem fog működni.

Stimu nélkül 1.2 petécsével akarsz inszeminálni?

Minek? Szépen telik az idő, lemegy az 5-6 inszem, értelme nem lesz, és majd akkor verheted a fejed a fajba közbe nmeg örülhetsz hogy okos voltál és nem stimuztattál átverve ezzel magadat és az orvosodat is.

3. ecus
2012. nov. 23. 13:02
Én Pécsen voltam inszemen ....de azt mondjuk én sem tudom hogy mire gondolsz ami annyira veszélye lenne
2012. nov. 23. 12:57
Melyik vizsgálatot tartod veszélyesnek?
2012. nov. 23. 12:51

Kedves Fórumozók! Tudtok egy olyan jó, és - főleg - együttműködő nőgyógyászt, aki rugalmasan kezeli az inszem előtti "kötelező" vizsgálatokat és kezeléseket?

Mert hogy úgy akarok menni, hogy ezeket kikerülöm......?????? Az inszem előtti vizsgálatok nagy része ugyanis csak az inszemet végző intézetek statisztikáit akarja javítani, és nem a hozzájuk fordulók egészségi állapotát mérik fel. A hormonkezelés pedig sok esetben a petefészek rosszindulatú elváltozásához vezetnek! Sajnos mi nők rontottuk el az orvosokat! Nem kérdezünk, nem vitatkozunk, nem kételkedünk, csak passzívan alávetjük magunkat a sok felesleges és káros beavatkozásnak!

Köszönök minden tippet, nevet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook