Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 nyarára bombanő leszek! fórum

2013 nyarára bombanő leszek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
120. Dodi44
2012. dec. 11. 00:40

Hany tonnas?

vagy fel fogsz robbanni?

Szoljal, hogy tavol tudjak lenni amikor fogsz robbanni! :-)

2012. dec. 11. 00:11
Sziasztok! A diéta mellett a rendszeres mozgás elkerülhetetlen. Szerintem egyéni szükségletekhez mérten kialakított edzésprogram a leg célravezetőbb. Én velük szoktam edzeni:hazai pálya. facebookon keressetek rá, személyi edzés otthon-hazai pálya.
118. seby_ke
2012. dec. 9. 22:50

Huh, hogy kihalt a fórum..:(

Kinek hogy megy a diéta?:)


Én egy kissé elkeseredtem a stagnálás miatt, +le is betegedtem(ezért nem tornászhattam annyit, amennyit akartam), de most már jól vagyok, és mivel még két hét van karácsonyig,megpróbálok belehúzni...


A gyümi nap nálam abból áll, hogy a nap első felében megeszek 1-2banánt, délben levest, és ha megéhesedek, almát, kivit, narancsot(attól függ, mi van itthon), ezekből annyit, amíg érzem, hogy jóllaktam . Szóval mindig ebédre eszek vmi mást is, mert hanem este rámtör a farkaséhség és nem tudok elaludni.

117. dianit
2012. dec. 2. 21:07

Nekem nem ajánlott gyümi napot tartani, mert eleve reggel és este nem is ehetek gyümlcsöt... de azért remélem nektek jól sikerült. :)


Sütöttem kenyeret, ami olyan lett, mint egy óriási gomba, eddig mindig értelmesebben sült meg :D viccesen néz ki, de legalább reggel jó kedvvel reggelizek majd :)


Üdv!

2012. dec. 1. 15:53
Látom többen is tartotok gyüminapot. Párom is mondta még korábban, hogy tartsak, de még ne csináltam. Mire is jó az tulajdonképpen? És mivel a gyümölcsök elég kevés kalóriát tartalmaznak, nem lesz kicsit kevés, ha csak gyümit eszek? És olyankor miket esztek, mennyi féle gyümit, és mennyit kb? Bocs ha sokat kérdezek, de én is ki akarom próbálni valamikor.
115. Limonádé 23 (válaszként erre: 114. - Seby_ke)
2012. nov. 30. 19:20

Én is drukkolok!:)))

MENNI FOG!!

Az erő bennünk van!:))

114. seby_ke
2012. nov. 30. 18:13
Szurkolunk, hogy mindkettőtöknek sikerüljön a -2,5 kiló!:*
113. seby_ke (válaszként erre: 111. - Limonádé 23)
2012. nov. 30. 18:11

Grat:), bárcsak én is látnék már változást.

Holnap én is gyüminapot fogok tartani, nagyon zavar, hogy nem mozdul a súlyom.

112. seby_ke (válaszként erre: 110. - Floracska)
2012. nov. 30. 18:07
Sajnos nekem is megállott a fogyásom. Ebben a hónapban 2kiló ment le...Hiába tornászok sokat és eszek kevesebbet, nem mozdul, sőt a hét közepétől felfele ment, nem számítottam ilyen hamar stagnálásra..:(
2012. nov. 30. 15:56

Sehol senki ma?


Tegnap végül kibírtam a gyüminapot...

Reggelre 87, 7kg voltam.


12.23 ig szeretnék 85 , 0 kg lenni!:)

REmélem összejön.

2012. nov. 29. 15:16

Na, két napig nem vagyok, és így beindul a fórum?

Hát nemrég úgy döntöttem, hogy én is mérek centiket, mert nem nagyon mozdul a súlyom ( elseje óta max 1 kiló). De utálok várni... mindenesetre karácsonyig kitűztem magam elé a 65 kilót, most vagyok 67,5.

109. Limonádé 23 (válaszként erre: 108. - Seby_ke)
2012. nov. 29. 10:59

Kicsit én is aggódom az este miatt.

De van almám, narancsom, délig két banánt eszem..és remélem nem veszek éheN!:))))

108. seby_ke
2012. nov. 29. 10:25

Én is be kell iktassak minél hamarabb egy gyümölcsnapot, mert eléggé stagnál a súlyom mostanában. Majd írj, hogy hogyan bírtad, én attól félek, hogy ilyenkor pont estére éhezem meg, és akkor nem bírok magammal...


Én ismét lekéstem a reggeli tornát(nem bírtam felkelni), de majd este bepótolom!:)

107. Limonádé 23 (válaszként erre: 106. - Seby_ke)
2012. nov. 29. 10:14

Ma gyümölcsnapot tartok 90%ig, mert ebédre tejberizst eszek cukormentesen kis fahéjjal.


Holnap reggel mérlegre merészkedem, de nem jó sejtésem van.


Reggel már 40 perc Norbit lenyomtam!:)))


Most pedig várom az ebédet!!NAGYON!:)))

106. seby_ke (válaszként erre: 104. - Limonádé 23)
2012. nov. 29. 09:59

Ügyes vagy!!

Nekem is megvolt minden, de ma többet szeretnék tornászni.

Mától fogyó hold van, úgyhogy mindent bele!:D

105. acuko (válaszként erre: 103. - Seby_ke)
2012. nov. 28. 21:19
Hát nem voltam elég kitartó, és nem volt igazán motivációm. Hidd el, én is meglepődtem, amikor a mérlegre álltam! :)
2012. nov. 28. 20:36

Kinek hogyan telt a mai nap??


Nekem szerencsérekaja és mozgás is pipa!!

Ezt szeretem!!

Büszkén elaludni, ennél nincsen jobb!

103. seby_ke
2012. nov. 28. 12:19

A mozgás, az nagyon fontos!! Az utolsó kilókat a legnehezebb leadni, de még nem hallottam olyant, hogy valaki a fogyi alatt hízott...

Elhiszem, hogy elment a kedved, de azért ne add fel! Ha igazán fontos neked, akkor elmaradnak a kifogások.


Próbáld meg a mozgást fokozatosan beépíteni a mindennapjaidba, pl. kezdd ma csak 10-15perccel, majd hetente bővítsd, szerintem ha keveset mozogsz, még az is sokat használ, kivált ha rendszeresen végzed! Sok sikert!

102. acuko (válaszként erre: 97. - Seby_ke)
2012. nov. 28. 11:48

Én is szerettem volna fogyni. Igen, eldöntöttem. Nem kellene sokat, olyan 6-8 kg-ot. Viszont, ahogy elkezdtem jobban odafigyelni, mit eszek és mikor, hihetetlen, de hiztam 3 kg-ot. Tehát nem fogytam, hanem hiztam. Most itt állok, plusz 3 kga-l, és totál elment a kedvem a zegésztől. Mozogni lusta vagyok, pedig tudom, tudom, hogy kellene. Rengeteget gondolok erre, de mindig találok valami kifogást. Időt is tudnék szakitani rá, és mégis..

Valami nagyon erős motiváció kellene...

101. acuko (válaszként erre: 94. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 28. 11:44

Hát, drágám, látod, én gyorsabb vagyok, gyorsabban reagálok. Most lemaradtál. :)

Hogy ikrek lennénk? Nem tudok róla.

De hogy olyan jó fej vagy mint én, azt tudom. :) ) Puszillak.

100. seby_ke (válaszként erre: 99. - A98cd6a056)
2012. nov. 28. 11:38

Mi nők, nagyon hasonlítunk egymásra :)


Szerintem bármilyen torna hatásos, ami megmozgatja a testet, főleg, ha rendszeresen csinálod.Napi 20 perc,heti 3 alkalommal is használ! Lehet, hogy az edzőtermi gépek jobban megizzasztanak, de otthon is lehet olyan tornagyakorlatot végezni, ami nagyon hatásos (nekem jelenleg olyan izomlázam van, hogy alig tudok megmozdulni). Szerintem az még nagyon fontos, hogy olyan mozgásformát válassz, amit szívesen csinálsz, vagyis ne "kínzó büntetésként" éld át. Nekem például Rékával nem ment,tiszta kín volt, alig bírtam 20percet, de Alexandrával viszont imádok tornászni(valamiért szimpibb a csaj):).


Próbáld meg, hátha a kislányod is veled együtt csinálná a tornát, én a tesómnak a gyerekeivel szoktam tornázni, amikor nálunk vannak, és nagyon élvezik (6és 9évesek):D...mikor hazajönnek, mindig az az első kérdésük, hogy mikor tornázunk:)). Mindegy, hogy mit tornázol, a lényeg, hogy mozogj!



A kaja terén én például mindent eszek, csak sokkal kevesebb adagokat, tudom, hogy soha nem tudnék lemondani a kenyérről, vagy a krumpliról, ezért nem vonom meg magamtól. A késő esti vacsit azt igen...néha a helyről is elmegyek, ha a párom jóízűen lakmározik..nem mondom, hogy könnyű, de kilehet bírni.


Meg sem fordulhat ilyesmi a fejedben, gondolj arra, hogy milyen jó érzés lesz majd a munkahelyedre bemenni egy új ruhában és mindenki megjegyzi, hogy fogytál, és milyen jól nézel ki ...a másik majd éppen ki nem pukkad az irigységtől:D Nem adhatod fel,mutasd meg magadnak is, hogy erős vagy.


Mindig tűzz ki magad elé egy célt, ami motivál. Most például hamarosan jön a karácsony és a szilveszter..addig húzz bele :)

Hajrá!

99. a98cd6a056 (válaszként erre: 97. - Seby_ke)
2012. nov. 28. 07:59

Igazából ám én is sok mindent, sőt majdnem mindent úgy gondolok és érzek mint Te. :) De már bátorítani sokkal könnyebb. :D


én is mindig elkeseredek valamin, hol egy szép lányon (olvastam a naplódat is), hol magamon csak úgy általában, hol ezen, hol azon.

Most pl. azon, hogy az első 1,5 hónapban heti 3X simán el tudtam menni konditerembe.Most az utóbbi 2 hétben eddig 1X voltam.


Van egy 6 éves lányom, akire senki nem tud vigyázni csak a férjem vagy én.Ezt pedig elég nehéz beosztani, mert a férjem munkája össze-vissza va, 12 órát dolgozik, a szabadnapjain pedig másodállásban mert a hiteleket fizetni kell valamiből.Én is dolgozok, minden nap 6-ig, f5-ig, szóval nagyon kevés az a szabad idő, amikor elmehetnék.És olyankor vagy összejön vagy nem. :(


Tegnap épp kiakadtam ezen, hogy megint nem voltam. Beszereztem dvd-t otthonra többet is, hogy tornázok, most elhatároztam, ahogy amikor tudok terembe megyek, amikor otthon kell lennem, akkor orrhon torna.Csak az keserít el, hogy úgy érzem, hogy az nem annyira hasznos. Persze biztos rosszul érzem ezt, mert van aki csak otthon tornázik és mégis sikeres.Csak ott azok a nagy gépek, meg súlyok olyan érzést keltenek bennem, hogy azok jobbak. Vagyis hatásosabbak.


És a kajálást sem tudom jól csinálni. Lehet, hogy ez az első pont, ahol azt érzem megint, hogy feladom?

98. dianit
2012. nov. 28. 00:04
Nekem nem az elkezdéssel van bajom, hanem a kitartással a futás terén, pedig szeretem, de remélem sikerülni fog mindenkinek a kezdés, utána meg már annyira meg lehet szeretni, hogy semmi sem fog számítani :) kitartást!
97. seby_ke (válaszként erre: 86. - A98cd6a056)
2012. nov. 27. 23:09

igazad van, fontosabb hogy elérjem a célom, mint egyes emberek véleménye, de mindig elkezdeni a legnehezebb...még alszok egyet rá:D

köszönöm neked is a biztatást!:)

96. seby_ke (válaszként erre: 90. - Annette)
2012. nov. 27. 23:02

igen, engem is ez bosszant a legjobban, hogy általában azok bámulnak, és szólnak meg akikre bőven ráférne a mozgás...


Köszönöm a biztatást, gondolkodom rajta, hogy már a héten elmenjek...:)

95. seby_ke (válaszként erre: 88. - A98cd6a056)
2012. nov. 27. 22:53

Igen, a nyár engem mindig kikészít, ha megláttam egy csinos lányt, mindig azzal vigasztalódtam, hogy "nem baj, mert jövőre én is így fogok kinézni, mint te, sőt...", majd eltelt az ősz,én meg kajáltam és lazultam, majd jött a nagy újévi fogadalmam...de én nem változtam, ha sikerült is vmit leadnom, úgy el voltam tőle szállva, hogy észre sem vettem, hogy egy idő után visszajöttek a kilók.


Ez jó ötlet :D, az az igazság, hogy lelkem mélyén én is alig várom, hogy megmutathassam az egyik "barátnőmnek", hogy igenis megcsináltam...a nyáron (egy egész társaság előtt) megállapította, hogy kár volt a tavaly nyáron annyit fogyóznom és szaladnom, hiszen a dupláját híztam vissza...annyira váratlanul ért, hogy egy szóval sem tudtam rá reagálni. Ebben csak annyi igaza volt, hogy visszajöttek rám a kilók, de eggyel sem több, mint amennyi azelőtt voltam. Akkor 1,5 hónap alatt adtam le kb. 15kilót, nem is csoda. Akkor megfogadtam, hogy ezt a kijelentést nagyon megfogja bánni >:D...


isteni lesz az az érzés, amikor bombanőkként, magabiztosan rájuk köszönhetünk :D

94. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 93. - Acuko)
2012. nov. 27. 22:50

Ezt nem hiszem el!! :))

Most fogalmaztam meg, hogy "érdekes motiváció", erre mit látok?? Az én édes drága barinőm, már megint megelőzött!!! Nem vagyunk mi ikrek, te lyány??? :))

93. acuko (válaszként erre: 88. - A98cd6a056)
2012. nov. 27. 22:41
Ez egy jó motiváció. Szurkolok neked! :)
92. Natalinka (válaszként erre: 88. - A98cd6a056)
2012. nov. 27. 22:16
Hajrá::))
91. seby_ke (válaszként erre: 84. - Limonádé 23)
2012. nov. 27. 22:07
Én is beleolvastam a naplódba, és tényleg sok hasonló gondolataink vannak:)...ennek örvendek, majd könnyebb lesz a továbbiakban egymást támogatva, erősítve haladnunk!:D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook