Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek, hogy tetszett a Hajnalhasadás második része? fórum

Kinek, hogy tetszett a Hajnalhasadás második része? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 24. 16:47
Nekem sokkal jobban tetszett mint az 1.része
2012. nov. 23. 11:33

Szerintem nagyon jól sikerült nagyon jól visszaadta a könyvet, pedig általában mindig csalódok a Herry Potter utolsó része pedig gáz volt a könyvhöz képest.

A csatánál én is megijedtem hogy ennyire elcseszték, de szerencsére még sem.

Volt benne minden.

Én egyébként sem tudom mért szidják ennyire ezeket a filmeket, más mint a többi, de szerintem pont ezért jó.

2012. nov. 22. 13:50

Én is hiányoltam pár könyvbeli részt, meg hogy Nessie-nek nem volt több szerepe sajnos.

A csata az valami fenomenális volt, Aro röhögése mindent vitt, a poénok is elfértek benne. Jó volt ez a csavar a végére és én úgy érzem, szépen megcsinálták. Talán a végét, a rétes jelenetet kicsit elkapkodták.

Nagyon sajnálom, hogy nem lesz több, na de tavasszal jön A burok, szintén Stephenie Meyer-től, szóval azért lesz mit várni :)

2012. nov. 22. 11:50

Többet vártam volna a filmtől :/ Már a 4. rész is csalódás volt, de ez... pfff...

Jó, oké persze legyen poénos. De a többi rész inkább olyan komoly, szerelmes, romantikus volt. Ez nekem annyira nem jött át most. Ráadásul ahogy az a szerencsétlen gyerek kinéz...

A csata jó volt, ott azért izgultam, mikor Carlaile & Jesper feje is leesett a földre, nem nagyon tudtam mivan :'D Végülis jó lett a film... de nah... többet vártam volna :(

2012. nov. 22. 07:27

Nekem borzasztóan nem tetszett hogy a baba arca annyira számitógépes volt. Voltak dolgok amiket hiányoltam a könyvből.

A csata nagyon jó volt izgalmas, bár ott is volt amit hiányoltam. Valahogy jobb lett volna ha nem csak 1,5 órába süritik bele az egészet, hanem esetleg 2 órába - a telhetetlenség :D

Lényegében nem rossz, meg tetszett meg minden, DE még meg kell néznem párszor hogy megbékéljek vele amiért sok mindent kihagytak. :D

2012. nov. 21. 21:14
Nekem tetszett. Szerintem jók voltak benne a poénok, és a csatánál szétizgultam magamat. És megható volt a baba találkozása Bellával. :') Még bőgtem is egy sort. :p
2012. nov. 21. 21:06
Mi épp tegnap néztük meg. Illetve én csak néztem volna, mert bealudtam. Nem azért, mert nem érdekelt, hanem kicsit beteg vagyok és nyűgös. A párom viszont azt mondta, nagyon jó volt.
5. zsu1984 (válaszként erre: 4. - Nettcat)
2012. nov. 21. 21:05
Nagyon vártam, többet vártam....akkor csak ennyit mondok ha még nem láttad.
2012. nov. 21. 21:01
Én sem láttam még! Miért nem tetszett?
3. zsu1984 (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. nov. 21. 20:56
Kicsit bánom én is, hogy nem vártam meg...bár nem a felirattal volt bajom...
2012. nov. 21. 20:53
én még nem láttam...valahogy nincs kedvem feliratosan megnézni....
2012. nov. 21. 20:42
Nekem nem tetszett, csalódott vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook