Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Tesco vízszűrős kancsóról? fórum

Mi a véleményetek a Tesco vízszűrős kancsóról? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 21. 18:34
Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam a tescora,mert nem ismerem egyiket sem és gondoltam próbának jó lennne, mert az a legolcsóbb.
2012. nov. 21. 15:44

Én láttam a tesco-s kancsót, de nem tudom milyen. Nekünk brita kancsónk van. Én nagyon szeretem. Tényleg más az íze a víznek, a férjem nem is issza meg, max. teának, vagy limonádéként.


Szerintem olyat vegyél, amihez sok helyen lehet venni betétet.

2012. nov. 21. 15:30
Tesco márkájút nem ismerem,de nem is láttam a Tescoban csak Brita kancsót.
2012. nov. 21. 15:29
Nekünk Laica kancsónk van több éve-nagyon jó!!!
2012. nov. 21. 15:04
Ismerősömnek van, teljesem nás lesz a víz "íze", sokkal lágyabb és selymesebb lesz. Nem tudom hogy az övé Tescos e, de asszem 10-15 ezer ftért vette...
2012. nov. 21. 14:34

szia! víztisztítókkal foglalkozom, mint kis és nagyker, magam is használok egy fajtát, és ismerem az ügyfelek véleményét. A kancsó mindegyik szinte ugyanolyan hatásfokkal kiszűri a klórt, ez a fő funkciója. Ha nagy család vagytok, sok a pancsolás vele. Vagyis ha kevés időd van, valami frappánsabb megoldást kell találnod.


Az ízhatás a szénszűrős készülékek esetében nagyon jó. Én javaslom, ha az ásványvizeket akarod kiváltani vele, mindenképp hasznos. De használd azt a vizet főzésre is, egész más az ételek íze.


Én egy komolyabb készüléket használok, az un. fordított ozmózisost, de ez már tényleg mindent tud, külön csapon jön a "forrásvíz".


Szóval bíztatlak a kancsóra!

2012. nov. 21. 14:05
Tesco vízszűrő kancsóról kérek véleményt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook