Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Marslakó-kávéház fórum

Marslakó-kávéház (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
99. Hannapanni (válaszként erre: 98. - 33a6bf503b)
2013. márc. 29. 10:20

Nem, mert nem látta senki, így nem lett volna értelme elseggelni...

:-)

98. 33a6bf503b (válaszként erre: 97. - Hannapanni)
2013. márc. 28. 20:05
de ugye nem lett belööle "áú"?
97. Hannapanni (válaszként erre: 95. - 33a6bf503b)
2013. márc. 27. 09:20
Többé soha nem viccelődöm a csúszkálásodon... hazafelé majdnem sikerült a dupla rittberger, babával a hordikendőben... nem volt vicces... :-(
96. Hannapanni (válaszként erre: 110. - Nnééháráguggy(e'))
2013. márc. 27. 09:18
Ahhh az isteni (tengeristeni) meló!!!
95. 33a6bf503b (válaszként erre: 93. - Hannapanni)
2013. márc. 26. 22:28
Köszike...akkorát csúsztam....
94. Hannapanni (válaszként erre: 80. - 2dfcd669cb)
2013. márc. 26. 21:46
Pásztón van egy templomrom, ahol nagyon jó energiák vannak, meg a verőcei Kárpát-haza templomában. Jártál már valamelyiknél?
2013. márc. 26. 12:05

Éljen a tavaszi hóesés!

Éljenek a marslakók!!!!

2013. márc. 21. 11:01

Nagyon jó!!!!!!!!!

Azt hiszem a zenei vonalat nyugodtan rád bízhatjuk! ;-)))))))))))))))))))))))))

2013. márc. 21. 01:22

találtam kávézózenét:


[link]


azt hiszem, valamelyik este randiznom kell magammal...


-----------8-----------

2013. febr. 15. 10:21

Sziasztok!

Bedöglött a gépem, de majd jövök...egyszercsak...

Légyszi küldjetek egy jó sztg-t fénypostával!!!!!!!!!!!

89. Hannapanni (válaszként erre: 83. - B53f0326e2)
2013. febr. 15. 10:20
Van, de csak a törzsvendégek kapnak bele citromos jégkockát, a többiek csak mentalevelet rághatnak hozzá...
88. 2dfcd669cb (válaszként erre: 82. - 33a6bf503b)
2013. febr. 14. 21:58
Zalaszántón még nem voltam. Ellenben a Margit sziget az egyik kedvenc elvonulós helyem. Nekem is vannak kedvenc fáim, meg helyeim ott. Nagyon szeretek egyedül kimenni, ha tehetem. :)
87. 2dfcd669cb (válaszként erre: 82. - 33a6bf503b)
2013. febr. 14. 18:44
**zol? Az jó! :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
86. 2dfcd669cb (válaszként erre: 85. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 14. 18:35
De nem a kávéházban mert mérgező. Kizárólag toroköblögetésre! :D
85. 2dfcd669cb (válaszként erre: 83. - B53f0326e2)
2013. febr. 14. 18:00
Fagyal a marson? Mért ne lenne! :)
84. 33a6bf503b (válaszként erre: 83. - B53f0326e2)
2013. febr. 14. 00:59
Remélem, csak az íze miatt és nincs betegséged, ami gyógynövényt igényelne...
2013. febr. 14. 00:52

Tetszik a cím, ezért belépek.

Fagyal tea van? :)

82. 33a6bf503b (válaszként erre: 80. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 14. 00:45

Jelenleg még csak lábadozom:(. Tavasszal és öösszel hónapokig szinte csak segítséggel tudtam kimászni az ágyamból, annyira merevek voltak az ízületeim és már másodszor kell halasztanom az egyetemen betegség miatt. Igaz, ez most az én "hibám" is, mert sokat vártam, hatnak-e természetes gyógymódok és nem engedtem, hogy szteroidokkal bombázzanak (régebben megjártam velük), aztán a legszükségesebb gyógyszer, amit kénytelen-kelletlen elfogadtam, 2-3 hónap, míg hatni kezd. Ès persze nyáron elegem lett belööle és kivágtam, de sajnos a fájdalmak újra visszajöttek(újrakezdés, újra 2-3hónap...), tehát gyógyszer ugyan, de nem terhelem a világot, dolgozni muszáj...aztán meg újra tanulni. Bár nem tudom, fentrööl jövöö üzenet-e, hogy valami mást tanuljak, mert már nem egyszer volt olyan problémám, ami belepiszkít a zenébe...a másik opció a karvezetés volt, de ha kérdéses, hogy fel tudom-e emelni holnap a vállam, annak is lööttek. (Lehetne folyton szteroidhoz nyúlkálnom, de inkább gyógytorna, gyógynövényes fürdöö, saláta-életmód és **. Szép lassan egyre jobb lesz ez, nem csettintésre, de kortizon és társai nélkül.) Szerencsémre, vagy szerencsétlenségemre pedig annyi minden másba is képes vagyok szenvedélyes selátsehall módon belemerülni,így ha ez mégsem jön össze úgy, ahogy anno elindult, akkoris teljes marad az életem...


Amikor nem Münchenben...

Vasárnap kórházban, szombatonként pedig felváltva két templomban játszom, az egyikben egy nagyon savanyú lengyel pap van, aki a nööknek általában nem is köszön, de képzeld, mióta mantrázom, míg a többiek az eredeti szöveget éneklik a dallamukhoz, feltüünööen normális velem:))), a másikban meg elkényeztetnek a nénik,azt sem hagyják, hogy egyedül gyalogoljam az 5percemet, mindig beosztják, ki visz el kocsival a villamosig és még a megállóhoz is átsétálnak velem az alagúton:), állítólag a pap is a lelkükre köti, de ezt is pontosan azóta, mióta egy bizonyos, de semennyire sem keresztény dolgot üüztem prédikáció alatt. (A harmadik nem érdekes, legszívesebben fejberúgnám a papot, aki minden hülye ürügyet megkeres, hogy meghallgattassa velem a semmitmondó mellébeszédeit ezerszeres ismétléssel...ezekre a megrázkódtatásokra a legjobb gyógyszereim a gyerekek, akiknél elkezdtem bébiszittelni, mióta jobban kezdek lenni.)


Voltál már Zalaszántón? Régen a pesti Dunapart és a zalaszántói sztupát gondozó két koreai láma lakásával egybeépített kis kolostor (tehát nem is a sztupa) voltak a szívem csücskei az elcsendesedéshez. A Margit-szigeten is volt egy "fám", amihez visszajártam "ölelkezni":), persze semmiféle földöntúli képességem nincs, ezek csak személyes vonatkozások, de legalább a saját kulcsaimat felismerem:)))



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
81. 33a6bf503b (válaszként erre: 79. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 13. 23:52
Nem kripta:).A templomtér alatti szint,de nem kripta (sírkövek a külsöö falon vannak...érdekes. Ahogy a horoszkópos napóra is.), hanem kápolnának hívott, kisebb istentiszteleti tér oltárral, padokkal, ahol én élek, az ilyenekben a szombat esti és a hétköznapi miséket tartják, de játszottam már olyan helyen is, ahol egy apácarend volt ott és nem láthatják ööket a gyülekezetbööl, csak a hangjuk szól ki a föö templomtérbe. Itt ez a hely a gyomorban volt (ha a tornyok alatti oltárt a fejnek nézzük), máshol vagy külön épület, gyülekezeti ház, vagy modernebb épületekben ugyanaz az épület, de kisebb terem. Hú, bocs, hogy ilyen unalmasan hosszúra sikeredett ez a mellékinformáció, lényeg a lényeg, hogy a "gyomor-részben" van valami különleges.
80. 2dfcd669cb (válaszként erre: 77. - 33a6bf503b)
2013. febr. 13. 21:43

Igen, valóban... nem véletlenül építették épp arra a helyre a templomokat, gyakran érezni magas rezgésű energiát, vagy az egész hely egy energia-mező. Hangolódj rá, és élvezd! A többivel meg ne foglalkozz! :)

Épp tegnap beszélgettünk erről a mágikus suliban. Az egyik srác említette, hogy van a 3. ker-ben, Csillaghegy környékén egy modern Makovecz templom, s elmondta, hogy pontosan hol lehet érezni nagyon erősen az energiát! :)

Ha arra járunk, majd megnézzük. Mindenesetre, az emberek, lehet hogy ezért járnak a templomba, hogy megnyugodjanak. És lehet, nem a miatyánk teszi, hanem az energia, ami jelen van. Megmártóznak benne, megtisztulnak, lenyugszanak, és kitart valameddig.:))

Na, meg persze, a kiváló orgonamuzsika! Az is tud hatni a lélekre! Nem gyengén! :)

Egyszer meghallgatnám!

Hol játszol, amikor épp nem Münchenben vagy? :)

79. 2dfcd669cb (válaszként erre: 78. - 33a6bf503b)
2013. febr. 13. 21:32

Gondoltam, hogy nem kolostor! :D Mondok én is néha hülyeségeket, erre mondom, rosszul mondtam, értsd jól! :)

A templom gyomrában? Az nem a kripta?

78. 33a6bf503b (válaszként erre: 75. - 33a6bf503b)
2013. febr. 13. 20:51
bocs, nem kolostort akartam mondani, kápolnának mondják, de a templom "gyomrába" építették.
77. 33a6bf503b (válaszként erre: 76. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 13. 20:47

Igen, kettöö is! De mikor legutóbb sétáltam arra, akkor is ott voltak. Viszont szertartás közben eléggé szánalmas volt, hogy ha nem tartom úgy a kezem, mint a többiek, "elkalapálnak":DDD...

Ès mindig az ilyen korlátolt emberkék gurulnak leginkább dühbe, nem tehetek róla, hogy aztán képtelen vagyok nem kinevetni...Persze mindenkinek megvan az oka (szeretethiány) vicceseket müüvelni...


Annnnnnyira sajnálom, hogy az orgona szinte kizárólagos egyházi kiváltság, menekülnék is, de nem is tehetem... jó. Azt mondják, a régi templomokat még tudták,hova kell építeni, ebben érzek valamit, sosem féltem éjszakánként sem gyakorolni, tehát ez egy másik, kisebb ok, dedededede úúúúgy megöörülök néha...

76. 2dfcd669cb (válaszként erre: 75. - 33a6bf503b)
2013. febr. 11. 21:10

Biztonsági őr a templomba? Hmmm... ez érdekes. Már semmi nem az, aminek lennie kéne. De ez mindennel így van...elméletek, világnézetek...minden változik.

Valóban nem érdemes az időnket dühöngésre pocsékolni, de néha azért kibuggyan. Nnna! :D

A mi idegeink sincsenek kötélből, igaz?

Legfeljebb átértékeljük, aztán jöhet a béke és harmónia. (=boldogság)

2013. febr. 11. 20:40

Tulajdonképpen utána megpillantottam a "Boldog vagy?" fórumot és eszembe jutott, hogy igen és nem éri meg dühöngésre szánni az idööt és amúgy meg a lényegesebb kérdések megválaszolódnak:), ami meg "piszlicsáré nyavaja", hagyni kéne lemorzsolódni.


Igazából van idööm rendberakni a kicsit túlélésszerüüen összerámolt dolgokat az életemben, így örülnöm kéne és élnem a lehetööséggel. Ès most megpróbálok vigyázni rá...


A düh egy a munkáját jól végezni igyekvöö bürokrata személyeskedöö nyomulása volt, hogy kipipálhassa a dolgot, de sajnálatomra nem velem a dolga megbeszélni és közöltem vele, etikátlannak tartom beleegyezés nélkül az ismeröösöm adatait megadni neki, ahhoz pedig semmi köze, milyen kapcsolatban állok vele.


A témához képest kicsinyes dologban próbált manipulatív módon felémkerekedni és sugallni, ha nem oldom meg helyette, rossz vagyok, aztán megsértöödött, mert nem sikerült komolyan vetetnie magát.


Tegnap pedig családos kirándulásunk volt, a fiúk meg akarták nézni a BMW-múzeumot, én pedig lányos programot javasoltam magunknak. Gondoltam, megmutatom Anyukámnak, milyen szép a müncheni dóm alsó szintjében a kolostor (sokkal másabb és bensööségesebb a rezgése a múzeumszerüü templomtérnél), de épp mise volt. Gondoltam, szakmai szempontból utánajárok, a bajor függelék (egyházzenei sajátosságok) menyiben különbözik azoktól a területektööl, amiket én ismerek, anyu az olvasgatáshoz javasolta, mikor mindenki leül, üljünk le szép csendben "oda" hátra, elindultunk pihehalkan, erre a biztonsági öör mérgesen odamordult, hogy nem szabad mozdulni, mert még a pap imádkozik... minek kell 2 biztonsági öör egy templomba? és miért fáj, hogy senki más, csak öö látja, hogy 3méterrel odébb megyünk? Kicsit mindig felhúzom magam, hogy az egyház döntésképtelenné manipulál, akit csak lehet, de ez a krisztusi békés fellépés a biztonsági öörtööl...:DDD aztán épp röhögök, most hallottam, a pápa lemondott.

74. 2dfcd669cb (válaszként erre: 73. - 33a6bf503b)
2013. febr. 11. 19:47

Min dühöngsz?

Az előbb én is üvölteni tudtam volna....ÁÁÁÁÁÁ....!!!

De már túlléptem rajta.

Már megint...és még mindig.... a változást magamban kell kezdeni...!!!! :-P

73. 33a6bf503b (válaszként erre: 72. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 11. 19:26
Azt hittem, mindjárt hozzászólok, de a pillnatnyi dühömet jobb nem itt levezetnem. Beszívom a nyugalmat, kifújom a feszültséget...:)))
2013. febr. 10. 11:25

Nagyobb házak, kisebb családok;

Több háztartási gép, kevesebb idő;

Több végzettség, kevesebb ész;

Több tudás, kevesebb bölcsesség;

Több szakértő, több probléma;

Több gyógyszer, kevesebb egészség.


A Holdra mentünk, és visszajöttünk,

De az új szomszédhoz át nehezen jutunk.

Több számítógép több adattal,

Több másolatot készít mint valaha,

És mi egyre kevesebbet érintkezünk.


Sok mennyiség és kevés minőség,

Gyors étel és lassú emésztés,

Nagy emberek és kicsiny jellemek,

Magas profit és sekély kapcsolatok.


Olyan kor,

Mikor sok van az ablakban,

De semmi a szobában.


(XIV. Dalai Láma: Korunk paradoxona)

71. 33a6bf503b (válaszként erre: 70. - Hannapanni)
2013. jan. 31. 21:46
---zavarbajött kislányhúuú---
70. Hannapanni (válaszként erre: 68. - C716dc4eab)
2013. jan. 31. 08:07
Egyszerűen: imádom!
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook