Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP lakáskassza fórum

OTP lakáskassza (beszélgetős fórum)


2012. dec. 13. 10:29
Nekem 4,5 éve van Fundamentám, 8 évre kötöttem. Szerintem érdemes lakáskasszába befizetni, jó takarékosság. Amikor én kötöttem, akkor még lehetett választani, hogy 4 évre kötve csak lakásra, 8 évre bármire fel lehet venni majd a hitelt. :) Az enyém az utóbbi. Ha mást nem, befektetésre is érdemes kihasználni, ilyen kedvező hitelt sehol nem lehet kapni, mint ezeknél a lakáskasszáknál.
2012. nov. 27. 07:46
:) Ja,ja jó nagyon. Nagyon szimpatikus az OTP nekem :) Hát mostanában az emberek nem nagyon tehetik meg, hogy félretegyenek, hisz nincsen miből, ezért próbálják fogni az embereket.
10. *gyönci* (válaszként erre: 6. - 231907c22d)
2012. nov. 26. 15:49
Mi október végén kötöttük, és decemberben vonták először... Akkor sem volt számlanyitási díj, így mi is kapkodtunk. De azóta kiderült számomra, hogy folyamatos az akció, és talán két hónap volt amikor nem akciózták... :)
2012. nov. 26. 11:31
Sziasztok! Most voltam benn, számlát is nyitottam. Decemberben kötöm meg a kasszát, és most van egy olyan kedvezménye az ltp-nek, hogy 3 hónapos átfutási idő van, azaz ha én azt választom, akkor elég márciusban elkezdenem fizetni. Ez ktg mentes. Jó hír, így januárban elég elkezdenem fizetni. :)
8. 99279bb06f (válaszként erre: 6. - 231907c22d)
2012. nov. 25. 23:18
A szerződéskötéskor kellett nekem az első részletet befizetnem 3 éve.
7. korteforma (válaszként erre: 6. - 231907c22d)
2012. nov. 25. 12:34
Szerintem mindenhol előre kell fizetni. Kérdezd meg az legbiztosabb.
2012. nov. 25. 12:08

Köszönöm a válaszokat :) Most van az akció, hogy nem kell számlanyitási díjat fizetni, ezért igyekszünk.

Még egy kérdés, hogy az első havi díjat visszamenőleg kérik, vagy a következő hónapra?


December vége fele kötjük, akkor jan.12-ig kell befizetni, vagy még abban a hónapban, azaz a decembert is ki kell fizetni?

Köszönöm

2012. nov. 25. 08:35
MI EGY ÉVE FIZETJÜK, SEMMI GOND NINCS... REMLEM NEM IS LESZ...
4. 99279bb06f (válaszként erre: 3. - 231907c22d)
2012. nov. 23. 20:33
Ez az! Mindenki mást nem tud, csak vádaskodik, csak szidja a másik felet, holott magába kellene előbb szállnia, végig gondolni, hogy miért történik az, ami, és rájönne, hogy ő volt a hibás. Pld. most itt épp azzal, hogy nem fizetett időben - és ez bizony kemény ezrekbe kerülhet. A szerződésben minden pontosan le van írva, minden betűt olvass el, addig ne írd alá, míg nem értesz mindent. Félre lehet ülni a bankban, adnak akár egy üres irodát is, hogy át tudd olvasni, meg tudd rágni. Lényeg, hogy le tudják vonni a számládról azon a napon, amikor esedékes.
2012. nov. 23. 08:03

Jahm, igen. Olvasgattam, hogy mindenkinek csak a gondja van vele, aztán egy ismerősöm aki ott dolgozott jó pár évig, megkérdezte, hogy nem lehet, hogy ők pl. nem tudtak időben fizetni, vagy ilyesmi, és ezért kaptak plusz fizetni valót? :)

Köszi a választ, most fogom majd megkötni.

2012. nov. 22. 13:55
Nekem már lejárt a múlt hónapban, de nem volt semmi gondom. A szerződés szerintitől csak én tértem el azzal, hogy nem tudtam időben fizetni, ezért kaptam büntiből egy csekket. :(
2012. nov. 21. 11:28

Sziasztok! Régi kommenteket (2-3 éves) olvasva, nagyon nagy átverések zajlottak az LTP körül. Kérném, hogy akik most vettek fel rá hitelt, vagy most törlesztik/ették,írják le, mik a tapasztalataik. Most szeretnék kötni, de ha mindig valamit kitalálnak, akkor mást választok.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook