Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
6456. szipi1 (válaszként erre: 6445. - Dorkalevi)
2011. júl. 13. 19:40
Nagyon cukik a gyerekeid és Te is szép vagy!!!!! Én is kedvet kaptam, mindjárt teszek fel képeket nektek.
2011. júl. 13. 14:33
na látom már a képeidet..;) jó lett .
2011. júl. 13. 12:49

Nagyon-nagy szerencséd lesz, ha a hajad nem fog rasztásodni!!! Így legyen!


Mert az előre csomagolt hajak döntő többsége rasztásodik!


Remélem nem volt előre keratinozva a vége?....

2011. júl. 13. 11:38

uhh áttudom érezni én is vidéki vagyok ....igen kb én is elbőgtem volna magam először:) egyépként meg igazán nincs mit ...szivesen segit mindenki itt ahoyg tudd.

de ez nagyon durva..pedig nekem még ajánlották is a coronitát:D mert hoyg miylen jo akciok vannak ott.....kösz iszépen hogy leirtad, ezek után szerintem senkinek eszébe sem jut majd hogy odamenjen...

várom a képeket

2011. júl. 13. 09:58
Hát ez szörnyű..és akkor a neten hirdetik magukat!még az a szerencse hogy jól végződött dolog..:-)gondolom hanyszor alhattal a siras szélén..
6451. pacsirta22 (válaszként erre: 6450. - BarbieLady)
2011. júl. 13. 08:02

ahj barby az isten áldjon meg:D belém hoztad ezt a csoki szint:) azota nekem sem megy kai fejemből,hogy egy hosszu 60 cm csoki szin uhhh kék szemmel milyen lehet...:D

kicsit hozzá értőbb emberkéktől kérdem,hogy csoki barnábol ,ha akarom lehet e visszavilágosulni,egészen világos szőkére...?

előre is köszi:)

pusz mindenkinek

6450. BarbieLady (válaszként erre: 6448. - B959539f6d)
2011. júl. 12. 15:23

sajnálom,de fel afejjel..;)

legyen akkor varrás...nem teljesen mind1 h picit kitapinthatóbb mint a többi? ugyanmár.! ;)

az is lehet nagyon szép,és még olcsóbb is ;)

nekem egyszerű a varrás,mert nővérem megtanítottam ,h hogyan kell csinálni,és ő varrja már 2-3 éve nekem.

persze nekem sem ártana egy vegykezelésmentes,indiai,vagy akár kínai haj,de olyan,ami egyező szálirányos,és máris isteni lenne..de mint korábban írtam itt magyarban mindenki kamu szar cuccokat akar eladni,hisz nincs egyszerűen pénz.

ezért tök jó lenne ha egyenesen indiából lehetne rendelni hajat..

2011. júl. 12. 08:54

szi a


huh meglepődtem ezen a hozzászóláson...tényleg ki lehet készülni eg yidő után ezektől..énis szinte állandóan azon gondokozom hogy hol meg ki a jo ki ma megbizható hogyan...:)nem egyszerű..

a képen látható haj.elég borzasztó...remélem nem bántalak meg,de ezt fodrász csinálta neked?

igen...rengeteg sok pénz:Sfőleg 3 ho alatt 4 er:Sremélem lesznek itt olyan csajok akik tudnak neked megbizható segitsget nyujtani,kitartás!!!!!!!!

2011. júl. 12. 07:53

3honap alatt 4 szer csinaltattam hajam mindig leesik kiszakad elegem van nem vagyok milliardos uram mar elakar hagyni emiatt allandoan kidobott penz.csomo leesett keratinos tövestül szakadt ki mert kitepem ahog...y fesulom hajam ,mivel alig tartja valami vekony tincsekre teszik


mar elegem van nagy szar a csomozas meg a ragasztas a regi jo hajvarrast akarom


nem tudom miert olyan nehez egy olyan szakembert talalnom aki 5oezerbol megoldja indiai vastag es feheres szöke hajat akarok nem sargat!!!!!!


kb 1oo-12o tincs plusz frufru mindenkepp mert bazi csunya magas a homlokom


elnezest ha ingerult vagyok de ez horror mar nem tudom mit tegyek eletem szar lett utcara nem merek kimozdulni


fodrasznak tanultam tudok hajat varrni tehat van fogalmam hajäpolasrol de europai ragasztott haj szar mivel feheres szoke vagyok az europai amugy is szar vekony es ha meg festem megszarabb raktak most europait nagyon watta de indiait senki nem rak mert az olcso azon nem tudjak embert lehuzni

6447. BarbieLady (válaszként erre: 6445. - Dorkalevi)
2011. júl. 12. 07:35

a közös képed a kicsiddel,nagyon aranyos,jól sikerült;)

a hajat amennyit látok belőle,szép;)

énis igyekszem felrakni a képeket..;)

6446. dorkalevi
2011. júl. 11. 22:20

Anyka!

Milyen a hajad?Még mindig jó???

Te rendeltél a vateráról,ugye?

6445. dorkalevi (válaszként erre: 6436. - BarbieLady)
2011. júl. 11. 21:02
Töltöttem fel képeket magamról,meg a gyerekekről:-D
6444. dorkalevi (válaszként erre: 6439. - Szilwie)
2011. júl. 11. 20:32

Holnap aztán nagyon szép legyél!!!

Várom a képeket,este meg az élménybeszámolót!!:-))

2011. júl. 11. 19:16

nekem babba sampont ajánlottak,de igaza van miminek a lyneg h minél naturabb legyen...

aztán jo ha sörtekefét használsz,azzal könnyebb fésulkodni és elvieg a pothajnak is jot tesz,bár én még elötte nagyobb fogu fésuvel szoktam kibontogatni csak ugy nagyjábol...

és a latte pakolás tényleg nagyom jo és balzsam helyett is használom...és azt elvileg csak fodrász kellékesbe tudod megvenni!

sok sikert és tartalmas élménybeszámolot...:):D

6442. mimi16
2011. júl. 11. 18:42
és előredöntött fejjel sosem mossuk a hajat, az is tilos!
6441. mimi16
2011. júl. 11. 18:41
+ vizesen tilos fésülni!
6440. mimi16
2011. júl. 11. 18:40

sampon: bármi jó amiben nincsen alkohol és gyümölcssav


pakolás: Kallos Crema al Latte Serical - tejproteines hajpakolás(20-30 percig hagyd rajta)


Olajos(szilikonos) hajvégápoló szérum használata az egész póthajra.


Gliss kurból azok a fújós sprayk közül valamelyik. Nagyon jó a sárga mert olajos,a piros festett hajra jobb..stb!

Ez a kifésüléshez nagyon jó.


Éjszakár kösd össze puha hajgumival, hogy ne gubancolódjon. Máskor is csak puha anyagú hajgumit használj.


Az illesztéseidet válaszd mindig szét ha eszedbe jut.:)


Ha mész strandra kösd fel amennyire csak tudod és rakjál rá sok olajat.(egy kendő sem rossz ötlet rá ha szereted őket)

Amint hazaértél rögtön moss hajat.


Hetente 2-nél többször ne nagyon mosd.:)


Fésülködésnél mindig alulról kezd és így haladj fölféle. Az illesztéseket az egyik kezeddel mindig fogd le közben.:)


Hirtelen azt hiszem ennyi.:) Remélem tudtam segíteni, az a pakolás tényleg nagyon jó.:)

Várjuk a képet! ;)

6439. szilwie
2011. júl. 11. 18:31
Akiknek már van póthajuk, írjanak már tanácsokat ápolásról. Biztos holnap elmondják nekem az alap dolgokat, de azt is hallottam, hogy strandon nem érheti egyáltalán víz. Óvni kell az erős napfénytől is. Mit javasoltok? Pakolás, stb.
6438. szilwie (válaszként erre: 6436. - BarbieLady)
2011. júl. 11. 18:28
Nah, majd én teszek :) Holnap csináltatom, olyan izgatott vagyok :)
2011. júl. 11. 18:14
iiiigy van:)
6436. BarbieLady (válaszként erre: 6430. - Szipi1)
2011. júl. 11. 17:00

tegyél képet...várjuk már! ;)

és ez mindenkire vonatkozik..;) ne legyetek már ilyen félősek..én nem tudom miért ilyen titokzatosak itt..hisz ez nem valami nagyon tiltott oldal,ahol el kellene bújni..nem értem az embereket..

más országokban nem ilyenek..;)tessék felrakni mindenkinek képeket,hisz csak így tudunk,tapasztalatokat megosztani,váltani,lecsekkolni,h pl aki azt mondja ilyen-meg olyan vok,,vajon ő milyen lehet ..?? ;)

6435. BarbieLady (válaszként erre: 6434. - Pacsirta22)
2011. júl. 11. 16:56

lesz...

;)

pár nap múlva teszek fel új képeket...kivi vok a véleményekre ;) puxxx

6434. pacsirta22 (válaszként erre: 6432. - BarbieLady)
2011. júl. 11. 13:42
kép kép?:)az uj hajadról?:)
6433. fean (válaszként erre: 6432. - BarbieLady)
2011. júl. 10. 21:29
1 évig van rá garancia!holnap viszem vissza hát kiváncsi leszek hogy mit mondanak!
6432. BarbieLady (válaszként erre: 6431. - Fean)
2011. júl. 10. 17:43

akkor én nagyon jól jártam az enyémmel,ami remington,és 28 ért vettem,és képzeljétek 3 hete bedöglött..

tiszta ideg voltam,és mivel apum nagy ezer mester,elvittem vidékre hozzá,és zárlatos volt,mégis megtudta csinálni,.. tökéletes lett...így nem kellett kidobnom hála az égnek..;)

tökre örülök neki!

van egy pár ezer ftos is,de szinte nem is egyenesít rendesen...ebből valóban érdemes drágát venni ;)

a jótállásától függ , h meddig váltják vissza,..nekem már nem lehetett volna .

6431. fean
2011. júl. 10. 16:04
csajok szerintetek kicserélik a hajvasalómat március 23.-án vettem és tegnap nem tudtam bekapcsolni ami tök gáz mivel h ga.ma és 22ezerért vettem fodrászkellékesben (nem használtam sokszor és semmi olyat nem csináltam vele egyszerűen nem értem nem kapcsol be...)
6430. szipi1
2011. júl. 10. 15:56

Sziasztok!


Izgi lesz lányok, hajhosszabbításra várva!! Majd tegyetek fel képeket!BarbieLady: sztem jól áll a csokiszín, nekem nagyon tetszik.De a legfontosabb, hogy oylan színt viselj, amilyen összhangban van veled és jól érzed magad benne, az se baj, ha ez a szín időnként változik, sőt!!Mi is változunk, nem?


Merienn:érdekel, hogy hol van jó minőségű orosz haj, tudsz küldeni vebcímet priviben, hogy megkuksizzam?


Én most legközelebb dúsítani szeretnék.Ti is mindig variáltok?

6429. BarbieLady (válaszként erre: 6428. - Af6476bcc5)
2011. júl. 10. 14:15

akkor honnan lehet jó minőségű indiait kapni?

mert most h barna lettem,gondolom könnyebb jó minőségű indiait kapnom,hisz most vegykezelés mentes is ok,mivel natur /csoki barna kellene...

hmmm?

valakinek ötlete,ahonnan szűz hajat lehet venni,nem csomagoltat??

bár egyenlőre tökéletesen selymes így 4 nap után még a műszál/futura hajam,..de persze pár hét múlva már nem lesz olyan szép.

px

6428. af6476bcc5 (válaszként erre: 6426. - Pacsirta22)
2011. júl. 10. 13:58

Az orosz haj nagyon jó minőségű, egy kicsit erősebb szálú a magyartól, de vegykezelés nélkül tartósabb, hosszabb élettartamú a magyartól. A baj az, hogy mivel elterjedt a jó minősége, ezért a kínai hajat is oroszként árulják!! Ezért az oroszként árult hajak 90 %-a kínai haj! Orosz haj nagyon kevés helyen van! (két-három hely) Amiket a neten oroszként árulnak, annak döntő többsége valójában kínai. . .

Ugyanis 20 éves lányok rendelik a neten Kínából a hajat 2-3 kg-jával, majd mint hajnagykereskedők hirdetik, mint európai, spanyol, brazil, indiai meg mittudommégmilyen hajként ! Fi...k sincs a hajról! A sok kis buta lány pedig bedőll ezeknek a hirdetéseknek. Tele van a net ezekkel a hirdetésekkel!

6427. szilwie (válaszként erre: 6425. - Dorkalevi)
2011. júl. 10. 10:05
Á.! már csak 2 nap :))) El sem hiszem... De neked sem kell már sokat várnod, azonnal itt a 24-e! Nagyon örülök, hogy neked is meglesz már nemsokára! Izgalmas napok várnak ránk :)
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook