Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. ápr. 24. 11:15

Sziasztok!

A korábbi hajhosszabbítással kapcsolatos nagyon negatív tapasztalat után újra rendeltem hajat. Most muszály, hogy jól alakuljon:) Itt a fórumon néhányatok által ajánlott hajkereskedésből rendeltem. Holnap megjön a haj, privátban akit esetleg érdekelne megírhatom, hogy honnét rendeltem, és hogy mi a tapasztalatom.


Az lenne a kérdésem, hogy Ti mivel ápoljátok a póthajat? Ha erre kifejlesztett ápolószerekkel, akkor azokat hogy érhetem el netes rendeléssel?

Ami még nagyon érdekelne, hogy ha át kell festeni a felrakott hajat, akkor milyen festéket ajánlotok hozzá? Az a tapasztalatom, persze terméktől is függ, hogy amit a fodrászatokban használnak többségben, kevésbé jótékony a hajamnak, mint amit drogériákban veszek, a legjobb márkák közül.

7805. norci35 (válaszként erre: 7803. - Virtuálisfodrász)
2013. ápr. 23. 13:12

Én még egyetlen paróka készítőnél sem láttam "Óriási" válsztékot, pedig napi kapcsolatban vagyok velük!

Elárulnád melyikük az, akinek "óriási" választéka van???

7804. kovtina
2013. ápr. 15. 09:58
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Olvasgattam a hozzászólásokat és látom, hogy nagyon el lehet szúrni a hajhosszabbítást. Én szeretném megcsináltatni, de hozzáértő emberrel és normális hajjal. Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy hová menjek??
2013. ápr. 9. 14:45
Sziasztok! Parókakészítőknél ajánlott hajat vásárolni, náluk általában natúr copfokat lehet kapni, és egy-két helyen óriási a választék.
7802. Little Raspberry (válaszként erre: 7801. - Ba892c9f6f)
2013. ápr. 6. 17:26

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok, én már belenyultam egy rossz rendelésbe, privátba megírhatom honnan ne rendelj, legalábbis a javaslatom szerint. Személyes megtekintés utáni vétel a garantáltabb megoldás. Én is évelődöm, hogy honnét tudnék biztonságosan rendelni.

A netes rendeléssel csak óvatosan!

2013. ápr. 5. 23:26

sziasztok


tudnátok nekem tippet adni, hol érdemes neten keresztül európai hajat rendelni? úgy félek, hogy belenyúlok valami gagyiba..

7800. norci35 (válaszként erre: 7799. - Little Raspberry)
2013. márc. 21. 13:51

Működhet, de ilyenből nagyon-nagyon kevés van!

Mindenképpen az "előkészítés" előtt nézd meg a hajat, hogy úgy natúr állapotában milyen, valóban akkor lett levágva??? Valóban natúr??? Milyen színű???? Remélhetőleg nem sötét színű kínai haj?!?!

2013. márc. 21. 12:06

Mindenkinek köszi, aki ajánlást írt. Sokat segítettetek.

Most abban szeretném kérni a véleményeteket hogy:

Van itt egy fodrász ahol lakom, akinek olyan összeköttetése van valahol egy másik fodrásszal, aki azzal foglalkozik, hogy csupán levágja a coffot és továbbadja. A fodrászom pedig előkészíti úgy, hogy feltehető legyen. Állítólag olcsóbb, mert nem megy át annyi kézen a kereskedelemben, és tényleg annál igazibb haj nincs, mint amit levágnak az ember fejéről:) Csak azt szeretném tudni, hogy szerintetek ez így működhet e, mert ha így lehetne, akkor gondolom sokan ezt az utat választanák. Még egyszer nem szeretnék befürödni.

Köszi megint:)

2013. márc. 18. 14:59

Helló!

Tudna nekem valaki ajánlani Budapesten olyan megbizható szalont, ahol árulnak tényleges európai hajat, és hajhosszabbítást is csinálnak?

Ha lennétek olyan rendesek, akkor lécci privátban, mert innét törlik a reklámnak számító hozzászólást.

Köszi

7797. aaliyah
2013. márc. 18. 12:48

Sziasztok!


Tudna valaki nekem olyan sampont ajánlani ami jó a hosszabbított hajra, és korpásodás elleni!!!????

nagyon megköszönném!!

7796. luxfunk (válaszként erre: 7795. - Cb4d6e9d49)
2013. márc. 18. 10:46
Befolyik a gyűrűk közé a festék (kicsúszhatnak a tincsek / később csordogálhat ki a festék a fejbőrre), valamint a peroxid megoldhatja a szilikonos gyűrű belsejét.
2013. márc. 17. 22:27
Festettetek már mikrogyűrűzött hajat a fejeteken?
7794. katanem69
2013. márc. 15. 16:12

Sok helyesírási hibát véte, de ramagy a gépem

BOCSÁNAT!

7793. katanem69 (válaszként erre: 7791. - PancsiCocó)
2013. márc. 15. 16:11

Neken is indiai haj van már 1 éves, mostanába kellene cserélni, de nem azért mert rossz, hanem mert nyilván törik a vége, mert ugye nem éló ha, bár ami kinő a fejünkről az az élő és nem a hosszú vége... és tökéletes,én jó helyről veszem...

szia

2013. márc. 14. 14:12

Hajvásárlásnál a személyes vételnél bizonyosan nincs jobb. Az is biztos, hogy vannak megbízható internetes boltok, és kókler eladók is.

Nagy bánatomra nekem nem sikerült jól kifognom a netes rendelést. De abban biztos vagyok, ha majd visszatér a kedvem a hajvásárláshoz, csak és kizárólag személyesen veszem meg a sérót. Bár most sem lustaság kérdése miatt rendeltem netről, hanem mert kanizsai vagyok, és viszonylag sokat kellett volna utaznom a hajért. Eddig az esetig sosem csalódtam a netes rendelésekben.

7791. PancsiCocó (válaszként erre: 7783. - Norci35)
2013. márc. 13. 18:17

ÉN sem értek egyet!

Már rendeltem több helyről és csak egy volt amivel nem voltam megelégedve, de ők is visszavették és a pénzem is visszaadták! Töredékéért árulják mint a neves "hajas" szalonok és hibátlan minőségű hajat árulnak sokan!

Jelen pillanatban olyan haj van nekem varrva ami vetekszik a saját hajam minőségével pedig nem vagyok indiai és a hajat is a Vateráról vettem!

7790. luxfunk
2013. márc. 13. 13:36

A lexebb ebben a szakmában, hogy minden egyes "hajhosszabbító" azt hiszi, hogy ő az egyetlen :)

Olyan ez mint kiszel tünde, - csak ő nem tudja, hogy rajta röhög mindenki. :D

7789. arien (válaszként erre: 7785. - Luxfunk)
2013. márc. 13. 10:15
A legjobb valóban az lenne (a hajhosszabbítást akaró hölgyek szemszögéból), ha bezárna az összes!!!!! Sokkal kevesebb lenne a csalódás!!!
7788. arien (válaszként erre: 7784. - Luxfunk)
2013. márc. 13. 10:12
Azért ennyire határozott és kemény kijelentéseket én csak akkor használnék, ha nagyon értenék a hajhoz........
7787. norci35 (válaszként erre: 7785. - Luxfunk)
2013. márc. 13. 09:20

1. Nem fognak bezárni, sőt egyre szaporodnak, mindig lesznek olyan vevőik, mint pld. Te is.

2.Van mobil laboratóriumom, mikroszkópom, ismernek is a szakmában, ezért engem nem is próbálnak megvezetni!

7786. norci35 (válaszként erre: 7784. - Luxfunk)
2013. márc. 13. 09:03

1. Nincsenek 50-en! (elég nagy túlzás volt az 50)

2. Ahányan vannak, azoknak a döntő többségét személyesen ismerem, nekem bevalják (tudják, hogy szakember vagyok), hogy Kínából rendelik az európainak árult hajat!!

7785. luxfunk (válaszként erre: 7783. - Norci35)
2013. márc. 12. 15:20

1. Most akkor zárjon be az összes emiatt ?:D

2. Ez nem jelent megoldást, mivel a hajakról a VISELÉS, a HORDÁS és a HASZNÁLAT közben derül ki, hogy valójában milyen - kivéve, ha van nálad egy mobil laboratórium, mikroszkóppal, amivel meg tudod vizsgálni szálanként a copfot.

3. Sokan hirdetnek garanciát, a fele nem tartja be.

4. Ez az egy állítás helyes, AJÁNLOTT ilyet venni.

7784. luxfunk (válaszként erre: 7782. - Norci35)
2013. márc. 12. 15:18
Ez NEM IGAZ ! Persze ha valaki már rendelt az összes webárúházból (rövid ú), akkor hiszek neki, de ehhez legalább 50 árÚházból kellett volna rendelni. Így tehát ez csak egy légből kapott kijelentés, melynek alapja nincs.
7783. norci35 (válaszként erre: 7781. - Little Raspberry)
2013. márc. 12. 09:25

A hajvásárlás alapszabályai:


1. Hajat soha ne rendelj interneten, soha ne vásárolj interneten, webárúházban !

2. Hajat csak és kizárólag olyan helyen vegyél, ahol meg tudod nézni, meg tudod fogni és szakmai segítséget kapsz a kiválasztásban !

3. Hajat csak olyan helyen vegyél, akinek van neve, címe, üzlete és garanciát vállal az eladott termékre!

4. Csak a rövid szálaktól kitisztított, un. osztályozott hajat vegyél!

7782. norci35 (válaszként erre: 7776. - Little Raspberry)
2013. márc. 12. 09:21

Az összes webárúház kínai hajat árul.....

Kivétel nélkül !!

2013. márc. 10. 21:43

Helló Mindenki!

Szombaton elmentem a fodrászhoz, hogy megcsináljuk a hajhosszabbítást. Sajnos nem úgy jött össze a dolog, ahogy én elképzeltem. Amikor a fodrász megnézte a vásárolt póthajat, az volt az első benyomása, hogy nem az igazi valami. Na de fessük be, majd csak attól fényes és puhább lesz, hátha a fertőtlenítő miatt ilyen"fura" a tapintása.

Befestette, utána kezdődött a rémálom. A haj lemosása után a tincsek összegabalyodtak, kócosak voltak, kifésülni alig lehetett,vagyis inkább nem is. Műhaj hatása volt. Megpróbálta vasalni és fésülni, a haj csak nem engedett, a szaga is fura volt. A fodrász szerint kevert hajat vásároltam európai helyett. Olyan csúnya volt a haj, hogy nem volt merszem hordani.

Nagyon elkeseredtem, mert régi álmom lett volna, és hát nem kevés anyagi befektetés...

Ja és arról nem is beszélve, hogy a keratinozott tincseket a fodrásznak újra kellett dolgoznia, mert egyik másik olyan vastag volt, hogy hajammal együtt nem fért át a mikrogyűrűn. Fizethettem plusszban ezért, a haj befestéséért, és ráadásul ügye a hajért, amit most még megfogni is szörnyű. Laikusként első tapintásra tetszett, de sjnos a fodrász hozzáértése beigazolódott.

Beszéltem a bolttal ahonnan a hajat rendeltem, jelenleg ott tart a dolog, hogy visszakapom a pénzem. Ez a minimum. Útálok reklamálni, és bánatos vagyok, hogy így alakult a dolog, de nyilván senki nem hagyja szó nélkül ha anyagi sérelem éri.

Hosszú időre elment a kedvem az egésztől...

7780. szedernyuszi (válaszként erre: 7776. - Little Raspberry)
2013. márc. 8. 21:33

Várom a képeket :) Örülök h tetszik a haj!

Én most varrattam fel az enyémet, eddig még csak hőillesztéses meg csatos volt.

2 napja van fent, eddig nincs vele semmi baj, kicsit tényleg húzza a hajam főleg éjszaka, de első pár éjjel a hőillesztés is zavaró volt kicsit. A mostani haj gyönyörű ami fent van, 130gramm szőke európai egészséges haj, alig tudom széttépni a hajszálat (egy kihullott, azon próbálkoztam) :D teljesen más mint az eddigi indiai hajaim... 2 sorban van fent, egyáltalán nem látszik ki, nem dudorodik, a fejem tetejére is fel tudom fogni copfban, pedig nagyon tartottam ettől mert mindenki azt írta h a varrások nagyon kidudorodnak, ráadásul nekem elég vékonyszálú a hajam, de hála az égnek nincs vele ilyen probléma :)

Teszek majd fel képet én is.

7779. Little Raspberry (válaszként erre: 7778. - A94ac54e89)
2013. márc. 7. 18:34

Hát igen, ezt is el lehet rontani, én is láttam már összegumbancolódott csimbókokat, látszott a lenövés meg a varrás.

Bár nekem még sosem volt hajhosszabbításom, csak majd most, de gondolom nem hiába kérik a szakemberek szájbarágósan a megfelelő minőségű haj felrakását, meg annak a megfelelő ápolását.

Remélem legközelebb egy szépséges hajhosszabbítással találkozol:)

2013. márc. 7. 18:12
Húú, tegnap láttam egy 60 körüli nőt a buszon, de lehet, hogy csak 50 volt, a sárga haja a feje tetején fel volt dúcolva, oldalt körbe a fülétől indulva "bogok" látszódtak ki a "tincsek" között ... Féltem, hogy rosszat fogok álmodni:(
7777. luxfunk (válaszként erre: 7776. - Little Raspberry)
2013. márc. 7. 18:07
írtam privátot :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook