Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2011. júl. 25. 22:12
mimmi törötél a ommented:D én még láttam:)de am az tényleg jo hely:) és olcso!:) ha kell sztem mimmy szivesen elkuldni neked privibe meg van egy másik is amit ismerek én meg azt ha szeretnéd:)
6485. Ellinoor
2011. júl. 25. 19:28
Sziasztok...még új vagyok itt..és szeretném kérdezni akinek volt már hőillesztéssel hajhosszabbítása,hogy tud-e valakit aki megbízható és szépen dolgozik itt Budapesten???Nekem volt már ilyen technikával 2 szalonban is csináltattam de egyik sem volt jó...nem volt tartós és szép sem...szóval várom az infókat kihez fordulhatnék!!köszönöm.
6484. BarbieLady (válaszként erre: 6481. - 94160b1d29)
2011. júl. 23. 21:31

köszike...igen élvezem a barna hajat..olyan nőiesebb,határozottabb kisugárzása van..bár teljesen mindegy mi a külcsiny,ha a viselőjével nem azonosul..

De velem harmóniában van ez a sötét barna szín.;)

imááádom;)

6483. 94160b1d29 (válaszként erre: 6482. - Pacsirta22)
2011. júl. 23. 19:10
hát ezt most jól megkaptam..
6482. pacsirta22 (válaszként erre: 6481. - 94160b1d29)
2011. júl. 23. 15:47
elég nagy közhelyet irtál le...ez ettöl sokkal összetettebb...:D
2011. júl. 23. 13:35
Az hogy egy hajszin közönseges-e?vagy sem az a viselöjétöl is függ a vélemenyem szerint:-)ugyanannyi szép Nö van barna-fekete-vörös-szöke hajjal..valakit ne a hajszíne miatt nézzenek meg,az már rég rossz:-)BarbieLadynek helyes arca van,igy biztos nem a hajszíne miatt nézik meg:-))probálgatni kell,es akkor megtalalja mindenki az egyéniségének megfelelöt..
2011. júl. 22. 16:06
csak állitást lehet megváfolni,de én semmit nem állitottam hanem inkább kérdeztem...
6479. adria67 (válaszként erre: 6475. - Pacsirta22)
2011. júl. 22. 15:20
Ez nem igaz, nekem is kétféle van fent, sőt inkább 3. Elsőre két copf lett összerakva,feltresszelve majd vettem hozzá egy később egy sort még.
6478. szipi1 (válaszként erre: 6477. - Pacsirta22)
2011. júl. 21. 12:23
Tudom, cuki vagy :)
6477. pacsirta22 (válaszként erre: 6476. - Szipi1)
2011. júl. 21. 12:14
jo csak segiteni akartam, örülök ha nem gond...
6476. szipi1 (válaszként erre: 6475. - Pacsirta22)
2011. júl. 21. 12:01
Van olyan ismerősöm, akinek kétféle haj van a fején és semmi gond vele, persze ezek hasonló minőségű, tapintású stb..hajak. Az én hajhosszabbítóm is mondta, hogy bármikor lehet dúsítani, ha akarok.
6475. pacsirta22 (válaszként erre: 6474. - Szipi1)
2011. júl. 21. 11:40
hát csak egy gondolat volt...hogy mivel nem egy fejről levágott haj,ezért nem fognak békében meglenni:D
6474. szipi1
2011. júl. 21. 11:27

Mennyi kérdés:) Nem rövid idő, én nem akarom tovább fennthagyni, pont azért, hogy ne tépje ki a saját hajam a súly. Az én hajam rövid, a póthaj ahhoz képest hosszú és ahogy nő le...tudod.. Amúgy az egyik tincs a hajammal együtt jött le, a másik csak lecsúszott a hajamról. Nekem azt mondta a hajhosszabbító, hogy ő magának nem szokta 3-4 hónapig fennthagyni, hanem 5-6 hetente leszedeti, visszarakatja, mert így egészséges.


Nem hullik a hajam, csak amennyire normális. Néhány szál a fésülködésnél. Reggel, este kifésülöüm, meg amikor elmegyek itthonról előtte mindig.


Nem rakatok fel új hajat!!! Ez teljesen jó és szerintem még sokáig jó lesz, csak kicsit dúsítani akarom a másik hajjal, ami nagyon hasonló ehhez. Miért kócolódna?


Nekem is tetszik a barna, biztos szupi leszel vele:)

6473. pacsirta22 (válaszként erre: 6472. - Szipi1)
2011. júl. 21. 11:05

huh:) hát igen:) 2 honap az azért elég rövid idő nem? 3-4 honapig is fent lehet hagyni optimális esetben!hullani hullik a hajad? mikro fésülöd?:) én is mikor kiesik eg y tincsem elszontyolodom egész rendesen:s saját hajad nem tépte ki?és uj hajat rakatsz fel teljesen vagy ezt amit most levetetsz?

az nem lesz baj hogy két tipuso haj lesz egy fejen? nem fog kocolodni? nekem a szőke és a baran jon be ez az átmenet annyira nem, csak pasim miatt lettem ien hoyg ne legyek olyan feltünő:D de nem vok ig az igazi ugy hoyg most sötét barna leszek:)kiv i leszek:)

6472. szipi1
2011. júl. 21. 09:27

Én a szőkét és a barnát is szeretem, kinek mi áll jól és van akinek mindkettő. Én sok színt kipróbáltam már, szeretek változtatni. Persze volt, ami nem állt jól:) Csípem a melírt is, attól függ milyen és ki hordja. Múltkor pl. barna hajban volt világosabb barna melír és nagyon tetszett, izgalmassá tette a hajat.


Képzeljétek kiesett 2 tincsem két egymást követő nap. Asszem itt az ideje, hogy levetessem a póthajam, nagyon lenőtt már.Tényleg gyorsan nő a hajam. Azért rossz érzés volt, amikor kifésültem a tincset, először kicsit meg is ijedtem. Valaki meg azt mondta, hogy az nem rossz arány, hogy 2 hónap alatt összesen ennyi jött ki, de már nincs értelme ezt a kettőt visszatetetni, mert le kéne szedni az egészet. Most az volt a dilemmám, hogy nyaralás előtt vagy után (aug 1-től nyaralunk 2 hétig), de úgy döntöttem, hogy előtte, és nyaralás alatt pihenhet a saját hajam, meg könnyebben tudok úszni:) Ja, én nagy úszó vagyok amúgy. Veletek mi ujs?


Még valami. Vettem fejről levágott hajat, nagyon szép és olcsó volt, még nincs feldolgozva, viszont szakszerűen lett levágva 3 copfban van összekötve, egy kislány haja volt. Na...ezzel akarok majd dúsítani, de nem fogom egyszerre felhasználni az egészet. Nagy szerencsém volt.

6471. BarbieLady (válaszként erre: 6470. - Pacsirta22)
2011. júl. 20. 19:17

maximálisan igazad van!

egy szőkével,kis naiv butácska,könnyen irányítható egy nő!

ellenben egy sötét barna,és fekete haj,sokkal dominánsabb,vadmacskásabb,irányítani akaró nőt mutat.!

nem mondasz hülyeséget,hisz igenis látszatra ítél az ember elsősorban.

egy sötétebb hajú nő,sokkal nagyobb tiszteletet követel meg,és amolyan amazonos szépség.

a szőke meg a kis butuska,árva lány kisugárzását kelti.

;)

de imádtam a szőkét is.

lényeg, h ezzel is nagyon megnéznek,és nekem ez 1000szer jobban teccik most mint a szőke! egyedibb, egy kék szemhez...

te is csináltasd már meg, úgy mint én csak színezővel,és ha nem teccik azt könnyen visszaszőkítheted!

nekem több mint 2 hete van színezve,és csak kicsit a frufrumnál lett világosabb..gondolom a napon töltött idő miatt,hisz sokat napozom,de van ilyen party színező lakkom,és abból kicsit odafújtam,és máris tök jó;) persze majd befestetem,ha elkezd kopni! ;)

sztem vagy legyen az ember lánya haja világos szőke,vagy sötét barna ,vagy fekete.! a melíros,meg ilyen olyan nkem nem jön be.;)

rajtad is szebb lenne egy barna,..mit gondolsz??;)

6470. pacsirta22 (válaszként erre: 6469. - BarbieLady)
2011. júl. 20. 18:31

nah :) nem baj ha sokat irsz.sööt....hát szökével egyértelmu:D ez olyan semmien átlagos, csak a pasim miatt lettem ien szinu hogy ne lessenek annyira a pasik...de vhogy nem jön be:D nem azért mert nemlesnek ,hanem mert nem én vagyok,nem szeretem az átlagot...de igen...azt vettem észre hogy komolyabban vesznek,nem megy a jaj szoke nos vicc meg nem is nyálaskodnak ,hanem normálisan beszélnek velem, nem csak a pasik ugy általában...


de nem jooooooo....vag yszöke, vagy sötét barna...de a baran is csak azért h vissza tudjak szökülni...am fekete lenne!


a szöke az igazi...de szeretnék változtatni! a sötét hajszin több tiszteletet követel:D lehet hulyeség de sztem ez benne van az emberekben! kis gonszi a sötét a világos haj meg ártatlan:) ezt sugallja,én most gonszi korszakomat élem!


tudom, milyen amikor vki azt mondja hoyg ááá a másik jobb volt:D de csak azért mert megszokták...vag ymert egyszeruen más az izlésük, de ne törödj senkivel csak azzal hoyg te hogyan érzed magad, hisz nagy részt nemis a külsö számit hanem a belülröl jövö kisugárzás:)


nagyon vad az uj hanszined, sztem hozzád illö! am befogta egyböl? mert ugye a szoke hajlamos ledobni a szineket...nem kopik?


fel a fejjel nagyon jo láll megy a borodhoz,szemedhez meg a személyiségedhez:) jah és persze van barna haju barbie is:P

6469. BarbieLady (válaszként erre: 6471. - Pacsirta22)
2011. júl. 20. 16:08

na az van babám ;) , hogy ugyanannyian néznek meg,sőt úgy érzem,nagyobb udvarlással,és kedvességgel beszélnek velem.

eddig is azok voltak a pasik,de valahogy azért a szőke nő,egy 'könnyebb préda ' a pasik számára,..érted?

kislányosabb is a szőke,olyan naivabb, de énis imádom,hisz sokáig az voltam..nem hiába.és zabáltak a tekintettel a pasik szőkén is.

de barnán olyan mintha jobban megadnák a kedvességet,stb;)


annyira szar amikor vki azt mondja a szőke jobb volt...ááá idegesít,mert nehogymár akkor ezzel nem vagyok annyira baba, vagy mizu??;D

persze általában kérdezem is attól aki mind 2 ttővel ismert,de akkor is szarul esik,amikor szőke jobb volt.

de azt mondják csak azért mert feltűnőbb volt.

de én nem feltűnni,hanem latinosnak lenni vágytam;D

de megossza az embereket ,valaki szerint így vok 'istennő' valaki meg sztem már csak azért is a szőkét mondja mert úgy ismert 6 éven át.

de pasimnak,és sok más 'csávóknak' is naon teccik ám;P

és én jelenleg ezzel érzem jól magam.!

jahjj én mindig olyan sokat írok;D


én napozom,attól vok barna,..feküdj ki,és vízzel permetezd magad 10 percenkéént ,úgy megfog mint a 'csuda',;) de te fehér bőrű vagy,nehogy leégj.

és a te tapasztalatod? ezzel a melírossal,vagy rikító szőkével lestek meg jobban?

6468. 94160b1d29 (válaszként erre: 6467. - Pacsirta22)
2011. júl. 20. 15:33
Én is probálkoztam más hajszínnel..mondták hu de jo..de aztán maradtam a szökénél..ugy gondolom ki kell probálni többet,aztán ugyis az egyéniséged dönti el milyen maradsz:-)
2011. júl. 20. 15:30
de vissza lehet szőkülni ha mondjuk mégsem tetszik annyira? vagy lehet tetszik csak modnjuk én szőkén akarok meghalni:D:D:Dez fix
2011. júl. 19. 15:48

Mindenki kínai hajat árul! Csak másként nevezi: európai, orosz, ukrán, indiai, spanyol, brazil, (újabban német), stb.....


Egyébbként, ha valakinek vastagabb szálú haja van és nem szőke, akkor jó lenne a kínai haj, ha nem kevert szálas (fordult szálas) lenne. Amit viszont világosítanak, szőkítenek, színre festenek, azok döntő többsége valóban rasztásodik, töredezik!!! Tehát kuka!


Európai haj talán 2-3 helyen van! Ugyanakkor legalább 30-an hirdetik!!! Ez dúrva!!

6465. BarbieLady (válaszként erre: 6464. - Pacsirta22)
2011. júl. 19. 15:00

próbáld ki te is bátran a barnát.. a szemeid jól kiadná...

én nagyon élvezem új hajcsim..kíváncsi voltam ezzel is ugyanugy megnéznk-e majd a pasik...

ugyanúgy, csak annyi különbséggel,h valahogy mintha nagyobb tisztelettel 'udvarolnának' ..és ez bejön nekem ;D assszongyák Rihannára hajazok,még a hosszú barna hajú korszakából..hát ennek meg mégjobban örülök! ;)

6464. pacsirta22 (válaszként erre: 6463. - BarbieLady)
2011. júl. 19. 10:02
hát ezaz....köcsgöség:D
6463. BarbieLady (válaszként erre: 6471. - Meriennn)
2011. júl. 19. 09:34

abszolút igazad van!

hol láttok ti mell alattig érő,vagy derékig érő természetes, festetlen,egészséges hajakat? ne vicceljetek már,h nem értitek amiről beszél! ??

életembe 2szer, jól látjátok ,2szer láttam derékig érő festetlen,szinte egyenlő hosszúságú szép hajat, és ez egyik csajt meg is állítottam,h mit csinál,hogy ilyen jó hosszú lett,és a másikat pedig interneten ismertem,így megkérdeztem h ha megakarna válni tőle, eladná -e nekem,mert fizetnék érte, olyan szép volt.

tehát ennyi!

sem németeknél, sem más környező országokban nincs ilyen haj, hisz aki gyerekkorától növeszteni,nem fogja eladni, ahogy írtad is: h elrakják emlékbe.

a kínaiak,és indiaiak nagyon sokan vannak más országokhoz, nagy a népsűrűség,és a gazdagság mellett,persze óriási szegénység van..az ottani szegény szegényebb, az itteni hajléktalannál.

így eladják hajaikat,csak ,hogy legyen betevőre pénz.

nem lenne szerintem baj a kínai hajjal,mert nekem nagyon tetszenek a kínai lányok hajai,hisz csillogóak,erősek,egyenes texturájúak, de sajnos,kevert száliránnyal lehet rendelni,legalábbis enyém mindig felugrott 5 perc alatt,és ez a probléma.

6462. szilwie
2011. júl. 19. 08:10

Ejha, életre kelt a fórum :)

Én elhiszem, hogy egy szakember többet tud egy póthajról, de aki hordja, az meg viseli, tehát jobban ismeri azt. Én így gondolom. Ha egyeseknek nincs póthajra százezer forintjuk, akkor az már jó nem is lehet? Ne csináljátok már... Perspektíva kérdése az egész. Természetesen a tanácsokat mindenki szívesen veszi!

A másik az, hogy nemzetiség és állampolgárság két különböző dolog.

Van már mindenféle haj... S, ha egy német állampolgárságú kínai, vagy iráni lány eladja a haját? na az sem európai haj, pedig európai országból származik :) Nagy pénz van ebben a hajhosszabbításban, ez tuti.

Ja, fantomként meg aztán nagyon könnyű kritizálni másokat.

2011. júl. 19. 01:19
nem kell bántani senkit,mindenki a legjobbat akarja szerintem, és az hogy ha valaki nem ért hozzá és ide beirja hogy neki ilyen meg olyan haja van ,nem leszolni kellenne hanem max ova inteni ! változtatni már ugysem lehet rajta,reménykedni igen,hogy neki talán szerencséje volt, senki sem megbizzhato már ebben a szakmában a mai világban, ehhez nagy szerencse szükséges, vagy pedig jo ismeretségi kör ezekben a témákban! én is befürdötem már párszor, de miért is ne tenném, hisz nem értek hozzá, csak a szép igéretekben és szavaknak hihetek...pedig azok sem voltak olcso hajat, szoval az ár nem minden! szerencse az kell:)
2011. júl. 17. 01:26
német és fekete?
6459. ZILAA
2011. júl. 17. 00:46
Most már német haj is van??? Egyre jobb!
6458. dorkalevi (válaszként erre: 6456. - Szipi1)
2011. júl. 14. 09:51

Köszi szépen,aranyos vagy!

Te sem panaszkodhatsz a gyerekek szépsége miatt:-)))

Szépek vagytok Ti is!

Ezt a babasampont használom a gyerekeimre is,és nagyon szép a hajuk tőle.

6457. szipi1
2011. júl. 13. 20:29

Jó sok minden történt itt....


Babasamponok közül nekem nagyon bejött a búzacsírás Johnsons.


Sabinets! Szörnyű ez a sztori, nem csoda, hogy ki vagy bukva. Úgy látszik tényleg kevés a jó hajhosszabbító. A saját hajad is kihullott? Mert ha igen, akkor sztem pihentetned kellene, rendbehozni a sajátod és csak utána hosszabbíttatni.Próbáltál reklamálni?

Én is tudok jó szakembert ajánlani, szívesen megteszem priviben.Fel a fejjel!! És kérd vissza a pénzed!


Silvvie: köszi a tapasztalatot a coronitával. Nem semmi!Oda se megyünk, igaz? Amúgy ahol laksz ott nem is csinálnak hajhoszabbítást? Puszi

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook