Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
6516. dorkalevi (válaszként erre: 6513. - Szipi1)
2011. aug. 2. 19:05

Szia!


Köszi a válaszokat,megfogadom őket!!!:-))

Na akkor nem csináltam olyan bénám a dolgokat,csak ez a pakolás utáni lemosás nem volt valami egyszerű..pláne hogy 20 percet nem tudok ülni a kádban a két gyerek mellett :-))

Macerás,de megéri...(még ezt mondom..)


Milyen érzés hogy nincs fent Neked most?

Mikor mentek nyaralni?

Neked is olyan a hajad vége ahogy rálóg a válladra,hogy nem simul úgy a válladhoz,hanem kiáll?

Levágtam 2 szálat és meggyújtottam,az igazi volt...


Ja teszek fel képet,lehet még ma!

2011. aug. 2. 18:55
Sziasztok! Most találtam rá a fórumra. 2 hete van póthajam, I. osztályú indiai. Hát, nem tudom... nem vagyok megelégedve a munkával. :S Kihullott néhány tincs. Kicsit magam alatt vagyok, hogy régóta gyűjtöttem rá a pénzt és mi van, ha az egész kijön. :( Alul érzem, hogy betonerősek a tincsek, de felülről jöttek már ki folyamatosan. Pedig a csaj szerint a legerősebb keratinnal lett feltéve. Mit lehet ilyenkor tenni?
6514. Littlepoison (válaszként erre: 6505. - ZILAA)
2011. aug. 2. 18:34
Persze, teljesen igazad van, nem az üzlettel, hanem az ott dolgozókkal volt a gond! Már a stílusuk is szörnyű volt. Sajnálom is a VI. kerületi üzlet tulajdonosait, hogy ők szívnak amiatt, hogy olyan gárdájuk volt. Bár azért azt nem hiszem, hogy ne tudtak volna arról, hogy "európai haj" alatt a leghitványabb ázsiai vagy indiai hajat értékesítették a kedves beosztottak.
6513. szipi1 (válaszként erre: 6507. - Dorkalevi)
2011. aug. 2. 15:12

Szia!


Tegyél már fel egy képet az új hajadról, olyan kíváncsi vagyok!


Nekem mindig viszketett, nem csak hajmosáskor, főleg az első hosszabbításnál, másodszorra nem annyira.Lehet, hogy a teher miatt?


Az ápolásnál én hajmosáskor használtam pakolást, volt, hogy DM-eset (igénybevett hajra), de bármilyen tejproteines nagyon jó rá szerintem. És balzsam a hajvégekre, szintén igénybevett hajra. Hajvégápolót én valami spanyolt vettem a fodrásznál, az tuti jó volt, de csak hajmosás után használtam és nem minden nap. És rendszeresen raktam a balzsamhoz egy kis oliva olajat. Én úgy mostam, hogy zuhanyoztam és feltettem a zuhanyt magasra. Aztán a pakolást is úgy mostam le, hogy újra beálltam zuhanyozni. Hát kicsit macerás.....de megéri pakolást tenni.


Ja, nekem se elég hosszú felül. Én nem szeretem a csattokat, mert nem kényelmes, de azért a keratint nem histzem, hogy megtöri.

Örülök, hogy jó a hajad! Pusz

6512. sziszi63
2011. aug. 2. 14:02
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy használtatok-e már Henna hajfestéket és mi a tapawsztalatotok? (bocs, hogy nem igazán a témába vág a kérdésem)
6511. dorkalevi
2011. aug. 2. 13:50
Köszi Mimi16 a privit!!!
6510. dorkalevi (válaszként erre: 6509. - Pacsirta22)
2011. aug. 2. 13:49
Igazán én csak a pakolás nevére lettem volna kíváncsi!!És hogy én amit használok az jó e.....
6509. pacsirta22 (válaszként erre: 6507. - Dorkalevi)
2011. aug. 2. 13:23
sztem olvasgass vissza már leirtuk vagy 10 er h ki mit használ...és mik a tapasztalatok...
6508. pacsirta22 (válaszként erre: 6507. - Dorkalevi)
2011. aug. 2. 13:22
sztem az elég furi ha felül annyira rövid a hajad h nem ér le a gumizásig...de sztem a csat nem árt neki,legalábbis nekem mdingi van bet szinte és semmi baja
6507. dorkalevi
2011. aug. 2. 13:18

Sziasztok!


Múlthét pénteken készlet a hajam:-),eddig nagyon tetszik,és minden okés vele.


Pár kérdésem lenne hozzátok.

Keratinos lett végül is...

Azt akarom kérdezni,hogy felrakás után egyből fel lehet gumizni,mármint lófarokba?Nem árt a keratinnak?

Másik hogy nekem tépett a hajam,és fent is van rövid része,mármint az igazi hajamnak,és hogy szépen össze fogjam,ahhoz el kéne pár tincset csatolni.lehet használni mondjuk csitt-csatot,vagy hullámcsatot?Azért kérdem,mert ahogy teszem be a csitt-csatt-ot félek nehogy pont oda csatoljam ahol van az illesztés,és megtörje a keratint!!

Szerintetek gáz úgy kimenni,hogy alul össze van gumizva,és felül meg nem ér az összefogásig le a haj?


Másik kérdés sorozatom meg az ápolására tér ki..

Fodrászom annyit mondott,hogy ugyan azzal a samponnal mossam,mint eddig,csak ne zsíros hajra,ill.alkoholt ne tartalmazzon.És hogy a szilikonos hajvégápolóval csak óvatosan,mert az az igazi hajnak árt ill. a póthajnak sem jó a sok...


Ki mivel ápolja a haját?


Én most babasamponnal,búzavirágossal mosom,balzsamot nem tettem rá,csak pakolást,azt meg a Milk and Honey-t száraz hajra valót.Utána Gliss kur sárga spray-s kifésülő balzsammal befújtam,és a száraz hajra meg szilikonos hajvégápolót.


Napi szinten meg reggel és este befújom a kifésülős balzsammal,és ennyi...

Ez jó így??????


Említettetek egy tuti jó pakolást,megírnátok hogy mi annak a pontos neve????



Na még van egy gondom ki hogy mossa a haját?

Ez így elsőre hülyén hangzik,na de nekem az a bajom,hogy az első hajmosás után tök viszket a fejem,alul a tarkó fölött.Lehet hogy nem mostam ott meg jól,vagy nem öblítettem ki???Nektek is viszketett az elején???

Másik hogy sampon után teszem fel az pakolást azt rajta hagyom 20 percig,és azt hogy öblítitek le?Újra beültök a kádba,vagy hogy??Mert ugye azt olvastam hogy előre hajtott hajjal tilos hajat mosni...



Bocsi a sok hülye kérdésért,de még tapasztalatlan vagyok....

6506. Csöppp (válaszként erre: 6504. - Szipi1)
2011. aug. 1. 14:44

Ez nagyon bíztató, köszi szépen :)


Kinn Londonban van egy szalon, ahol magyarok dolgoznak és nagyon szép referencia munkákat láttam , gondoltam kikérdezem az ottani fodrász csajszit, de barátaim mondták,hogy mit várok? majd maga ellen fog beszélni, nem?

Szóval ebben lehet valami...ezért gondoltam körbe kérdezgetek itt :)

6505. ZILAA (válaszként erre: 6500. - Littlepoison)
2011. aug. 1. 14:37
Ne vedd egy kalap alá a 2 üzletet.Ott most volt brigád csere.Aki a IX.ker-be átment,annak a lánynak folyamatosan mennek vissza a vendégei a garancia miatt a 6.ker-be.A 6ker ben lévő üzletbe van egy lány aki nagyon profi,segít minden vendégnek helyrerakni azt a munkát amit az a régi dolgozó elcserszett.Nem üzlet függő,hogy ki milyen munkát véget.
6504. szipi1 (válaszként erre: 6503. - Csöppp)
2011. aug. 1. 14:36

Szia!


Nekem semmi baja nem lett a hajamnak, már kétszer lett feltéve, levéve póthaj hőillesztéssel és a hajam olyan, mint volt. (Kicsit hopsszabb, mert növesztem én is:)Úgyhogy én bíztatlak!

6503. Csöppp
2011. aug. 1. 12:11

Sziasztok! :)


Én is olvasgatom mostanában a fórumot és igazándiból egy valamit szeretnék kideríteni!

Hosszú hajam volt és fél éve lett rövid, azt hittem jó lesz, de megőrülök már a rövidségétől.

Véleményeket szeretnék kérni,hogy Nektek a póthaj alatt, a póthaj leszedetése után milyen lett a hajatok? Mert sok ismerősöm (igaz olcsóbb megoldást választott) de arról panaszkodik,hogy sokkal vékonyabb szálú lett a haja, és fele annyi, mint volt neki azelött!


Én a póthajat csak átmenetileg szeretném felrakatni, magyarul nem évekig, csak pár hónapig! Viszont ha az alatt a pár hónap alatt fele annyi hajam lesz, mint most és roncsolódik, akkor sztem nem éri meg az egész :/


Léccii segítsetek, nem tudok dűlőre jutni! :)

6502. szipi1 (válaszként erre: 6500. - Littlepoison)
2011. júl. 31. 14:59

Huhh! Durva!

Örülök, hogy sikerült jót találni. Te próbáltad visszakapni a pénzed, vagy valahogy reklamálni? Az a minimum, hogy jól elásd azt a rossz fodrászatot, nekem meg is küldheted priviben, hogy ki volt.

És hol kaptál végül jót?

Írj bátran , ne csak olvass:)

6501. 94160b1d29 (válaszként erre: 6500. - Littlepoison)
2011. júl. 31. 11:42
Nem semmi...de az a fö hogy most mar elégedett vagy:-)
2011. júl. 31. 10:50

Sziasztok!

Régóta olvasom ezt a fórumot, és én is elmondanám a tapasztalataimat.

Hosszú évekig felvarrt hajam volt, de mindig kilátszott a varrás, nem volt az igazi. Rászántam magam a váltásra, és eljutottam egy, akkor még a VI.kerületben lévő (most már a IX.ker-be költöztek) üzletbe, ami állandó akciókkal, meglepően jó árakkal hirdeti magát a neten. És itt kezdődött a kálváriám.

Először (valóban jó áron) mikrogyűrűvel tették fel az állítólag európai hajat. (Mondjuk gyanúsnak kellett volna lenni, hogy előre csomagolva vették elő, holott az igazi európai hajat nem így tárolják.)Vékonyszálú hajam van, és egy valóban jó fodrász azonnal lebeszélt volna erről a megoldásról, hiszen kilátszottak a gyűrűk, szóval szörnyű volt. Megbeszéltem egy időpontot, hogy áttérek a keratinos megoldásra, odamentem, mire a fodrásznő közölte, hogy ő most erre nem ér rá. Na, akkor kellett volna váltanom, de kitartó voltam, megbeszéltem egy másik időpontot. Akkor mrá fogadtak, leszedték a gyűrűket, és felrakták keratinnal a hajat. Ammak is gyanúsnak kellett volna lenni, hogy rögtön mondták, hogy 5-10 tincs kiesése normális (NEM normális), és garanciában (ingyen) azt visszateszik.

Mit mondjak? Már az leső nap kiesett 2 tincs, azután minden nap legalább egy. A haj pedig..., maga volt a borzalom. Mosás után vagy egy óráig tartott kifésülni, de akkor is úgy nézett ki, mint egy kóc, hiába tettem rá az ugyancsak ebben a fodrászatban vett, méregdrága hajolajat.

Végül elmentem egy kifejezetten európai hajat hirdető fodrászatba, ahol persze drágábban (reális áron) kicserélték rendes, európai hajra az előzőt.

A haj gyönyörű, 1 hónapja fenn van, egyetlen (!) tincs sem hullott ki. Könnyű mosni, formázni, nagyon elégedett vagyok.

Mindezt azért írtam le, hogy ne ugorjatok be az olcsó ajánlatoknak, mert átvernek benneteket. (Mindezt az átverős fodrászatnak is megírtam e-mailben, és milyen érdekes, nem tették ki a vélemények közé, ahol kizárólag dicshimnuszt zengenek róluk.)

ha valakit érdekel, szívesen megírom magán e-mailben a két fodrászat nevét.

6499. KisMárta
2011. júl. 30. 14:09
Sziasztok.Nincs vkinek,20-25 tincs,min 40cm-es szőke haja?Európai vagy I.osztályú indiai?
6498. Ellinoor
2011. júl. 29. 20:35
ok fogok mindenképp :)juujjj remélem nem fogok csalódni:)
6497. szipi1 (válaszként erre: 6496. - Ellinoor)
2011. júl. 29. 19:54
Szupi! Tegyél majd fel képet!
6496. Ellinoor
2011. júl. 29. 18:13
Huuuhhh köszönöm mindenkinek aki segített az ajánlatokban...hétfőn már nekem is lesz hajam...:)))))
6495. szipi1 (válaszként erre: 6493. - 278c85ecf4)
2011. júl. 29. 15:21
A ragasztószalagos hajhoz külön sampon és ápolószerek vannak és csak azzal szabad ápolni és akkor nem jöhet le. Ha mégis, akkor a hajhosszabbító köteles ingyen újrarakni, legalábbis, ha normális. 6 hetente meg kell nézetni mindenképpen. Egyébként nagyon szép szerintem,fejtetőre is lehet tenni, én is gondoltam rá, hogy bevariálom a hőillesztéssel. Pusz
6494. pacsirta22 (válaszként erre: 6493. - 278c85ecf4)
2011. júl. 29. 09:56
sztem ez minden hajnál igy van és ezzel jár hogy oda kell rá figyelni...ragaszto szalagrol annyit hallottam h ideiglenes pár mosás után lejön,de nem biztos hogy igy van,csak én ilyesmit hallottam!
2011. júl. 29. 09:32

Sziasztok!


Tudom, hogy többször volt már szó róla, de azért újra megkérdezem. :)


Van valaki, akinek ragaszószalagos haja van??

Tapasztalatok??


Nekem hőillesztéssel van most fent hajam. Már újra kéne rakatni, de nagyon gondolkodom a ragasztószalagoson.

Ahogy néztem, az talán kevésbé látszik ki. Nekem nagyon vékony szálú, és nem is túl sok hajam van. Imádom a mostani hosszút, de azért oda kell figyelnem rá, hogy ne látszódjon ki sehol illesztés.

6492. dorkalevi
2011. júl. 28. 21:33
Holnap már ilyenkor nekem is szép hosszú hajam lesz!!!!!!:-))))
6491. Ellinoor
2011. júl. 27. 20:10
uhhh a bőség zavara köszi a tippeket csajok..meglátom melyiknél döntök...majd teszek fel képet...a hajat már megvettem gyönyörűűű...álomszééép...olyan boldog vagyok!!:))))alig várom,hogy fent legyen!!!
6490. szipi1 (válaszként erre: 6488. - Dorkalevi)
2011. júl. 27. 11:18

Szia!

Biztos csini leszel! Milyen hosszú lesz?


A Kallos sampont nem ismerem, én babasamponnal mostam. Tettem rá balzsamot, a saját hajamra csak a végeire, a póthajra végighúztam a kezemmel. Aztán pakolást is használtam, azt csak a póthajra. Szerintem nem baj, ha egy kicsit odaér, csak tömény alkohol, meg olyan szer, amiben sok alkohol van ne érje az illesztéket, mert az oldja. A balzsamot se rakd rá direktbe, de amennyi ráfolyik az nem gáz. Én hajvégápoló sprayt használtam, de csak alkalmanként, amikor fénytelennek láttam, azt csak a póthajra tettem.


Múlt héten leszedettem (nekem 6 hetet mondott a hajhosszabbító), nagyon szép állapotban van a póthajam és a sajátom is. Nemsokára megyünk Balcsira, addig nem is akarom visszarakatni, hogy kényelmesebben tudjak úszni. Hát ez is jó a póthajban, hogy ha akarom felteszem, ha nem nem. :) Pusz

6489. 94160b1d29 (válaszként erre: 6488. - Dorkalevi)
2011. júl. 27. 07:40
szia!nekem hajfestesnel eri a keratint..söt a tövere jol bekeni a fodrasz..de kutya baja!a balzsam nem oldja,hanem legfeljebb megcsuszik a keratin..de ügyesen meg lehet oldani hogy ne kerüljön ra,bar sztem elkerülhetetlen hogy neha ne erje..nalam is elöfordult,es meg is csuszott egy ket helyen, de abszolute nem latszik. nekem spraym van amit minden nap rafujok este-es reggel..kimondottan kondicionalo spray elettelen hajra..probaltam olajozni is minden este,de mivel be van rakva altalaban a hajam,ezert nem volt szerencses mert kijött belöle a berakas..a spray valtozatnal ez nincs..remelem tudtam segiteni valamelyest neked:-)de majd a többiek is bizti leirjak naluk hogy müködik:-)
6488. dorkalevi
2011. júl. 26. 21:23

Sziasztok!


Ha minden jól megy jövő héten már nekem is hosszú hajam lesz:-)))

Egy kérdésem van hozzátok,hogy hőillesztéses hajhosszabbításnál jó a Kallos sampon,balzsam?a száraz töredezettre való van nekem,olyan ciklámen színű.

Másik hogy mikor mosom a hajam,samponnal az okés,de ha balzsamozni is akarom a fejtetőn lévő hajam,azt hogy csináljam hogy a keratinra ne menjen?Ahogy öblítem le úgy is oda rá fog folyni ,az nem baj?Vagy ne is balzsamozzam,hanem sampon+pakolás? A pakolás csak a póthajra kerüljön?Hajvégápoló olajjal hajmosás után kell csak bekenni,vagy minden nap?

Hajfestést ki hogy tudja megoldani,hogy ne érje a keratint???Ezt még nem tudom elképzelni hogy fogom megoldani...


Köszi a válaszokat előre is!!!

6487. Ellinoor
2011. júl. 26. 09:44
küldjétek el léccciiii köszike:)
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook