Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
6546. Bitumen
2011. aug. 7. 10:35
Meg 1 kerdesem lenne ha tudtok segitsetek melyik a biztosabb a hajvarras vagy a kreatinos hosszabitas?
6545. hannacsigusz (válaszként erre: 6543. - Fa8f3f5c02)
2011. aug. 7. 10:20
Az igen! Nem mindenkinek nő meg a haja! Én növeszthetném 10 évig is. Ez olyan, mint "ne vegyél fel hitelt, gyűjtsd össze a pénzed"...
6544. szipi1 (válaszként erre: 6536. - Butterfly.Chocolate)
2011. aug. 7. 10:11

Sziasztok!


Ez nem normális, hogy már a felrakás után ennyi idővel ilyen állapotban legyen a keratin, szerintem sem jó minőségű, nem a Te hibád!! Egyébként csinos vagy, megnéztem a képeid! Próbálj reklamálni, annál aki feltette, hogy rakja újra az egészet. Tudom, hogy macera, de ezzel csak gondod lesz.Különben felháborító! Ja, vigyázz, ne hajvasalózd,mert a végén még erre fogja fogni a fodrászod, hogy Te olvasztottad meg a keratint, hajvasaló tudod, nem szabad, hogy hozzáérjen.Remélem sikerül ebből jól kijönnöd. pusz

6543. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 6539. - 94160b1d29)
2011. aug. 7. 09:57
Nem olyan ördöngösség. 1-2 év, meglelő módszerekkel simán.
6542. Bitumen (válaszként erre: 6536. - Butterfly.Chocolate)
2011. aug. 7. 08:59
Szia ! Es ahol csinaltak garanciat nem vallaltak?
2011. aug. 6. 23:46
Ja és ami a legdurvabb h a kijött tincsek hozzák magukkal az enyémet is, pedig én nem cibálom, csúsznak lefelé. A hajszálakról nem is beszélve h naponta mennyi kihullik.
6540. hannacsigusz (válaszként erre: 6531. - Pacsirta22)
2011. aug. 6. 23:43
Szinte gondoltam h ez lehet a gond. Te mit csináltál vele? újrarakattad? Azért elég szemétség a hajhosszabbítóktól h ennyi embert átvágnak. Ráadásul nekem azt mondták h a legerősebb keratinnal lesz felrakva...aha, tessék :-(
6539. 94160b1d29 (válaszként erre: 6537. - Fa8f3f5c02)
2011. aug. 6. 21:32
Ha az olyan könnyen menne,de jó is lenne..:-)
6538. 94160b1d29 (válaszként erre: 6536. - Butterfly.Chocolate)
2011. aug. 6. 21:31
Szia!Szerintem a keratin nem jó minöségü..masra nem tudok gondolni..arra is figyelj barmilyen balzsamot is hasznalsz hogy a keratinhoz ne nagyon erjen...bar nekem szokott es eddig nem volt belöle gondom..ha legközelebb ujrarakatod nezd meg milyen a keratin amivel ujra tincsezik..nekem socap(azt hiszem igy irjak)keratinnal van,de nagyon jo...egy tincsem sem esett ki meg eddig soha..remelem azert megoldodik a helyzet:-)
6537. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 6536. - Butterfly.Chocolate)
2011. aug. 6. 20:21
Megoldás, növessz igazit. :)
2011. aug. 6. 20:17
Sziasztok!:) Kb. 2 hete rakattam fel keratinnal póthajat ( a képeim között megtaláljátok róla a képet), ami a fenekemig leér. Az a problémám vele, hogy akárhogy ápolom, nem mosom olyan samponokkal és balzsamokkal, amelyek olyan anyagot tartalmazhatnak, amik oldhatják a keratint (pl.gyümölcssav,alkohol) .. és mégis a legfelső soromban, szinte hosszában ketté válik a keratin, és ki tudnám szedni a hajam belőle, ha nagyon akarnám. Még egy darab sem esett le, de nagyon félek, hogy napok, hetek kérdése, és elhullik. A fodrász, aki feltette, azt mondta, hogy igen vékonyan van keratinozva, lehet, hogy ez a baj. volt is itt egyszer felrakás után pár nappal, hogy a vészesebb tincseket újraolvassza, és újból "megsodorja". Ma már én csináltam magamnak hajvasalóval. Olyan mintha, "pattogna le a hajamról a ragatsztó"... és nem tudom mit csináljak vele. Pedig naponta többször fésülöm, óvatosan, kefével, éjszakára befonom. Nem cibálom, szépen bánok vele. Van samponom, balzsamom, Gliss Kur-om, Syoss hővédő spray-m.. minden. Pedig a környezetemben vannak olyanok, akik egyáltalán nem figyelnek a póthajukra, lesz@rják.. és nekik mégis fenntvan hónapokig. Félek, hogy elhullik... Válaszotokat előre is köszönöm!
6535. szipi1 (válaszként erre: 6530. - Csincsi1985)
2011. aug. 6. 19:33

Szia! Nekem hőillesztve volt kétszer, a strapabírósággal nem volt gondom. Te mire gondolsz pontosan? Hogy nem esik szét, nem csúszik le ilyenek? Vagy hogy mennyire lehet formázni?


Az európai haj általában vékonyabb szálú, mint az indiai, de pontosan szerintem csak akkor tudhatod, ha valaki garanciát vállal arra, amit árul, meg a munkára is persze. Azt javaslom, ilyen helyet keress, mert akkor tudsz reklamálni, ha gond van. Üdv

6534. Bitumen (válaszként erre: 6533. - Pacsirta22)
2011. aug. 6. 16:57
Valaki tud valamit a GoldHair rol? hajhosszabitassal foglalkoznak
2011. aug. 6. 16:28
én ezt vidéken csináltattam...:)de mielött vhova le tennéd a voksod javaslom oszd meg itt velünk,biztos hogy vannak tapasztalatok,vélemények...csak segithet!
6532. Bitumen (válaszként erre: 6531. - Pacsirta22)
2011. aug. 6. 13:02
Amugy mi az Uzlet neve mert en is keszulok Pestre nehogy belefusak
6531. pacsirta22 (válaszként erre: 6528. - Hannacsigusz)
2011. aug. 6. 13:01
szar a kreatin...meg valszinu szarul is van feltéve...fasza,nekem is ez volt a bajom a sajátommal:S
2011. aug. 6. 13:00
Hahó vki segítsen...
6529. Bitumen (válaszként erre: 6528. - Hannacsigusz)
2011. aug. 6. 10:11
A haj minosege szar akkor ugye? Garanciat vallaltak ra neked?
6528. hannacsigusz (válaszként erre: 6526. - Bitumen)
2011. aug. 6. 09:49
Szia! A Petőfi híd lábánál csinálták. Azt gondoltam hogy egy szuper hely mert annak látszott, azzal nincs is gond csak a munkával. Az mennyire normális hogy hajszálak jönnek kifelé de nagyon soook. Nem jó a keratin? kiakaszt komolyan. ááá annyira elegem van. :-(
2011. aug. 5. 22:49

Le kell cserélnem a hajamat..

Nemrég számoltam be új, 70 centis hajamról,amiről időközben kiderült,hogy nekem túl hosszú...nincs szívem levágni, így majd egyben eladom. De kellene helyette 50centis göndör szőke tresszelve, persze európai, tud valaki ilyet?

Tengerpartos kép a 70 centisről,az albumomban..

6526. Bitumen (válaszként erre: 6515. - Hannacsigusz)
2011. aug. 5. 21:19
Szia en is most szeretnek rakatni te hol csinaltattad?
6525. Bitumen (válaszként erre: 6522. - Ellinoor)
2011. aug. 5. 20:06
Szia ! hol csinaltatad mert en is szeretnek
2011. aug. 5. 16:53

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h melyik hajhosszabbítás a legstrapabírobb? Honnan lehet tudni, h melyik indiai és melyik európai?

Köszi!

6523. Bitumen
2011. aug. 5. 16:17
Sziasztok! Ismeri valaki vagy hallotattok a GoldHair rol valamit?
6522. Ellinoor
2011. aug. 5. 14:21

Sziasztok....végre elkészült a hajam....:))))juhhuuujjjjjjj gyönyörűűűű. és mintha a sajátom volna...pedig 180 tincsem van!!!!:)))áááá kockás lett a fenekem mire elkészült..de megérte...már ma be is száríttattam..egyenlőre nem mertem magam megmosni...

Elküldte a képet amit csinált rólam majd felteszem :))

6521. szipi1
2011. aug. 4. 11:03

Hahó!


Kiállós végű hajat vhogy bele kell simítani a póthajba, ill. úgy szárítani befelé, de ezt énsem mindig tettem meg. A fodrász persze szépen meg tudja csinálni, esetleg beszéld meg vele, hogy ha hetente jársz beszárításra az mennyibe kerülne... Ez csak egy ötlet.


Szép lettél Dorkalevi! ÉS ha nem tűröd a füled mögé úgy milyen? A saját hajad jó hosszú már, csak olyan mint nekem, hogy nem egyformák a szálak. én már alig várom, hogy az enyém akkorrára nőjön alul, mint neked. Azt mondta a fodrász, hogy előbb utóbb majd érdemes egyhosszra nyírni.Én ezzel tuti várok, míg a nyakam aljáig ér mindenhol.:) A viszketés nekem elmúlt, lehet, hogy hozzászokik a fejbőr a súlyhoz? Ja majd teszek fel valami rövidhajas képet is magamról. Nyaralás eddig jól ment, de most a picikénk elkezdett hányni...hát nem tudom mi lesz...remélem hétfőig meggyógyul, akkor indulunk Balcsira. Pusz

6520. szilwie (válaszként erre: 6519. - Dorkalevi)
2011. aug. 3. 22:16
Dorkalevi! Nagyon jó lett a hajad :) Eleinte, tudod, nekem is nagyon viszketett, azt hittem megőrülök. Aztán elmúlt. Gondolom húzza a hajad, mert hirtelen nagy súly lett rajta. Utólag, nekem is jobb lett volna a 40cm, könnyebb lett volna vele bánni. Valakinek ötlete a viszketésre? Régebben írt valaki valami cseppről. Ha megtalálom bemásolom.
6519. dorkalevi
2011. aug. 3. 21:04

Szipi!

Nagyon jó nyaralást Nektek!!!

És ez a viszketés ellen nincsen semmi???Már megörülök tőle...

Tettem fel képet a hajamról.

2011. aug. 3. 09:16

sziasztok


szipi ha már emlited a kiállós végü hajat,egyik nagy bajom még hogy a pothaj reggelre ugyanolyan egyenes vag ykissé hullámos marad ami tök jo,de a saját hajam kis izé,mert össze vissza áll,megtörik,behullámosodik nem áll ugy a pothajhoz,ha nem fogom össze akkor is igy visekledik,hozzáegyenesitem de én nemtudom olyan jol megcsin mint a fodrász és akkor is létszik hogy eláll a pothajtól,meg nemis egyenesdik olyan jol hozzá...

ezért gyakrabban hordom összefogva mert akkor nem kell ennyit bajlodni vele kora reggel...de ez nem megoldás mert a hosszu haj ugye azért van h szép éke legyen a fejünknek:D

szoval mással is van ilyen? és ilyen helyzetben mit cisnál,

ha fodrász csinálja,akár hogy alszok, vagy fekszem el akkro is jol illeszkedik a hajam a pothajhoz ...MIG KI NEM MOSOM:D

Vkinek ötlet? az én hajam ennyire szar?:D

6517. szipi1
2011. aug. 3. 09:06

Sziasztok!


Többmindenre szeretnék reagálni.

Henna: Nekem a saját hajam volt kb.10 évvel ezelőtt hennázva. Kérdezz majd meg egy jó fodrászt a hennáról, hogy mit nem lehet csinálni hennás hajjal. Asszem nem jó semmilyen más vegykezeléssel keverni, ill. tilos!! És úgy tudom, ha hennázva volt, akkor meg kell várni míg lenő és csak azután lehet normál festékkel festeni, a hennára nem szabad ráfesteni.Szóval ha nem vagy megelégedve a színnel, akkor megszívtad. Nekem vöröses volt, csak árnyalatot adott a hajamnak, szerettem.

Hannacsigusz:

Nem normális, hogy ennyi idő után így hullanak a tincsek! Én megnézetném azzal, aki felrakta, hogy a hajam nem bírja a súlyt vagy a keratin csúszik le, jön szét.Ne várd meg, míg az egész kijön!Ha a szakember mentegetőzik és nem kínál megoldást, keress fel mást, én azt javaslom. Ha a hajad nem bírja, lehet vékonyabb tincsekkel felrakni vagy másik megoldást választani, ha a keratin enged el, akkor gondold át, hogy mivel kezelted (alkoholosat ugye nem tettél rá, valamint magas hőnek nem tetted ki?)és ha mindent betartottál, és mégis kipotyognak a tincsek keress valakit, aki átpakolja neked, mert csak bosszúságod lesz vele.

Dorkalevi:

Én bírom a rövid hajam is, csak szeretem a változatosságot! Most már nyaralunk és örülök,hogy nem kell maceráznom a póthajjal. De ősszel tuti újra lesz, mert a hosszú is tetszett, csak dúsabbat szeretnék. A saját hajam amúgy igen kiállós végű, ezért is jobb lesz, ha hosszabb lesz.Várom a képet!Pusz

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook