Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2011. aug. 23. 13:17

sziasztok,

Tudna ajánlani nekem valaki fodrászt Budapesten hajhosszabbításhoz?

Olyan kellene aki tényleg szépen dolgozik:-)


Előre is köszi:-)

6635. 1986Anita
2011. aug. 23. 13:10
Én is maximálisan elégedett voltam a hajhosszabbítómmal, mind a munkájával, a hozzáállásával, a hajaival, amit ő árult!!!! Sajnos szerencse is kell hozzá, hogy az ember jó szakemberhez kerüljön, de ha valaki gyanúsan olcsó, az is árulkodó lehet...
6634. szipi1
2011. aug. 23. 13:06
Pocokfarok! Igen, szerencsés vagy. Azt mindenki érzi, hogy jó-e a haja, viselhető-e, vagy nem. Az más, hogy néhány szál kijön, mintha tincsenként hullana, mint Dorkalevinek. Te mit szólnál, ha akárhogy kezeled, óvatosan a megfelelő fésűvel fésülöd és mégis tömegével jönnének ki a tincseid? Ugye dühítő lenne? Még ha vissza is rakják...akkor hetente mész a hajashoz? Ennek nem kellene így lennie. Szóval a Te hajad biztos jó is, ha meg vagy vele elégedve és különben az a lényeg, hogy meg legyél. Puszi
6633. szipi1 (válaszként erre: 6631. - Dorkalevi)
2011. aug. 23. 13:02
Teljesen igazad van!! Én is így kezdtem el fórumozni, hopgy átverve éreztem magam.... Amúgy sztem sehogy nem tudod eldönteni sajnos, csak ha már kipróbáltad. Azt viszont el tudod dönteni, hogy meg vagy-e elégedve, vagy nem. Ne menj vissza ahhoz, aki szar munkát végez, bármilyen kedves is volt!!!! Biztos van aki kártérítéssér is elmegy ilyenkor. Tényleg szörnyű, ha ennyi pénz ráköltése után problémák vannak!!
2011. aug. 22. 22:15

En nagyon sajnalom, hogy ennyien itt a forumon szidkozodnak es hogy mindenkinek odab@szott munka van a fejen. :(


Lehet, hogy az enyem is az, csak en annyira laikus vagyok, meg nincs is a kozelemben se ismeros, se rokon, se baratno, akinek hosszabbitva lenne a haja, tehat nincs osszehasonlitasi alapom, meg mivel egyaltalan nem ertek hozza, ezert en elegedett vagyok a hajkoronammal, pedig lehet, hogy egyaltalan nem szep munkarol van szo.


Bar az mindenkepp pozitiv, hogy europai hajam van. Ebben biztos vagyok, mert nem ugrik fel a nyakamba, nem rasztasodik, nem kocolodik. Viszont van, hogy talalok kihullott hajszalakat, de en mint laikus megintcsak :D, megindoklom magamnak annyival, hogy hat elettelen hajrol van szo, miert ne hullana neha ki egy-ket szal. Pedig lehet, hogy egynek sem szabadna elhagynia a fejemet. :D Szoval nem tudom mit gondoljak a sajat hajamrol. A lenyeg, hogy en szeretem, mar 8 honapja viselem, nem csokkent a felere a 150 gramm, nem hullott ki a sajatom (amibol egyebkent nagyon keves van), es nem is tortedezett le 40 centisre. De tan amiatt, hogy en sosem vasaltam meg ki a hajam, sosem csavartam be, egyedul csak hajszaritozom es van hogy a fejem tetejere osszefogom gumival akar napokig.


Vegulis elkepzelheto, hogy egybol jo hajhosszabbitohoz mentem? Mert en bementem az elsohoz, amit megpillantottam a kozelemben. :D

6631. dorkalevi (válaszként erre: 6628. - Af6476bcc5)
2011. aug. 22. 21:19

Természetesen tudom hogy mindenkinek hullik a haja,de amit leírtam lehetőséget még reálisnak gondoltam,hogy ettől eshet ki pár tincs...

Amúgy kezd elmenni a kedven ettől az egésztől...ha ilyen sok a kókler mint ahogy írtál(és biztos így van,ebben Te vagy a jártas),akkor miért engedik nekik hogy ezt a tevékenységet végezzék???

Miért lehet 1-2 napos gyorstalpalón megkapni ezt a papírt???

Más évekig tanul hogy diplomát szerezzen,és utána jön az hogy a legalján elkezdik a munkát,és elkezd felfelé jutni...pl.egy könyvelőnek is hogy magasabbra jusson.5 év gyakorlat kell,hogy regisztrált könyvelő lehessen...persze itt is lehet gyorstalpalón papírt kapni,de azzal kitörölheti a seggét,mert az nem regisztrált könyvelő,tehát nem ér vele semmit...

Itt miért nincsenek szigorítások????

Az ember egy csomó pénzt beleöl,vigyáz rá,ápolgatja,és mégis szart kap...

Mi laikusok hogy tudjuk eldönteni,hogy ki a jó és ki a kókler,hisz mindenki gyönyörű referenciákat tesz fel a netre,jókat hallani róla...mi alapján tudnánk dönteni hogy rábízzuk e a fejünket vagy sem????Ezt tök komolyan kérdezem!!!!


Bocsi hogy kicsit kiakadtam,de marhán dühít az a dolog már...

6630. szipi1 (válaszként erre: 6629. - Af6476bcc5)
2011. aug. 22. 08:33

Nekem is régóta az az érzésem, hogy nagy átverések vannak, főleg a hajárusoknál, mert a hosszabbító munkája ugye magáért beszél...


A másik, hogy tényleg durva, hogy ennyi tincs kiesik és azt mondja valaki, hogy ez normális. Szerintem sem az és nagyrészt a keratin rossz minősége lehet az ok.


De jó Dorkalevi, hogy könyvelő vagy! Most már akkor van egy könyvelő ismerősöm! :) Puszi

6629. af6476bcc5 (válaszként erre: 6628. - Af6476bcc5)
2011. aug. 21. 22:41

Ja és a hajárúsoknál még ettől is rosszabb az arány!

Ott 10-ből 9,5 azaz 100-ból 95 a kínai sötét hajakat árulja európainak, orosznak, magyarnak! "garanciával" !


Nagyon nagy átverés!

6628. af6476bcc5 (válaszként erre: 6627. - Dorkalevi)
2011. aug. 21. 22:33

Mindenkinek hullik a haja.

De az nem lehet, hogy a leválasztott saját haj (amire a póthaj tincset rakták) annak több, mint a fele kihulljon, mert ez azt jelenti, hogy a hajad több, mint a fele elhullott! Akkor már majnem kopasz vagy......


Szerintem Te is váltsál hajhosszabbítot!

dorkalevi! A probléma és a hiba keresése közben arra nem is gondoltál, hogy 10-ből 9 kókler?.....

6627. dorkalevi (válaszként erre: 6625. - Af6476bcc5)
2011. aug. 21. 21:54

Engem az érdekel,hogy azért nem eshet ki tincs,ha pl. valakinek hullik a haja,és a tincsen lévő hajból hullik ki több mint a fele,és ami pár szál megmarad az meg ugye nem bírja el a tincset,és azért esik ki a tincs?Ilyen nem lehet?

Ezt ugye ,mint egy laikus kérdezem,nekem nem ez a szakterületem,hanem a könyvelés...:-))

6626. 94160b1d29 (válaszként erre: 6625. - Af6476bcc5)
2011. aug. 21. 21:33
Teljesen igazad van!:-)
6625. af6476bcc5 (válaszként erre: 6624. - Bitumen)
2011. aug. 21. 19:21

Ez nagyon szomorú!!!!

Ha csak 1 éve foglalkozik hajhosszabbítással, akkor sem szabad kiesni egyetlen tincsnek sem!!!!


Egyébbként 13 éve még nem volt hőillesztés........


Már sokszor volt erről szó, hogy milyen sok a kókler!

Amit tanácsolni tudok: azonnal felejtsd el ezt a "hajhosszabbítót" !

Mégegyszer: ha szakember csinálja, akkor három hónap alatt sem eshet ki egyelen tincs sem !!


De nem értelek benneteket lányok! Ezt már ezerszer megbeszéltük!

6624. Bitumen (válaszként erre: 6589. - Dorkalevi)
2011. aug. 21. 10:34
nekem 1 hete lett felrakva 6 tincsem esett le a csaj 13 eve ezzel foglalkozik es mondta hogy normalis az elejen hogy ha 20 30 tincs kiesik menjek vissza visszarakja ingyen holnap megyek kivancsi leszek a hajam engedi el vagy ?
6623. Bitumen (válaszként erre: 6622. - Szipi1)
2011. aug. 21. 07:39
holnap megyek hozza akkor megkerdezem hogy ez mindig igy fog kiesni mert akkor szerintem kinylodhatok
6622. szipi1 (válaszként erre: 6621. - Bitumen)
2011. aug. 21. 06:33
Az rendes dolog, hogy visszarakja, de amúgy nem normális sztem, hogy egyből így esnek ki a tincsek.Vagy a keratin szar vagy a hajad engedi el a tincset. Kérd meg, hogy nézzen már rád, mi a helyzet! Lecsúszik a tincsed, vagy hogyan jön ki?
6621. Bitumen
2011. aug. 20. 19:57
Egy Hete rakattam fel hajat 6 tincsem mar leesett de azt mondta a csajszi aki kb 15 evvel ezzel foglalkozik hogy aminek ki kell esnie ki is fog semmi baj menjek es vissza rakja teljesen ingyen. Ez igy Jo? O azt mondta ha 20 tincs esik se problemazak visszarakja amugy 98 tincset rakot
6620. 1986Anita
2011. aug. 18. 13:35
Ja igen, tesóm tette fel, szerintem egyre ügyesebb!!!! Már semmi pénzért nem rakatnám mással, csak hugimmal. Amúgy ez a kép régebbi, még nem sikerült csinálni az új hajról! De ígérem hamarosan csinálok :D
6619. 1986Anita (válaszként erre: 6616. - Dorkalevi)
2011. aug. 18. 13:33

Nem vettem új hajat, sőt kevesebbet raktunk bele, mint eddig... Hullott a hajam, bánfi hajszeszt használtam kb 2-3 hónapig, sztem használt...

Mást nem szedtem.

6618. szipi1 (válaszként erre: 6615. - Dorkalevi)
2011. aug. 18. 13:19
Nekem, ami kiesett 2 tincs a 6. héten, azt a hajam engedte el, ezért sem mertem 3 hónapig fennthagyni. Na a felgumizás nekem sem ment, nekem is húzta a hajam. Lehet, hogy ahhoz hosszabb saját haj kell.
6617. dorkalevi (válaszként erre: 6613. - Pocokfarok)
2011. aug. 18. 12:51

Nagyon ügyes vagy a fogyival...hát ez az a kitartás és elszántság a lényege az egésznek,na ez az ami nincs nekem:-)..

Mennyit szeretnél még leadni?

6616. dorkalevi (válaszként erre: 6612. - 1986Anita)
2011. aug. 18. 12:50

Ez igaz,2 napig sztem is minimum fáj bármelyik eljárás...

Nagyon jó a hajad,és Te is szép vagy:-)))

Vettél még plusz tincseket?Jó soknak tűnik a haj.Tesód tette fel?

Emlékszem hogy régen írtad hogy hullik a hajad,és akkor le is vetted a póthajad,..az lenne a kérdésem hogy mit szedtél hajhullás ellen?Elmúlt teljesen?

6615. dorkalevi (válaszként erre: 6614. - Szipi1)
2011. aug. 18. 12:47

Értem már!!:-)

Én is tök megszoktam az illesztést,engem sem zavar .

Tincseim még fent vannak,nem esett ki egy sem,holnap lesz 3 hete hogy fent van.De már egy két tincset nagyon kevés hajam tart:-(.A fodrász csaj azt mondta hogy ha az 2-3 hétben esnek ki akkor menjek s visszateszi,de ha később jönnek ki,akkor nem rakja fel,mert mikor majd mennék leszedetni,akkor az újakat nagyon nehezen tudná leszedni.

Te szoktad felgumizni lófarokba?A rövidebb hajakat hullámcsattal elcsatolod?Én nem merem nagyon felgumizni,mert tök húzza a fejemet,és félek hogy így könnyebben elengedi a hajam a tincset a húzás miatt..vagy ez hülyeség???:-)


2 hét együtt a családdal,,,de jó is lenne...Mi tavaly voltunk először 3 hetet együtt mikor kimentünk tesómékhoz Amerikába...de jó is volt....

Ősszel visszateteted a hajad?

6614. szipi1
2011. aug. 17. 19:03

Sziasztok!

Köszi a válaszokat mikrogyűrűvel kapcsolatban! Dorkalevi: Nem a váltáson gondolkodom, hanem dúsítani akarok majd és azon gondolkodtam, hogy legyen-e vegyes, de nem tudom.. Én megszoktam az illesztéseket a fejemen és egyáltalán nem zavart.A nyaralás szupi volt, ritkán vagyunk együtt két egész hétig :) És most mi van a tincseiddel?? Visszarakta?


Pocokfarok: gratulálok!!!!!!!!!!!! Csini vagy!

6613. pocokfarok (válaszként erre: 6610. - Dorkalevi)
2011. aug. 17. 16:49

30 kg minusznal, csak a naplot kesobb kezdtem el irni.

Nincs benne semmi titok, csak turelem kell es kitartas ... ;)


Nekem nyaron amugy is hullik a hajam, szoval nem tudom megitelni, hogy a nyar miatt, vagy azert, mert dietazom. Bar a dietanak inkabb segitenie kellene a hajamon, mert abszolut nem eszek szenny dolgokat. :)

6612. 1986Anita
2011. aug. 17. 14:12

Nekem semmi bajom a mikrogyűrűvel, most hogy szilikonos mikrogyűrűvel van fent a haj, így pláne jó, mert kevésbé csúsznak ki a tincsek, mint amúgy, sima mikrogyűrűvel.

Nem látszik ki, ha van elég takaró hajad, de én ha felkötöm, akkor néha kilátszik oldalt, de engem mondjuk annyira nem érdekel.

Nyomni csak az első 2 napban nyomt, de az más módszernél is szerintem szokatlan pár napig, mikor frissen teszik fel neki a póthajat!

Én mindenképpen ezt a módszert ajánlom, a hajnak abszolút nem káros, nem úgy mint a hőillesztés, legalább is itt semmi hő/vegyi hatás nem éri a saját hajat. A varrásnál meg sokkal természetesebb megjelenést ad!

Próbáljátok ki, veszíteni nem fogtok vele!!!!

6611. dorkalevi (válaszként erre: 6607. - Szipi1)
2011. aug. 17. 11:18

Nekem is az a hajszín jobban tetszik,mint mikor hosszú hajad volt!!!De ez is jó,csak más ugye...

Mikor gyűrűt élőben én sem láttam még,csak a neten keresztül:-))))

Acsomózástól picit én is félek hogy kilátszódik...még csak gondolkozok..Az igazság az hogy azért akartam váltani,mert mikor felrakták a keratinost,a fodrász csajszi mondta hogy kb 2 hónap múlva elkezd porlani,és kiesnek magától a tincsek,ha ügyes vagyok magamnak is le tudnám szedni..meg hogy 1 hétre rá amit írtam is hogy 1 tincset fog kb.20 hajszál,és nekem egy csomó olyan tincsem volt már amit csak kb.10 szál haj tart...na ez sem tetszett...

De lehet hogy a csomózásos módszernél is ugyan ezek lettek volna,nem tudom....

Na meg az is furcsa,hogy a keratinok olyanok,sokszor mintha kis ragacsok lennének a fejen...Neked is ilyen a keratin?


Férjem kolléga nőjének is keratinos volt a haja,most szedette le,és ő is vált a mikrogyűrűsre..majd leírom hogy neki mik a tapasztatai...De Pocokfarok is írta hogy az egész fejére nem tenne,viszont Antiának itt a fórumon az van és neki bejött...kinek mi...

Amúgy Te miért gondolkozol a váltáson?


És hogy sikerült a nyaralás?Jó időt fogtatok ki ugye?

6610. dorkalevi (válaszként erre: 6609. - Pocokfarok)
2011. aug. 17. 11:09

Megnéztem a képeidet,és nagyon dögös lettél!!!!

Hány kiló minusznál tartasz???

Hogy csinálod?

Mikor én fogyóztam, nekem nagyon elkezdett hullani a hajam..most is még picit hullik,és szedem rá a Revalidot,de ettől meg tök éhes vagyok mindig:-((((

Neked nem hullik a hajad?

2011. aug. 17. 09:01

Nekem van mikrogyurum!

15-15 tincs a fuleim korul a dusabb hatas vegett! :P

Fel eve hordom, de meg egyetlen egy tincsem se csuszott le. Bar az egesz fejemet nem gyuruznem be, a tobbi varrva van. Nekem ez a kombinacio bevalt! :)

2011. aug. 17. 01:06
vki mondjon nekem egy jó fodrászatot.. plz :)
6607. szipi1 (válaszként erre: 6606. - Dorkalevi)
2011. aug. 16. 09:26

Szia!

Aranyos vagy, amiket írsz, köszi. Képzeld el, hogy a fodrászom most ezt a színt bírta festeni, pedig mondtam neki, hogy maradjunk az előző színemnél, mert az nagyon tetszik. Legközelebb ha megyek festetni viszem a póthajam és megmondom, hogy azt a régi színt kérem visszafesteni.


Lehet tényleg, hogy a mikrogyűrű hamarabb kiesik. Vettem 4 db hajékszert (haj kristályokkal)és azt nagyon könnyű betenni, levenni és annak a végén olyan pici gyűrű van, ami rátapad a hajra. De tényleg ideiglenes,csak alkalomra van, mert a barátnőmnek tettem be a hajába és másnap ki is jött neki a 4-ből 1 tincs. A mikrogyűrű hasonló technika lehet, de még nem láttam fejen, hogy az milyen, csak kérdeztem hátha valakinek van tapasztalata.


Én nem merek csomóztatni, félek, hogy kilátszana, meg húzná a hajam.Miért akarod?

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook