Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
6816. lana102 (válaszként erre: 6815. - BarbieLady)
2011. okt. 12. 08:14

Azt mondod összegubancolódik? Meglátom majd, aztán ha nagyon rossz lesz majd hozzád fordulok! :)

Mi ennek a csoda balzsamnak a neve? Mert nekem gliss kur sima és spray balzsamom van, de akkor feltétlenül beszerzek egy olyat is!

50 cm-es indiai hajat rendeltem vateráról. Tudom onnan nem szabad, mert nagyon nem jó minőség, meg hamar tönkremegy, de csak ki szeretném próbálni és nem akartam 50-80 ezer forintot költeni. Amúgy meg az egyik barátnőm rendelt onnan, hááát olyan fél éve és olyan mint új korában. Semmi baja, igaz nem használja csak 3-4-szer egy héten, de akkor is! Neked van ezzel kapcsolatban tapasztalatod? pusz

6815. BarbieLady (válaszként erre: 6814. - Lana102)
2011. okt. 11. 16:01

azért sztem nagyon összegubancolódna a futura,és az igazi haj.

vigyázz vele!


találtam egy OLCSÓ hajbalzsamot..elmondanám h van vagy 20 féle balzsamm,hajvégápolóm,és mind nagy szar ,komolyan mondom,ráadásul drágák.

de találtam egy olcsót, ami a futurára nagyon jó...asszem 400 ft,és sztem azért jó,mert kibaszottul puhítja a műhajat,aztán átvasalom,szépen,és teljesen olyan lesz mint a saját.

azért az hozzátartozik a dologhoz,h a futura haj pár hét után csúnya lehet..,lehet, ha nem vasalod ki!

ugyanis a meleg hőre,szépül,és puhul meg,és ugyanolyan nekem akkor,mint új korában!

milyen hosszút rendeltél,és honnan? mennyiért? puszi

6814. lana102 (válaszként erre: 6812. - BarbieLady)
2011. okt. 11. 15:10

Futura hajad van? Na mondom én, hogy olyat kell rendelnem! :) Gondolom a csatos "100g" és a futura 100g együtt már elég lesz! :)

Majd ha lesz egy kis időd leírhatnád nekem, hogy mivel ápolod a műhajat. Az eredeti haj ápolásáról litániákat olvastam már, de valahogy ezzel nem foglalkoznak!

Teszek fel képet, amint megjöttek a hajak! :)

6813. 1986Anita (válaszként erre: 6812. - BarbieLady)
2011. okt. 11. 15:03
Az én csatos hajamnál a csatnak nem volt nagy súlya, hanem a tresszelésnek. De szerintem is így jobb, ahogy te vetted, legalább át tudtad még varrni, meg oda rakod a csatot, ahova te szeretnéd.
2011. okt. 11. 14:50

lááányok! :)

pénzkidobás csatos hajat venni! már leírtam korábban, h énis úgy jártam régen, amikor csatosat rendeltem,és nem -nem a tressz nyomja meg a súlyt,hanem a tresszcsat!

én vettem most 60 centi, 'szigorúan' tresszelt hajat,amin nincs fent a csat,és vettem hozzá tresszcsatokat, 10 db ot varrtam fel rá,és így van fent a fejemen!


Lana,: köszönöm kedvességed...ügyesen ápolom,és úgy akkor talán szép marad!

ez utóbbi képemen,profilképemen műhaj van fent amúgy :P

kíváncsi vagyok milyen lesz a hajad,tegyél fel kééépet! pussz

6811. 1986Anita (válaszként erre: 6810. - Lana102)
2011. okt. 11. 11:33
Szerintem az övé eredeti! Már én is messziről kiszúrom, hogy kié póthaj és kié eredeti :-)
6810. lana102 (válaszként erre: 6809. - 1986Anita)
2011. okt. 11. 11:23
Na lehet nem az! :) Csak olyan szép, hosszú, szőke... és ez a kombináció nehezen kivitelezhető saját hajból! :)
6809. 1986Anita
2011. okt. 11. 11:17
Huh, én eddig azt hittem a Kingának igazi a haja, nekem nem tűnt fel, hogy póthaj lenne...
6808. lana102 (válaszként erre: 6807. - 1986Anita)
2011. okt. 11. 11:13

De jó, hogy ezt mondod! Annyi rosszat olvasni erről - meg az összes - módszerről (többek között ezen a fórumon is)...

Lehet ki fogom próbálni. Persze előtte megbarátkozok a csatos hajammal! :) Ki tudja, lehet nem is fog tetszeni.

Mostanában nézem a tévébe is, hogy kinek hogy van hosszabbítva a haja! Kingának a vv-ben nagyon szép! :) Veronikának meg nem tudok rájönni hogy van megcsinálva... varrva lehet? Szóval rá vagyok kattanva a témára rendesen! :D

6807. 1986Anita (válaszként erre: 6806. - Lana102)
2011. okt. 11. 11:03

Én már 3 éve tuti, hogy Így hordom a hajam (mikrogyűrűvel), de semmi baja. Legkésőbb 2 havonta szoktam leszedni, de még soha nem fordult elő, hogy tincsestől kihullott volna, vagy ilyesmi, és nem is tört el!

Igaz mindig egy csomó hajat kifésülök a hajamból olyankor, amikor leszedjük a póthajat, de szerintem ez normális, hiszen amíg fent van a póthaj, addig ezek a hajak nem tudjak kiesni (mármint ami természetes módon kihullana), mert fogja a mikrogyűrű.

Szóval én bármikor ezt a módszert ajánlanám mindenkinek! Nekem a varrással nem volt természetes a póthaj, hőillesztést pedig nem próbálnék ki, mert félek, hogy szétég a hajam. Szóval bátran ajánlom a mikrogyűrűs módszert!

6806. lana102 (válaszként erre: 6805. - 1986Anita)
2011. okt. 11. 10:58

Nahát ez nem jó hír. Mondjuk én meg arra gondoltam, hogy ha kevés lesz, rendelek hozzá futurát és beteszem alsó sornak. Tetszik az a megoldás amikor alul sötétebb a haj és akkor legalább nem kell azon izgulni, hogy passzoljon a szín. :)

Szóval neked akkor tincsezve van. Én is gondolkoztam rajta, van is egy barátnőm, aki megcsinálná (mikorgyűrűzve). De megmondom őszintén félek, hogy valami baja lesz a saját hajamnak. Neked hogy bírja? Nem hullik, nem törik?

6805. 1986Anita
2011. okt. 11. 10:45

Én 100 g-os csatos póthajat rendeltem, de iszonyat kevés volt, szerintem abból 3-4 grammot minimum a tresszelés nyomott meg. Én szétbontottam a tresszelést, és inkább feltincseztem, így 60 tincs jött ki a "100grammos csatos póthajból". Azóta így van fent a korábbi hajammal.

Szóval ha csatos hajat szeretnél, szerintem minimum 200grammot fel kell rakni a fejedre, hogy jól nézzen ki, bár ez attól is függ mennyi hajad van. Nekem nem tetszett, hogy olyan kevés a haj, így döntöttem a feltincsezés mellett.

6804. lana102 (válaszként erre: 6803. - BarbieLady)
2011. okt. 11. 10:22

Nem mondod, hogy ez csatos?? Elképesztően jól néz ki, komolyan! :) Én 50 centiset rendeltem, 100 g. A tied mennyi? Mert kicsit félek, hogy kevés lesz.

Amúgy milyen hosszú az eredeti hajad? Mert akárhogy nézem nem tudok rájönni! :) Nagyon jó...

6803. BarbieLady (válaszként erre: 6802. - Lana102)
2011. okt. 11. 10:14

köszikeee...:)

nekem csatos póthaj van fent..van 50 centis,és a mostani 60 centis..én sajátmagam tettem fel a csatokat,és varrtam össze a tresszt egy sorba!

énis imádom :)

6802. lana102
2011. okt. 11. 09:40

Sziasztok!

Mén nincsen meghosszabbítva a hajam, de erősen gondolkozok rajta.

Kérdés: BarbieLady neked hogy van megcsinálva? Nagyon tetszik a hajad! Én is ilyet akarok! :) Rendeltem csatos hajat kipróbálni, hogy milyen is az! Esetleg erről van tapasztalata valakinek?

6801. BarbieLady (válaszként erre: 6736. - Pacsirta22)
2011. okt. 11. 08:33

pacsiiirtaaaa :)


mivan veled? besötétült már a hajad? vagy még nem változtattál rajta? hm?


px

2011. okt. 11. 08:26
60 centis haaaaajj...:P tettem fel képet most ! :D
6799. Bebe89
2011. okt. 10. 21:19
halihó!mikrocsomozással van feltéve a hajam,fodrészt keresnék aki jó áron dolgozik vagy akit tudnátok ajánlani,mert már újra kellene tennem,előre is köszi!!!
6798. szipi1 (válaszként erre: 6797. - Angelnails)
2011. okt. 10. 09:30

Szia!


Lehet, hogy nincs is semmi gond a hajaddal vagy a tincsvastagsággal, csak Te másmilyen hatásút szeretnél. A csatos nem rossz, meg a hajkúra sem, küldök priviben címet, ahol jó minőségű hajat tudsz venni az igényeid szerint.ÜDv

2011. okt. 9. 14:49

Mostanában csatos hajon gondolkodom egyébként, mert szeretnék egy hajnövesztő kúrát csinálni, hajszeszekkel és olajokkal! Ez az illesztéseknek tuti nem tenne jót! Ezért szeretnék csatost.

Ajánlana nekem valaki?

2011. okt. 8. 18:16
Szerintem a hajjal nincs gond, már majdnem két hónapja van fent (nem hullik, nem potyog), tök olyan a szálvastagsága és puhasága mint amilyen az enyém! Az hogy kerekre van sodorva nem az lehet a gond? A lapos illesztés nem jobb? Azt nem mondanám, hogy nagyon vékonyak a tincsek, de szerintem nem is nagyon vastagok! De mi számít vékonynak?
6795. 94160b1d29 (válaszként erre: 6794. - Angelnails)
2011. okt. 8. 16:51
a hajjal nem lehet gond?mert elvileg nem állhat,vagy sodródhat össze..nekem nagyon vékonyan van tincsezve,pont azért hogy minnél természetesebbnek hasson.nincs képed amin lehet látni?
2011. okt. 8. 14:03

Szerintem nem vastagok a tincsek! Csak a haj végeknél látszik ez a tincses dolog, valahogy úgy tudnám leírni, hogy a mozgástól összeállnak, összesodródnak! A haj puha töredezésmentes.

Az, hogy jó-e a tincs elosztásom azt honnan lehet tudni?

6793. kyrababa (válaszként erre: 6792. - Ellinoor)
2011. okt. 8. 13:34
Hát azt mondta a fodrász, hogy meghagy takaróhajat és ha fel fogom copfolni, akkor el tudom takarni. Egyébként mesélték, hogy sokan úgy mennek oda, hogy kifejezetten kérik hogy látszódjon, hogy nekik csomózott hajuk van.. no comment :DDD amúgy mikrocsomókat készít, nagyon miniket, gondolom ha 4 órát mojol majd vele, akkor jó lesz :)
6792. Ellinoor (válaszként erre: 6791. - Kyrababa)
2011. okt. 8. 13:09
szerintem a csomózás látszik...mármint ahol össze van csomózva a saját hajjal...én akit eddig láttam csomózott hajjal mindegyiknek kilátszott a csomó...:((( de lehet hogy pont kontár munkákat láttam..:( reméljük a tiéd szép lesz!!!:)))
6791. kyrababa
2011. okt. 8. 13:01
Sziasztok!Én kedden megyek hajdúsításra, mert bár hosszú, de nagyon vékonyszálú a hajam, semmi tartása nincs, még a hullám sem marad meg benne. A saját hajam alapból 50cm és a póthaj is ekkora lesz.Csomózással lesz feltéve, mert természetes megoldást kerestem, nem szeretném, hogy tönkre menjen a hajam.. Kicsit izgulok, hogy vajon látszódni fog-e valami változás, mert azért több tízezrekről beszélünk... Volt már esetleg itt olyan aki hasonló cipőben járt? Vagy csomózással volt neki? Félek attól is, hogy fogom tudni kezelni a póthajat..várom a válaszokat! köszi :)
6790. Ellinoor
2011. okt. 8. 12:38
nekem nagyon vékony kicsi illesztéseim vannak és semmi nem látszik...szerintem nagyon vastag tincseket tettek fel Neked...:(( csak vigyázz nehogy kiszakadjon idővel....sajnos én ezelőtt 1 évvel így jártam...De most máshol csináltattam és rengeteg vékony tincsem van észre sem venni hogy nem a saját hajam... pedig a sajátom a vállamig sem ért szinte és most 80 cm-es haj van fent!!!! imádom...:))))) ha kell valakinek a cím ahol csináltattam írjatok...ide sajnos nem írhatom ki....
2011. okt. 8. 10:33

Sziasztok!


Van egy fekete magyar tresszelt hajam, 11 dkg 40 cm. Ha valaki érdekelne, írjon.

6788. 94160b1d29 (válaszként erre: 6787. - Angelnails)
2011. okt. 8. 08:42
Szia!Talán túl vastag tincsek vannak fent..jó a tincselosztásod?mert elvileg nem szabadna olyannak lennie..épp ez a cél,hogy ne lehessen látni hogy ott van.
2011. okt. 8. 02:00

Sziasztok!

Hőillesztett hajam van, annyi bajom lenne vele, hogy nekem tincses hatású a hajam, ez mitől lehet?

Látszik, hogy tincsek össze vannak szorítva, olyan mint pici kis copfok lennének (tulkép azok is)! Ez minek lehet az oka! Európai a haj, az illesztés kristálykeratinos, semmi más bajom nincs vele csak ez. Főleg kivasalva látszik, de begöndörítve is észreveszem, hajmosás után már pár óra múlva tincses :S

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook