Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
6846. angelnails (válaszként erre: 6844. - Pacsirta22)
2011. okt. 17. 14:54

Bocsi a priviért! ide akartam:)

Szóval az amit te írtál a fodrász feladata, a legtöbb hajhosszabító nem fodrász!!!

6845. 1986Anita (válaszként erre: 6844. - Pacsirta22)
2011. okt. 17. 13:04
Hát biztos nem mindegy, hogy milyen fazonú hajhoz rakatod fel. nekem szerencsére nem kellett összevágni, így is összeolvad az egész!
2011. okt. 17. 12:57

sziasztok



én elhiszem hogy nagyon jo dolog spórolni meg laikus emberrel hajat rakatni...de sdztem ez nem csak ennyiből áll hogy felrakom a hajat ilyen olyan technikával és kész!!!


azt a felrakott hajat össze kell vágni hogy természetesnek tűnjön sőőt majdnem mindig összefesteni is kell !!


szóval nemtudom én is szivesen spórolnék rajta,der ezekből kiindulva hogyan?!

6843. 1986Anita
2011. okt. 17. 10:48
Abban viszont igaza van, hogy tényleg nem egy nagy durranás pl. egy mikrogyűrűzést megcsinálni. Én feltincsezem a hajat, tesóm meg felrakja nekem. Már szerintem egy éve tesóm csinálja nekem, sőt egy barátnőnknek is, és úgy meg tudja csinálni, hogy fel sem tűnik az embernek, hogy nem póthaj van a fejünkön, ja és nem kerül 2 havonta 10-15 ezer forintba :-)
2011. okt. 16. 18:45

Még valami:


Magyarországon a lakósság létszámához arányítva háromszor, ötször több a hajhosszabbítás, mint Ny. Európában!

És nálunk tízszer több hajhosszabbító van (beleértve a kóklereket és a profikat is), mint Nyugateurópában!!!! És ez a szám exponenciálisan növekszik!!! Itt lassan már mindenki hajhosszabbító lesz......... Persze a döntő többség kókler!

2011. okt. 16. 18:31

Egyébként ez az európai haj mizéria csak Magyarországon van !


Nyugateurópában, vagy az USA-ban nincs is európai haj!

Magyarországon a hajhosszabbításhoz felhasznált hajak 5-10 %-a az európai. (annak ellenére, hogy mindenki "európai hajat" árul !!!!!)A többi haj ázsiai, döntő többségében kínai.

Az USA-ban egyáltalán nincs európai haj, de pl. tudok olyan magyar hajkereskedőt, aki rendszeresen küld ki Londonba ottani szalonok kérésére európai hajat, de ezzel együtt sem hiszem, hogy Angliában a hajhosszabbításra felhasznált hajak 0.1 %-át elérné az európai haj!


Azt is tudni kell, hogy a Magyar lányok sokkal-sokkal igényesebbek, mint a nyugatiak! (legalább is a hajukra, ruházatukra, azaz a külsejükre)

Az orosz lányok még hasonlóan igényesek.

A divat fellegvárában Milánóban, Párizsban, ha egy csinos, jól öltözött lánnyal találkozom az utcán, az vagy magyarul, vagy oroszul beszél......

2011. okt. 16. 16:14

komolyan mi bajotok vele, csak a véleményét mondja el!

És van igazság abban amit mond :S

Elég az európai haj mizériából!!! Tényleg szép és jó viszont sokkal, de sokkal hamarabb tönkre megy mint egy vastagabb szálú indiai, vagy az orosznak mondott haj!

És igenis vannak jó minőségű előre csomagolt hajak, csak meg kell találni! Itthon viszont ez nem könnyű, mert szinte csak a licitálós oldalakon lehet kapni márka nélküli gagyit!

De pl. Amerika teli van vele, és a vásárlóik elégedettek!

Pl: Luxy Hair, Helo Georgeus, FoxyLocks, Headkandy

Biztos vannak ennél kevésbé márkásak is kedvezőbb áron csak meg kell találni!

6839. 94160b1d29 (válaszként erre: 6838. - BarbieLady)
2011. okt. 16. 16:02
Én sem értem igazán..visszaolvastam és nem vélek rosszindulatot felfedezni abban amiket irt.erről szol a fórum,hogy mindenki írja le a tapasztalatait,akár jók akár rosszak,nem?
6838. BarbieLady (válaszként erre: 6837. - 155c866601)
2011. okt. 16. 14:57

mi bajotok vele? velem full rendes,és komunikatív...

féltékenykedtek :) ?

2011. okt. 16. 06:31
Szerinted ezzel a stilussal ami neked van, itt kit érdekel hogy hogy csinálod a hajad?! Szerintem már el sem hisszük neked itt a fórumon azt sem ha kérdezel, de mindegy....
2011. okt. 16. 06:29

Bocsánat a szóért de őt szerintem már ideje lenne egy modinak lelőni, mert nagyon idegesitő....olyan szintü flegmasággal és lekezelősséggel beszél ami már felháboritó szerintem. Mindenki maga választja meg mi a jó neki. Sorra cáfolja meg a beszólásaival önmagát. Pl. kijelenti a mikrogyürüzés a legrosszabb technika ami jó nagy baromság, mert minden valamire való hajas tudja hogy az a legjobb és legpraktikusabb főleg azoknak akik először kapnak a fejükre hajat. Aztán mikor irja pár ember , mint én is hogy mekkora hülyeséget irt, akkor azt irja hogy : "hát ez igen azért hajfüggő..."


Szánalmas egy némber! Ne foglalkozz vele te sem. nem csodálkoznék rajta ha a haja mellett egy pöcsöt is növesztett volna, vagy eleve van is neki.

6835. ZILAA (válaszként erre: 6825. - Angelnails)
2011. okt. 15. 21:27
AZ igazán jó minőségű haj az európai és azt csakis és kizárólag kézzel dolgozzuk fel!
2011. okt. 15. 10:39
Hajdúsítás, hosszabítást szeretnék, de semmitapasztalaton, hogy kezdjek neki?
2011. okt. 14. 20:26

-miért nem azt a hajat hordja??--ala, mert kisfiú!

:)

lehet ért hozzá, lehetnek jó meglátásai...

sztem művészlélek a lelkem ;) cukkifijjjú:D

6832. szipi1
2011. okt. 14. 17:34
Hoppá! Ti ismeritek egymást? Vagy miért ez az indulatosság? Kíváncsi vagyok, mi az oka, hogy így nekiugrottál?
2011. okt. 14. 12:46

Nyilván hajfüggő a dolog.

A folyamatosan copfban hordott hajnál is fennáll a megtörés lehetősége. Nem irreális azt feltételezni hogy ez egy fém gyűrű szorításában is lehetséges, pláne hogy még mosva is van és köztudott hogy a vizes haj milyen sérülékeny.

6830. 1986Anita (válaszként erre: 6829. - 155c866601)
2011. okt. 14. 12:36
Én is mikrogyűrűt használok évek óta, de soha nem tört még el a hajam az illesztéseknél. Remélem ezek után sem fog, szóval szerintem nem káros!
2011. okt. 14. 10:57
Nekem évek óta mikrogyürüzve van a hajam és magam csinálom. Indiai hajat használok. Nekem semmi bajom nincs vele és mindig gyönyörü marad utána is a hajam ha épp nem használok póthajat. Eddig minden fodrász csak csodálja , de jó magam is igy érzem. Szóval ebben nem értek veled egyet.
6828. 1986Anita
2011. okt. 14. 09:28

Huh, a hullaház szót olvasván kirázott a hideg, de sajnos biztos onnan is elég sok haj származik...

Remélem az én fejemen nem ilyen haj van... Vagy maximum kísért majd a nő szelleme :-)

6827. Nolya (válaszként erre: 6824. - Kyrababa)
2011. okt. 13. 19:59

Nagyon köszönöm a bő válaszodat!:)

Félek is tőle, de ennek ellenére nagyon szeretnék végre igazán szép hajat.Mindenképp fontolóra veszem, ha már sajna az Ég nem volt oly bőkezű....

Minden jót nektek! :)

2011. okt. 13. 00:55
vagy ismer-e olyat aki tud gépi tresszt csinálni?
2011. okt. 13. 00:54
Rendelt már valaki jó mínőségű hajat a mi gépi tresszes?
6824. kyrababa (válaszként erre: 6821. - Nolya)
2011. okt. 12. 21:55
Ja még valami: Elsőre azért kerül olyan sokba, mert a hajat is meg kell venned.. Így gondolom a végösszegbe benne van a munkadíj is. A haj utána a tiéd, csak ha letelt bizonyos hónap (2-3) le kell szedni és ha szeretnéd újrarakathatod. Ennek nyilván a költsége ugyanannyi, mint először kivéve a hajat, mert az ugye már a tiéd.
6823. kyrababa (válaszként erre: 6821. - Nolya)
2011. okt. 12. 21:52

Szia!


Nekem is nagyon vékonyszálú hajam van, mindig lelapult,nem volt esztétikus.de bedúsítattam/hosszabbítattam, és már sokkal jobb :) Én mindenképpen azt ajánlanám, hogy európai hajat vegyél, mert az illeszkedik legjobban a vékonyszálúhoz. Egy indiai túl durva és eltérő lenne. A hőillesztést én nem választottam, mert nagyon félnék, hogy eltörik/elroncsolódik a hajam. De ezt a fodrászom is megerősítette, hogy a vegyszer tönkretenné. Ezt úgy képzeld el, mint egy ragasztópisztoly... Ráadásul ennél vigyáznod kell, alkoholtartalmú hajápolókat kerülni kell.. Én a mikrocsomózást választottam, ez a leghajbarátibb. Ennél nem kell úgy vigyáznod, mint általában. Hő is érheti, mert nincs rajta olyan anyag, ami megolvadhatna és leoldhatná a póthajat. Fontos vaddisznósörtés kefével érdemes fésülni, egy-két pakolás, hogy szép maradjon, hővédő, ha vasalod, és leginkább levegőn szárítani.Azt hiszem ennyi, de lehet még kihagytam egy-két dolgot. Ha kérdésed van, nyugodtan írj! :)

6822. dorkalevi
2011. okt. 12. 21:34
6821. Nolya
2011. okt. 12. 20:06

Sziasztok!


Egy ideje gondolkodom a hajdúsításon, hosszabbításon, és lenne néhány kérdésem. (Sajnos elég járatlan vagyok még a témában.)

Elég vékony szálú szőke hajam van, ami nagy bánatomra lassan is nő.

A keratinos hosszabbítás mennyire roncsolja a saját hajat ill. meddig hordható?

Másodszorra is ugyanolyan költségei vannak, mint mikor "újonnan" rakják fel?

Az ápolása mennyire macerás?


Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!

6820. szipi1
2011. okt. 12. 12:14

Sziasztok!


Balzsam neveket sem szabad kiírni? Sztem lehet. Ez az egyik lényeg, hogy megosszuk a tapasztalatainkat, nem? Örülök Barbie, hogy jó lett a hajad és meg vagy vele elégedve, nekem se tetszik, amikor olyan kevéske a hajvég, én most arra spórolok, hogy dús hajam lehessen, ehhez mégegyszer annyit akarok venni. Jah, meg közben növesztem a sajátom, szeretném már, ha egyenletesen érne a vállamig.

Milyen az a hüvelyes? Ki tudja?

6819. lana102 (válaszként erre: 6817. - BarbieLady)
2011. okt. 12. 11:13

Ez igaz amit mondasz, hogy vékony az eredeti haj vége és az nekem sem tetszik annyira. Persze lehet venni hosszabbat és levágni... de az olyan pénzkidobás.

Várom a balzsam nevét, még a héten beszerzem! :) Remélem a hajam is megjön a héten. (és akkor már rendelem is a futurát, addig nem akarom, előbb meg akarok róla bizonyosodni, hogy kevés.) :)

Te amúgy minden nap hordod a hajat? Nem kényelmetlen? És milyen gyakran mosod? :)

2011. okt. 12. 10:51
Sziasztok! A hüvelyes hajhosszabításról hallottatok már?? Szerintem egy fokkal kíméletesebb mint a mikrogyűrű, legalábbis a videókon úgy tűnt! Én most nemtudom, hogy melyiket csináltassam! Mikrogyűrűm volt már! Eddig csatos hajam volt de nem igazán jött be! Úgyhogy vagy a mikrogyűrű vagy ez a hüvelyes módszer! Ha van esetleg fodrász közületek írjatok légyszi priviben hogy ténleg jobb ez a hüvelyes hajhosszabítás! Előre is köszi
6817. BarbieLady (válaszként erre: 6816. - Lana102)
2011. okt. 12. 08:48

énis vateráról rendeltem igazi hajat..

festetlen eredeti feketét kértem...

sztem nem csaptak be, mert ha csak kinai haj lenne,nem hullámosodna úgy, hisz a kinaiak haja nagyon egyenes...

ez meg ha olajjal kicsit bekenem,máris hullámos.

deh nekem az a hajom vele, h valahogy ezek mindig olyan kevéskék hajvgbe,mármint nincs meg a hajvégtömeg sose...sajnos..:(


nekem az a jó a műhajba h legalább azt basszus cibálhatom,és egysikúan telt a vége is :P :S


de most ugye a múhaj van fent nekem.

provobe leírom ennek a balzsamnak a nevét.nekem bevált! px

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook