Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2011. dec. 12. 08:36
boccasi majd irok privibe csak nincs most sok időm:) puszi szipi:)
2011. dec. 12. 08:34
KÉSZ AZ ÚJ HAJAM RAKTAM FEL KÉPET!:) nagyon szupi lett és a haj ...csodás!
7084. szipi1 (válaszként erre: 7083. - 000Anna)
2011. dec. 12. 08:14

Igazad van, tényleg elfogadhatatlan!Mert akkor vennél nagyon olcsón műhajat, nem?De ha megfizeted, akkor azt adják, amit mondanak!!


És úgy lenne korrekt, ha mindenki azt mondaná, ami tényleg van pl. ha indiai haj, aki azt mondaná és felhívná a figyelmet a veszélyekre(hogy valószínű kócolódni fog) vagy elvinné bevizsgáltatni(mert ilyet is lehet)és a vendégeinek csak hordható hajat adna azt is annyiért (plussz munkadíj), amennyibe tényleg kerül. Nem eladni indiai hajat európai áron stb.. Ha meg valaki eu hajat akar, azt meg kell mondani, hogy mennyibe kerül és kész.


Pacsirta22! Kész lett a hajacskád? Milyen lett? Tetszik? Rakj már fel képet, olyan kíváncsi vagyok!!! Puszi

7083. 000Anna (válaszként erre: 7082. - Christine78)
2011. dec. 12. 06:53
Elég szomorú,hogy ilyet meg lehet tenni.Ha valaki ígér egy minőséget,jó lenne ha a kifizetett pénzért azt adná,és nem egy ócska gagyit.Három havonta új haj?...talán még elnézném,de ez a harmadik napon csúnya volt már,azóta teljesen kezelhetetlen.Szerintem ez elfogadhatatlan!Ennyi idő után nem mehet tönkre egy haj!!!
7082. Christine78 (válaszként erre: 7039. - 000Anna)
2011. dec. 11. 22:56
Ja, igen, én is pont így jártam.De hát olcsó húsnak híg a leve, azt szűrtem le itt a hozzászólásokból. A fodrász nekem azt mondta, hogy az esetek többségében 3 havonta új hajat kell felrakniuk.
7081. Krisszty
2011. dec. 11. 21:49

Sziasztok!

Kicsit más :-)

Műköröm építéshez keresek modelleket!

Jelentkezni:szekkri76@freemail.hu

vagy ide privi

2011. dec. 11. 11:08

Sziasztok!


Tudtok ajánlani valakit aki szépen tresszel?

7079. 000Anna (válaszként erre: 7077. - Szipi1)
2011. dec. 9. 08:14
Köszönöm szépen,hogy biztatsz.:)Remélem,hogy gond nélkül leszedik a rossz hajat.Bízom,hogy meg tudunk egyezni azzal,aki a rossz hajat tette fel és nem származik károm belőle.puszi
7078. 000Anna (válaszként erre: 7076. - XDiamondX)
2011. dec. 9. 08:12
A megmaradt tincseken sárgás és köröm alakú,de feltéve világosabb,majdnem átlátszó.
7077. szipi1 (válaszként erre: 7069. - 000Anna)
2011. dec. 8. 20:18
Nekem 6 hét után szedték le, oda mentem, ahol ingyen tanácsot adtak, leszedtek próbaképpen egy tincset és megtapasztalhattam, hogy nem fáj. Utána később ott csináltattam új hajat, ők nem vertek át. Én sajnos nem mertem visszamenni ahhoz, aki nekem az első (rosszat )csinálta, de a mostani eszemmel már visszamennék és kiverném a balhét. Szerintem ne ijedezz, biztos le fogják tudni szedni a hajat, bíztatlak is, hogy ne hagyd annyiban a szar minőségű hajat!Sajnálom a rossz élményed, tényleg! Az jó ötlet olyan helyre menni, ahol garanciát vállalnak. Puszi
7076. XDiamondX
2011. dec. 8. 18:42
hát vastagabb mint egy rizsszem,és nem átlátszó,hanem kicsit sárgás...
7075. 000Anna (válaszként erre: 7074. - XDiamondX)
2011. dec. 8. 18:20
Értem.:)Remélem,hogy az enyém nem fenyőgyanta.Amúgy ez miből derül ki?Felismerhető valamiről?Úgy értem,így felrakott állapotban egy laikus felismeri?
7074. XDiamondX
2011. dec. 8. 18:17
Igen....de az összes keratingyanta...na figyi...fenyőgyanta az a gáz..és sokan csinálják...a keratingyantával nincs baj...
7073. 000Anna (válaszként erre: 7071. - XDiamondX)
2011. dec. 8. 15:32

Mint mondtam,én nem értek hozzá,de a napokban csak erről olvasok a neten.Ott olvastam a Balmain hőillesztésről.Ezt írják:A hőillesztéses hajhosszabbítás egy olyan módszer,amikor keratingyanta és hő segítségével illesztjük a hajtőhöz,pontosabban a hajtőtől 1,5cm-re a kívánt hosszúságú hajat vékony tincsenként...

Leszedése:fodrász és oldószer segítségével.

Annak a honlapján olvastam,aki ezzel a módszerrel dolgozik.Most már végképp nem értem.:( Mellékesen a hajra hat hónap garanciát vállalnak.Itt ahol én voltam,semmit.:(

7072. 000Anna (válaszként erre: 7070. - XDiamondX)
2011. dec. 8. 15:26
Ha velük szedetem le,mindenképpen viszek magammal valakit.A vásárlók könyve is jó ötlet,köszönöm!
7071. XDiamondX
2011. dec. 8. 13:32
Balmain keratinban pedig nincs gyanta,az egyik legjobb keratin:)260 forint egy darab belőle...csak az a baj,hogy sokan azt mondják hogy ezt meg azt rakják a vendég fejére,aztán nem...
7070. XDiamondX (válaszként erre: 7069. - 000Anna)
2011. dec. 8. 13:30
Tudom,hogy csúnya dolog fenyegetőzni,de szerintem vidd magaddal az egyik barátnődet,ha leszedetnéd,ha pedig rinyálnak akkor kérd el a vásárlók könyvét,és írd le ,hogy mi történt,mennyit fizettél,és szerinted milyen hajat kaptál...
7069. 000Anna (válaszként erre: 7068. - Szipi1)
2011. dec. 8. 12:25

Szia! Köszönöm szépen a biztatást,rám fér!

Ahol feltették már megígérték,hogy díjmentesen leszedik,de ők akarják bevizsgáltatni a haj minőségét és ugye ez esetben nem kétséges a vizsgálat eredménye.Tuti nem azt a hajat vinnék el,amit leszednek.Egyértelmű,hogy ez egy ócska minőség,pedig első osztályú egyszálirányos európai hajnak adták el,kristálykeratinnal a végén.Már a harmadik napon borzalmasan szúrt,összeállt.Holnap lesz 3 hetes.Megvettem a felrakás napján minden szükséges ápolószert,speciális kifésülő kefét,egy vagyont költöttem rá,de semmi nem használ.Alaposan kifésülöm naponta többször is,de szinte egyből összeáll valami borzalmas kóccá.Úgy néz ki,hogy nem akarják visszafizetni az árát.Szerintük nem a haj hibás,hanem én kezeltem rosszul,véleményem szerint,pedig nem a meghirdetett hajat tették fel.A leszedést elvállalják,de félek tőlük.Jó lenne visszakapni az árát és az is,hogy példás büntetést kapjanak vásárló megtévesztése miatt,de igazából az a fontosabb,hogy a hajamnak ne legyen baja.Balmain keratin is tartalmaz gyantát én úgy tudom,pontosabban azt olvastam.Lehet,hogy ez is olyan??!!Neked mennyi idő után szedték le?Mivel csinálják?Oldószer elég,vagy valami speciális gép is kell hozzá?Bocsánat a sok kérdésért,de kezdő vagyok.Igaz ezzel a kalanddal be is fejeztem a hajhosszabbítást. puszi

7068. szipi1 (válaszként erre: 7039. - 000Anna)
2011. dec. 8. 12:14

Szia!

Most olvasom csak mi történt és nagyon felháborító!!!!!!!!!!!! Sajnálom és együttérzek Veled, verd csak ki a balhét és ne hagyd magad! Biztos van oldószere a cuccnak, amivel feltették, nem hinném, hogy valami nagy gáz lenne azzal az anyaggal, engem is nagyon megijesztettek először az első hajamnál, valaki azt mondta, hogy szerinte gyantával lett feltéve, pedig utólag kiderült, hogy balmain keratinnal, csak azt nem ismerték. A lényeg, hogy ahol leszedték semmi probléma nem volt vele, simán lejött és a hajam sem károsodott! Én bíztatlak, hogy szedesd le azzal aki feltette és cseréljék ki a hajat!! Ingyen!!!!!!!!!! Pusz

7067. 1986Anita
2011. dec. 8. 11:42
Szóval van esetleg valaki, akinek megritkult, vagy elvékonyodott póthaj alatt a saját haja?
7066. 000Anna (válaszként erre: 7065. - XDiamondX)
2011. dec. 8. 08:10
...akkor mivel lehet eltávolítani?:(
7065. XDiamondX
2011. dec. 7. 20:51
Cáfolom,a keratin oldó nem szedi le a gyantát...
7064. madonna81 (válaszként erre: 7060. - 1986Anita)
2011. dec. 7. 20:38
de igen vekonyodik!nekem 7 honapja van fennt europai jo minősegü haj,igaz a leszedesek között min.1 het szünetet tartottam,de oda figyeltem hogy 7 hetente legyen leszedve.de igy is megterhelte a hajam,pedig a fodraszom profi modon tincsenket,pontosan elosztva tette fel.februaban kell leszedni,es utanna minimum 4 honap szünetet tartok,de lehet hogy többet!szedem a hajerősitő vitamint is...minden hajhosszabbitas megterheli a sajat hajunkat..ezert kell szüneteket tartani..
7063. 000Anna (válaszként erre: 7061. - Af6476bcc5)
2011. dec. 7. 16:35
Az még nem lenne gond,hogy nyúlós,csak lejöjjön!A hajam ugye marad?
2011. dec. 7. 16:27
A munkájuk jó, de a hajak minősége? azaz ázsiai....
7061. af6476bcc5 (válaszként erre: 7058. - 000Anna)
2011. dec. 7. 16:16
A gyantát oldja ugyanaz az anyag, ami a keratint. Csak egy kicsit nyúúúlóóós lesz, amikor leszedik.
7060. 1986Anita
2011. dec. 7. 12:44

Lányok, akiknek már több éve van hosszabbítva a haja, nem érzitek úgy, hogy mióta póthajatok van, ritkult a saját hajatok, vagy nagyon elvékonyodott???

Amúgy szerintetek mennyire káros ez a saját hajunknak? Nekem már lassan 5 éve van hosszabbítva, igaz mindig tartottam szünetet 1-2 felrakás között, most sincs fent, viszont néha úgy érzem ritkult a hajam, de most meg például viszonylag dúsnak érzem. Ez csak a saját hajunk fazonján múlik, vagy min?

7059. 000Anna (válaszként erre: 7050. - Dorkalevi)
2011. dec. 7. 12:38
Igen kedves dorkalevi,borzalmasan félek,hogy nehogy még több kárt okozzanak.Az is igaz viszont,hogy ők tudják,hogy pontosan mivel tették fel,így valószínű azt is,hogy mi oldja le.Nem tudom,hogy mer valaki ilyet megtenni!Bízom benne,hogy gond nélkül meg tudok szabadulni ettől a borzalomtól és a saját hajam nem látja kárát.
7058. 000Anna (válaszként erre: 7053. - Af6476bcc5)
2011. dec. 7. 12:33

Kedves meriennn!

Sajnos tapasztalatlan vagyok e téren,hiszen először rakattam fel hajat.Úgy gondoltam,ha azt mondják,ez első osztályú remi haj,akkor az is,de sajnos tévedtem.Ez egy borzalmas kóc tömeg.Valószínű továbbá,hogy nem is kristálykeratinnal van feltéve,ezért is érdeklődöm a gyanta felől,mert nagy a valószínűsége,hogy azzal van,de nem adnak róla felvilágosítást.Leveszik díjmentesen ennyi.Ez szerintem azt is jelenti,hogy nagyon jól tudják,hogy silány minőséget adtak és azért vennék le,mert tudják,hogy nem keratin az amivel rögzítették.Minél előbb le akarom szedetni,pont a rasztásodás miatt,de egyébként attól is félek,hogy ez a keratinnal mondott valami hogy jön ki a hajamból,nem tépi-e ki a saját tincseimet.Nagyon el vagyok keseredve.:(

7057. 000Anna (válaszként erre: 7051. - Prtk)
2011. dec. 7. 12:28
Budapesten tették fel,nem tudom,hogy hozzájuk érdemes-e visszamennem,ha már így átvágtak.Nógrád megyében lakom.Az a fontos,hogy profi vegye le,bár aki feltette,az tudja pontosan,hogy mivel és azt mi oldja.Sajnos félek,nehogy pórul járjak velük újra.Díjmentesen szednék le a hajat,mert ők is tudják szerintem,hogy hibáztak.Nem olyan módszerrel és nem azt a hajat kaptam,mint amiért fizettem.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook