Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
7116. BarbieLady (válaszként erre: 7112. - Szandi00)
2011. dec. 19. 09:43

köszi...igen szerintem is csúnyább az illesztés,hisz sokkal több helyen látszódik,és egyáltalán nem tesz jót a hajnak,sőt,egytől egyik tört a vége ezeknek az embereknek a hajának.

eddig akár hány embernek láttam a sajáthaját,akinek illesztve van a póthaj,mindnek rövid,lassan nő..stb.

sajnos ez ezzel jár!

a tresszelt hajakat meg régen ilyen-olyan elavultnak titulálták.

mégis az a leghumánusabb eljárás.!

de mindenki saját szívügye mit használ, nekem ez vált be! :)

7115. 000Anna (válaszként erre: 7114. - Af6476bcc5)
2011. dec. 19. 09:34
Van akit nem érdekel más haja,a pénzért bármire hajlandóak,gusztustalan!!!Nem számít,hogy a másikat hogy teszik tönkre,mit művelnek a hajával csak fizessen....ez nagyon szomorú!Aki tapasztalatlan e téren,mint én is voltam,azt könnyű rászedni.Nem értem,nincs az ilyen embernek lelkiismerete?!Nem kívánok neki mást,csak azt,hogy élje át ugyanezt,mint én,vagy velem hasonló cipőben járó!!!Én ha ilyet tennék mással,nem tudnék nyugodtan aludni az biztos!...de nem vagyunk egyformák.
7114. af6476bcc5 (válaszként erre: 7113. - Pacsirta22)
2011. dec. 19. 09:18

pacsirtával tudok egyet érteni maximálisan!


Egyébként nem a hőillesztés, mint eljárás teszi tönkre a hajatokat, hanem a sok-sok kókler hőillesztő!!!

2011. dec. 19. 08:08

sztem nem ciki ha valakinek kilátszik az illesztés,miért is lenne?


a másik,nekem most tök jo helyen tök jo haj lett felrakva kb semmi baj sincs,jobb mint a saját hajam,azzal sokkal több baj van mint a póthajammal!

nem tudom,lehet csak nekem van ilyen szar hajam,de nekem sosem nőtt! sosem lesz derékig érő hosszu szép dús,csillogó hajam,szoval nem is nagyon érdekel,ápolom,de ennyi nem erőltettem hogy nőjjön!:)nekem nem tette tönkre a hajam az illesztés,évek óta hosszabitva van a hajam,kisebb nagyobb szünetekkel! a festés sokkal de sokkal jobban roncsolja a hajat,hajamat!szipi neked megy a privi,örülök,hogy ilyen jo hajhosszabitohóz küldtél:) semmi gond a hajammal pedig már többször is direkt kimostam,de kb ha nem fésülködnék akkor se lenne semmi baja:D

a csatos nekem furi,a műkörmöm sem szedem le estére,természetes ellenes,több baj van azzal mint egy valóban hordott jó minőségű póthajjal az fix! :) de nekem mindegy is:) a lényeg, hogy a mostani hajam szupi:)nem hullik,nem kócolódik,puha:) és hosszuuuuuuuuuu:)

7112. szandi00
2011. dec. 18. 21:21
Sziasztok,barbyladivel kell hogy egyetércsek,nekem is 80 centis csatos hajam van és senki sem mondaná meg ,hogy pothaj,elöször ockodtam tőle mert minden este le kell vegyem hogy ne csomosodjon,de megéri,szépen nő alatta a hajam,ez a legegéségesebb,Láttam ma a buszon egy csajt kilátszott a hőilesztés a hajábol,elég ciki volt.
7111. Anna9202
2011. dec. 18. 21:16
Nekem több mint fél évig volt hőillesztett kreatinos hajam ! (60 cm fekete) ! Nem tette tönkre a hajam , bár szerencsére nagyon jó minőségű strapa biró az eredeti hajam ! :) De leszedettem , és örülök neki , hogy megtettem ! Nagyon sok macera a póthaj , ha tényleg azt akarod , hogy szép és igényes legyen ! :)
7110. 000Anna (válaszként erre: 7109. - Szipi1)
2011. dec. 18. 20:59

Kedves szipi1!

Örülök,hogy Neked nincs ilyen problémád.Biztos vagyok benne,hogy Neked jó minőségű hajad volt és a sajátod is valószínű jobb,erősebb az enyémnél.Sajnos nekem rossz minőségű hajat tettek fel,gondolom ezért is van ilyen bajom.A keratin minősége is kétes.Jobban jártam volna én is a csatos megoldással.Azt csak alkalmanként tettem volna fel,de sajnos ezzel már elkéstem.:(Most csak abban bízom,hogy minél előbb rendbe jön a hajam.Határozottan érzem,hogy a hajam rosszabb minőségű lett és kevesebb,rövidebb.:(

7109. szipi1
2011. dec. 18. 20:18

Sziasztok!

000Anna, sajnálom, hogy ez történt Veled. Nekem kétszer volt hőillesztve hajam, most panelek (kicsi tresszek) vannak, meg még néhány tincs is, ezek is hőillesztve és nekem nem volt ilyen érzésem, sem, hogy rövidebb lenne a hajam, sem, hogy kevesebb. Nyáron pont nyaralás előtt szedettem le, tök jó állaga volt a hajamnak. Pár hónap múlva rakattam újra, tehát pihent a hajam, és meg is nőtt szépen , már a nyakam aljáig ér, amikor először hosszabbíttattam, csak fülig ért.De az biztos, hogy minnél kevesebb illeaszték, annál jobb! Puszi

7108. szipi1 (válaszként erre: 7097. - Pacsirta22)
2011. dec. 18. 19:45

Pacsirta22!

Gyönyörű a hajad!!!!!!!!!!!!!!!! Be lett sütve a képen? Vagy ilyen hullámosat tetettél fel? Hogy érzed, milyen kezelni? És milyen érzés, hogy ennyire hosszú? Puszi, nagyon tetszik!!

7107. 000Anna (válaszként erre: 7106. - BarbieLady)
2011. dec. 17. 14:47
Nem bántottál meg,de ez a dolog már megtörtént.Most már hiába bánom.Igen,sajnos jól elrontották.Nekem a hosszabbítás előtt tuti jobb,szebb,és hosszabb hajam volt,mint most.A leszedéssel is jól elbántak vele.Elég kellemetlen volt,húzott.Gondolom,ilyenkor kiszakadtak saját szálak is.majd igyekszem rendbe hozni a hajamat.Az a gond,hogy gagyi hajat tettek fel és ez is megviselte a sajátomat,na meg abban sem vagyok biztos,hogy keratin volt amivel feltették,mert eléggé ragadós volt leszedésnél és nehezen lehetett kifésülni a hajamból.Állítólag az volt,ha igen,akkor tuti a legsz....abb fajtából.Pár hétig volt hajam,most az sincs és a pénzem is elúszott.Remélem,hogy vissza kapom,de erre sajnos nem sok esélyt látok,de amég tudok,harcolok az igazamért.Azt nem értem,hogy hogy lehet ilyet megtenni egy másik emberrel a nyavalyás pénzért!!!Tiszta szégyen!
7106. BarbieLady (válaszként erre: 7104. - 000Anna)
2011. dec. 17. 14:35

senkit sem akartam bántani, bocsánat ha így jött le!

csak utálom h minden butaságot behoznak,kitalálnak,és a vendég hiába hosszabbítja meg,nyilván nektek,és nekem is az a célom,h egyszer derékig érjen :)

és ezek a sz@r kóklerek meg teljesen elrontját.!

nem akartam bántani senkit ! :)))

7105. 000Anna (válaszként erre: 7100. - Andesz75)
2011. dec. 17. 10:15
Köszi Andesz!Nem kevés idő,de kivárom,mást nem tehetek.Sajnos hagytam magam rászedni,így jártam,de sajnos biztosan van rajtam kívül még más is,aki rosszul járt a hőillesztéssel.Mivel sikerült rendbe hozni a hajadat?
7104. 000Anna (válaszként erre: 7101. - BarbieLady)
2011. dec. 17. 10:13

Köszi a hozzászólásodat.Sajnos ilyen buta voltam,hogy hittem benne.Ez volt az első és egyben utolsó hajhosszabbításom.Örülök,hogy a Te módszered jó és hogy nincs baja a hajadnak.

Az utolsó mondatod kicsit kemény azért..

7103. 000Anna (válaszként erre: 7099. - Zsuzsu01)
2011. dec. 17. 10:08
Sajnos ez így igaz.Remélem,hogy minél előbb rendbe jön a hajunk.Olyan siralmas,ha ránézek.Sokkal jobb hajam volt,mint most.:(
7102. Andesz75 (válaszként erre: 7101. - BarbieLady)
2011. dec. 17. 09:32

Egy rossz festéssel jobban el lehet cseszni egy hajat mint a hőillesztéssel. Tapasztalat.

Nekem egy csat is töri a hajam, azzal is vigyázni kell.

Az lenne a legjobb ha mindenki meg lenne azzal elégedni ami van. De mi nem ilyennek születtünk.

2011. dec. 17. 09:22

Ne haragudjatok,de nem is tudom ,hogy lehetettek ennyire buták,h hőillesztéssel,vagy mindenféle ragasztási módszerrel meghosszabbítottátok a hajatokat.!

tudom sokan csinálják ezekkel a módszerekkel,de egytől egyig,amit én látok,mindnek rövid a sajáthaja,sőt,egyre rövidebb,mivel full roncsolja a saját hajatokat ezek a fránya nem humánus eljárások.!

még attól is törik a hajunk ha sokan van vasalva, nemhogy ha kis tincsekre ragasztó van folyatva,és még plussz hajnehezék..nem is értem hogy hihet ebben bárki is!

az lehet h a tressz jobban kitüremkedik,de sokkal jobb, szépen nő a saját hajad alatta,és tudod szépen kifésülgetni,és sztem nem is látszik annyira,csak ügyesen kell felrakni!

nekem senki meg nem mondaná h póthajakat hordok,pedig csatosan hordom.!

max abból,h felűnően hosszu.! ennyih.

a hóillesztés meg olyan ronda tud lenni,sztem, azok a kemény kis részek kitüremkednek..jájjjj..

egyik bnőmnek évek óta az van.,,mondanom se kell h füléig sem ér a sajátja.!

mindenki úgy bassz@ el a haját ahogy akarja, csak gondoltam megosztom az én nézetemet is.! sziasztok...

7100. Andesz75 (válaszként erre: 7098. - 000Anna)
2011. dec. 17. 09:01

Örülök, hogy túl vagy rajta.

Nekem kb.6-7 hónap után jött rendbe a hajam.

7099. zsuzsu01 (válaszként erre: 7098. - 000Anna)
2011. dec. 16. 23:17
Na,én is pont ugyanígy érzem.Soha többé nem csináltatok hajhosszabbítást.Ma vettem vitaminokat és hajszeszt is........meglátjuk mi sül ki belőle.Muszáj várnunk,mást már úgysem tehetünk...
7098. 000Anna
2011. dec. 16. 16:50

Sziasztok!

Ma voltam leszedetni a póthajam.Végre túl vagyok rajta!Kicsit kellemetlen volt a leszedés,húzott,ragacsos volt,és sok "keratint"? kellett kifésülni még a hajamból.A saját hajam nagyon kevés úgy érzem.Alig merem megfogni.Olyan idegen és piheszerű.Ameddig a tincsek voltak odáig szerintem fele hajam maradt.A fejbőröm is érzékeny.Olyan érdekes érzés,mintha "fázna".Meg is lett tépve a saját hajam hajfelrakásnál.Pontosabban akkor a sajátomból is vágtak,pedig külön kértem,hogy ahhoz ne nyúljanak.Összességében rövidebb és kevesebb hajam maradt,mint amikor meg akartam hosszabbítani,a pénztárcámról ne is beszéljünk.:(Inkább maradtam volna az eredeti verziónál.Egy biztos: bármennyire is tetszik a hosszú haj,én soha többé nem akarok másikat,főleg így,hogy nem is azt kaptam amiért fizettem,de egyébként sem!!!Ha valakinek van ilyen tapasztalata,írjátok már meg,hogy mikor szokom meg ezt az érzést és mikor lesz olyan a hajam,mint eredetileg.Hajvitamint szedek és egy hajhullás elleni esszenciát is vásároltam.Nagyon el vagyok keseredve.Tudom,hogy mindenkinél másképpen működik ez a dolog,de én személy szerint nagyon megbántam,hogy kipróbáltam a hajhosszabbítást.

2011. dec. 16. 16:00
szi pi láttad a hajam?
7096. szipi1 (válaszként erre: 7106. - Zsuzsu01)
2011. dec. 16. 11:28

Szia!

Sajnálom, hogy így jártál, remélem hamar megerősödik a hajad!!!!!!!!!!

7095. dupajcsaj
2011. dec. 15. 21:54

Sziasztok!

Üzibe linkelne nekem valaki, olyan csatos póthajra van szükségem, amit karácsonyig kiszállítják nekem. szőke-világosbarna melíros 50 cm-es hajra lenne szükségem. Nem érdekel, hogy formázható-e vagy sem, vagy milyen minőség, csak alkalmakkor raknám fel, és egyenesen hordanám, tehát nem akarok göndöríteni meg ilyenek. 5-6 ezer ft körül gondoltam.

7094. szipi1 (válaszként erre: 7092. - Pacsirta22)
2011. dec. 14. 07:44
Szia! Még mindig nem látom... Írj míjd, ha van időd, pusz
2011. dec. 12. 18:35

Sziasztok!


Vettem egy kislányhajat, de sajnos nekem kevés a mennyisége. :-((

Nem kell valakinek 8 dkg szőkésbarna, egyenes kislány haj?

2011. dec. 12. 15:00
nah felraktam ujból:)
7091. szipi1 (válaszként erre: 7085. - Pacsirta22)
2011. dec. 12. 12:51

Szia!

Hova tettél fel képet? Az adatlapodon nincs, pedig olyan nagyon kíváncsi vagyok! Örülök, hogy tetszik és jó minőségű a haj is,tudtam, hogy bennük nem fogsz csalódni! Puszika, írj majd ha van időd:)

7090. 000Anna (válaszként erre: 7084. - Szipi1)
2011. dec. 12. 11:29
Így igaz!Ha megmondanák korrektül,hogy melyik haj milyen,mit bír,mennyit ér,el dönthetném,hogy milyet akarok.Ha megfelel az olcsóbb rossz minőségű azt venném,ha csak nagyon jó minőségűt szeretnék,akkor megfizetném az árát/amennyiben tudom persze/Ha nem,akkor lemondanék a hajról...Ez így viszont nagyon gáz,hogy egy beígért első osztályú helyett egy sz...t adnak.Ha elkérik az árát,akkor adják a megígért minőséget!Hogyha hajat veszek,akkor az haj legyen!!!
7089. 1986Anita (válaszként erre: 7088. - 1986Anita)
2011. dec. 12. 11:05
De amúgy miért nem mész vissza a hosszabbítóhoz, és leszedi majd ő.
7088. 1986Anita (válaszként erre: 7087. - Bende1)
2011. dec. 12. 11:04

Fogóval kell a gyűrűket úgy átnyomni, vagy meglazítani, hogy simán ki tudd húzni a póthajat.

Nézz szét youtube-on, vannak fent ezzel kapcsolatban videók!

7087. bende1
2011. dec. 12. 10:45
seitségre van szükségem! mikrogyűrűs hajat hogy lehet leszedni itthon mert megörülök ugy ég a fejem kb. valamire allergiás vagyok és nincs idöm visszamenni a fodrászhoz. esetleg járt már valaki igy? köszike elre is
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook