Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
7506. anarena
2012. máj. 12. 10:56

Sziasztok,

lenne egy kérdésem...mosáskor a hajtőnél nem gubancolódik össze a hajatok?Vagy nem dörzsölitek meg nagyon a fejbőrötöket?

7505. Bebe89
2012. máj. 11. 23:57

sziasztok,

nincsen valakinek felesleges sötét barna,egyenesszálú haja?50-60cm-es?mert akkor megvenném, már 6dkgtúl is.Vagy van,aki tud ajánlani nekem hoyg hol vegyek jó minőségű indiai hajakat?Priviben irjatok,megköszönném!!!!!

7504. ovii
2012. máj. 10. 19:54
Sziasztok, két hete rakattam fel hajat hőillesztéssel, otthon vettem észre mikor tüzetesebben megnéztem a tincseket hogy tiszta töredezettek a szálak, ápolom rendesen, de így nemtom mi lesz vele azt mondták európai garit is kaptam rá. Nemtom mit csináljak. Amúgy külső szemlélőnek szépnek tűnik összességében, csak én látom a szálakon hogy nagyon töröttek.
7503. KisMárta
2012. máj. 9. 12:58
Senki nem is állította ennek ellenkezőjét!
7502. ZILAA
2012. máj. 8. 23:45
Nem is arról van szó,hogy más tollával ékeskedik akárki,hanem arról.hogy azt kéne már végre megérteni,hogy a haj egy elhalt hám.A fejbőrtől 1 centire élő csak,utána halott.Előbb utóbb eltörik,de inkább előbb,főleg ahogy kezelik nagy általánosságban...az egy elhalt hám. 4-5,max 6 felrakás után már cserélni kell.
7501. katanem69
2012. máj. 8. 19:11

Tök midegy mivel kenitek, a levágott haj, ha akkor nem volt egészséges, kár bele feccölni bármit is.

Én nem vagyok kezdő,de rá is fáztam sokszor...

Aránylag jó árban lévő hajat kell venni, aztán mikor úgy látod, csere...

Sajnos ez van, ha valaki más tollával ékeskedik...

Jó helyről kell megfizethető árban venni, és akkor nem fizetünk rá túlságosan...

7500. KisMárta (válaszként erre: 7499. - Kyralady)
2012. máj. 7. 19:47
Köszi :)
7499. kyralady (válaszként erre: 7498. - KisMárta)
2012. máj. 7. 19:44
A ricinus olajat ne hagyd rajta mert irtó nehéz kimosni a hajból :( Inkább extra szűz oliva de pakolásba belekvererve :) Nekem bevált :)
7498. KisMárta
2012. máj. 6. 20:30
Szerintetek árt az európai hajamnak a ricinus-olíva pakolás?
7497. katanem69
2012. máj. 6. 17:56
pedig a varrás a legjobb, és megfizethető is...
7496. Zsóka88 (válaszként erre: 7494. - Licaki)
2012. máj. 6. 15:52
Én eredetileg varratni akartam, de azt mondták, túl rövid a hajam hozzá... Emiatt maradtam a keratinozás mellett. Majd talán legközelebb...
7495. 2eaef91400 (válaszként erre: 7493. - Zsóka88)
2012. máj. 5. 10:36

már volt előtte póthajam :) megszoktam egy idő után,csak most valahogy amik itt oldalt felül vannak,azok valahogy nem tetszenek a fejbőrömnek :S

de tegnap olyan rohadt melegem volt már,hogy sztem nyáron rövidecske leszek :D

7494. licaki
2012. máj. 5. 07:18

Lanyok, ha ennyit szenvedtek a tincses hosszabbitassal, miert nem probaljatok ki a varrast?

En csak ajanlani tudom. Olcsobb is sokkal.

Nekem is vekonyszalu szoke hajam van, 3 sorban van varrva, lofarokban is hordom a hajam (igaz nem magasra fogva es nem szorosan)

7493. Zsóka88
2012. máj. 4. 21:22

Nekem is kicsit kilátszanak jobb oldalt az illestések, de majd ha nő még a sajátom, akkor szépen takarni fogja. És meg kell szokni a póthajat, kezdetben nekem is fájt egy picit, de már egyáltalán nem érzem. És nem tudom, a tiéd milyen lehet, de nálam egyáltalán nem tűnik fel, hogy póthaj.

Egyébként a youtub-os videók alapján én is azt hittem, hogy centire pontosan teszi majd fel, nem pedig találomra fog egy tincset és úgy... de nekem bejött, nincs vele gondom. Mégis, várj egy kicsit, idővel megszokod, és tetszeni fog, szerintem.

7492. 2eaef91400 (válaszként erre: 7490. - Kyralady)
2012. máj. 4. 20:22

én is ezen a véleményen vagyok,de azért 160 tincsnek már elégnek kéne lennie sztem,főleg egy olyan vékonyszálú hajúnak,mint nekem..

viszont mégiscsak dúsabb a saját hajam mint a póthaj,és emiatt nekem látszik,hogy meddig ér a saját hajam,de ha meg lófarokba kötöm,akkor mindenhonnan látni az illesztéseket,szóval esztétikailag sehogysem jó :(

ha több tincs lenne benne,amely jól elvan oszlatva,akkor nem lenne vele gondom nekem se. A haj nagyon szép,és jóminőségű, de egyszerűen mindenhogy látszik,hogy csak póthaj :(

nemsokára én megint ellátogatok,mert az egyik oldalamon nagyon előre,és magasra pakolta a póthajat,és nekem ott bazira fáj azóta a fejem :S

ráadásul nemtudom elülről hátra csatolni a frufrumat se,mert jobb oldalon full kilátszanak az illesztések,hát az meg milyen jól néz már ki :S

úgyhogy onnan lefogom szedetni,mert zavar és bántja a fejem :S

7491. Zsóka88 (válaszként erre: 7488. - 2eaef91400)
2012. máj. 4. 16:03

Visszamegyek majd, de sajnos sehogy nem tudom beosztani az időmet, hogy beleférjen... Szőke a hajam, vékonyszálú. Én nem hibztatok senkit, főleg nem gondlom, hogy kitoltak volna velem. Az viszont tény, hogy a tincsek nem egyforma vastagok. Emiatt reklamálnék, ha reklamálnék, de nem fogok.

Próbálok olyan frizukat csinálni, amiből nem tűnik ki, hogy elég kevés a haj, mondjuk ha lófarokba kötöm, akkor előtte picit begöndörítem, majd szétrázom így dúsabbnak hat. Én imádom a hajamat, de hogy olyan legyen, amilyet akartam, kell az az 5o tincs! :)

7490. kyralady
2012. máj. 4. 08:39
Vélemény szerint inkább legyen több vékony mint kevéesebb és vastag aztán kihulljon a fél hajam, én ezen a véleményen vagyok...:) Kellemes Napot Mindenkinek :)
7489. kyralady
2012. máj. 4. 08:35
Szerintem az nem lenne jobb ha bazi nagy tincsek lennének és kiszakadna saját hajjal együtt ... Azt azért figyelembe kell venni hogy, mit bir el a saját haj, ami szerintem elsődleges dolog a saját haj épsége érdekében.
2012. máj. 4. 07:37

nekem a 160 is kevés.. neked a 130at már nem is csodálom,hogy kevesled :S nekem is simán kéne még vagy 40 tincs,hogy ne legyen ilyen kis nyeszle..

és akkor amúgy most mi lesz? te is visszamész és rakatsz hozzá még? milyen színű hajad van,és milyen hosszú?

7487. Zsóka88 (válaszként erre: 7485. - 2eaef91400)
2012. máj. 3. 22:25
Igen, nekem is hasonló tapasztalataim vannak. A haj, amit kaptam nagyon kevés. Vagyis én 13o tincset tetettem, mert mindenki azt mondta, annyitól elég dús lesz. Viszon 1-1 tincs elég vékonyka... emiatt kicsit elment a kedvem, mert így is odafizettem egy csomó pénzt. És hogy jobb legyen még kellene legalább 5o. viszont az még 25ooo ft, amire már fájó szívvel adom oda a pénzt... Emígy a haj minősége elég jó, bár néhány tincs eléggé fel volt töredezve.. Nincs előző tapasztalatom, viszonyítási alapom..
7486. kyralady (válaszként erre: 7485. - 2eaef91400)
2012. ápr. 30. 10:48
Uhh 3 éve járok már, pihenőidőt max 1 hetet szoktam tartani, de akkor vitaminkoktélt kap a hajam, többet nem birok:))) A hajamnak semmi baja szépen nő alatta,persze mindig vágatok vissza belőle pár cm-t azért hogy jobban tudjon nőni és friss legyen mindig. A saját hajam nagyon rövid, a vállamig ég kb hátul elől még rövidebb fokozatosra van vágva. Egyébként a nyakamig ért amikor elkezdtem hosszabbítni náluk mert elbaszcsizták a hajam elöte... :/
2012. ápr. 29. 20:01
jaja sztem is rakatok még bele.. :P és neked mióta van póthajad? meddig ér az eredeti? nem roncsolódik a saját hajad? pihenő időt szoktál tartani?
7484. kyralady (válaszként erre: 7483. - 2eaef91400)
2012. ápr. 29. 19:06

Örülök h megszabadultál attól a hajtól, okat számit a minőség láthatod... Nekem most 210 van már:)))))


Jó dús imádom:) Azért mert alapjáraton vékonyabbak a tincsek de ez csak a sajá hajad épségére szolgál nekem is sok tincsem van de nincs olyan sok saját hajam, viszont amikor leszedik akkor tényleg alig jön ki hajam és maradvány mentes. 2 havonta járok általában leszedetni :) Rakass még bele és gyönyörű lesz :)


Nem lehet az olyan rossz szerintem mint ahogy mondod ...:))))

7483. 2eaef91400 (válaszként erre: 7482. - Kyralady)
2012. ápr. 29. 16:31

aha lehet kéne még bele.. pedig én azt hittem a 120 tincs is sok lesz,de ezek szerint még a 160 is kevés.. minimum 200 kéne ezek szerint :)

fotóm nincs róla még,de majd csiniztetek,bár ilyen formában lehet nem kéne közszemlére tennem :)

az előző haj nagyon dúrva volt :S állítólag voltak benne műszálak is,és baromira elvolt égetve a festéktől.. mondjuk a saját hajam is..

kristálykeratinnal volt felrakva,legalábbis azt mondták,ezért volt nagyon nehéz leszedni,ja meg állítólag túl sok volt a ragacs,és dupla annyi póthaj tincs volt felrakva 1-1 tincsemre,mint kellett volna.. :S

Vágtak is a saját hajamból,de már amúgyis ráfért egy kis frissítő hajvágás,de sajnáltam nagyon,hiszen eredetileg póthajazás előtt kb 45-50 centi hosszú volt mindenhol,mondjuk elöl nem,ott rövidebb valamivel..

most meg pff :S :((( olyan 20 centis max oldalt,hátul meg max 30 ;(

amúgy most 70 centi szőke lett felrakva,nagyon sokat dobott az egészben,hogy nem festették a hajat,hanem valami hamvasító folyadékba mártották bele picit,és ennyi,rögtön olyan is lett,mint a saját hajam színe :)

mindenesetre örülök,hogy megszabadultam attól a rémségtől :S

7482. kyralady (válaszként erre: 7481. - 2eaef91400)
2012. ápr. 29. 15:48
Szia :) Hm hát lehet akkor kellene neked bele még és nem látszana az összetétel. Nincs róla fotód? Szivesen megnézném:) Nehéz volt leszedni az előzö hajad? vagy mi volt a baj vele? Puszi szép hetveget:)
2012. ápr. 29. 15:34

szia,hát nem rossz,de szerintem kevés :(

pedig 160 tincs,de olyan pici tincsek.. a saját hajam dúsabb,és emiatt tök látszik is,hogy meddig ér :S úgyhogy felkötve hordom.. júniusban szedetem le,de sztem nem fogom visszarakatni,főleg amikor láttam leszedés után,hogy mennyi hajam maradt :S kis nyeszle az egész... kicsit már megbántam ezt az egész hajas dolgot :(

viszont hosszú hajjal annyira más vagyok,olyan nőies,de ilyen pici rövidke hajjal meg olyan semmilyen,olyan kislányos átlagos :(

na mindegy,amúgy a haj nagyon szép,jó minőségű stb.. jó sokat szenvedtek a másik póthajam leszedésével.

Egyedül az a bajom,hogy nagyon látszik az eltérés a saját,és a póthaj közt:S még ott a szalonban nagyon jól beszárították,de itthon nekem már nem ment :S vagy rakatok hozzá még,vagy nemtudom,de ez így elég gáz..

de júniusban ha leszedik,tuti egy darabig nem fogom visszarakatni.. hát így ennyi :)

szép hétvégét :)

7480. 2f7db3f503 (válaszként erre: 7457. - Nojcyka)
2012. ápr. 28. 02:31
szia! én neogranormon babaolajjal kentem át esténként, törölközööbe csavartam, reggel kifésültem a lehámlott fejböört és utána megmostam. egy idöö után már elég volt 2naponta csinálni, aztán meg fokozatosan elmúlt.
7479. 2f7db3f503 (válaszként erre: 7455. - 2eaef91400)
2012. ápr. 28. 02:29

szia!

hol kapsz szilikonos hajvégápolót???

köszi

ficir

2012. ápr. 28. 00:42
Jovo7penteken szedik le meg rakjak vissza a hajam,es meg szeretnek hozza venni. Nekik is van hajuk, 7fon megyek kivalasztani, de ha a tiedet vennem az is jo mert ok atfestik meg pénteken rakjak csepelen
2012. ápr. 28. 00:40
Szia! Hany g a 70cmes? Mennyiert adod?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook