Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
7656. Andesz75
2012. szept. 20. 07:53
Köszi. :) Máris felrakom.
7655. Andesz75
2012. szept. 19. 17:01

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek: szeretném eladni (véleményem szerint) eredeti emberi póthajamat amit 2,5 hónapig hordtam. Megszakad a szívem érte, hogy a szekrényben pihen és valakinek esetleg örömet okozna ha hordhatná. Van ötletetek hol hirdessem meg? Ide feltettem de törölték 1 óra múlva. Köszönöm előre is.

7654. nonoori
2012. szept. 16. 20:10

Sziasztok,


Épp hajhosszabbításon töröm az agyam, de fogalmam sincs hova menjek, illetve hova ne:) Sajnos életem során csak és kizárolag rossz fodrásszal hozott össze a sors. Hajhosszabbításom még nem volt, de ugy érzem muszáj, a mostani sehogy sem áll. Ettöl is félek természetesen, így a segítségeteket kérem.


Nagyon megköszönném, ha megírnátok nekem, hogy hova és kihez érdemes mennem, aki szakszerüen rakja fel, legyen az mikrogyűrű vagy hőillesztés és utána szépen össze is képes vágni,

vagy hova ne menjek, mert vele pórul jártatok:(


minden infó óriási segítség!:)

jelenleg Budapesten élek, leginkább itt szeretném megcsináltatni.


Köszi, köszi köszi:)

7653. norci35 (válaszként erre: 7652. - Fane)
2012. szept. 12. 09:19
Ha megtöredezed fogóval és utánna fújod rá a repedésekbe bofolyatva a gliss kur-t, az segít a leszedésnél. De semmilyen sampon nem oldja a valódi kristálykeratint. Van annak saját oldószere.
7652. Fane
2012. szept. 11. 15:28

Egy kérdés.. kristálykeratint h pattintom le, h ne legyek kopasz?! 3x próbáltam a hőillesztést, mert 20 cm leégettek a hajamból...Úgyhogy a varrásról áttértem, most megnőtt annyira h lehessen varrni viszont nem tetszik mert még mindig elég picike a sajátom és a tincsekkel jobban össze olvad.


VALAKI??? Több oldószert láttam már, melyik oldja?! A gliss kur oil-os sampont mondták ami megpuhítja és utána ha pattintom könnyen lehúzható a hajamról a tincs!

7651. Fane (válaszként erre: 7637. - Vikee22)
2012. szept. 11. 15:25

Szia, nálam is volt rá precedens, DE elkerülhető megfelelő ápolással. Ha hőillesztve van a hajad, akkor minden mosásnál Soronként szépen szárítsd ki! Így a tövet is fésülöd és a hő hatására kicsit megolvadt keratin se fog össze szálakat!


Varrásnál is volt rá példa de csak 1x, amikor hozzá nem értő szakember csinálta fodrászatban.. Édesanyám 4 éve varrja a hajamat, amúgy könyvelő.. hihi és egyszer nem volt baj vele.


Jól ki kell mosni a balzsamot, sampont stb... :-)))

7650. Fane (válaszként erre: 7643. - Xta92)
2012. szept. 11. 12:06
Mennyiért vetted a hajat?
7649. Fane
2012. szept. 11. 08:45

Sziasztok, nekem is indiai haj van. Én natúr copfban veszem(sötétbarnán) és kiszőkíttetem. Nekem ez sokkal tovább bírja, bár igaz vastagabb szálú(és?). Nem zacskózott haj, hanem fejről levágott copfban veszem évek óta és feldolgozza nekem egy kedves ismerősöm. Nos a végeredmény..rakok fel képet! Én csak ajánlani tudom, természetesen csak úgy, ha értesz hozzá, sok kókler van, és ezekre sok "tudatlan" rászalad. Velem is megtörtént vigyázzatok.

Szedernyuszi! Én 30.000ből megvoltam ebben benne van a haj ára 95dkg volt, feltresszelték és szőkítették! :-)))) És ez mindig így van! Régen én is drágá vettem, NEM ÉRI MEG!

2012. szept. 10. 21:09
Szépek a munkái annak aki csinálja, nem hiszem hogy attól h most van ez az akció, attól még szar lenne a minőség... tudom nagyon jól hogy "az európai a legjobb minőség, európai hajat szabad csak venni mert az ugyanolyan mint a sajátunk" stb sztereotípiák vannak meg mindenkiben, de rengeteget olvastam utána, már évek óta tervezgetem, szóval képben vagyok. Egyre többen mondják hogy sokszor az agyonfestett/dauerolt/ egyéb vegykezeléseknek kitett európai hajat venni nagyobb hülyeség mint egy szép, egészséges, mindenféle vegyi anyagtól mentes indiai hajat. Illetve mivel nekem nagyon világos szőke kell ezért egy már alapból is vékony szálú, töredezésre hajlamos hajból kiindulni rosszabb, mint egy vastagabb, strapabíróbb hajból, ami szőkítés után lesz olyan mint az európai szőkítés előtt... Illetve nekem nem évekig kell ez a megoldás, csak ki szeretném próbálni, lehet megunom vagy nem tetszik és leszedetem 1-2 hónap után, és akkor inkább menjen 25ezrem "kárba" mint 50-100ezrem. De köszönöm a véleményeket, tanácsokat, igyekszem majd jól ápolni, volt már csatos indiai hajam és nagyon szerettem, pont annyira volt csak "sprőd" mint amennyire az én hajam is, szőke lévén az én hajam is kissé száraz, nem olyan fényes, nagyon jól passzolt hozzá :)
7647. dorus (válaszként erre: 7645. - Szedernyuszi)
2012. szept. 10. 20:12
Szia! Több okból is meg kéne gondolnod az indiai hajat. Én is kicsit kétkedem azon, hogy ennyiért jó minőségűt adnának... Azt írtad vékony szálú hajad van, és ezért tuti elütne egy vastag, indiai. Én félnék attól is, hogy egy sötét indiai hajból hogy a frászba csináltak úgy platinaszőkét, hogy emellett nem sérült, nem vesztett a selymességéből stb. Nekem keratinos volt, olvasd el az előző hozzászólásom. A copf. Elsősorban felkötés kérdése volt, hogy látszott-e vagy sem, el tudtam igazgatni úgy, hogy észrevehetetlen volt. Ha viszont csak úgy zsírosan felkötöttem, akkor látszott. Én is világos szőkére ( 1013 garnier világos homokszőke) festetem, igaz csak 6 havonta, de szerintem mindent ugyanúgy kell csinálni, nekem nem lett bajom belőle :) Ha nagyon ragaszkodsz ehhez az indiai lehetőséghez én mindenképp azt javasolnám neked, hogy nézd meg élőben a hajat. És csak olyan vegyél, aminek (majdnem) olyan a tapintása, mint egy 4 éves kislány gyönyörű, pihe-puha hajának. Ugyanis egyre veszít majd szépségéből és nem mindegy hogy honnan indulsz...
7646. norci35 (válaszként erre: 7645. - Szedernyuszi)
2012. szept. 10. 08:34
Látatlanból mondom, hogy ezzel a 25 ezres akcióvan nagy csalódás fog érni........
2012. szept. 9. 18:43

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem hozzátok :)

A debreceni Anita Szépítő fodrászatot ismeri valaki közületek? Van valamilyen tapasztalat? Illetve Green Böbét (Zöld Erzsébet), neki a Szoboszlói úton van szalonja. Mindketten csinálnak hajhosszabbítást és érdekelne hogy közületek járt-e már ott valaki?

Nekem vékonyszálú, szőke hajam van, ami a Palette A10-es ultra hamvas szőke festékével van befestve, már régóta, nagyon szeretem ezt a színt, változtatni nem akarok, viszont a festés miatt is, meg a hajam szerkezetéből adódóan is eléggé törik a vége. Emiatt gondolkozok már régóta hajhosszabbításon, de mindig féltettem tőle a hajam, de most szerintem rászánom végre a pénzt és időt. Csatos hajam van már több mint egy éve, azzal semmi gond, csak ugye reggel-este fel-le rakosgatni, meg azért mégsem olyan természetes látvány mint ha tartósan hosszú lenne :)

A hosszát megszoktam, 60 cm, most is ennyit szeretnék feltetetni, és kb 70 grammot, mivel a csatos haj több mint 100 gramm és estére már fájni szokott a hajtövem, annyira súlyos neki, illetve nem is tetszik h olyan "túl dús" a vége :) nem baj ha szépen elvékonyodnak a tincsek olyan háromszög formában, mert a saját hajam is ilyen. Ajánljátok a keratinos hőillesztést? Ha felkötitek copfba nem látszik ki az illesztés? Illetve 4 hetente lehet festeni a saját hajam tövét attól még h közben fent van a póthaj? nem oldja a keratint? Egy jó minőségű indiai haj is lehet elég jó? mert most van ilyen akció hogy 25ezerből cakli-pakli kijön minden, hajjal felrakással együtt. (60 cm 65-70 grammos, platinaszőke indiai haj, keratinnal feltéve).

Előre is köszi a válaszokat, nagyon hálás vagyok mindenkinek aki válaszol :) És bocsi h ilyen hosszúra sikeredett!

2012. szept. 8. 14:54

Sziasztok!

Tudnátok priviben olyan szalont írni Pesten, amit ajánlani tudnátok? köszi

7643. Xta92
2012. szept. 8. 12:38
Én tegnap csináltattam meg.Orosz haj lett felrakva és 55 cm.A saját hajam a vállamig ér.Össze kell festenem mert az én hajam festett fekete ez a póthaj meg sötétbarna-majdnem fekete.Semmilyen rossz tapasztalatom nincs vele.Nem gubancolódik,szépen ki tudom fésülni (napi többször fésülöm mert nagyon tetszik) :) Keratinnal lett felrakva,tincsenként.Meg vagyok vele elégedve,pedig féltem elötte. :)
2012. szept. 2. 20:50
Sziasztok! Eddig gondolkoztam azon,hogy bevállalok egy hosszabbitast,de olvasva ezeket a rémtörténeteket,inkább a türelem,mert amilyen az én formám,biztosan ráfázok,vagy a hajam megy tönkre,amúgy sem egy nagy minõség... remélem,megnõ,bár még soha sem ért a vállam alá.
7641. Setgo (válaszként erre: 7640. - Norci35)
2012. aug. 30. 22:53
Nem a haj akadt, hanem a saját hajam akadt bele az illesztésbe, és ott az illesztésnél gubancolódott. Maga a haj tökéletes volt, az illesztéssel volt a gond.
7640. norci35 (válaszként erre: 7639. - Setgo)
2012. aug. 30. 15:51

Hát, nem hiszem, hogy "jó minőségű hajat" kaptál, ha "akadt, és elkezdett összegubancolódni" !!


Az ázsiai rossz minőségű hajak szoktak így viselkedni.....

7639. Setgo
2012. aug. 29. 22:41

Sziasztok.


Kb 1 hónapig volt keratinnal hosszabbítva a hajam. Jó minőségű hajat kaptam, noha az illesztések nem voltak a legszebbek, de alapvetően meg voltam elégedve. A két nap után elmúlik az érzés hogy ott van, nekem nem jött be, két hét után szoktam meg... Borzasztóan idegesített az illesztés is, meg az is hogy, hogyha beletúrtam akadt, és elkezdett összegubancolódni. De ilyen furán... szóval beleragadt a sajátom (talán) a keratinba, vagy nem is tudom. Úgy gondoltam, hogy ha már nem bírom, akkor magamnak fogom leszedni, mert nagyon sokallom a leszedés árát. Ma reggel úgy ébredtem, hogy nagyon gubancos volt az illesztésnél, húzta a hajam, fejbőröm, viszketett stb, úgyhogy beszereztem egy üveg oldószert, és nekiestem. Fél óra alatt simán megszabadultam a 100 tincstől. Tök könnyen le tudtam szedni, egyben. Úgyhogy most van egy halom hajam. A sajátom sem túl rövid, úgyhogy nem hiszem, hogy visszatetetem. Mindenki azt mondta, hogy majd nagyon fog hiányozni a súlya, de nekem valamiért nem hiányzik. Olyan mintha levegőhöz juttattam volna a fejem. :)

7638. licaki (válaszként erre: 7637. - Vikee22)
2012. aug. 29. 19:21
En epp ma rendeltem harmadszor az ebay-rol hajat. Angliabol szoktam, nem csucs szuper minoseg, de en meg vagyok elegedve vele.
7637. vikee22
2012. aug. 28. 13:10
Sziasztok! Pénteken megyek hajhosszabításra, nagyon várom már! Viszont olyan sokat olvastam a haj rasztásodásáról a hajtöveknél. Ez mitől lehet? Mindenkinél kialakul egy idő után, vagy teljesen elkerülhető? Köszönöm a válaszokat: Viki
7636. vikee22 (válaszként erre: 7633. - Amina86)
2012. aug. 28. 12:30
Véleményem szerint is jobb ha személyesen,konzultálsz egy hozzáértő emberrel!! Olcsó húsnak híg a leve alapon. Csak 1 tanács! Én is most megyek hajhosszabításra és inkább kicsit többet fizetek,nem szeretnék olcsó "Barbie baba" hajjal szaladgálni.Jobb megfogni,és megnézni azt amivel szebbé szeretnéd varázsolni a hajad,nehogy balul süljön el. :)
7635. Amina86 (válaszként erre: 7634. - Norci35)
2012. aug. 27. 13:51
Nem mert a magyar árakat nemtudom megfizetni, külföldön viszont kilehet fogni olcsóbban.
7634. norci35 (válaszként erre: 7633. - Amina86)
2012. aug. 27. 08:35

Ez igen!!


Nem kellene esetleg Magyarországi kereskedésben keresni hajat, ahol magyarul beszélnek, érted amit mondanak, meg tudjátok beszélni, nem csak képet látsz, hanem meg tudod nézni a hajat, meg tudod tapintani a hajat, szaktanácsot adnak, esetleg még garanciát is vállalnak, stb.,stb...........

7633. Amina86
2012. aug. 24. 21:17

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, ebayen találtam olyat hogy "Yaki Human Straight Hair Weave, Premium quality 100% Human hair

For European Hair or Afro Hair " elég vastagnak tűnik, már régóta keresgélek hajat de nehezen találok mert nagyon vastag hajam van és általában nem passzolnak a hajam textúrájához. Ez jónak tűnik kép alapján, de nem tudom milyen az a yaki haj, neten nem találtam róla kielégítő leírást, másrészt a weave azt jelentené hogy lehet rá tresszcsatokat varrni?

7632. Xta92
2012. aug. 24. 10:34
Sziasztok!Nekem lenne egy fontos kérdésem hajhosszabbítás ügyben.Az én hajam most úgy van levágva,hogy két oldalt fel van nyírva géppel,fölűl-középen vagy parkettába fonva van vagy felgumizva-csatolva és hátúl kb a vállamig ér a hajam.Szeretnék felrakatni póthajat de csak hátúlra és olyan 50-55 cm hosszút.100 tincs elég lenne oda?És mennyire lenne látható hogy nem az én hajam?Természetesen össze akarom vágatni a saját hajammal.Egyébként fekete-egyenes hajam van.Csúnyán nézne ki ha csak hátra rakatnák ami mindig ki van engedve?
7631. norci35 (válaszként erre: 7630. - Vikee22)
2012. aug. 23. 11:57
A csomózás jobban látszik, mint a hőillesztés.
7630. vikee22 (válaszként erre: 7629. - Norci35)
2012. aug. 23. 09:51
Nem telicsomózással szeretném,henem fedő csomózással.Akkor is annyira észrevehető??
7629. norci35 (válaszként erre: 7628. - Vikee22)
2012. aug. 23. 08:42
Mivel látni lehet a csomókat ezért annak, aki szeretné mutatni, hogy neki hajhosszabbítása van, annak ajánlom. Aki azt szeretné, hogy minél észrevétlenebb legyen a hajhosszabbítása, annak nem ajánlom.....
7628. vikee22
2012. aug. 22. 14:21
Sziasztok! 1 hét múlva megyek hajhosszabításra,és a mikromcsomós technikát választottam 50 cm 140 gramm kb.Mi a véleményetek erről a technikáról? Nem vékonyszálú a hajam,és elég sűrű,remélem így nem lesz gond vele.
7627. lüdmilla
2012. aug. 3. 20:20

Sziasztok!

Nekem már kb. 2 hónapja van varrva a hajam, és nagyon szeretem,bár igaz nem valami kellemes az első pár nap mikor újra rakja, de utána imádom :) És a fodrászom mindössze csak 4000 ft-ért rakja 2 sort:)Mondjuk én inkább csak dúsítani akartam nem olyan látványos a változás, de ha gondoljátok majd teszek fel képet, előtte és utána milyen lett...

Szokott nektek is viszketni utána?Ti mit használtok rá h enyhítse?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook