Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jan. 18. 15:13

Sziasztok,októberben csináltattam mikorgyűrűs hajhosszabbítást,amivel elégedett lennék,egy problémám adódott csupán...

eltelt a bő 3 hónap,ami után le kell szedni a póthajat,majd visszarakni-visszarakták és sokkal könnyebbnek és valamivel ritkábbnak érzem a hajamat,pedig ugyanannyi tincset raktak vissza természetesen,mint amennyit megvettem,illetve amennyi volt.

Az első felrakás után olyan súlya volt a hajamnak,hogy egy szélesebb ,masszívabb hajgumival ha a fejem tetejére tekertem mondjuk zuhanyzáshoz,lehúzta a "kontyot",most a gumikat is többször körbe tudom tekerni a copfomon,de egyébként is érzem,hogy a hajam kevesebb lett.....látszani nem látszik sehol hiány,de látszik hogy vmivel kevesebb...szép így is,de ez engem azért ledöbbentett,az érdekelne,ez mennyire normális??

7955. juli3939 (válaszként erre: 7953. - Suzy79)
2019. okt. 5. 23:19
Emiatt javasolták nekem a varrást. A gyűrűzést nem mindenki haha bírja. A barátnőmnek foltokban kihullott tőle
7954. Szöszi88 (válaszként erre: 7953. - Suzy79)
2019. szept. 29. 09:46
Szia!Én ugyan így jártam! Sok helyen le is szakította a hajam és most ott tartok, hogy le kell vágnim még a hosszábból is!
7953. Suzy79
2019. szept. 25. 18:11
Sziasztok! Nekem lassan másfél éve van pòthajam mikrogyűrűs eljárással feltéve. A hajam sűrű volt csak sosem tudtam megnöveszteni ezért gondoltam ez segit. A napokban voltam leszedetni és sokkot kaptam amikor megláttam mennyire megvan ritkulva a sajat hajam. Vissza is tetettem. A kérdésem az lenne hogy járt e már valaki ìgy hogy elhullott a haja. Nem tudom köze van e a pòthajnak ehhez vagy sem. Aki tud kérem irja meg a tapasztalatait! Szép estèt kìvánok mindenkinek
7952. .Pancsi. (válaszként erre: 7946. - Zsazsi1)
2019. jún. 1. 19:51
Szia, éppen fodrászt keresek aki szépen felrakná nekem a hajat. Győri vagyok énis esetleg leírnád a fodràsz nevét? :)
7951. juli3939
2019. márc. 30. 19:16

Sziasztok!

A hajam nagyon megritkult, itt-ott a fejbőröm is kilátszik. És maga a hajam is ronda, száraz, sehogy nem àll. Javíthatnék ezen hajfelrakatással? Vagy a fejbőröm még jobban kilátszana?

7950. zsazsi1 (válaszként erre: 7949. - Nikol.)
2018. nov. 5. 21:27

Győri vagyok :-)

Annak nincs jelentősége, ha a keratin szélét élesebbnek érzed, annak semmi köze a minőségéhez. Akkor derül ki, jó-e a keratin, ha fennmaradnak a tincsek. Ha több lepotyog, akkor nem az (vagy nem jól rakták fel).

Hány tincset raktak neked amúgy?

7949. Nikol. (válaszként erre: 7948. - Zsazsi1)
2018. nov. 5. 06:35
De aranyos vagy. Köszi :) Te Pesti vagy amúgy? Hogy hogy Győrbe jársz fodrászhoz? A keratint nem tudom mennyire jó minőségű, mert az illesztesnel itt- ott érzem mintha élesebb lenne. Lehet ma Felhivom a fodrászt aki csinálta, nem e nézne rá. Nem? Elvileg jó hírű szalon. A haj amúgy nagyon szép. Annyi hogy nekem Kleopátra volt a saját, ezért kis tincseken is van pótlás.
7948. zsazsi1 (válaszként erre: 7947. - Nikol.)
2018. nov. 4. 23:10

A saját hajam sajnos már nem szép, de nem ettől. Tíz-egynéhány éve sajnos folyamatosan hulldogál, vékonyodik, és egyszerűen megnöveszthetetlen. Hogy a pótlás nem tesz benne kárt, az biztos, mert pont ott a legvacakabb, ahol éppen nincsenek póttincsek (halánték, tarkó körül).

Igen, az normális, hogy felrakás után néhány napig húzza kicsit a hajad, de ahogy növekszik pár millit, ez megszűnik.Lehet piros is egy kicsit, mert megégethették a fejbőröd picit felrakáskor - bemozdulsz, mikor illesztik, ennyi. Viszkethet is alatta - ez is vele jár, de ez is normális. Részemről semmi rossz tapasztalatom nincs ennyi év folyamatos viselés után sem. Ha jól rakták fel, jó minőségű keratinnal, akkor nem potyoghat ki egy (na jó esetleg egy) tincs sem! Amelyik fodrász ezt magyarázni próbálja, az nem jó munkát végzett.Vegyél hozzá hajhosszabbításhoz használható kefét (fodrászcikk) és azzal jó alaposan fésüld ki mindig. Ha már két-három hónapos, ajánlatos időnként kézzel szépen végigmenni a tincseken, és amik összeakadtak, széthúzni, hogy ne rasztásodjon. Négy hónap után ajánlatos újrarakatni. Leszedéskor nagyon soknak fog tűnni a kifésült haj, de ez ne ijesszen meg, mert akkor jön ki minden, ami addig nem tudott kihullani. Egy rizikója van: megszokod és azontúl nem tudsz nélküle élni :-)))

7947. Nikol. (válaszként erre: 7946. - Zsazsi1)
2018. nov. 4. 21:50
Tudnál nekem tapasztalatokat mondani? Öt napja van fent keratinos illesztessel. Igazából semmi gondom vele, annyit leszamitva, hogy két alsó tincsem körül piros kicsit. Gondolom húzza a saját hajamat, de idővel csak megszokja, nem? Az lenne a kérdésem, hogy szép maradt a saját hajad alatta?
7946. zsazsi1 (válaszként erre: 7945. - Nikol.)
2018. nov. 4. 21:25
Szia, nekem vagy 6 éve...de a fodrászom győri.
7945. Nikol.
2018. nov. 4. 11:48
Sziasztok! Tud valaki ajánlani nekem olyan fodrászt Budapesten, aki tényleg profi keratinos hö illesztésben? A másik kérdésem. Van olyan köztetek, akinek évek óta van így hosszabbított haja?
7944. Lililla_D (válaszként erre: 7943. - Csillus78.06.27)
2018. jan. 15. 12:20
Nem lehet, hogy túl kevés hajhoz illesztették hozzá? Olyan esetben hallottam már ilyet. :( Nekem nem volt vele bajom, de most már van nanogyűrű is. Sokkal kisebb illesztési pont, mint a mikrogyűrű, kényelmesebb is.
2017. dec. 17. 20:51
Van mikrohüvelyes hajhosszabbítàsos tapasztalat? Nekem 3 napja ban fent, de ma kiesett a 3 tincs is. Benne van a hajam is. Remelem nem kopaszodom meg. Vekonyszalu hajam van.
7942. zsazsi1 (válaszként erre: 7941. - 6103cf90ae)
2017. márc. 5. 16:55

Sajnos én is ebben a cipőben járok...nekem egy szerencsétlenül sikerült hajvágás után nem lett soha többet hosszú hajam...:-(

Jó, tudom, nem a fodrász tehet róla hogy nem nől meg - illetve a lenövés megvan, csak nincs hossza - de azóta sikítani tudnék, ha ollóval közelítenek a fejemhez, csak az újrarakáskor vágnak belőle minimálisat.

Lányok, becsüljétek meg a szép hosszú hajatokat, akinek megadatott, mert sajnos nem mindenkinél olyan evidens, hogy majd megnől...

7941. 6103cf90ae (válaszként erre: 7936. - Zsazsi1)
2017. márc. 4. 10:37

Nekem is hőillesztéses van kb 5 éve,és semmi bajom!


Nekem anno leégette egy hozzáértő fodrász a hajam,és azóta se nől meg,pedig már mindent kipróbáltam.Legutóbb az egyik hajszalon "saját" kapszuláira dobtam ki több tízezret....Minőségre javult,sok a babahajam,de a hosszúságán semmi nem segít:(

7940. nikki16 (válaszként erre: 7939. - Cica0815)
2016. nov. 30. 10:14

Szia!


szerintem mindenkinek hullik tőle,a kérdés h. mennyire...Ha normális mennyiségű hajat raknak egy tincsre akkor nagy baj nem lehet, bár akkor is hullik. Nekem hőillesztéssel volt fent kb. 3 hónapig, 175 tincs ami kb. 110 gramm volt. Nagyan szép volt, de nagyon zavart, viszketett és mikor leszedték kevésnek is tűnt a hajam. De már újra szép és meg is nőtt, közel olyan hosszú lett egy év alatt mint a póthaj. Szóval inkább várjátok ki míg megnő magától. A forcapilt én is szedtem 4 hónapig, nagyon hatásos!

7939. cica0815
2016. nov. 13. 10:18

Sziasztok!


Én nyáron követtem el azt a hibát, hogy rakattam fel mikrogyűrűs technikával póthajat...nem kellett volna.

Első leszedés után már láttam, hogy baj van, fele annyi hajam volt mint ami előtte volt. Vállalhatatlannak tartottam a fejem úgy, ezért rakattam ismét. Már nem sokáig bírtam a póthajas életet, a saját hajam eszméletlenül hullani kezdett (vérvételen is voltam, de semmit nem találtak) , az illesztések viszkettek nagyon - a fodrász szerint piros is volt körülötte a fejbőröm, szóval talán allergiás lehettem rá...nem tudom...leszedtük a hajat, hát borzalmas állapotban volt a sajátom, kb. 5 szál maradt az amúgy dús hajamból. Azóta szedem a forcapilt+hélia D regenerálón termékek + alpecin + kovaföld kapszula és most mondhatom hog kezd magához térni és dúsúlni a hajam. Volt akinek jobban hullott a saját haja a póthajtól? Nagyon kis vékonyszálú még a hajam, de remélem megerősödik.

7938. gigi_ke
2016. okt. 26. 19:19
Eladnám a hajam képek az adatlapomon
2016. okt. 19. 19:26
nem saját tapasztalat, a kolleganőm tetett be. hú gyönyörű volt,DE. ugye az eredeti haját vissza kellett vágni az illesztéshez. aztán kapott egy allergiát (az egyik legjobb pesti fodrászatban csináltatta) ugyanis a póthajak 95 %-a Indiából behozott átkártolt átdolgozott hajból készül ami vagy fertőzött vagy nem ugyanis ott a higiénia ugye nem kell részletezni. persze ezt nagyon kevesen tudják és ezt a hajat vásárolja az összes pesti fodrászat (ritka a kivétel az európai haj). még időben vetette ki a póthajat így megúszta "csak annyival", hogy a befertőzött fejbőr egy évig fájt és viszketett, alig merte mosni. most már egész szépen helyrejött a szerencsétlennek, bár egyenlőre fele annyi a saját haja mint amennyi eredetileg volt. nagyon gondold meg hogy megéri e és olvass utána a neten, de ne fodrászati oldalakon mert az ezt nem írja le mert el akarja adni a hajat. remélem tudtam segíteni
7936. zsazsi1 (válaszként erre: 7935. - Nonika92)
2016. okt. 17. 10:07

Szia!

Ha jó szakembert választasz, semmi baja nem lesz a hajadnak. Nekem hőillesztéses hosszabbításom van már vagy 5 éve, folyamatosan. Sajnos, én rá vagyok kényszerülve, mert a valaha szép, hosszú hajam a korral és a szülés utáni hormonális változásokkal elhullott, és gyakorlatilag megnöveszthetetlen (váll körülig ér, de elvékonyodó, silány szálak csak a vége).

De! ha szép a hajad, én nem erőltetném a fenékig érő hosszt, örülj annak, amit a természet adott (én boldog lennék hátközépig érő saját hajjal, a hosszabbítással sincs akkora) és költsd másra sztem azt a pénzt, amit erre fordítanál...persze te tudod.

7935. nonika92
2016. okt. 5. 11:19

Sziasztok!

Tapasztalatokat várok lányok!Elég hosszú hajam van a hátam közepén túl ér egy kicsivel de minden vágyam az hogy fenékig érő hajam legyen nagyon rég óta növesztem a hajam de egyszerűen sehogy se tudom elérni azt a 15-20 centit , de nagyon félek hogy ha megcsináltatnám a hajam a saját hajam roncsolódna alatta véleményeket szeretnék kérni , mert nagyon féltem a hajam!

7934. Biuska007
2016. aug. 24. 11:37
Sziasztok. Nekem 2016.06.12.en lett felrakva mikrogyurus elmeletileg 60 cm es europai haj uber akcioban 65.000 forintert. A keresemben az allt,hogy 60 cm legyen, eredeti , nem festett europai haj,100 gramm. Na most mikor oda mentem egy orosz, sotetbarnarol leszivott 7.0 szinre festett haj vart. A keratinozasnal meg sotet szinekben pompazott a haj, de mivel ott voltam es a szin megegyezett az enyemmel, igy nem akartam akadekoskodni. Ket het alatt kb 10-12 db tincs lecsuszott..es a hajtovemtol kb 2cmes lecsuszasok voltak, gondoltam lehetetlen let het alatt 2 cmeres hajnovekedes, visszamentem, leszedte ujra keratinizta Rozsa mondvan h lehet a rossz keratinozas miatt csusztak le. Tegnap elmentem es leszedettem egy masik fodrasszal, mikor felhivtam bejelentkezni elore kerdezte hany tincs, mondtam,hogy nemtudom de 100 gramm es azt is mondta a Rozsa aki csinalta,hogy altalaban kb ahany gramm annyi tincs.. Korulbelul 5 szal hajam maradt,nem tulzok. Leszedni kereken 60 tincset szedett le..Iszonyuan megvagyok remulve.. Volt mar pothajam, bar az varrva volt..akkor semmi ilyesmi problema nem allt fent, sot nott is a hajam irto sokat de a dussaga megmaradt. Egy lanyt felkeresve aki a Rozsa oldala likeoloja volt, nala csinaltatta, es neki ugyanez all fent mint nalam. Neki is azt mondtak mint nekem a tegnapi fodrasz, hogy tul vastag nagy tincseket csinalt, es keves hajhoz illesztette..igy a nagy suly huzta a kis tincsnyi hajat es nem birta el a fejbor..Volt mar valaki igy? Mi a velemenyetek?
7933. diuska001
2016. aug. 11. 17:33

Sziasztok!


Én egy kis segítséget szeretnék kérni..... Májusban rakattam póthajat, csodaszép volt, nem is ezzel van baj! Pár napja szedettem le és az amúgy is kevés és vékonyszálú hajam fele maradt meg.... Mit tudnék tenni, hogy rendbe hozzam, esetleg újra dúsabb legyen? Nagyon kevés volt eredetileg is de így nagyon cudar a helyzet. :(

Köszi a válaszokat

7932. nikki16
2016. jún. 17. 12:53
Aki hajat szeretne növeszteni annak ajánlom a Forcapil tablettát (kb. 3000/hó), egy 4 hónapos kúra csodákra képes. :) Én most növesztem a hajam...
7931. nikki16 (válaszként erre: 7929. - Csicsuni)
2016. jún. 17. 12:51

Sajnos nekem is így volt, kb. 1 hónap volt mire megszoktam, és lenőtt az illesztés annyire h. ne húzza a hajamat. Hívtam is őket telefonon, hogy ez normális-e és azt mondták, hogy igen, 1-2 hét alatt megszokja, főleg az elsőnél...hátt ez nálam 4 hétig tartott. De hála égnek semmi baja nem lett a hajamnak.


Szerintem erre nincs semmi ellenszer, csak az idő...


Jaa és az első napokban én még párnával se tudtam aludni annyira zavart.

7930. nikki16 (válaszként erre: 7927. - Fanni033)
2016. jún. 17. 12:46

Sajnálom, hogy ez történt a hajaddal és, hogy nem voltál velük megelégedve.


Nekem 120 e-ért rakták fel a kb. 180 tincset, ami 50 cm hosszú volt. Viszont nekem rengeteg,vastagszálú,és kicsit sprőd hajam van, így teljesen beépült közé az általuk felrakott festett szőke haj. A fodrászom elmondása alapján nem eu haj lehetett, de engem nem zavart mert semmi gondom sem volt vele.

A póthaj viselése az elején kellemetlen volt, viszkett és az illesztés is nyomott, de én közel 1 hónap alatt megszoktam, és érzékeny a fejbőröm is.

7929. Csicsuni
2016. jún. 16. 17:28

Sziasztok

A segítsègetek szeretnèm kèrni, kèt hete hajat hosszabítottam, mikrogyürüs technikàval, nagyon dùs a hajam kb 45 cm, a pòthajam jò minösègü Euròpai haj, a problèmàm az hogy az elejèn elèggè hùzta a hajam, de ami szinte màr elviselhetelen, hogy nagyon viszket a fejböröm!

Tudtok valamit hogy elviselhetöbb legyen ez az èrzès illetve megszünjön?!

7928. Fanni033
2016. jún. 13. 19:52
Azt kihagytam , hogy közbe rájöttünk a póthaj amit kaptam már szőkítve is volt, pedig azt mondták ezek még érintetlenek és nem voltak festve.A másik hogy 150grammot raktak föl állítólag, de én eléggé kevésnek találtam. Ahhoz , hogy tényleg "természetesebbnek" tűnjön szerintem sok haj kell.
7927. Fanni033
2016. jún. 13. 19:47

Sziasztok! Én is sajnálom, hogy nem előbb találtam rá erre a fórumra, de azért hátha valakinek tudok segíteni.

Szeretném megosztani veletek az én tapasztalataimat.Nekem sose volt festve a hajam(még a mai napig sem!!), ritkán vasalom és rendszeresen ápolom.Sajnos vékonyszálú hajam van és nagyon lassan is nő akármit csinálok vele.Ricinusolajjal próbálkoztam és más pakolásokkal, vitaminokkal de egyik sem vállt be.Úgy gondolom ez genetika kérdése.Mivel vállig érő hajam van és mindig is hosszú hajról álmodtam úgy döntöttem egy másfél éve kipróbálom a póthajat.Úgy voltam vele ha már csináltatok kerüljön kicsit többe de az biztos , hogy jó lesz.Sok helyen érdeklődtem, utána olvastam az interneten is és úgy döntöttem az ihair-t választom. Mivel láttam, hogy sok pozitív visszajelzés van és több celeb is oda jár gondoltam rossz nem lehet. 70ezer forintért csinálták meg az 50 centis hajam elvileg európai hajból.Csak a póthajat festették az én hajszínemhez mert ragaszkodtam ahhoz, hogy a saját hajam natúr maradjon.(keratinos hőillesztéssel lett felrakva). Úgy gondolom ennyi pénzért kaphat már az ember minőségi hajat és nem kell félnie, főleg egy ilyen jó hírnevű szalontól.Hát tévedtem.Először gyönyörűen mutatott, de aztán napokkal később ez megváltozott.Hozzátenném gondosan ápoltam és vigyáztam rá!!! De hiába.Nem azt kaptam amit ígértek. A haj szálasodott,gubancolódott, teljesen száraz volt(pedig amit ajánlottak azzal kentem) és hullott is. Ráadásul nagyon kényelmetlen volt. Aludni borzalmas volt benne.. és KILÁTSZIK a haj alól!Akinek vékonyszálú haja van annak nem ajánlom. Elrettentő tud lenni mikor látod, hogy valakinek ott vannak benne az illesztések, nem szép látvány valljuk be.Akkor az sem túl kellemes mikor a párod esetleg beletúrna a bársonyos puha hajadba és helyette egy darabokkal teli hajt talál.A természetesnél nincs szebb.Az már mellékes, hogy amikor leszedettem 3 és fél hónap után több mint a fél hajamat elveszítettem , eltörte a hajam és tönkretette. 2014 októberében csináltattam és most 2016 június van de még azóta se jött a hajam teljesen helyre, pedig elvileg jó helyre mentem.. Meglátásaim szerint én nem túl jó miőnőségű hajat kaptam és szerintem nem is európai, de lehet tévedek..mondjuk eladni nem tudom ugyanis annyira "jó" állapotban van, és átvágni senkit sem fogok. Kiadtam 70ezer forintot hónapokig spórolva 17 évesen azért, hogy tönkretegyem a hajam. Remélem tudtam segíteni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook