Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Albert Schweitzer kórház Hatvan szülészet- nőgyógyászat fórum

Albert Schweitzer kórház Hatvan szülészet- nőgyógyászat (beszélgetős fórum)


2014. máj. 3. 12:29

Sziasztok:)

nem tudom jár-e még valaki erre de kérdeznék ha lehet.

Jelenleg 11 lassan 12 hetes terhes vagyok és a hatvani kórházba járok sztk-ba gondozásra. Vagyis inkább csak fogok mert eddig ez nem derült ki igazán hogy is megy itt a dolog:/


Kérdésem az lenne hogy terhesgondozásra itt is havonta kell járni??? uh-n adnak képet a piciről???? osztályon fent szülés után ott vannak velünk a picik vagy csak szopizni hozzák őket??? valaki esetleg az itteni császár menetéről tudna írni?????

2013. ápr. 30. 12:53

Sziasztok :)


Én a hatvani kórházba jártam terhes gondozásra, és ott is szültem meg a kicsimet 2012.11.20-án.


Nekem csak pozítiv élményeim voltak, rendesek az orvosok és a növérkék és a csecsemősök is :)

5. pidiko (válaszként erre: 4. - Bognaraudrey)
2013. márc. 26. 22:01

köszönöm:)

és mióta lecserélődtek a dokik meg megváltozott a kórház voltál már vagy hallottál valamit??

nekem még esedékes és minden infó jól jön:)


egyébként én mikor jártam sztk-ba ott csak egy arab öreg doki volt aki nagyon nem volt szimpi az összes többi dokival csak uh-n találkoztam annyira azok se jöttek be legalábbis nem mind

2013. márc. 24. 12:44

Szia! Nem tudom esedékes-e még. Én bár még nem tervezek babát, különböző okok miatt kell halasztanunk ezt a dolgot, de rendszeresen az SZTk-ba járok évi 2x szűrésre. Mindig a szülészetről jönnek le a dokik vizsgálni, így szinte már mindegyikkel találkoztam. Egyikről sem tudnék negatívat mondani. Mindegyik nagyon aranyos volt és segítőkész. Először az egyik arabra azt hittem rossz fej, de másodszor mikor találkoztam vele, már ő is nagyon jófej volt, így lehet akkor csak rossz napja volt.


Most lecserélték nemrég az egész kórházi személyzetet, s én csak jókat hallok a kórházról. Szóval én terhesgondozásra is a kórházba fogok járni!

2012. nov. 23. 12:54
még mindig senki?
2012. nov. 20. 18:35
senki?
2012. nov. 20. 15:19

Sziasztok olyanok jelentkezését várom akik mostanában szültek vagy fognak szülni ebben a kórházban illetve olyanok jelentkezését is várom akik mostanában jártak itt nőgyógyászati vizsgálaton.

Véleményekre lennék kíváncsi a nőgyógyászatról és a szülészetről gyerektervezés miatt. Érdemes-e ide menni orvoshoz stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook