Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pedagógiai asszisztens terepnapló készítésében segítenél? fórum

Pedagógiai asszisztens terepnapló készítésében segítenél? (tudásbázis kérdés)

3. memimemi (válaszként erre: 1. - Tita80)
2012. nov. 20. 13:49

Szia! Pontosan miben kellene segíteni?

Terepnapló általában így néz ki: fedlap, tartalomjegyzék, maga a napló. Rövid bevezető után a terep (helyszín) bemutatása (intézmény neve, stb.),majd maga a napló, részletezve. Azaz melyik napon mit dolgoztál, milyen megfigyeléseket tettél, milyen feladatokat bíztak Rád, azt hogyan oldottad meg. Szakmai oldal bevonása a tartalomba irodalmi hivatkozásokkal. Összegzés: a terepen szerzett személyes tapasztalatok, élmények, gondolatok. Végül irodalomjegyzék.

Ha kérdésed van, írj!

2012. nov. 20. 05:49

Ha pont ezt beírod a google-ba, még találsz is mintát rá... Én is most néztem meg. Word dokumentum lesz.


Pedagógiai asszisztens terepnapló

2012. nov. 20. 05:37

Sziasztok!

Pedagógiai asszisztens tanfolyamra járok, de ez csak távoktatás, így van egy kis problémám. Terepnalpót kellene készítenem, le is írták, hogy miről szóljon, mik legyenek benne, de hogy egy ilyen hogy is néz ki pontosan azt nem. Nem is láttam még ilyet, nem is találok sehol. Légyszi, ha valaki esetleg járt/jár ilyen tanfolyamra, vagy suliba és csinált ilyet, akkor segítsen.

Köszi :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook