Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes lenne kezdeményeznem? fórum

Érdemes lenne kezdeményeznem? (beszélgetős fórum)


18. Antigonia (válaszként erre: 16. - 7796ae808e)
2012. nov. 30. 05:43
Ezzel teljes mértékben egyetértek!
17. 7796ae808e (válaszként erre: 11. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 30. 02:04

Te nem pasikról beszélsz, hanem kisfiúkról.


Ilyenkor lehetne mondani, hogy de jó lenne, ha vissza állítanák a katonaságot. Annyi töketlen tökfej van, hogy elképesztő. 23 éves srác és még szűz??? Na neeee:) És nem egy ilyen van, hanem rengeteg! Egész gyerekkorát a tv előtt töltötte play stationnal meg internettel, és 23 éves korában meg vakargatja a tökét, hogy hogyan kellene nőkkel ismerkedni:))

Egyszerűen konganak belül ezek a mai srácok.

16. 7796ae808e (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 30. 01:51

"Zárás előtt még gondoltam elsuhanok mellette (pont elég csinosan voltam felöltözve, dress, csizma) és láttam, hogy csajok ide vagy oda utánam fordult:))"


Nem tudom, nekem úgy tűnik, hogy csüngsz a pasin. És nyilván ezt érzi a pasi is. Tetszett ez a mondat, amit beraktam ide. Tipikus "hazai" hozzáállás.


Tudod miről híres a nagyvilágban Magyarország? Hogy itt elképesztően szép nők vannak, akiket nagyon könnyű ágyba csalni, próbálkozzanak bátran lányoknál, ha Magyarországon járnak!

Ilyen tanácsokat osztogatnak interneten a turistáknak. És idejön külföldről dolgozni egy pasi, és mit lát? Hogy illegteti magát egy fiatal csaj, akit nem is ismer.

Ezen komolyan mondom el kellene gondolkodni, mert egy pár nő úgy viselkedik, mint a román táncoslányok.

15. 7796ae808e (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 30. 01:42

Az a véleményem erről, megmondom őszintén, hogy van a nők/lányok közt egy olyan réteg, aki a magyar srácokra rá sem néz, a külföldi pasiknak meg lábat csókolnak. Vajon ha magyar srác lett volna az illető, akkor is kezdeményeznél egy beszélgetést?

Hihetetlen mennyire le tudtok alacsonyodni, ha a közeletekben külföldi pasik vannak. Ultragáz. És ezt tapasztalatból mondom, mint vendéglátó szakmában dolgozó ember.

14. nicole. (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 22. 12:06
már biztosan tudatta volna ha komolyan érdeklődne felőled, jatt miatt vagy munkaköri kötelesség hogy minden lánnyal kedvesen beszélgessen egy picit, apró flört..bejött neki, hiszen te is mindig hozzámész a piáért..
2012. nov. 22. 12:02
Ha egy férfi akar vaAjélamit akkor tesz is érte....ajánlanám a filmet.Nem kellesz eléggé.Nagyon hasznos és igaz
2012. nov. 22. 12:01

Nem tudom hanyadik fórumod volt én csak ritkán fórumozok, de szerintem ne hallgas a lükékre:-))

Megciciz meg egyebek, hát wáá:-)) Ezeken jót vidultam.

Ha úgy gondolod, hogy megéri..miért is ne, lehet alkalmi is. Mindig csak is önmagadnak tartozol elszámolni valóval:-)ezt sose feledd!

11. b74f6e5cdd (válaszként erre: 10. - Bb958854db)
2012. nov. 22. 11:58

Nem értek egyet..sok pasi a mai világban bármennyire tetszik neki valaki nem mer kezdeményezni bármennyire néz ki jól az illető, sokan nem is ismerik el önmagukat sajnos..és rettegnek a vissza utasítástól!


Úgyhogy hajrá kislány! Aki mer az nyer!!!

10. bb958854db (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 19. 22:05

Egy férfit, ha érdekel a "kiszemelt" nő, akkor közeledni, kezdeményezni fog.


-"de mivel nagyon elfoglalt nem tudonk beszélni"

Na, látod itt buktad az egészet! Hidd el, ha tetszenél neki, lenne rá alkalma, hogy közeledjen feléd, még akkor is, ha fegyveres őrök állnának a háta mögött.

9. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 19. 21:38
Majd ha megciciz, akkor többet tudunk mondai.
8. 9ec59d8582 (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 19. 21:36
Ez már a harmadik eset.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 19. 21:12

Persze, kezdeményezz.


Egy kóbor numerára biztos jó leszel.

Vagy nem.


De új fórumot e témában nyitnod már teljesen felesleges.

2012. nov. 19. 19:53

Akkor én leszek a "más".

Mindenképpen kezdeményezz, ha szeretnél egy alkalmi kapcsolatot, mert szerintem ebből más nem lesz.

5. empanada (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 19. 19:28
Nagyon köszönöm azoknak, akik már megtették, úgy gondoltam más időben mások fognak válaszolni.
2012. nov. 19. 19:25
Szerintem csak így tovább és kialakul, de a leírtakból szerintem igen merjél kezdeményezni még beszélgetést:-) Sok sikert neked!
3. simple (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 19. 19:25
Így igaz.
2012. nov. 19. 19:23
Egyszer már megírtuk a véleményünket.
2012. nov. 19. 19:22

Gyakran (szinte minden héten péntek-szombat) járunk egy szórakozóhelyre két barátnőmmel, és nagyon megtetszett az egyik pultos srác. Ha dolgozik, mindig hozzá megyek italt rendelni, de mivel nagyon elfoglalt nem tudonk beszélni. De azért úgy érzem tetszem neki. Egyszer mikor a kültéri pulton volt, akkor egy picit volt alkalma kozeledni, de csak egy picit. Egyebkent egyszer azt is mondta, a ház vendege voltam.:) meg mindig probál valahogy kedvezni nekem.


Viszont tegnap este egy másik szórakozóhelyről visszaérve a városba még beugrottunk egy italra ugyanerre a szórakozóhelyre és két lánnyal beszélgetett, civilben érkezett akkor. Amikor néha odapillantottam, nem láttam semmi jelét annak, hogy lenne köztük valami, de az egyik lánnyal mindig "együtt mozogtak" mentek ki egyszer a parkolóba vagy cigizni. Zárás előtt még gondoltam elsuhanok mellette (pont elég csinosan voltam felöltözve, dress, csizma) és láttam, hogy csajok ide vagy oda utánam fordult:))

Kifelé menet pedig pont utánam jött ki az ajtón és éreztem valami kérdeznem kell tőle, ami úgy hangzott, "mi az, te még a szabadidődet is itt töltöd? :)" (nem szó szerint, mert angolul zajlott a beszélgetés) Azt mondta dolgozott, csak itt ragadt. Aztán már távoznunk kellett a helyről, mivel tényleg zártak. Másnap mikor megérkeztünk újra kedvesen beszélgetést kezdeményezett. Később már újra többen lettek és elfoglalt volt.


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook