Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változzak meg azért hogy normális pasikat is érdekeljem? fórum

Változzak meg azért hogy normális pasikat is érdekeljem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. márc. 28. 01:43
hat valahogy igy!
2013. jan. 4. 18:54

[link]



Aki nehezen elérhetőnek tűnik, az inkább vonzza be azokat, akik a hosszú kapcsolatban hisznek – állítják ausztrál szakemberek.

hirdetés

Az ausztrál Nyugat-Sydney Egyetem kutatói négy különböző kísérletet végeztek el. Az egyikben arra voltak kíváncsiak, milyen gyakran élnek a férfiak és a nők a fenti technikával, és hogyan érik el, hogy nehezen megkaphatónak tűnjenek. A leggyakoribb módszernek a magabiztos viselkedés és a másokkal való beszélgetés mutatkozott, és az is kiderült, hogy a lányok gyakrabban alkalmazzák ezt a technikát, mint a fiúk. A tanulmányt készítő Peter Jonason szerint a gyengébbik nemnek több előnye származik ebből a taktikázásból, mivel ennek segítségével letesztelhetik a férfiakat, és jobban felébreszthetik bennük a vágyat maguk iránt, ellenben a nehezen megszerezhetőnek tűnő férfiak könnyen elszalaszthatnak egy randilehetőséget.

Egy másik kísérlet során közel 300 amerikai főiskolás számolt be arról, miért érdemes a fenti módszert alkalmazni, és legtöbbjük azon a véleményen volt, hogy ezzel tesztelhetik a másik elköteleződés iránti hajlandóságát, illetve elérhetik azt, hogy a másik még jobban akarja őt. Arra is fény derült a kutatás során, hogy az alkalmi szexet keresők esetében a lányoknak nem éri meg a szemérmest játszani, ám férfiaknál itt is bejön, ha kezdetben tartózkodónak mutatkoznak.

A szakemberek elismerték, hogy vizsgálatuk során csak a főiskolásokra fordítottak figyelmet, így eredményeik nem feltétlenül érvényesek valamennyi korosztályra, ám arra mindenképpen alkalmasak, hogy rávilágítsanak a párválasztás során alkalmazott taktikákra.

78. tellme (válaszként erre: 76. - 49f4a726e5)
2013. jan. 3. 23:33
Szerintem ez így nem teljesen helytálló, attól, hogy szeleburdi vagy, meg játékos, attól még vehetnek komolyan. Maximum nem a besavanyodott arcok :) Persze vannak olyan helyzetek, amikor komolyan kell viselkedni, de az eddigi hozzászólásaidból az jött át, hogy igenis tudsz éretten gondolkodni, így nem hiszem, hogy ez gondot jelentene!
77. 61ef732fd7 (válaszként erre: 76. - 49f4a726e5)
2013. jan. 1. 22:19
Senki kedvéért ne változzál meg!!! Inkább legyél vidám, mint hogy energiavámpírrá válj. Irigység beszél belőlük... Leírásod alapján szép lány vagy akkor nyugodtan tudsz válogatni a férfiak közül míg be nem toppan az igazi számodra. Szeleburdiság mellett van ám okosság is, kihasználni így nem fognak tudni. Ne hallgass rájuk, éld az életed úgy ahogy eddig tetted. "És az a szomorú" --> Fáj nekik? Mert neked ne fájjon.
2013. jan. 1. 18:37

Azt mondják szeleburdi vagyok és játékos, egy kislány. És hogy így nem nagyon fognak komolyan venni a pasik (ezt egy idősebb, 50 éves férfi mondta nekem), érnem kell még, de ezt ugye tudatosan nem lehet.

Azt is mondta még ez a férfi hogy iszonyatosan erős szexuális kisugárzásom van (jó alak, szép, mosolygós arc, csillogó fehér fogak, vastag száj..), emellett még szeleburdi is vagyok, vidám, stb. Szerinte biztos hogy sokan szerelmesek belém, de még többen akarnának csak megd*gni.

És az a szomorú, hogy ezt mind nem csak ő mondta, de ő fogalmazta meg a legjobban.

75. tellme (válaszként erre: 67. - 49f4a726e5)
2012. dec. 11. 21:40

Semmiképpen ne változz! Sokan szeretik a vidám termèszetű lányokat, ez sokkal inkább olyan pozitív tulajdonság, amit érdemes megtartani.


Egyébként nem hiszem, hogy a vidám, mosolygós attitűdön lehet tudatosan változtatni :)


Ami pedig a pasikat illeti... Hidd el vannak nagyon sokan normálisak, akik komolyan vennének, szóval csak légy türelemmel, és ismerkedj!

74. klenca (válaszként erre: 70. - 8b798194e3)
2012. dec. 9. 15:50

Ne változz valakinek a kedvéért, mert magadat veszted el.

Vállald magad, s ha valaki így belédszeret, akkor nyugodt életet élhetsz.

73. 49f4a726e5 (válaszként erre: 72. - *Doug***)
2012. dec. 9. 15:46
5 év az semmi szerintem, pont ideális. Lehet hogy éretlen még 20 évesen de lehet hogy pont egy komoly pasi kell neki ahhoz hogy megkomolyodjon, ez ne tartson vissza téged. :-)
72. *Doug*** (válaszként erre: 71. - 49f4a726e5)
2012. dec. 9. 15:14
Igen, ez nagyon szép, de rettegek, hogy nem kellek, mert úgy érzem sokat veszíthetnék, pedig igazából csak nyerhetek, de ennek még el kell jutnia a tudatomig XD Mindenesetre nem akarom lerohanni, nem fogok holnap szerelmet vallani, még hagyom, hogy jobban megismerjen, de átesni sem szeretnék a friendzone-ba...jól kell időziteni azt hiszem...Túl jó nő és túl jó ember is ahhoz, hogy csak barátkozzak, úgysem tudnék csak úgy nézni rá. Ja, 5 évvel vagyok idősebb nála.
71. 49f4a726e5 (válaszként erre: 68. - *Doug***)
2012. dec. 9. 14:05

Mennyi idős vagy?

Szerintem a korkülönbség nem számít, és lépj valamit, hátha ő is ilyen helyzetben van mint én. Ha ennyire tetszik, próbáld meg, max ha visszautasít akkor később nem lesz lelkiismeretfurdalásod hogy nem próbáltad meg, ha már ennyire értékes szerinted. :-)

70. 8b798194e3 (válaszként erre: 67. - 49f4a726e5)
2012. dec. 9. 08:55

Nehogy megváltozz!!!!!

Ha valakinek nem adhatod önmagad akkor az hazugságra épülő kapcsolat lenne.

Találkozni fogsz majd vele és pont azért szeret beléd mert a mosolyod, szépséged és jókedved szívből jön és nem érdekből.És észre fogja venni hogy rá máshogy mosolyogsz mint egy munkatársra.

69. 8b798194e3 (válaszként erre: 68. - *Doug***)
2012. dec. 9. 08:51

Hát szerelmes vagy...:DD

Ha összejössz vele ne a korára gondolj hanem arra hogy egy igazi kincset találtál ebben a világban!

Remélem összejöttök:)

68. *Doug*** (válaszként erre: 67. - 49f4a726e5)
2012. dec. 9. 08:14

That's so funny, pont egy ilyen lányba szerettem bele, persze szeretném azt hinni, hogy mégsem. Vagy mégis? Franc se tudja, olyan régen voltam szerelmes, azt sem tudom már milyen az :D Ő ugyanez a típus, mint te. Állandóan mosolyog, és látszik, hogy szívből, őszintén teszi, nincs megjátszva. Ez abból a szempontból igen zavaró, hogy mindenkivel ilyen, így nehéz olvasnom a sorok közt. Most tetszem neki vagy ez most csak az alap viselkedés? Ezek a gondolatok kavarognak, bennem mikor beszélgetünk.

Ő is gyönyörű lány, szőke haj, kék szem, mondjam tovább?:) Részben gyereknek tartom és is, mégcsak 20, én meg idősebb néhány évvel. Mikor róla beszélek a barátaimnak, azt szoktam mondani, bár lenne 3-4 évvel idősebb, pont annyival lenne komolyabb, hogy már rég együtt lennénk. De még így is nagyon komoly lánynak tartom, kívülről ugyan gyerekes bizonyos dolgokban, de ha mögé tudsz látni, egészen mást veszel észre. Nagyon helyén van az értékrendje, maradjunk ennyiben, és azt hiszem a mai világban kevés ennél fontosabb dolog van. Én más vagyok mint ő, nem vagyok "all time befüvezve", de pont ez fogott meg benne. Ha belép valahová, akkor oda, ha csúnyán fejezem ki magam "be van lépve". Nincs ember, aki ne venné észre, olyan kisugárzása van. Baszdki, lehet mégis szerelmes vagyok? :)Vicces, hogy egy 20 éves kislány így el tudja csavarni a fejemet, úgy érzem magam mint egy idióta...XD Nehogy megváltozz! Találsz majd te is egy ilyen "hősszerelmest" mint én :) Egyedül attól félek, hogy nála is az lesz, hogy csak egy rendes srác maradok, akihez nem vonzódik. Ciki lenne XD

67. 49f4a726e5 (válaszként erre: 66. - Aquatica)
2012. nov. 27. 10:12

Azért vélekedem így a pasikról mert régebben is mindenkinek csak arra kellettem volna. Miért ne lennék érett komoly kapcsolatra? Sokan mondják hogy idősebb pasira lenne szükségem akinek már benőtt a feje :-)

Lehet hogy azért látják úgy hogy nem vagyok érett komoly kapcsolatra mert mindig csak mosolygok és vigyorgok? Hmm.. De én ilyen vagyok.

Egyébként nyitott vagyok a változtatásra, ha kell változok magam miatt. Azért is írtam ki ezt a fórumot. :-) Idegesítenek mások már nagyon, amikor megkérdezik hogy miért nincs barátja egy ilyen szép lánynak, blabla. Nem vagyok az a típus hogy havonta cserélgessem a pasijaimat, akivel összejövök azzal tényleg úgy érzem hogy szeretem, és bizony nem sok ilyen van. :(

2012. nov. 27. 08:14

Megkérdezte hogy miért nincs, erre én, hogy nem tudom, talán mert nem vesznek komolyan a pasik és mert csak szexelni akarnak velem, én meg ilyenbe nem megyek bele. "


én hiszek abban hogy az ember azt vonzza, amit hisz, gondol.

Először is : te így vélekedsz a pasikról, hogy ők csak azt akarják..a szexet, nem vesznek téged komolyan.

Hmmm elgondolkodom ezen egy kicsit, lehet hogy még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra, és ezt a kívül állók is látják.Nagyon sok férfi vágyik egy rendes nőre hidd el, mint ahogy a csajok is rendes pasira. Az hogy szépnek mondanak nem jelent semmit, mert a lényeg belül van: te hogy érzed magad, milyennek látod magad és hogyan viszonyulsz a másik nemhez.Nézz önmagadba ha kell változtass de nem másért, hanem magad miatt, hogy jobb ember legyél és akkor megtalálod az igazit.

65. c716dc4eab (válaszként erre: 64. - 49f4a726e5)
2012. nov. 27. 07:58
A legnagyobb baj hogy te milyen véleménnyel vagy magadról, az átsüt mindenen. Bármennyire is elfogadhatatlan, mi hozzuk létre a környezetünk véleményét. Ha a saját véleményed, felülírja amit mások hisznek rólad, akkor majd te is képes vagy helyükön kezelni amit mondanak rólad.
64. 49f4a726e5 (válaszként erre: 63. - 9f98008a3b)
2012. nov. 26. 20:33
Tudom hogy igazad van, de nehéz nem foglalkozni ilyennel legalábbis nekem. Munkahelyemen is sok idősebb kolleginának nem vagyok szimpatikus mert fiatal vagyok és a férfivendégek az én társaságomat keresik inkább. De hát a pasi munkatársaknak is meg van a véleményük rólam.
63. 9f98008a3b (válaszként erre: 60. - 49f4a726e5)
2012. nov. 26. 20:19

Mi lenne, ha lesz@rnád, ki mit gondol!????


Aki ismer, tudja milyen vagy, a többi meg nem, számít!



Nem szerethet mindenki, és Mi sem szerethetünk Mindenkit... ;)

62. 49f4a726e5 (válaszként erre: 61. - 7796ae808e)
2012. nov. 26. 20:17
Valahogy mindig mellényúltam :/
61. 7796ae808e (válaszként erre: 59. - 49f4a726e5)
2012. nov. 25. 08:44
És az előbbiek?:)
2012. nov. 24. 10:41
Nem is az a bajom igazság szerint hogy nincs barátom, hanem hogy olyat hisznek rólam ami nem igaz. Mindig is érdekelt mások véleménye rólam, hogyan látnak engem. Elkeserít. :(
59. 49f4a726e5 (válaszként erre: 58. - 7796ae808e)
2012. nov. 24. 10:40
Ezek már megvoltak :D:D:D
58. 7796ae808e (válaszként erre: 27. - 49f4a726e5)
2012. nov. 22. 20:42
Vagy ha van élettársuk/férjük a barátnőidnek, valahogy beszélni kellene velük, hogy hívják el valamelyik haverjukat. Kár, hogy csak csajos bulit csináltok, nyáron jól össze lehet hívni haverokat szalonnát sütni vagy valami hasonlót. Bár ott meg isznak a fiúk általában:)
2012. nov. 22. 20:21
mennyire kevés a normális ember.
56. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - 49f4a726e5)
2012. nov. 22. 20:19
Semmi esetre ne változz meg!!!
2012. nov. 22. 20:14

Ha normális pasit szeretnél, akkor látogass el egy könyvtárba, ülj le, olvass valamilyen jó könyvet, néha nézz körbe rövid időre, vagy ha van közeledben olyan erdő, ahol vannak sportolásra/mozgásra alkalmas tréningprogramok, az sem rossz hely. Sokan szeretnek ilyen erdőkbe járni, akár sétálni kutyával. Még előnyös is, mert az arra járók valószínűleg nem dohányzó emberek. "Beülős" helyeket nem tudom mennyire szereted (biliárdterem barátnőddel, vagy barátnőkkel, darts, stb.) Vagy elmenni valamilyen sporteseményre nézőnek...az is jó helyszín, mert ott olyan emberrel találkozhatsz, aki kedveli azt a sportot amit te. Nem tudom őszintén szólva melyik tetszene neked, de én valami ilyesmi helyekre gondolnék, ha már nem szeretsz dizsikbe járni.

:)

2012. nov. 22. 09:36
Azt is említette nekem valaki hogy nagyon erős szexuális kisugárzásom van és a mosolyom is olyan hogy is fogalmazzak, incselkedős vagy milyen.:S:S Úgyhogy lehet bennem van a hiba tényleg :/
53. c716dc4eab (válaszként erre: 47. - 7796ae808e)
2012. nov. 22. 08:54
Vannak normális férfiak, olyat keres.
2012. nov. 22. 07:41
Nem kell változni. Változzon a pasi! :)
2012. nov. 21. 23:19
Hát nem tudom, nehézzé vált az élet mindenkinek szinte, antiszociálisak lettek az emberek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook