Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Akkor is fájhat az alhas ha babát vársz de még nem vagy bisztos benne?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Terhesség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. zseby282008-05-14 10:18
Ne feledkezzetek meg a folyásról sem az is okozhat hasi fájdalmakat

7. zseby282008-05-14 10:17
Igen ez sajnos így van,de lehetnek urológiai illetve nőgyógyászati panaszok is a háttérben.Érdemes utána nézni nehogy nagyobb legyen a baj.Most,hogy eltörölték a vizit díjat újra könnyebben mehetünk háziorvosunkhoz beutalóért.Sokat segíthet a jó tájékozottságunk is.Sok sikert.

6. supin2008-02-07 07:56
Sajnos igen

5. LoLiNa2008-02-07 07:04
első terhességem nekem is hasfájással kezdődött. kórházban akartak kivizsgálni.. ultrahangoztak is.. de még fiatal terhesség volt, nem látszódott. vér és vizelet vizsgálatnál derült ki

4. Süngombóc2008-02-06 19:28
Igen,nekem is így volt,pedig mensikor soha nincs görcsöm.Ha símogattam a hasamt,vagy ráheyleztem a kezem,enyhült.Én tudtam,hogy baba van,mert tervezve volt és vártam a fejleményeket,de ez a görcsös érzés aggasztott,mert nem tudtam mire véljem.Nem tartott sokáig(max 1 hét)

3. Sirga2008-02-06 19:27
Komoly hasfájás hátterében is állhat baba: nekem az volt a terhesség egyik tünete, hogy tankönyvszerűen produkáltam a vakbélgyulladás tüneteit.

2. kristof20032008-02-06 19:19
Szia!

Igen, elképzelhető, hogy mensiszerű görcsök vannak. Ez lehet még a beágyazódástól is és ha már bent lapul, akkor a méh növekedésétől, illetve felkészül a 9 hónapra:)))

1. vikike19802008-02-06 19:17
Akkor is fájhat az alhas ha babát vársz de még nem vagy bisztos benne?