Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » FHB-nál bankol valaki? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi első sorban a Prémium Számlacsomaggal és a netbankkal kapcsolatban fórum

FHB-nál bankol valaki? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi első sorban a Prémium Számlacsomaggal és a netbankkal kapcsolatban (beszélgetős fórum)

5. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - Katthy)
2012. nov. 20. 10:52
Azért azzal az összehasonlító programmal csak óvatosan. Sok lehetőség nem szerepel benne.
2012. nov. 19. 17:47

Szerintem sem nagyon lesz, de a biztositas.hu-n szépen be lehet lőni, ki mire "használja" a bankot, és nekem az FHB évi 10ezerrel olcsóbbra jönne ki, mint a Raiffeisen.

Lehet, spúr vagyok, de már egy ideje amúgy is gondolkodom a bankváltáson.

2012. nov. 19. 07:33

A levél már megérkezett a banktól, hogy január 1-től módosítja. Sajnos a honlapon nem találom a díjakat. Szerintem sajnos nem lesz olyan bank, amely ne módosítaná (ha megteheti, nyilván áthárítja):(

Egyébként eddig elégedett voltam velük.

2012. nov. 19. 07:24

Az új banksarc miatt ugye a lakosság is megszívja, mert ránk hárítják a költségek egy részét...

Az FHB-nál találtam egy nagyon jó számlacsomagot, de mielőtt átmennék, tudni szeretném, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a bankkal :)

Előre is köszi a válaszokat!

2012. nov. 19. 07:22
FHB-nál bankol valaki? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi első sorban a Prémium Számlacsomaggal és a netbankkal kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook