Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Monori kismamák fórum

Monori kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
192. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 191. - 4c1a787e8f)
2013. jún. 6. 19:25
36 nap:)
191. 4c1a787e8f (válaszként erre: 190. - 163f3b9eb3)
2013. jún. 6. 16:54
Mennyi van még pontosan?
2013. jún. 6. 14:11

Sziasztok Lányok!


Jaj nagyon mozog a kisbabócánk:D

Már elkezdtem a babaruhák mosását, talán már látom a fényt az alagút végén:)

Én úgy gondolom hogy még van időm:)

Remélem a baba is úgy gondolja:)

Örülnék ha kihúzná a végéig....

189. mmei
2013. jún. 5. 16:42
Hat, nem làtok esélyt, h eljussak az Auchanba;) Most azon töröm a fejem, hogy a fodrászhoz hogy menjek el;) A nagyik messze laknak. Es kivételesen apa dolgozik szombaton is.
188. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 187. - Mmei)
2013. jún. 5. 13:59
A vékony hálózsákok kisnadrágok ha jól láttam rövid ujjú bodyk zoknik....azt hiszem:)
187. mmei
2013. jún. 5. 13:51
Es mik vannak learazva az Auchanban?
186. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 185. - Sylke79)
2013. jún. 5. 12:27
Juj de jóóóóó lesz:DDDDDDDDDDDD
185. Sylke79 (válaszként erre: 184. - 163f3b9eb3)
2013. jún. 5. 12:02
Nanááá, hogy csatlakozom Hozzátok Csajok :))))
2013. jún. 5. 11:54
Elég sok mindent mondtak de alapvető dolgokat amiket tudsz már...nekünk voltak kérdéseink ilyen pl hogy orrszívás körömvágás fütyijét kell e huzogatni meg ilyenek. Meg a pelenkát kérdeztük hogy milyet érdemes venni, de szerintem egyik hölgynek sincs gyereke úgyhogy neked aktuális ez a téma és inkább majd tőled kérdezek:)Az UPC melletti kinaiban voltam ott vettem egy pár body-t a babának de a másikban még nem. Viszont az auchanban most leárazás van és szerintem a bébiruhák is akciósak.Mi maglódiba szoktunk menni és tegnap is voltunk,vannak ilyen kis vékony hálózsákok is:) Ákos babának vettetek cumit?Juj már alig várom hogy én is babakocsizhassak és akkor majd bejárjuk Monort:)Szilvi meg majd december elején csatlakozik ugye?:D
183. mmei
2013. jún. 5. 10:23

Szandi, hát a babaruhamosást én is korán megcsináltam, de csak a legkisebbeket mostam ki, a többi ráér utána is:))A vasalást én is utálom, de már megbarátkoztunk,mert apától kaptam szuper gőzölős vasalót:)

És miket mondtak a babaápolásról?

Voltatok már abban a kínai üzletben ami ott van a DM és a Rosszmann között? nem Tudjátok vannak ott babarucik? Abban voltam mar ami a UPC mellett van,de ott inkabb csak teli cuccok voltak ami most nem aktuális ugye, és bodyk.

Szilvi bejelölhetlek FB-n?

182. mmei (válaszként erre: 178. - Sylke79)
2013. jún. 5. 10:18
Gratulálok Szilvi, hogy kisfiú lesz!! Mi a város szélén lakunk a Kisfaludy utca végén, Paplapos felé.
181. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 180. - Mmei)
2013. jún. 4. 22:28
Szülèsfelkèszítőnek nem mondanam mert arról volt szó hogy mi lesz a babàval szülès utàn.tehàt kimondottan babaäpolàsi volt:)mi is az utolsó alkalmon jelentünk meg:)ma nagyon fàjt a jobb oldalam,lehet kicsit megerőltettem magam.
180. mmei (válaszként erre: 175. - 163f3b9eb3)
2013. jún. 4. 21:14

Azert probalj meg kimozdulni, mert a szules utan par hetig neehezebb lesz!

Ma ki tudtunk menni setalni egy kicsit vegre nem fujt a szel, de siettunk is haza mert elkezdett cseperegni az eso.

Az ujjaim nekem is nagyon dagadtak az utolso hetekben, sot ejjel meg zsibbadtb is. Hat a hason alvas sajnos nem megy azonnal en meg nem probaltam.

a babaapolasi az az ami a Vigadoban volt? Az a szulesfelkeszito? En azt pont lekedtem sajnos.

179. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 178. - Sylke79)
2013. jún. 4. 16:39

Jaj én nagyon örülök a fiúnak Szilvi:D

Én is arra vágytam...és titkon reméltem is hogy fiunk lesz:)

Nálunk apa szeretett volna kislányt dehát majd a következő:))))

Ma végre elkezdtem babaruhákat mosni.Mert úgy láttam hogy sose végzek....:(

De sajnos még most is úgy látom:(

Nagyon sok ruhát kaptunk de gondolom a felét nem is fogjuk használni. Na meg az a fránya vasalás...utálok vasalni de Apa mondta hogy besegít:)

A kis drágám annyira várja Domit hogy azt mondta ott fog a szobájában a földön aludni...:P

178. Sylke79
2013. jún. 4. 13:59

Sziasztok KisMamik:))) Tegnap megvolt a genetikei UH második része és kaptunk ajiba egy 15 perces babamozit....ami alatt kiderült, hogy a kismackóm Fiúcskaaaaa:)))) MilusMaci :) ( Milán) Nagyon boldogok vagyunk...főleg én, mert én fiúra vágytam(bár régen mindig azt hittem, hogy lányom lesz) Szóval nagy a boldogság:)))

Melinda Ti merre laktok?

177. 4c1a787e8f (válaszként erre: 174. - Mmei)
2013. jún. 4. 11:37

Jaj! Az az első hasrafekvés!!


Bár akkor meg a nagy tőgyeim kezdenek akkor zavarni... De az semmi az addigiakhoz képest..

176. 4c1a787e8f (válaszként erre: 172. - 163f3b9eb3)
2013. jún. 4. 11:36

Azért már nem először jártam ott..:-)) Erdőn töltöttem 30 éves korig a nyaraimat, anyám ottani lány..


De hát az a Strázsahegy... Egyébként tök jó lett volna, amit láttunk, csak kicsi volt a ház.. Sajna ez a baj a legtöbbnél, nekünk már kevés lesz a 3 szoba a négy gyerekhez... A másik kritérium meg a nagy telek. Mondjuk ez itt megvolt, a végét se lehetett látni..


Hát, hosszú nézegetés, döntés lesz ez még.. Nagyon jó lenne, ha ősszel kijönne a félszocpolos törvény, az nekünk nagyon sokat segítene..


Persze, ti már szültök, hiszen már én is 22. hét fele járok..

2013. jún. 4. 10:40
Igen én vagyok az:)Nekem is nagyon fáj a fejem ettől az időjárás változástól...Nektek jó időt kívánok hogy tudjatok babakocsizni....én meg inkább ki se mozdulok mert sajnos a melegtől dagad a lábam és az ujjam...eléggé kellemetlen ez a vizesedés.Emiatt már várom hogy megszülessen Dominik:) Na meg hogy végre tudjak hason aludni:)
174. mmei
2013. jún. 3. 17:31

Szandra, ha minden igaz bejelöltelek FB-n. Remélem te vagy az!:) A többieket kizártam azonos névvel:))

Hat az utolsó hat hét valóban terhes:)) De kitartás!Igen, az alvás sem volt nekem sem egyszerű. De szülés utén szinte azonnal jobb lesz, bár akkor meg idő nem lesz rá!

Hat ezt a mai szeles időt nem szeretjük, Ákoska nem akart csak ölben aludni és össze vissza időkben evett. Nekem meg kegyetlenül fájt a fejem, pedig sosem szokott. És még a kertbe sem tudunk kimenni babakocsozni, annyira fúj. Várjuk a jó időt! Remélem a legkésőbb szerdára megérkezik!

2013. jún. 3. 12:25

Sziasztok!


Ma voltunk babaápolási tanácsadáson,elég jó volt.A védőnő jövőhéten fog kijönni valószínűleg látogatóba.

Melinda én is attól tartok hogy ez a 6 hét gyorsan eltelik....vagyis ez a 38 nap ami még hátra van.Babócától nem félek de a szüléstől annál inkább....:(

Nagyon nehezen alszom és ez szörnyű:(

Na de nem panaszkodom. Örülök hogy ti jól vagytok Ákos babával.:)

Igen Szilvi gyorsan itt lesz november és akkor csoportos babakocsizás lesz.:)

Mi a Wesselényi utcában lakunk a vasúthoz közel.

Hogy birjátok ezt az időjárás változást?Én elég rosszul viselem...

Ha fent vagy facebookon akkor ott megtalálsz Melinda, Abonyi Alexandra néven.

172. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 170. - 4c1a787e8f)
2013. jún. 3. 12:20

Szió!


És hogy tetszett Monor?:)

171. mmei
2013. jún. 3. 11:55

Sziasztok!

Szandra hát a hat hét az nagyon gyorsan el fog repülni:) És utána is csak repül az idő!! Mi már a héten 8 hetesek leszük!

Szíveseb babakocsizok bármikor, feltérképezhetjük Monort együtt:)! Én már azt várom hogy megkapjuk az oltásokat es utána tudjunk menni baba-mama klubba is, kipróbálni hátha jó.

Nrkem Bükki és Pálfy doktornéniket ajánlották. Én nem ismertem egyikőjüket sem, mi Bükki doktornőt választottuk. Még csak egyszer találkoztunk, miután hazajöttünk a kórházból és kijött hozzánk.

Szilvi köszönjük szépen, hát november is pik pakk ittlesz:)

Mi a Kisfaludy u. végén lakunk Paplapos felé. De autóval teljesen mobilisak vagyunk:)

Szörnyű ez az idő. Manócskát teljesen összezavarja, nem akar ma aludni:(

2013. jún. 3. 11:04
Tegnap voltunk Monoron házat nézni.. Gondoltam rátok.
2013. jún. 2. 08:00
Szilviii!:) Ez az:)Ilyen korán ébren?Szörnyű éjszakám volt:(Leszakad a derekam:(Domi állandóan fent van:)Uh lesznek itt játszópajtások a lurkóknak.:))))
168. Sylke79
2013. jún. 2. 06:27

Sziasztok :) Én is itt vagyok àm ;-) Gratulàlok Àkos baba születéséhez! Hosszú, egészséges és boldog életet kívànok Neki és persz Nektek is :-) Én novemberre vàrom a kis cukimukit :-)

mmei merre laksz Monoron ?

Üdv:) Szilvi

167. 163f3b9eb3 (válaszként erre: 166. - Mmei)
2013. jún. 1. 10:35

SZió!


Itt vagyunk még csak nagyon ritkán:)

Örülünk hogy megszületett a bébi és remélem minden rendben van veletek:)Én tavaly szeptemberben költöztem Monorra és senkit nem ismerek szintén. Vagyis már egy kismamával sikerült találkozni is de ő még fiatal kismama:)

Nekem 6 hetem van hátra mire megszületik a kis Dominik:) Bár gondolom ő dönti el hogy mikor akar jönni:D

Igen jó lenne ismerkedni és összejárni legalább együtt tolhatnánk a babakocsit és nem egyedül kellene járnom Monort.:(

Ti melyik gyerekorvost választottátok?

Lassan majd nekünk is kell választani....

Üdv

Szandra

166. mmei
2013. máj. 31. 16:50
Sziasztok kismamák! Itt vagytok még? Vagy átmentetek valami zárt fórumba? Visszacsatlakoznék! Nálunk időközben ugyan megszületett Ákos baba áprilisban, de szívesen ismerkednék monori kismamákkal. Mi is Monoron lakunk, másfél éve költöztönk ide szintén Budapestről, és én sem sok mindent ismerek itt Monoron. De speciel a Taverna Gyrost próbáltam, és nagyon jó! Szóval ha van kedvetek írjatok! Vagy írjátok meg hol folytatódik a beszélgetés:) Melinda
2013. ápr. 26. 12:51
Én meg babakocsit keresek...az ABC design 3 tec babakocsi tetszik de hihetetlenül drága....:( Ennyit nem akarunk kiadni.....
2013. ápr. 26. 07:39
Szegényke majd csak túléled ezt a napot valahogy:(
163. Sylke79
2013. ápr. 26. 06:59
Jó reggelt:) DeJó Neked:)!! Én màr metrózom :-/ amúgy igen mibden oké:)) Pihenj sokat:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook