Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Choragol tüszőrepesztő beadás fórum

Choragol tüszőrepesztő beadás (beszélgetős fórum)


12. nagymaya (válaszként erre: 11. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 19:50
Igen, nekünk is volt egy lombikunk már. Sajnos nem sikerült. A második nekifutásra várunk.
11. szaturnusz74 (válaszként erre: 10. - Nagymaya)
2012. nov. 17. 17:29
Köszike,nagyon kedves vagy. Te is hasonló cipőbe jársz vagy jártál?
10. nagymaya (válaszként erre: 9. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 17:26
Bátor vagy! Ügyesen megoldottad. Nem biztos, hogy beválaltam volna. Még bőr alá beadom magamnak, na de izomba?! Sok sikert és kétcsíkosat kívánok neked!
2012. nov. 17. 17:22
Köszi,hogy írtatok. Elővettem régi tudásom, hajdanában sok szurit adtam az eüben. Ma már laborban dolgozom,így kiestem a gyakorlatból. Vettünk a patikába rendes muscusos tűt. összeszívtam az adagcot, leültem a kedvesemmel az ágyra ő bizatott,hogy ügyi vagyok és zsupsz mélyen beszúrtam a combizmomba. Nem fájt. Véleményem persze van az ügyeletes kolléganőről. Ha valaki ilyen segítségre szorulna én szívesen segítenék minden paraszolvencia nélkül. Viszont ezt csak az érti, aki legszebb vágyát szeretné teljsíteni,aki vár egy kicsi manócskára.Szóval csajok, ha tudtok valakiről,aki hasonló cipőben járna valamikor Bp területén,akkor nyugodtan ajánlhattok engem
8. nagymaya (válaszként erre: 7. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 15:27
A stimus lapod sincs nálad?
2012. nov. 17. 14:20
Délutan 5-kor kell beadni. Hétfőn inszemre megyünk. Papírom sajna nincs, 2ampullát kell beadni.
2012. nov. 17. 13:31
Éjszaka kell beadni?
5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 2. - Dcbc0b4041)
2012. nov. 17. 13:30
Amúgy meg persze... hát bemegy a nőgyogyira, simán beadja neki bárki, 1 perc az egész.
4. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 13:29

Lombikozol? A stimulációs lapra rá szokták írni, hogy mikor esedékes a tüszőrepesztő.

Amúgy hasfalba nagyon könnyen be tudod magadnak adni, ugyanúgy, mint a Gonal-t (vagy nem tudom, mivel stimuláltak). Gyakorlatilag lehetetlen elrontani.

De ha minden kötél szakad, nézz szét a hirdetések között, biztos találsz egy ápolónőt, aki beszúrja egy ezresért.

3. nagymaya (válaszként erre: 1. - Szaturnusz74)
2012. nov. 17. 13:16
Ilyen hülyeséget! Gondolják, hogy szereztél egyet vény nélkül, és csak jókedvedből szeretnéd ha beszúrnád?! Barmok! Nincs a közelben kórház núgyógyászati ambulanciával? Ott biztos beadják.
2012. nov. 17. 13:01

Ha van a közelben kórház, fel kel menni a nőgyógyászatra és ott beadják izomba.,

Otthon hasfalba magadnak be tudod ani. csak vegyél a patikában tűt a felsziváshoz meg a beadásoz egy kisebbet mege gy fecsit.

2012. nov. 17. 12:39
Valaki tudna segíteni? Ügyelet nem adja be,mert nincs róla papírom,hogy ma esedékes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook