Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mistral fogamzásgátlóval kapcsolatban mik a tapasztalatok? fórum

Mistral fogamzásgátlóval kapcsolatban mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 12. 10:00

Sziasztok!

Új vagyok ezen a platformon és a gyógyszer szedésében is. Azt szeretném kérdezni, hogy a 7 napos szünet alatt is biztonságot nyújt a Mistral fogamzásgátló tabletta?

2016. febr. 23. 15:38

Sziasztok!

Én a Mistralt 5 hónapja szedem. Eddig még használtunk óvszert is, de azt el akarjuk hagyni.

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy fogamzásgátlás szempontjából milyen tapasztalataitok vannak? Igaz bevált??

Hozzá tenném, hogy nekem jó sokat nőtt tőle a mellem, de ezen kívül semmi változás.

18. Zsofii (válaszként erre: 17. - Bogyó1991)
2015. okt. 17. 11:04

Szia bogyó1991 :)


Köszönöm a válaszodat. Sajnos nekem ez sem vált be, még rosszabb mint az előző, ugyan úgy száraz vagyok, és nulla libidó :S

Voltam a nőgyógyászomnál, és felvetettem a hüvelygyűrű lehetőségét, ő pedig rábólintott, szóval a jövőhéten azt fogom kezdeni, hátha az beválik.


Esetleg van itt valakinek tapasztalata a nuvaringgyűrűről? :)

17. bogyó1991 (válaszként erre: 16. - Zsofii)
2015. szept. 14. 08:49
Szia Zsofii én már 2 hónapja szedem a mistral fogamzásgátló tablettát. Nekem annyi a tapasztalatom, hogy az első levél után megnőttek a melleim. 75/B ről lett 75 /c :😀 ami nem baj, csak emellett fájnak is a melleim, de túl lehet élni :D a mensesem rendben van tőle, a libidóm sem csökkent, sőőőt :D előtte symicia t szedtem de attól minden bajom volt... Libidó csökkenés. Depi... Stb... :) remélem neked is beválik :)
16. Zsofii
2015. aug. 4. 23:13

Sziasztok!


Nem tudom él-e még a fórum, de remélem lesz aki segít. :)

Én a mai napon cseréltem le a Corenelle tablettát a Msitralra 1-1,5 év után. Az előző mellékhatásai megnehezítették a dolgokat, nagyon száraz voltam illetve a libidóm nulla volt.

A nőgyógyászom ezt írta fel, és mondta hogy a menzesz után rögtön ezt kezdjem szedni, ne is a régit.


Tudtok nekem abba segíteni, hogy szerintetek ez mennyire fog beválni illetve ki milyen mellékhatásokat produkált a Mistral mellett?


Köszönöm a segítséget! :)

2015. jún. 10. 20:16

Sziasztok!!

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy az első levélel kezdem el szedni ebbe a hónapba. De mivel antibiotikumot kell szedjek a nőgyógyászom azt mondta a menstruáció 4-dik napján kezdjem el a bevételt. A kérdés az lenne hogy mikortól kezd akkor hatni a gyógyszer ?? Köszi előre a válaszokat!

14. Kyra16
2014. aug. 27. 19:20

Sziasztok,

Itt megint én, most már másfél év után. Még mindig él amit korábban leírtam, nem változott semmi. Azonban azt megfigyeltem hogy a tablettamentes időszakokban van ilyen migrénes fejfájásom. De nagyon durva, szinte el tudnék ájulni úgy fáj a fejem. De nem minden szünetben.

2014. ápr. 9. 20:18

Sziasztok!


Megint én! Most már egy éve szedem és legjobb, amit valaha használtam. Most már ott tartok, hogy nem jön ki szinte egy pattanás sem. z arcom szépen kezdi visszanyerni a súlyos akné előtti állapotot! Megmentett ez a tabletta!


Az egyetlen további bánatom, hogy nem nőtt tőle a mellem :)...és nem híztam :( Anno a Novynette-től 3-szorosára nőttek a melleim és iszonyat fájtak. (ha mentem le pl a lépcsőn, akkor oda kellett raknom a karom, mert annyira fájt a rázkódástól is) A fájdalmat kibírnám :)

12. bartaldora (válaszként erre: 10. - Kyra16)
2014. ápr. 5. 21:07
Nekem is kevesebb a vérzésem a gyógyszertől, úgy vettem észre. Az előző gyógyszertől viszont sokat híztam, viszont amikor abbahagytam, és pár hónapig nem szedtem, észrevettem, hogy fogytam. Remélem, ettől a gyógyszertől nem fogok hízni. Egyenlőre nem vettem észre.
11. Kyra16
2014. márc. 19. 17:08
3-4-5 hónap -lemard :D
10. Kyra16
2014. márc. 19. 17:07

Sziasztok,

Én majdnem egy éve már hogy szedem. Az áttöréses vérzés csak az első levélig fog tartani, a másodiknál már nem. A patijaim szépen eltűntek nekem is, habár a 7napos szünet előtt van hogy egy kettő kijön de nem mindig. Nekem olyan 3-4-5 (nem emlékszek pontosan) múltak el teljesen a patijaim.

Hízni nem híztam a tablettától viszont a mellem nőtt, elég sokat, mondjuk nem volt nagy mellem előtte. Viszont én menzesz előtt ugyanúgy produkálom a mellfájást, meg hangulatingadozásokat. Azonban a vérzésem szerintem kevesebb lett mióta tablettát szedek.

2014. márc. 14. 10:54

Sziasztok! :)


17 napja szedem a Mistral nevezetű gyógyszert,s előtte semmilyen fogamzásgátló tablettát nem szedtem...


Amit tapasztalok pozitív irányban az az, hogy nem fáj a fejem(pedig már kiskorom óta szenvedtem ezzel a problémával).

Ami kellemetlen számomra-a melleim fájnak és feszülnek(de ez kibírható fájdalom). :)


Két kérdéssel fordulok hozzátok:


1. amióta megjött a menstruációm és elkezdtem szedni a tablettát a legelső naptól számítva,a normális 5 napi vérzésem után jelentkezett is a pecsételő vérzés,ami még most is tart... kb.(2 hete):/ Meddig fog még ez tartani?Normális még ez az állapot?


2. mennyi idő elteltével szűntek meg a pattanásaitok?


Előre is köszönöm!!


Szép napot nektek :)

2014. febr. 21. 18:13

Sziasztok!


Én is most kezdtem el szedni ezt a tablettát. 1 hete szedem, úgyhogy még elővigyázatosságból nem csinálunk semmit.

2014. jan. 13. 00:14

Újra itt!

Most szedem 7 hónapja! Teljesen eltüntette a pattanásaim. Egy bánatom van, hogy mellfeszülés, mellnövekedés, hízás egyáltalán nem jött elő mellékhatásként :D

2013. okt. 26. 16:26

Most szedem 4 hónapja. Teljesen megszüntette az aknémat. Ez egy csodaszer! Persze azóta nem veszek reklámozott arctisztítókat meg tonikot sem, hanem gyógynövényboltban veszek 300 ft-ért feketeszappant és teafa olajos szappant. A teafa olajtól féltem, mert azt hittem zsíros lesz, de nem!!! Amúgy elég édes az íze :D Nem kóstoltam, csak arcmosásnál véletlenül megízleltem :D

Köszönöm Mistral!!! :))))))

2013. aug. 21. 03:15
Megint én vagyok. Most már a harmadik levelet pusztítom és bevált!!! Egy patti se jön ki! Már csak a hegeket kell eltüntetnem! (Hajam állapotán nem változtatott...hamar zsírosodik most is).
2013. jún. 25. 03:26

Sziasztok!


Én most szedem 12 napja és meg vagyok elégedve vele. Nekem elsősorban Diane-35 helyett írta fel az orso, mert ez újabb generációs és nem nyír ki annyira, mint a másik (elvileg). De 3x annyiba kerül...).


Középsúlyos aknéra Sortretet kaptam, de mivel olyan mellékhatásokat olvastam, hogy öngyilkos lesz tőle pár ember, tönkremegy a szerevezet, napra se lehet menni.....hááát inkább akkor ez....A pattanásaim az első tabletta beszedésétől kezdve a 4-edikig nem jöttek elő, azóta is 2 db, de nem olyan vérmesek, min az előbbiek. Első nap fájt a fejem, de ennyi...Bőröm ugyanolyan zsíros, hajam is....

2013. febr. 25. 18:29
Sziasztok! Azóta vannak tapasztalataitok?
2013. jan. 14. 20:09
Szia! Az én lányom ma váltotta ki, és mi is tapasztalatok után nézelődtünk a neten, de sehol semmi. Neked mik a tapasztalataid?
2012. nov. 16. 21:18

Sziasztok!!

Mistral fogamzásgátlóval kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Mennyibe kerül a 3 havi tabletta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook