Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallucinálhat a kutyám a reggel kapott morfiumos nyugtatótól? fórum

Hallucinálhat a kutyám a reggel kapott morfiumos nyugtatótól? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 16. 08:31
Nem talállak face-n,privátban megírnád,hogy hogyan talállak meg pontosan?Érdekel az a videó:)
2012. nov. 16. 08:27
Csak 06.03-ai előadást találtam youtube-on,megkeresem facebookon akkor
2012. nov. 16. 08:25
Nos hát az éjjelen túl vagyunk,bár eléggé nehéz volt.Próbáltam simogatni meg nyugtatgatni,aztán kicsit szerintem meg is nyugodott,mellém feküdt,próbált aludni.De nem tudott,fél percenként felriadt és körbenézett,mintha nem tudná,hogy hol van.Pedig a nevére is hallgatott.Aztán éjjel 1 fele sikerült elaludnia,végig simogattam.De reggelig úgy aludt,hogy nyöszörgött meg nagyon gyorsan vette a levegőt,mintha rémálmai lennének.Adtam neki egy fél algopirint,hátha fáj a lába,ahol műtötték.Most reggel már jobb,evett rendesen meg már nyugodt.Remélem tényleg csak a stressz meg a morfium okozta,de azért 9-kor felhívom a dokit aki műtötte,hogy szerinte mi lehetett.Nagyon féltem,hogy baja lesz:S köszönöm,hogy segítettetek és hogy izgultatok érte:)
2012. nov. 16. 08:14
Hogy van már a kutyusod?
10. Mari20
2012. nov. 16. 05:25

nézd meg a youtob-en dr Kulin Sándor 05 23-i elöadását ( ha ott nem találod) akkor a facebook-on/ krekó Mari oktober elején töltöttem fel....

meg fogod érteni miért ajánlottam

2012. nov. 15. 22:59
Elképzelhető, bár a morfiumnak nincs pszilocibin tartalma. Szerintem szédül még.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Hellcat)
2012. nov. 15. 22:23

Ha az orvos ezt mondta, biztos így van, biztos ijesztő, de próbálj megnyugodni, tudod a Te idegességedet is érzékeli :S

Ha lesz időd számolj majd be , hogy telt az éjszakátok.

2012. nov. 15. 22:12
Nagyon ijesztő...nem tud elnyugodni,mindig néz valamit,látszik,hogy nyugtalan...nagyon féltem:(
2012. nov. 15. 22:02
Nah felvette,azt mondja,lehet ilyen hatása,elképzelhető,hogy most ürül ki a szerbezetéből a nyugtató meg a kevés altató is.remélem csak ez van és rendbejön:S:S
2012. nov. 15. 22:00
Már megvan.próbálom hívni
2012. nov. 15. 21:58

Így más, nem tudom. Hívd fel az Állatorvosi Egyetemet, ott van ügyelet, és bővebb információt tudnak adni. Gyors felépülést a kutyusodnak.


Ui.: A Lehel úti Állatkórházban is van ügyelet. Az interneten megtalálod a telefonszámukat.

2012. nov. 15. 21:53
Ma műtötték a spánielemet reggel 8-kor.Mivel öreg és szívzöreje van,így nem kockáztattunk az altatással és morfiumos nyugtatót kapott meg érzéstelenítőt.Utána kicsit szédölgött de minden tünete elmúlt.Evett is délután.Egészen este 8-ig pihent meg játszott,semmi baja nem volt.Lefeküdtünk és felriadt fél 9 fele és mintha halucinálna,mindenhova benéz,mintha keresne valamit,vagy mintha dolgokat látna.Folyamatosan csóválja a farkát és úgy veszem észre mintha kicsit izgatott lenne,nem tud elpihenni.Ez lehet a mofiumtól?Illetve lehetséges az,hogy ilyen későn jelentkezzen mellékhatás?Reggel felhívom az álltorvost,hogy mit mond de nagyon ideges vagyok,és most már nincs állatorvos akit elérhetnék:S
2012. nov. 15. 21:51
igen
2012. nov. 15. 21:50
Halucinálhat a kutyám a reggel kapott morfiumos nyugtatótól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook