Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » BMC Dr. Koncz János tanár úrról tapasztalatok? fórum

BMC Dr. Koncz János tanár úrról tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 15. 14:42

Sziasztok!

Konc Tanár Úr magánrendelése engem is érdekelne!

köszönöm :)

2015. ápr. 26. 17:13

Sziasztok!

Valaki tudna nekem Konc Tanár Úrhoz magán címet és elérhetőséget adni? Akár privátban ;)

Köszi előre is :)

2014. nov. 25. 10:41
én akárhányszor voltam nála, ok nélkül bunkó volt velem. pattogósnak nevezett, és legyatrázta a leleteinket. nem igazán biztatott. nem érdekelne különösebben senki stilusa. a gond inkább az, ha nem tudsz benne bizni, mert akkor a lombik sem úgy sikerül. nem tudom megérteni, hogy mi alapján válogat, kivel rendes, és kivel nem. lehet hogy a gyatrább eredményekkel beszél csúnyán, remélve, hogy elhaggyák az intézetet, hogy ne rontsák a statisztikájukat. én csak erre tudok gondolni.
2014. febr. 22. 21:41

Sziasztok!

Én csak ajánlani tudom :)

Először a magánrendelőben voltunk, aztán nem is hívott oda, csak a bmc-be, ahol nem fizettem, pedig elég gyakran kellett járnom sajnos. Az első inszeminációmat nem ő csinálta, nem is sikerült, majd visszajött és ismét vele kezdtem. Soha nem volt panaszom rá, mindig megértő és kedves volt (fizetés nélkül!!!) Most az első sikeres lombikon vagyunk túl :) Még mindig hozzá járok és nagyon sokat segít, bármikor gondom van, hívhatom. Több ilyen orvos kellene!!!

2013. jún. 5. 09:38

Sziasztok!


Annak idején én is Konc tanár úrhoz kértem magam az első sikertelen lombik után.

A konzultációt, leszívást, beültetést, mindent ő csinált, az eredményt már más orvos közölte. Még megköszönni sem tudtam neki szinte, mert utána már nem találkoztam vele.


1 éves volt a kislányom, mikor arra jártunk, és bementünk, hogy egy közös fotót csináljunk. Mosolyogva állt a gép elé és gratulált.

2012. nov. 17. 07:34

Tamara


Kérd magad nyugodtan hozzá,ha valami miatt nem tetszene,nem jönne be neked,akkor megteheted bármikor,hogy másik dolkihoz kéred át magad.Ez nem a Kaáli,ahol ezt nem nézik jó szemmel...

Ez egy állami intézmény,nagyon sokan vagyunk,és mindenkinek a babához való utat szeretnék segíteni itt az orvosok.


Hajrá)

20. Tamara2009 (válaszként erre: 17. - Ágio8405)
2012. nov. 16. 18:37

Hát már bocs,de így is egy vagyont kell fizetned ahhoz,hogy anya lehessél.Nem mindegy úgymond,hogy hogyan beszél veled? A lombik program menete 50% a dokin,50% a biológuson múlik,akkor a biológusnak is kell fizetni,hogy a te sejteidet nagyobb odafigyeléssel nézze?

Persze egy orvos legyen figyelmes,de a bmc szerintem pont az a hely,ahová mindenki egy cél érdekében megy és az oda vezető út szerintem attól nem lesz szebb,hogy teletömködjük az orvos zsebét,hiszen ő és a biológus csak segít a többi meg már a te szervezeteden is múlik a sikeressége!

2012. nov. 16. 15:43

Velem se volt még undok,pedig nem adtam neki semmi.Nekem szimpantikus.

Igaz nemek a másik doki a Zeke,már kinézetre sem szimpi.

De ahogy Bogi mondja,kinek a pap,kinek a papné.

2012. nov. 16. 11:25

Sziasztok



Mi is hozzá járunk.Nem vettem észre,hogy bunkó lett volna velem..Sosem tudtam neki adni semmit,mert nincs nagyon miből(

Ettől függetlenül eddig semmi rosszat nem tapasztaltam nála,sőt volt olyan vizsgálat,amit ő maga csinált meg,pedig tudom,hogy nem szokta...

Szerintem hangulatfüggő is,meg,hogy ki hogy áll a dolgokhoz.

Nagyon fontos neki,hogy sikeres legyen,és segítsen.

Nekem ez a legfontosabb.Én az előző helyen mindent megkaptam ilyen szempontból,szépen beszéltek velem,kinyalták szó szerint mindenem,de semmit nem haladtak szalmailag.


Erre szokták azt mondani,hogy kinek a pap,kinek a papné...

Engem már az eredmény érdekel csak,semmi más...

17. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Tamara2009)
2012. nov. 15. 22:33
azért nem árt fizetni mivel máshogy bánik veled, esetleg meghallgat hogy mi van hogy van és elmagyaráz dolgokat. belém speciel volt hogy ugy belém vágta a kacsát hogy azt hittem leesek az ágyról és közben mondta hogy sietünk mert dolgom van.
2012. nov. 15. 22:32
nem még de most eleve szünteltetjük a dolgok. Kezelésekre még nem jártam, csak kideritettük mi a gond.
2012. nov. 15. 21:51
igazából sok orvos nincs ott,úgymond futószalagon megy,hiszen ha összejön a baba,akkor utadra engednek.tehát nem ő marad a kezelőorvosod,ezért nem értem,hogy miért nem árt fizetni.mert nem magánba mész hozzá
14. Tamara2009 (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2012. nov. 15. 21:49
és végül is nektek sikerült?
2012. nov. 15. 21:44
nem kell, csak zsebbe nem árt, nekem az asszisztensnő is szólt aki az ismerősöm, hogy ha ugy gondolom nem ártana mert akkor máshogy áll hozzá az emberhez.
2012. nov. 15. 21:33
Kell fizetni a konzultációkért meg a kezelésért?
2012. nov. 15. 21:31
Szerintem nagyon bunkó ember , pedig én protekcióval mentem hozzá. Ha nem fizetsz bunkó néha ha igen akkor is, attól függ milyen kedve van. Velem közölte hogy maga nem is akarok gyereket, miközben az asszisztensnője hibája volt ami miatt mondta. Én gyomor ideggel mentem be hozzá igy meg nincs sok értelme ezért váltottam. Amugy tényleg nagy szaktekintély. Van egy barátnőm aki hozzá járt ö mindig fizetett de volt hogy vele is nagyon bunkó volt. Öt le erőszakos perszónázta.
2012. nov. 15. 21:28
A kivizsgálások kb 1 hónapot vesznek igénybe, nagyon sokan vannak a bmc-ben,de kb ha minden ok akkor 3-4hónap
2012. nov. 15. 21:13

Sziasztok!

Mi most vagyunk rajta az intézetváltás ügyön. Mennyi időt kell várni időpontra? Nagyon sokat kell várni?

2012. nov. 15. 21:12

Szerencsére elsőre sikerült,és eddig úgy néz ki,hogy mind a két visszaültett babácska megtapadt.

Már a 8.hétben vagyunk,van szivhang is mind a kettőjüknél.

Azért félek még a 12.hétig,aztán meg tovább.

2012. nov. 15. 20:54
Megkérdezhetem,hogy nálatok mi volt a gond?
2012. nov. 15. 20:54
Majd két hét múlva, de mondták a recepción, hogy decemberben az ünnepek miatt leállás van,úgyhogy valószínüleg csak januártól kezdődnek a gyógyszeres kezelések.
5. Moonlight_1977 (válaszként erre: 4. - Tamara2009)
2012. nov. 15. 20:52

Ne aggódj jó kezekbe kerültetek.

Mikor mentek hozzá?

4. Tamara2009 (válaszként erre: 3. - Moonlight_1977)
2012. nov. 15. 20:49
Örülök,hogy ti már túl vagytok rajta és sikerült. Igazából szerintem ott mindenkinek sok betege van,most 3 orvos viszi az egészet. Mi hozzá kaptunk időpontot, ő tartotta az előadást a lombikról,ott szimpatikus volt. Csak olyan nehéz volt választani,mert mi senkit nem ismerünk ott.
2012. nov. 15. 20:44

Szia!

Mi is hozzá jártunk,eddig úgy néz ki sikeres lombikkal fejeztük be.

Sok betege van,sokat kell várni,jó szakember de nem egy szószátyár!

2012. nov. 15. 20:37
Párommal a budai meddőségi központba járunk. Dr. Koncz János tanár úrhoz kaptunk időpontot konzultációra, aki hozzá került lombik programmal kapcsolatba tudna mondani nekem tapasztalatokat?
2012. nov. 15. 20:35
BMC Dr. Koncz János tanár úrról tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook