Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek korai terhesség alatt embrió felszívódása?Mik a jelek? fórum

Volt már valakinek korai terhesség alatt embrió felszívódása?Mik a jelek? (tudásbázis kérdés)


11. Judy08 (válaszként erre: 10. - Szabina1984)
2012. nov. 15. 19:55
Az nem semmi!Képzelem min mentél keresztül.Benned már most él az anyai ösztön :) Egészséget és boldog babavárást kívánok!
2012. nov. 15. 19:35

Szia, 9 hetes vagyok. Kedden voltam orvosnál, amikor az orvos azt mondta, hogy elment a babánk, felszivódott, egyszerűen nincs..ugyan ezt eljátszotta 3 hete is. Aztán előtte látta, és utánna is. Kedden viszont már be akart küldeni kórházba, hogy befejezzük a terhességet. De nem hagytam annyiban, mivel a vérvizsgálat viszont kimutatta a magas hcg szintet a véremben. Tegnap kerestem egy másik orvost, a babánk csodásan van, korának megfelelő, szép nagy babuci, csodásan ver a szivecskéje. Azonnal át is jelentkeztem a másik orvoshoz. Egy egész napot végigsirtam, de legalább most már megnyugodtam, és nem hagytam annyiban a dolgot.

Szoritok neked is, hogy a baba ott legyen. :-)

2012. nov. 15. 19:18
Azt mondta a doki hüvelyi ultrahanggal lehetne látni!Az meg csak magán rendelőben van 9ezer egy vizsgálat.
8. Anika70 (válaszként erre: 7. - Judy08)
2012. nov. 15. 18:45
5 hét után már látszania kell
2012. nov. 15. 18:35
Nem tudom mi van!Azt mondta a doki hogy vagy nagyon korai a terhesség vagy felszívódott.Menszim szeptember 26.volt.Vagyis olyan pici nem lehet hogy ne látszódjon.Szerintem.Aki tud segítsen!Köszönöm!
6. Judy08 (válaszként erre: 4. - Eruska83)
2012. nov. 15. 18:25
Oké!Köszi!
2012. nov. 15. 18:23
Én elvileg 6-hetes "lehetek" de ultrahangon a doki nem lát semmit.De hányingerem van meg szédülök,fáj a derekam stb.Nem értem.2hete látott "valamit" De most semmit!
2012. nov. 15. 18:22
Nekem most volt lombik után. Elindult, de megállt. Jelei: már nem érzed a terhességi tüneteket. Amúgy semmi. Holnap megyek uh-ra, de szerintem ott sem mondanak többet, de ha igen, ígérem írok.
2012. nov. 15. 18:15
Kolléganőmnek volt...nincs jele. A következő UH-on derül ki, hogy már nincs szívhang, sőt már embrió "sem sok".
2012. nov. 15. 18:07
nekem volt,semmi.
2012. nov. 15. 18:01
Volt már valakinek korai terhesség alatt embrió felszívódása?Mik a jelek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook