Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Blanka baba sietős távozása anya pocijából fórum

Blanka baba sietős távozása anya pocijából (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Blanka baba sietős távozása anya pocijából

15. becseiagi (válaszként erre: 14. - Ladybird80)
2012. nov. 23. 12:07
Köszönöm! :) Kárpótol, ha a gyermekeimre nézek. Egészségesek, virgoncak, energikusak, és huncutok! :)
2012. nov. 17. 17:20

Gratulálok!! Veled is nagyon rendes volt a lányod :-D Nekem is első baba volt szeptemberben, ő 35. hétre született, de 3,5 óra alatt megvolt, 3 nyomással, igaz már a 33. héttől 2 ujjnyira nyitva volt a belső méhszájam, szóval "kis" előnnyel indultam, de nem bánom, ahogy így becsegiagi sztoriját olvasom...39 óra vajúdás, anyám... ki sem bírtam volna!!!! Minden elismerésem az Övé!!!

Neked mégegyszer gratula és jó egészséget!!

2012. nov. 16. 22:12

Gratulálok!!!


Nálam is az első fiamnál hipp hopp történt minden, fél 3 kor elfolyt a magzatvíz és háromnegyed 6kor már a kezembe volt.

2012. nov. 16. 14:47

Gratula! Ismerős a sztori! Én egy hétig jósolgattam elment közben a nyákdugóm ezt mind a korházban, majd hajnal egykor beindult a kiírás napján egyből 2perces fájásokkal. Ctg stb... a szülésznő azt mondta hát ebből nem lesz szülés gyengék a fájások, akkor már 4ujjnyira kitágultam, na akkor megilyedt irány a szülőszoba, a magzatvíz még a szobában elfojt. fél 5kor már kint voltam, pedig a fájások miatt, hogy gyengék voltak még nyomni sem tudtam csak egy fájás alatt egyett pedig azt mondták hármat kellene. Hiába kaptam oxitocint, nem használt, a baba beszorult, úgy nyomták ki belőlem. A méhlepény meg úgy jött ki h a dokim maszírozta a hasam és ezzel fájást stimulált, na a harmadik fájás után éreztem h jön az is. A varrás viszont kemény volt nagyon csipkét kaptam kívül belül hiába volt gátmetszés, táncoltak a fejem fölött a vérrel, mert a mély sebek miatt rengeteg vért vesztettem. 40percig stoppoltak :) de minden jó ha vége jó.

és igaz nem szabad elhagyni magad én már aznap 2óra alvás után alig volt vérem és sétikáltam igaz össze is estem :D de muszály volt :)

(ja és első baba volt) :)

Minden jót nektek is! Sok örömöd lesz benne!!!

Egy 1éves kislány anyukája :D

2012. nov. 16. 11:52

Gratulálok a babátokhoz, jó egészséget kívánok! :)

Én azért az ilyen sztorikat vegyes érzelmekkel olvasom, mert nekem az első gyermekem 39 óra vajúdás után született meg. A második lányom 24 órás magzatvíz csordogálással, és 24 órás szenvedéssel, ami alatt nem történt semmi, csak össze-vissza fájtam. Majd megunták (!) és este 10-kor beadták a beöntést, majd még 8 óra telt el, hogy megszülessen. A harmadikat, a fiunkat indították reggel 6-kor, és este 9-re lett meg. A negyedik volt a legnehezebb szülésem, úgy éreztem belehalok, borzasztó volt. Reggel negyed 7 fele ment el a magzatvíz és este fél 6-ra lett meg. Irigyen olvastam soraidat, mert én mind a 4 gyerekemmel megszenvedtem... :( Mindenesetre egészségesek és én is mindig jól voltam szülés után. Persze örülök az örömödnek! :) Minden jót kívánok nektek!

10. villő (válaszként erre: 1. - Barbie23)
2012. nov. 16. 08:20
Gratulálok!:) Jó volt olvasni:)
2012. nov. 15. 17:28
Gratulálok és jó egészséget kívánok!!!Mivel én még szülés előtt vagyok,most nagyon irigyellek....:P!!!
2012. nov. 15. 13:53
Elég guszta az eleje, a történet meg különlegesen egyedi, mindenesetre köszi, hogy megosztottad velünk. :)
2012. nov. 15. 13:32
Gratulálok,gyönyörű baba.Ügyesek voltatok,minden jót!
2012. nov. 15. 12:43

Gratulálok Blankához:-) Jó egészséget, sok boldogságot kívánok Nektek!



Az én kislányom Bianka:-) Ő 3 héttel előbb jött a vártnál, tehát picit ő is elkapkodta, csak másképp, mint Blanka:-)

2012. nov. 15. 11:59

Gratulálok a kis Picurhoz!!!!

Tényleg nagyon rendes volt anyucihoz,hogy nem kínozta meg annyira:-)

2012. nov. 15. 11:20
Gratulálok!!!!
2012. nov. 15. 11:16

Gratulálok.

Annyit fűznék hozzá hogy elég trehány volt az ellátásod...ettől függetlenül boldogság jön le szavaidból örülök hogy azért jól sikerült:-D

2012. nov. 15. 09:38

Gratulálok kis lányodhoz!Szerencsés vagy,hogy ilyen könnyen túl voltál a szülésen,bár a repedéseket nem irigylem.

Jó egészséget,sok boldogságot kívánok nektek!

2012. nov. 15. 09:08
Nos, hát úgy kezdődött, hogy szombaton hajnali 3-kor elkezdődtek a fájások 5 percenként. Görcsök... mintha meg akarna jönni és bekeményedik az ember hasa is. Ez még elviselhető volt. Aztán 4-kor elfolyt a magzatvíz. Feküdtem az ágyban és csak éreztem, hogy valami folyik a lábam közt... :-)

Ugrás a teljes írásra: Blanka baba sietős távozása anya pocijából

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook