Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy lánynak ciki egyedül bemenni egy bárba? fórum

Egy lánynak ciki egyedül bemenni egy bárba? (beszélgetős fórum)


13. Bártfai Andrea (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2012. nov. 17. 19:12
Amerikában más, - viszont nem olyan képmutatók, mint honfitársaink.
2012. nov. 17. 18:23
Szerintem az sem mindegy hogy hova és hány órakor. Bár és bár között is óriási különbség van, arról meg nem is beszélve, hogy más délután 4kor behuppanni egy kávéra vagy este 10kor bezuhanni tök egyedül valami "nem-kávéra"
11. spinneli (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 17. 18:21

Szerintem egyáltalán nem ciki.

Sok szerencsét.

:)

2012. nov. 17. 18:19
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
9. Bártfai Andrea (válaszként erre: 6. - Empanada)
2012. nov. 15. 06:09

New Jerseyben a férjem elment egy tárgyalásra, megbeszéltük, hogy a bárban találkozunk, nem ért oda időre, - leültem, kértem egy sört, de nem szolgáltak ki. Az nem zavart, hogy mindenki engem bámult, csak az, hogy nem kaptam sört, - kénytelen voltam az utcán megvárni.

Nem sokáig ácsorogtam, jött a férjem, bementünk és hallottam, hogy az egyik pultos félhangosan odamondja a másiknak: hamar talált valakit a....

Ha megmutattam volna az útlevelem, azzal sem tudtam volna igazolni, hogy a hites társam, miután a lánynevemet használom. DDD...

Minden esetre ciki volt, de mi ilyen dolgokon jókat szoktunk mulatni, - főleg mire végre a sörömhöz jutottam.:)))

8. 298b15dfdd (válaszként erre: 6. - Empanada)
2012. nov. 15. 05:53
Gondolom a bárunk és a bárjuk között is különbség van.
7. empanada (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2012. nov. 15. 05:50
Ma még csak szerda van, nincsenek sokan a városban.
6. empanada (válaszként erre: 4. - 298b15dfdd)
2012. nov. 15. 05:47
Jogos a kérdésed, ha nem éltél még itt. Korábban én sem értettem, de nap mint nap szembesülök a kulturális különbözőséggel. Korábban el nem mentem volna dresszben egy bulira, itt szinte kötelező. Az első alkalommal volt is kellemetlen élményem, mikor hosszú nadráágban és felsőben mentem, mert én voltam az egyetlen. Mi magyarok sokkal konzervetívabbak vagyunk, itt sokkal lazább mindenki.
2012. nov. 15. 05:46
A barátnőm kiment Amerikába rokonokhoz, akik figyelmeztették, hogy be ne menjen egyedül egy bárba, - szóljon és valaki kíséri a családból.
4. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 15. 05:39

Miért nem USA lányokat kérdezel meg,mert ezek szerint nem mindegy,hogy hol gáz,hol nem gáz egyedül a bár!?

Egyébként eszemben nem jutna bemenni egy bárba, lecsapni egy korsó sört.

3. honeywald (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 15. 05:32

Ha ugy érzed, hogy ha bemész hozzá akkor tutira veled fog társalogni, akkor miért ne..


ugy értem ezt, hogy nem tudni ugye mennyi ideje van kire/mire pontosan, lehet éppen sokan lesznek bent és folyamatosan pörögnie kell.


érdemes megkockáztatni, bár nem sörrel kezdenék, inkább valami lazább csajos piával szívószállal :P ;) hajráááá

2. simple (válaszként erre: 1. - Empanada)
2012. nov. 15. 04:51
Szerintem egyáltalán nem gáz. Bár én simán megyek egyedül bárhova.
2012. nov. 15. 04:34

Eloszor is nem Magyarorszagrol van szo, az usaban elek. A kedvenc helyunkon nagyon tetszik egy pultos es valoszinuleg o is eszrevette mar, h maskent nezek ra kicsit. Most ki hittem setalni Es gondoltam bemehetnek, ihatnek egy sort Es akar beszelhetnenk is. Maskor nagyon elfoglalt, nem nagyon nyilik ra lehetoseg. Egyszer mikor a kulteri pulton volt, akkor egy picit volt alkalma kozeledni, de csak egy picit. Egyebkent egyszer azt is mondta, a gaz vendege voltam.:) meg mindig probal valahogy kedvezni nekem.


Mi a velemenyetek?:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook