Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasznos tippek a szexi derékért...? :) fórum

Hasznos tippek a szexi derékért...? :) (beszélgetős fórum)


18. Nissi
2012. nov. 15. 18:52
Allj egy szék mellé és emelgesd a lábad kis mozdulatokkal hátrafelé oldalt, vagy ülj le Z ülésben és kis mozdulatokkal tologasd a lábad hátrafelé majd kinyujtott lábbal ugyaz ez.
17. Sienna (válaszként erre: 14. - Panda37)
2012. nov. 15. 15:22
Szia :) Egy-egy alkalommal 4 km-t szoktam futni és utána csinálok még pár tornagyakorlatot a kifejezetten kényes részekre. Ami az evést illeti:eszem mindenfélét, de mértékletesen. Ez amúgy egészen pici változtatásokat jelent az étrendemben:pl. barna kenyeret eszem fehér helyett, illetve naponta egyszer eszem csak kenyeret, általában reggelire, utána igyekszem kerülni, és a húsok mellé mondjuk zöldségköretet készítek ebédre, vacsorára pedig abonettet eszem finom felvágottakkal, sajttal, zöldséggel, amit épp megkívánok hozzá. Viszont azt már akkor tudtam, amikor belevágtam, hogy nálam az önsanyargatás nem pálya: ez azt jelenti, hogy ha beülök valahova a barátnőimmel, vagy a barátommal, nem én leszek az, aki diétás kólát szürcsölgetve ül majd a sarokban, miközben sóvárogva bámulja a többieket, akik jóízűen esznek. Alkalmanként még egy-egy hamburger, gyros is belefér. Amúgy nem mondom, hogy gyorsan ment a fogyás: 3 hónap, szóval ez havonta kb. egy kg, de legalább tartós az eredménye. Nálam előtte az volt a legnagyobb baj, hogy eszméletlen mennyiségeket képes voltam megenni, ha kívántam valamit, és totálisan elhanyagoltam a mozgást (pedig régen imádtam futni, és nem bírtam a bőrömben maradni, ha egy nap kimaradt)-na ez vezetett el odáig, hogy a mérlegen állva egyik nap majdnem dobtam egy hátast. A sport viszont, ha rendszeresen űzi az ember, önfegyelemre tanít: kevesebb az az idő, amíg az ember unalmában kisütne magának egy kis rántott hagymakarikát olajban :D Én igyekszem tartani, hogy hóban, télen, fagyban megyek ha törik, ha szakad, a heti 4 futás szent :D Egyébként biztosan izmosodtál már, szerintem nagyon ügyes vagy, hogy ekkora távot lefutsz! :) Nekem is iszonyatosan lassan indult be, hónapokat vártam az első kg eltűnésére, úgy éreztem, hogy vánszorog a mérleg nyelve, sőt rosszabb napokon visszamozdult az eredeti súlyomra. Onnan tudtam, hogy tényleg lefogytam, amikor már a legrosszabb napjaimon is csak 53 kg-ot mutatott, függetlenül attól, h ettem-e, ittam-e, mentem-e WC-re előtte, milyen napszakban mértem, stb. Szerintem ha kevés felesleg van az emberen, azt elég keserves lefaragni, mert mondják, hogy az utolsó kilók és a legkényesebb területek adják meg magukat a legnehezebben :) Mindenesetre sok sikert és kitartást hozzá (egyébként 55 kg nem sok, biztosan így is nagyon csinos vagy, de tudom, hogy az ember azt is látja magán, amit más ha árgus szemmel nézi sem vesz észre...:)drukkolok nagyon neked! :)
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - C6973617d3)
2012. nov. 15. 14:11

És remélem neked is használ:)

Nem vagyok ám egyedül! A barátnőm is ütögette magát, persze ő máshol, mert ő más alkat és neki minden feleslege lement.

15. c6973617d3 (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2012. nov. 15. 12:38
Ezt ki kell próbálnom :)
14. Panda37 (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. nov. 15. 12:36

Szia!


Érdekelne, hogy mennyit szoktál futni alkalmanként? Én nálad mit jelent a visszafogott étkezés? Elhagytad a lisztet, cukrot vagy eszel továbbra is mindent, csak kevesebbet? Azért kérdem ezeket, mert a méreteink nagyjából azonosak (158/55), és ebből az 55kg-ból szeretnék leadni 2-3kg-t, ami nem akar menni. Én is futok, eljutottam az 5km egybeni lefutásával, és amíg nem jött a hideg és a sötétség esténként, addig én szinte minden másnap futottam. És mégsem ment le semmi, max izmosodtam. De a hasam továbbra sem lapos, sőt nem is izmos:-)) Nem eszem sokat, és megválogatom miket eszem. Valószínű ez alkati kérdés, nekem mást kell kipróbálnom.

13. nextruha (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2012. nov. 14. 20:53
Igen,a masszírozó kicsit emberbarátibb lenne.:-)A hullahopp meg humorosabb.Legalábbis apa marha jól szórakozik rajtam.....
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Nextruha)
2012. nov. 14. 20:42
Pont ezért nem ruházok be karikára. Egyszerűen meg sem tudum forgatni, mert leesik előtte:)
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Nextruha)
2012. nov. 14. 20:41

Pont annyira, hogy zavarjon:)

Nem nagyon látszott, hogy van derekam, most pedig igen. Szépen meg van az íve.


Én gondoltam arra, hogy kellene venni egy olyan masszírozógépet, ami rezeg, hogy ne kelljen újsággal csapkodni. Majd lehet karácsonyra meglepem magam:)

10. nextruha (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2012. nov. 14. 20:33
Érdekes tipp,de titokban kipróbálom.:-)És nagy volt az oldalhuplid?
2012. nov. 14. 20:30

Nekem pont ilyen problémám volt.

Amióta szültem egyszerűen hátul a derekamon az a két pukli le nem ment, akármilyen karcsú is voltam.

Idén el kezdtem tornázni, de természetesen a két puklim maradt, így megkérdeztem az egyik "torna tanáromat", hogy mit csináljak, aki keleti sportokkal, gyógyítással, stb. foglalkozik és azt mondta, hogy hajtogassak össze újságpapírt és ütögessem azzal a puklikat és persze járjak tornázni. Kb. 1 hónapig napi szinten ütögettem a derekamat naponta kb. 5 percig, mire beindult, már majdnem mind eltűnt.


Elvileg ez az ütögetés ugyanazt csinálja mint a hulla hopp karika:)

2012. nov. 14. 19:13

[link]


Nagyon jó ez is!

7. Sienna (válaszként erre: 4. - Nextruha)
2012. nov. 14. 19:11
Igen, azt eddig én azért nem mertem kipróbálni, mert barátnőm csinálta, és több héten át úgy nézett ki szegény, mint akit brutálisan összevertek....Viszont tény, hogy sokan mondják, mennyire hasznos. Lehet, hogy végül én is beruházok majd egyre...hosszú ideje kacérkodom már a gondolattal :)
6. Sienna (válaszként erre: 2. - 880331b0ba)
2012. nov. 14. 19:08
Ú, ez elég hasznosnak tűnik, nagyon köszi!! :) Ki is próbálom holnap :)
5. AlBundy (válaszként erre: 1. - Sienna)
2012. nov. 14. 19:00

El lehet azt is tüntetni (kőkemény diétával), csak rohadt nehéz küzdeni az adottságokkal. Az is lehet, hogy nem is kell, 161 cm 52 kiló teljesen egészséges súly.

A hasat, oldal hasat legkülönbözőbb módokon lehet gyilkolászni. Péntek Enikő súlyok nélküli edzései nőknek szerintem elég jók.

[link]

4. nextruha (válaszként erre: 2. - 880331b0ba)
2012. nov. 14. 18:42
Hűűű ez tetszik nekem is!!!!Remek ötlet!Én a hullahoppot hallottam,most kezdtem el csinálni.A könnyű műanyag nem jó csak a fa!Viszont annak borsos az ára.(5-8000)Én hullahoppozok,de fent se marad, béna vagyok.Még gyakorlok.Nekem is ott a sarkalatos pontom.:-)
2012. nov. 14. 17:50
Hullahopp?
2012. nov. 14. 17:48
Nagyterpesz, seprőnyél a válladon, két karod rajta, és derékfordítás jobbra-balra, úgy hogy csak a törzs forduljon. Ebből jó sokat. Illetve, a letérdelsz ráülsz a sarkadra, majd felemelkedsz, és leülsz magad mellé a földre, jobbra, és balra is, amennyit bírsz. Aztán van olyan is, hogy törzsdöntés oldalra mindkét irányba, ilyenek. Remélem, érthető voltam:)
2012. nov. 14. 17:40
Hahó :) Azért szeretném a tanácsotokat kérni, mert nemrég mentem keresztül egy kisebb fogyáson (56 kg-ról indultam, heti négyszeri futással és visszafogott kajálással dobtam le 3-4 kg-ot, tehát most 52-53 kg között mozgok a 161 cm-es magasságomhoz), ami szép eredményekkel zárult(a hasam lapos lett, a lábam izmosodott), viszont hátul , a derékrészről az istennek nem tudom leküzdeni a zsírpárnákat, és ez elrontja a fogyás felett érzett örömömet. Tulajdonképpen ez valószínűleg alkati dolog, mert még anno tinikoromban, 47 kilósan is az volt az egyetlen testrészem, ahol maradt egy kis felesleg...lényeg a lényeg, szeretném eltüntetni, és ennek érdekében semmilyen megerőltető tornagyakorlattól nem riadok vissza :) Van, aki hasonló problémával szembesült itt köztetek a fogyókúra során/után? Esetleg valakinek valami használható ötlete...? Tényleg ez az egyetlen testrészem, amivel nem vagyok megelégedve, viszont ez minden másra rányomja a bélyegét...elég alacsony vagyok, és ugye a pöttöm lányokon minden felesleg hatványozottan látszik :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook