Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás kapszulák, bogyók fórum

Fogyókúrás kapszulák, bogyók (beszélgetős fórum)


20. Wendy78 (válaszként erre: 19. - AlBundy)
2012. nov. 30. 14:44

ugyan úgy lehet kapni és mellesleg nem a hologramos az "eredeti"

Ha lehet ilyet mondani.Eredetit 2011jan.óta nem gyártanak.

Nekem a hologramos nagyon gyenge.Régen nem volt csak egy fajta.Nem hologramos.És sokkal erősebb volt.3hónap alatt fogytam 10kilót.Aztán elkezdték hígítani és hologrammal gyártani.Na vissza is jött mellette 5 kiló.

Az,hogy gyógyszer van benne? Hát ezt eddig is tudtuk:)

2012. nov. 30. 14:33

Egy hónap alatt 10-12 kiló? Nem gondoltál rá, hogy mennyire rendellenes ez, mit jelent ez a szervezetnek? Az már csak egy másik dolog, hogy ennek a 12 kilónak főleg izomzatod látta a kárát.

Szerencse, hogy betiltották...

2012. nov. 22. 21:26
Sziasztok! Rendszeres mozgás ellenére sem sikerül fogyni,ezért szeretnék kipróbálni egy fogyis bogyót.Milyen mellékhatásai lehetnek?
17. 5146e98818 (válaszként erre: 16. - Vicacica52)
2012. nov. 21. 21:54

Ez fordítva működik.

Nem a kapszulától fogynak le, hanem előbb lefogynak, majd az arcukat adják az új termékhez.

2012. nov. 21. 20:06
Próbálta már valaki a Reduline36-ot, amit annyiszor reklámoznak az rtl-n???? és ott be is mutatják azokat az emberkéket, akik látványosan lefogytak tőle.. én is meg akarom rendelkni, mert most 3 ezerrel kevesebb - karácsonyi akcióban - de azért érdekelne, hogy.... kösziiiiiiiiii
15. vicacica52 (válaszként erre: 1. - Olimami)
2012. nov. 21. 20:04
ha megtudod mi az a kaktuszos bogyó .. tedd már közzé légysziiiiiiiiiiiiii, kösziiiiiiiii
14. vicacica52 (válaszként erre: 5. - Hajni107)
2012. nov. 21. 20:03
szia és mi az a kaktuszos cucc???????????????? ha a barátnőd - akkor biztosan meg tudod kérdezni tőle, üdv.
13. 5146e98818 (válaszként erre: 12. - Textilbaba)
2012. nov. 15. 10:16
Miért nem inkább káposztalevest? :)
2012. nov. 15. 09:01

káposztaleves kapszulát szedem egy hete, vízhajtó hatást érzek, mást eddig nem :-)

csak kiegészítésnként jók a bogyók, de enni és mozogni muszáj mellette.

11. Olimami (válaszként erre: 10. - Aa84065182)
2012. nov. 14. 23:01

No ezt kereken összefoglaltad,ezt én is így gondolom...hol maradnak a vitaminok,a fehérjék,a szénhidrát..hisz mindre szükségünk van..


Valóban..az anyagcsere ravasz egy dolog.. :S

10. aa84065182 (válaszként erre: 7. - Olimami)
2012. nov. 14. 18:24

Nem normális. És valóban, simán rámehet az egészsége, a szíve is! Nem ijesztegetni akarlak, de sajnos ezek tények.

Próbáld meg elmagyarázni a barátnődnek, hogy nagyon sokat árt magának a koplalással! És ha az egészsége miatti aggódás nem hatja meg, akkor meséld el neki, hogy a koplalás miatt fel fog borulni az anyagcseréje, következésképpen bármit eszik a koplalás befejezése után, dupla annyit fog hízni, mint egyébként tenné, mert az a teste minden egyes megveszekedett tápanyag-molekulát el fog raktározni. És ez azért fog így történni, mert most éhezteti a testét. Az anyagcsere rafkós dolog, és ha szarul bánik vele, vissza fog ütni.

9. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Olimami)
2012. nov. 14. 17:13

Az étvágytalanságot előidéző dolgok többnyire károsak.

Kevesen tudják, de az éhség nem a gyomorban dől el.

A vér összetétele alapján az idegrendszer generálja, és az érzést a gyomorba koncentrálja. Ebbe nem egyszerű beavatkozni.

2012. nov. 14. 17:10

tizenévesen 1 fajtát próbáltam. csak annyit mondok rossz tapasztalat.


szerintem mind kamu.

7. Olimami (válaszként erre: 6. - Tamcs1987)
2012. nov. 14. 16:56

Rosszul lettél?! Jesszus! ;)

Nekem b.nőm szed vmi hasonlót..van úgy,hogy 3 napig nem eszik semmit..ez normális?

Azt hallottam,hogy egy idő után a szervezt az izomrostokat kezdi úgymond felélni..és ebbe a szívizomzat is beletartozik!:S

2012. nov. 14. 15:18

Sziasztok!


Én is próbáltam már kettőt is. Drágák, nem kaphatóak itthon, de beszerezhetőek.

Az első féle: az első szem bevétele után olyan pulzusszám növekedésem volt, hogy édesanyám ügyeletre akart vinni. csak ültem egy helyben, sápadtan... 3 heti adag, 0 kg fogyás.

A mások féle: semmi mellékhatás, de fogyás sem.


Heti kétszer járok most edzeni. Már csak a táplálkozást kéne betartanom, talán lemenni a 15 kiló feleslegem.

2012. nov. 14. 15:09
szia! nekem barátnőm egy kaktuszos cuccal fogyott le, igaz az por volt nem kapszula de kb mindegy is. evett azért mellette mert annyira nem telítette el, de elmondása szerint ezzel sikerült ráállni a kevesebb kajára. most elhagyta a port de simán tudja tartani azt a kaja mennyiséget amit a por mellett is fogyasztott. azt nem tudnám megmondani hogy menynitől szabadult meg de 10 kg felett szerintem.
2012. nov. 14. 14:24
kamuk
2012. nov. 14. 14:22
Önmagukban mind hatástalanok, de kevéske mankót tudnak nyújtani a tartós életmódváltás mellé.
2. biológus (válaszként erre: 1. - Olimami)
2012. nov. 14. 14:19
Hát én sose bogyóztam, de a párom igen. Fogyott kínkeservvel öt kilót, visszaszedett tizenötöt. Anyu dettó. Mozgás, normális diéta elengedhetetlen a tartós és egészséges fogyáshoz, szerintem. Nálunk csak ez vált be.
2012. nov. 14. 14:15

Sziasztok!


Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a fogyis kapszulákkal?!

Nemrég hallottam valami kaktuszos csodabogyóról, ami nagyfokú étvágytalanságot idéz elő, és a kilók csak úgy olvadnak lefele az ember lányáról! Mondjuk ezt nem tartom egyáltalán egészségesnek, akkor inkább a mozgás! Vagy tényleg jó?


Tapasztalatokat ide!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook