Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás kisgyerekkel fórum

Nyaralás kisgyerekkel (beszélgetős fórum)


11. feane
2009. jan. 25. 17:48

Kisgyerekes nyaralásnak is megvan a maga szépsége, mi max. hétre mentünk velük,jó volt, de nem sokat pihentünk:) Amikor tényleg pihenni akartunk elutazni, itthon hagytuk őket!

Busszal tényleg elég nagy macera lehet, én is utaztam régen párszor busszal nyaralni,nekem is borzasztó volt, nemhogy még 1 gyerekkel! Inkább kocsi vagy repülő.

10. pemete
2009. jan. 20. 13:33
Egelőre mind a ketten hajthatatlanok vagyunk. A férjem mindenáron menni akar, én meg semmiképpen sem. Úgyhogy most félretesszük a témát egy kicsit:) Anyós meg addig is had szervezkedjen meg gyűjtse rá a pénzt:P
9. 200a1d39d3 (válaszként erre: 8. - Pemete)
2009. jan. 20. 13:26
Értem..hát remélem megtaláljátok a jó megoldást,mert más kedvéért nem érdemes talán belemenni ilyen hosszú útba,hiszen az csak elveszi a kedvedet,és a gyerkőcre ilyen korban eléggé figyelni kell.
2009. jan. 19. 19:59
Ááááá! A repülés kizáró oka én vagyok:) Én nem vagyok hajlandó repülőre ülni!!! Akkor inkább nem megyek. Bár én amúgy sem akarok menni, csak a férjem erőlteti nagyon...
7. 200a1d39d3 (válaszként erre: 6. - Pemete)
2009. jan. 19. 17:50
Esetleg repülővel??Úgy hamar odaérnétek...
2009. jan. 19. 17:49
Köszi szépen:) Én is úgy gondoltam, hogy túl hosszú lesz neki a buszozás:(
5. 200a1d39d3 (válaszként erre: 4. - 200a1d39d3)
2009. jan. 19. 17:30
Ja és bőrvédő krémet is vigyél a gyerkőcnek,mert elég jól éget arrafelé(tengerparton) a napocska.Főleg akkor csalóka,ha fúj a szél is.
4. 200a1d39d3 (válaszként erre: 3. - Pemete)
2009. jan. 19. 17:28

Szia

Hát szerintem elég hosszú lesz az a buszozás annak a két éves gyereknek.Én voltam busszal,de még nekem is elég volt,hosszú volt.

Gyógyszerekről kérdezz meg gyerekorvost esetleg,vagy amik általában jó,ha vannak,azokat pakold be a táskába:géz,ragtapasz,lázlehúzó,fájdalomcsillapító,stb.

Jó utat nektek!

2009. jan. 19. 09:27

Szziasztok!

Látom, hogy jó régi ez a fórum. De hátha mégis jár erre valaki. Lenne egy csomó kérdésem.

Vázolom a helyzetet, és szeretném, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, ötleteiteket velem:)

Tehát:

A párom, a nővére, meg az anyjuk kitalálták, hogy nyáron menjünk el nyaralni görögországba, busszal. Jönne a sógornőm kisfia, aki 6 éves múlt, és rettenetesen önző, elkényeztetett, erőszakos kisgyerek, meg a mi akkor már majd kétéves kislányunk. Én már a gondolattól rosszul vagyok, hogy velük együtt megyünk, de hogy még busszal is!!! Hogy fog kibírni egy két éves gyerek egy ilyen hosszú buszozást? Milyen gyógyszereket kel vinni neki? Hogyan tehetném a magam számára is élvezetessé a nyaralást, mikor minden pillanatban a gyerek után kell majd rohangálnom, meg este 8-kor le kell feküdnöm vele. Mert persze anyós azt mondta majd ő vigyáz rá, dehát ő még saját magára sem tud vigyázni...

Még ezer kérdésem van, csak most így hirtelen nem jut eszembe több! De akinek van tapasztalata kérném, hogy írja le, és adjon tanácsot. Köszönöm előre is:)

2008. márc. 12. 13:55
NAGYON SOK HELY VAN, AHOVA KISGYEREKKEL IS LEHET NYARALNI, LEGALÁBB EGYÜTT VAN A CSALÁD.
2008. febr. 6. 12:15
Horvátország isztriai részén keresek kisgyerekes családnak megfelelő nyugodt, csendes helyet. Tud valaki segíteni? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook