Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a női (igazi) orgazmus legbiztosabb jele? fórum

Mi a női (igazi) orgazmus legbiztosabb jele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
61. Gogo17
2007. okt. 19. 16:08

sziasztok

A barátom mindig probálkozik hogy kielégítsen, gyorsan csinálja hogy nekem jó legyen "ujjal". A testemen átmegy a meleg érzet, annyira hangoskodok, de nem látszik rajtam hogy sikerült volna, valamikor nem is bírtam már olyan gyors volt, meg pedig koncentrálok is. Velem van a baj, vagy valami más? Úgy elszomorít.

Meg amikor a csiklómat izgatja, elkezdek rángatózni, ezt nem igazán értem.

60. LoLiNa
2007. júl. 23. 06:33
az izmok összehúzódásából tuti. de ha épp szemközelben van, akár még láthatja is ahogy vérbő lesz.. stb :-)
2007. máj. 28. 15:12

Tündérmesék, te tucc valamit:))) Boldog nő vagy!

Tehát, velem is úgy történt, hogy aztán jött egy nagy Ő, nagy szerelemmel voltam iránta és viszont. ( 10évvel volt idősb mint én) és elmagyarázta és addaig addig próbáltuk, míg a végén átéltem.

Hogy milyen?A legjobb dolgok közé tartozik a világon.

Realisztikusan, olyan, ( átvitt értelemben) , mint mikor tüsszentesz, de csak mert pl. egy pihe birizgálja a nózid,beleremegsz egész testedben.

. No ez pont úgy jelentkezik azon a részén a testednek, érzed, hogy " tüsszentened kell" megfeszűl a tested, (ilyenkor van aki " ordítja pl. méééég, méééég,):)))) mert az ingerküszöbnek addig kell felsrófolódnia, hogy ( már bocsi) de kisüljön a robbanás a testedben. És az valami isteni, mint egy fantasztikus hullám járja végig a testedet, de még az arcodat is. És boldog leszel, nagyon boldog. A partnered szintén érzi és ő is örül , boldog sőt büszke, mert így lett igazán övé az imádott nő.

Mindenkinek sok jót kivánok ezen a téren!!!

( és még fogyaszt is, ha gyakran csinálod)

2007. máj. 28. 14:23
Érdekes volt végigolvasni a véleményeket! Saját tapasztalatom,hogy nagyon fiatal korban még nem mindíg megy könnyen,bár lehet,hogy csak a gátlások miatt.Ahogy teltek az évek,egyre intenzívebben éltem (élem)meg.Pasi nincs a Földön aki ne venné észre.Ha kérdéses a dolog,hogy volt-e orgazmus vagy nem,azt hiszem le kell ülni ( feküdni ;-) )és megbeszélni,hogy kinek mi okoz örömöt,hogyan legyen,hogy jó legyen.....elég világos voltam ?? ;-)remélem...
57. algea (válaszként erre: 44. - Dc233342e1)
2007. máj. 28. 10:44
Sok szakértő szerint a hüvelyi is a csiklóból indul ki, nem mindenkinél a G pontból. Amúgy ugyanaz a kettő.
56. algea (válaszként erre: 46. - Gizmóka)
2007. máj. 28. 10:42
Tegye a kezét a Vénusz-dombodra, biztos érezni fogja.... amúgy meg minek stresszel ilyenekkel? Addig hitetlenkedik, amíg már Te is arra fogsz figyelni, hogy csak minél látványosabb legyen, aztán ne adj' Isten, semmilyen sem lesz:(
55. f3f17f8210 (válaszként erre: 52. - Mimo)
2007. máj. 27. 17:38
igen..főleg akkor egetrengető, ah már régebb óta nem voltunk együtt...Ha minden nap, akkor csak a szokásos. :D
2007. máj. 27. 17:37
A hüvely összeszükül és a testen átfut a remegés... Egy pillanattal előtte az ember minden prcikája megfeszül, majd kilökődik a végtelenbe :)
53. Rika1 (válaszként erre: 48. - Gizmóka)
2007. ápr. 14. 01:33
Az én férjem ugyan úgy átéli azt gyönyört,ami a csiklós orgazmusnál van.Tehát elvileg,éreznie,és látnia is kell a párodnak ezt rajtad:))
52. mimo
2007. ápr. 12. 01:35

Iszonyu remegés, nekem mindig kicsordul a könny a szememből is, meg utána fekszem mozdulatlanul legalább 3percig, mert ugy esik jól.DDDDDDDDD


De tény és való hogy orgazmus és orgazmus között is van különbség.van amikor "átlagos", és van amikor eget rengető.DDDDDDDDDDDD

51. dc233342e1 (válaszként erre: 46. - Gizmóka)
2007. ápr. 11. 21:47
nem vagy kivetel csak szerintem a ferjed tulzottan magara figyel
50. Icus (válaszként erre: 48. - Gizmóka)
2007. ápr. 9. 09:57
Nekem a férjem, azt is érzi. De, ez is biztos mindenkinél máshogy van.
2007. ápr. 8. 18:13
REMEGÉS,ÁJULÁSKÖZELI ÁLLAPOT.LEGALÁBBIS NEKEM.
2007. márc. 27. 10:47
úgy értettem amikor együtt vagyunk a párommal,és csiklós.Ezt nem lehet érezni?
47. Icus (válaszként erre: 46. - Gizmóka)
2007. márc. 27. 10:40
Mi az, hogy szokott lenni? Nem mindig van? Ha, van akkor, hüvelyi vagy csikló orgazmusod van? Bár szerintem egy igazi női orgazmust, a férfinak is igencsak át kell élnie, ha benned van.
2007. márc. 27. 10:31
nekem szokott lenni orgazmusom,de a férjem nem érzi az összehúzódásokat,így nem hiszi el,hogy volt.Azt mondja olyan nincs,hogy valakinek ne legyen.Pedig nem hazudok.Akkor én most kivétel vagyok?
45. Castellina (válaszként erre: 44. - Dc233342e1)
2007. márc. 26. 21:50
Az orgazmus ugyanaz, de mindkét módszerrel el lehet érni.
2007. márc. 26. 20:46
en ugy tudom hogy a noknel ketfele orgazmus letezik ,az egyik a huvelyi a masik a csiklo izgatasa altal igy van e kedves csajok?
2007. márc. 15. 15:35
:))) Az ha észreveszed!!!!:) Remeg mint a kocsonya:)
42. rocker
2007. márc. 15. 15:19
upsz,az izgizsele melle valaki adna egy memoriaerosito tablettat?
41. rocker (válaszként erre: 30. - Zojci)
2007. márc. 15. 15:18

Oszlassuk fel a lila kodot,jo-e?

Ha szerelmes vagy,ideig-oraig eleg maga az aktus,es boldog meg kielegult vagy.

Ha csak a szex kedveert csinalod,az mar az allati osztonok durva kielegitese.De allatian jo!!!!!1

40. rocker (válaszként erre: 30. - Zojci)
2007. márc. 15. 15:14

Oszlassuk fel a lila kodot,jo-e?

Ha szerelmes vagy,orgazmus nelkul is kielegulsz(egy ideig)

Ha meg csak a szex kedveert csinalod,az az allati osztonok durva kielegitese.De allatian jo!!!!

2007. márc. 8. 21:25

ha egy nőnek orgazmusa van az igenis észrevesszük MI férfiak,amit mondtatok a hüvely összehúzódik,nameg az is .imádom nézni mikor a páromon átfut ez a dolog,beleremeg és hmm naon finom.

utána pedig szeret mozdulatlanul rajtam feküdni,sztem ilyenkor a legjobb.


üdv:Dani

38. Ancika (válaszként erre: 36. - 'szti)
2007. jan. 19. 13:52

Erica Jongnak van egy jó mondata a "Rettegés a Repüléstől" című könyvében van. .. Annyira felizgultam tőle, hogy fél Bécset fel lehetett volna mosni a tócsával alattam! :DDD

nahát kérem szépen ez azért lépcsőzéstől nem jön így össze :)))

37. Icus (válaszként erre: 36. - 'szti)
2007. jan. 19. 12:32
:))))
36. 'szti (válaszként erre: 35. - Ancika)
2007. jan. 19. 12:14
ez a lépcsőzéstől is lehet :-))))))))
35. Ancika
2007. jan. 19. 10:15
Szapora lágzés, remegő lábak..legalább is nálam ;)
34. Icus (válaszként erre: 32. - Zojci)
2007. jan. 19. 07:37
Hát nem tudom, akkor neked milyen orgazmusod van. Nekem bizony mindig "egetrengető" semmi mással össze nem téveszthető, és bizony töbször ismétlő van! Lehet, hogy ez nem is orgazmus?:)))
33. Rika1 (válaszként erre: 29. - Icus)
2007. jan. 19. 03:46
Teljes mértékben egyetértek veled,nem tudtam úgy tovább menni itt,hogy ezt ne irjam meg.
32. Zojci (válaszként erre: 31. - Icus)
2007. jan. 18. 23:42
Ne haragudj! Közlöm Veled,h amióta nem arra az egetrendítő orgazmusra wárok,azóta mindíg átélem az igazi orgazmust! ;-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook