Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness 2000 fórum

Fitness 2000 (beszélgetős fórum)


2013. febr. 6. 12:53
Az engem is érdekelne, hogy a kérdés a kérdés aktuális e még? :) illetve bmkriszta neked még aktuális? :)
2013. jan. 24. 06:08
Aktuális még a kérdés kedves kiíró? :)
2012. nov. 13. 10:37

Néztem, nagyon tetszik. Ez egy igazi hatalmas fitness központ. Tényleg ott szerintem mindenféle ember van, nem csak kigyúrtak, hanem olyanok is, akik most indultak és szeretnének lefogyni, és átalakulni.

Én mennék, de nekem az nagyon messze van. Kb háromnegyed órát kellene oda utaznom. Igy viszont sajnos nem éri meg nekem.

De drukkolok neked és sok sikert kivánok. Biztosan akad valaki, aki azon a körnéyken lakik. :) :)

2012. nov. 13. 10:28

Amúgy tök jó! Csak nekem nagyon, de nagyon messze van.

Én pedig nem gondolom azt, hogy ez kifogás, hogy ne mozogj! Én is mindig keresek társaságot, ha valahová el akarok menni mozogni. Igen is kell, hogy ne egyedül menjünk!

Csak a sportnap olyan, ahol el lehet vegyülni egyedül is. De ott is jobb a társaság.

Remélem találsz hozzá valakit/valakiket! :)))

2012. nov. 13. 10:18

Már régóta szeretnék lejárni a Fitness 2000-be,akár edzeni,akár valamilyen órára tornázni-de nincs hozzá elég "merszem".Attól félek,hogy egyedül lemegyek,és a nagy kigyúrt állatok ott fognak rajtam röhögni,ha bénázok:S (ez nem kifogás persze,hogy nem akarok lemenni).

Sok pozitívat hallottam erről a helyről,és számomra ami még eléggé számít,hogy baromi jó bérletáraik vannak.

Nem tudom,ki hogy van vele,de nem engedhetem meg magamnak,hogy puccos helyekre járjak,viszont nem elég az itthoni torna dvd-kre való "lötyögés" szerintem.....

Valaki nem tartana velem esetleg??????????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook