Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nap, egy pillanat, egy felismerés fórum

Egy nap, egy pillanat, egy felismerés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy nap, egy pillanat, egy felismerés

1 2 3 4 5
123. 88b7828ca9 (válaszként erre: 111. - Georgina84)
2012. dec. 11. 12:03

Én még ilyet nem tettem, de velem már igen, és most, később, miután már 2 év eltelt azóta, hogy megcsaltak, még mindig érzem ennek a hatását, egyszerűen nehezebben tudok bízni sokkal.

A megcsalás egy önbizalom romboló minősítés is, azt közli vele aki megcsal, hogy nem vagy elég jó, van valaki, aki Nálad sokkal jobb, megfelelőbb, akármiért. Vagy azt, hogy unalmas vagy, unalmas lettél. Kegyetlen játék.

És mennyire gyáva ember az, aki megtenni persze meg meri, de fülét - farkát behúzva sunnyog, ha arra kerülhetne sor, hogy elmondja annak, akit megcsalt, akit kőkeményen érint a dolog.

Engem elég necces módon csalt meg anno a "szerelmem", miután egy több éves ismeretség után egymásra találtunk, körbe udvarolt, elhitette velem, hogy én vagyok a legjobb, és abszolut nem csélcsapnak ismertem, meg ismerték mások. Találkozott egy csajjal, aki állítólag rányomult, mert elég törtető, én meg az a típusú nő vagyok, akinél alap, hogy a pasi kezdeményezzen... szóval a csaj hívogatta, Ő meg kettőnkkel volt párkapcsolatban, persze, nem sokáig, mert lebukott.

Ráadásul volt olyan, hogy ugyanazon a napon volt mindkettőnkkel, velem este 7 - 9 között, majd mondván, holnap hajnal 4 - kor kell felkelnie, ment 9 után a csajhoz, és vele is...persze, ez kiderült, én azonnal szakítottam vele, a csaj viszont leordította, és azt hallotta, amit hallani akart, hogy én hazudok... most a felesége a pasinak, mert terhes lett tőle.

Végül is, örülök, hogy egy ilyen gyáva féreg nem engem akart elvenni, és ezt megúsztam, csak nehezebb bízni...

És... van olyan, amikor nem a megcsalt tehet arról, hogy megcsalják. Hanem a másik egyszerűen link. Keressük magunkban a hibát (hahaha) kerestem. Nem vagyok tökéletes, persze, de ha együtt vagyok valakivel, nagyon fontos, hogy igazán jó legyen neki minden.

Szóval ennyit ezekről az emberekről. Kifogás mindig van, ha be kellene vallani a másiknak, hogy hülyére veszi és átveri. Persze, amikor félre mennek, akkor bátrak tudnak lenni. Nagyon szánalmas.

122. c716dc4eab (válaszként erre: 121. - Air)
2012. nov. 18. 09:10
Igaz , de akkora van mint a Hirosima-i robbantásnak:)))))P
121. air (válaszként erre: 120. - C716dc4eab)
2012. nov. 18. 08:52
Te miért osztogatsz aranyérmet a a te dolgot ,nincs is akkora jelentősége ,mint a normandiai partraszállásnak!
2012. nov. 16. 09:43
Hát senki nem az , de nem is várok aranyérmet a szarért...
119. air (válaszként erre: 118. - C716dc4eab)
2012. nov. 16. 09:39
Voltam már ilyen szerepben ,nem kellemes ,de nem is vagyok hiba nélkül:)))
118. c716dc4eab (válaszként erre: 117. - Air)
2012. nov. 16. 09:07
Nálad esetleg:) de tudod, ha te lennél a másik partner akkor is ennyire lazán vennéd?Nem érdemli meg a vőlegény hogy úgy kezelje a hölgyike mint egy felnőtt embert ?
117. air (válaszként erre: 116. - C716dc4eab)
2012. nov. 16. 09:02
Tudod ,ez a baj az ilyen történetekkel ,úgy alakítod ,ahogy neked tetszik ,a játékszabályt közben is alakíthatod ízlés szerint:)) [link]
116. c716dc4eab (válaszként erre: 115. - Böbica)
2012. nov. 16. 08:30

Hát te eldobtad a biztosat, a cikkíró meg nem, sőt nem tudom talán érdemérmet várt azért mertnem jött össze a kis liezonja.Közönséges duma, ugyna csinálni közönségesebb, direkt választottam ezeket a kifejezéseket, nem alpári... közönségesnek meg hát ,csinálni közönségesebb.

"Ennél itt azért többről volt/van szó."A te esetedben igen, voltál annyira bátor tisztességes hogy felvállaltad amit érzel, kiléptél a biztosból.Ő ellentétben veled meg, gyűrűs menyasszonyként halászik a zavarosban, jut is marad is alapon.Ez ami piszkosul zavar, de főleg a cukormáz a sz@..r körül,( rózsaszínű bánatfelhővel belengett cikkre gondolok) érdem érmet kéne akasztani a nyakába vagy mi?Ügyes csaj vagy hogy csináltad, hogy kell a társunk fejért átvágni , írd mesternő isszuk a szavaid...NEM ISSZUK , AMIT CSINÁLTÁL .október., NEM ÉRDEMEL DICSÉRETET SŐT RÉSZEMRŐL EGYÜTTÉRZÉST SEM.

115. Böbica (válaszként erre: 110. - C716dc4eab)
2012. nov. 15. 19:16
Nem keresek felmentést sem magam,sem más számára!És igen...a házasságtörés nem szép dolog,sőt...!!! De ez a "félre akart menni" és a "félrekufirc" elég közönséges duma.Ennél itt azért többről volt/van szó.Ja,és a tisztességről csak annyit,hogy én színt vallottam.Bár nem tartozom magyarázattal,de jó ha ezzel tisztában vagy,mielőtt azt gondolod,én egy "félrekufircolós" nő vagyok!Én egy szerelmes nő vagyok,aki eldobta magától a biztosat a bizonytalanért...!Részemről ennyi.További minden jót nektek!
114. b74f6e5cdd (válaszként erre: 111. - Georgina84)
2012. nov. 15. 16:46
Pontosan, korrekt szép megfogalmazásban én sem írhattam volna szebben! Ott a pont!-om!
113. b74f6e5cdd (válaszként erre: 73. - F3000dc5ef)
2012. nov. 15. 16:45
Köszönöm:-)
112. f3000dc5ef (válaszként erre: 111. - Georgina84)
2012. nov. 15. 10:43
Ennyi.
2012. nov. 15. 09:26

Én is úgy látom, hogy nem azzal van a baj, hogy az ember a párja mellett akár X év után beleszeret másba. Igen el tudom fogadni, hogy ilyen megtörténik, nem merném kijelenteni, hogy velem sosem fog előfordulni. Azzal van a baj és én is ezt érzem tisztességtelennek, hogy két vasat tartanak a tűzben az emberek. Vagy kényelemből, vagy félelemből vagy akármi másért. És ez az ami tisztességtelen. Ha beleszeretett másba, akkor a párját már vagy nem szereti, vagy nem ugyanúgy, vagy elhidegült stb. Igenis akkor le kell ülni, megbeszélni, vagy szakítani, elengedni a másikat. Nem csak azért mert ott van egy szerető egy másik ember akibe belegabalyodott, belehabarodott, hanem azért mert a vőlegény férj is megérdemli, hogy tudjon róla már más jár az asszonyka fejében, mást szeret és legyen esélye egy szerelemmel teli másik kapcsolatra. Még ha fáj is...

Ja, hogy ez így nem kényelmes, meg sok lesz a dráma meg ki tudja kellek-e a másik pasinak, lesz-e belőle valami, vagy félek, hogy egyedül maradok? Igen, de akkor is így tisztességes. Szerintem.

110. c716dc4eab (válaszként erre: 109. - Böbica)
2012. nov. 15. 07:40

Nem tudom sem megérteni sem elfogadni a házasság törést....Te bajod ha felmentés keresel magad vagy a kis hölgy számára.Elkönyvelem abból amit leírt magáról.A sztori annyi amit leírtam már,félre akart menni de nem jött össze, nem kellett a pasinak. Erre az lett a tróger, meg nincs szerelem és különben is vége a világnak árva szív meghasad stb stb.A fogalmazással nincs gond, ezt gondolom és ehhez jogom van.Miért ne érdekelne a téma? CSAK NEM TARTOM HELYESNEK FÉLREMENNI A MÁS GYŰRŰJÉVEL AZ UJJAMON, ez akkor sem helyes ha már te is megtetted.TISZTESSÉGTELEN, ENNYI.

Hogy ez is egy vélekedés fogadd el, nem mindenkinél alapvetés a félrekufirc, nyugodj bele. Az a rózsaszín cukormáz amivel körítette a cikk író, magát állítva be áldozatnak, attól meg a gyomrom liftezett..főleg attól liftezett.

109. Böbica (válaszként erre: 82. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 15:42

Megtiltani??Én???Te félreértesz!Nem kicsit...! :) Nem magával a véleménnyel van baj,hiszen nem kell ezzel egyet érteni,én abszolút megértem,hogy van akinek ez sok,nem fér bele,nem érti meg...bla...bla...

A fogalmazással van néha gond!Mert ahhoz tényleg senkinek nincs joga,hogy elítéljen egy másik embert,ráadásul ismeretlenül.Elkönyvelheted őt magadban bárminek,engem is nyugodtan,mert képzeld,férjes asszonyként beleszerettem valaki másba!Szerinted így akartam?NEM!!!!A probléma az,hogy nagyon sok a kárörvendő ember!Aki élvezi más bánatát...és jól esik "belerúgni." Nyilvános fórum,igazad van...csak ha nem érdekel a téma,akkor nem értem,miért vagy itt?Én azért írtam,mert azonosulni tudok vele,mert megértem,amit érez.Ami nem érdekel,amivel nem tudok mit kezdeni,oda be sem nézek.Minek?! Mindegy...tőlem távol álljon,hogy bárkivel is vitatkozni akarjak,az meg az én bajom,hogy nem értem az ilyen támadó jellegű hozzászólásokat!

108. air (válaszként erre: 107. - Bd55e3f068)
2012. nov. 14. 12:43
Igen ,egyet is értek veled !Azért is írok ide ,nem vettem szívemre ezt a történetet, ezek a cikkek érdekesek ,de nem valósak .Az érdektelenség ennek szól !
107. bd55e3f068 (válaszként erre: 104. - Air)
2012. nov. 14. 12:32
Nekem mindegy, hogy kitalált vagy valós az eredeti felvetés, scifi vesézésből is lehet egy jó beszélgetés. Csak olyan nevetéges, mikor egyik nick osztja a másik nicket, arc nélkül arcoskodik. Nem mindegy egy ilyen beszélgetés során, hogy Kis Bori vagyok Bivalybicskázóból vagy Nagy Mari Alsókacagányból? Nem kell adat hitelesítés az oldal használatához, és milyen jogon kér számon ilyesmit bárki, aki maga is amomin felhasználó?
106. bd55e3f068 (válaszként erre: 102. - Talofa)
2012. nov. 14. 12:26
Te most mosolyogva beszóltál, vagy az olykor címzetlen minősítéseid félreérthetőek?
105. c716dc4eab (válaszként erre: 100. - Air)
2012. nov. 14. 12:15
de kár hogy nem Andi vagy:))))))
104. air (válaszként erre: 101. - Bd55e3f068)
2012. nov. 14. 12:14
Nem igazán tudok már azonosulni már személytelen történetekkel ,így a véleményem ennyi .Majd ha tudom ,ki az illető majd válaszolok:)))
103. c716dc4eab (válaszként erre: 97. - Air)
2012. nov. 14. 12:14
Maradok itt a hoxán ha megengeded...ha nem akkor is. :)Ahoz képest hogy érdektelennek tartod, elég sokat kommolsz itt. Hogy mit olvasok mit nem közöd?Nem írtam ki nyilvános fórumot, nem ajánlgattam neked semmit szóval , te meg maradhatsz csendben akár:)))))
102. talofa (válaszként erre: 101. - Bd55e3f068)
2012. nov. 14. 12:13
Milyen igaz.....és ha mellette még rosszindúlatúak is,na akkor kivagyok...:)
101. bd55e3f068 (válaszként erre: 100. - Air)
2012. nov. 14. 12:09
Lehet. Azoknak a nagy része, akik jönnek a "név nélkül" dumával, nagy része "vajjal a fején" kiabál. Most különösen a bögyömben vannak ezek mutogatógépek, mert tegnap kettő is megtalált, és azóta sem közölte egyik sem a becsületes nevét. Milyen érdekes :D
100. air (válaszként erre: 99. - Bd55e3f068)
2012. nov. 14. 11:55
Nem tudom ,olyan érzésem van:))
99. bd55e3f068 (válaszként erre: 97. - Air)
2012. nov. 14. 11:54
A cikk története fiktív szerinted?
98. 74f8c12b8e (válaszként erre: 75. - 4244093cd0)
2012. nov. 14. 11:54

Leírtam a 9.hszben a véleményem a sztorijáról.


Egyébként igan,magát becsapja,de legalább azta becsapott érzést,amiben van,kimondja őszintén.nem hazudott:elmondta,hogy ő ringatta magát illúziókba,hisz a srác nem ígért semmit neki.Szerintem már ez egy nagy lépés,h nema szokásos mesét adja le: hogy a srác volta hülye,és hitegette mindenfélével.


Én úgy látom,hogy a szenvedélyt,meg a lila ködöt sokan keverik a szerelemmel,ebbe nem is nagyon szoktam beleszólni,mert túl bonyolult sokszor elmagyarázni.


Az idézettel igazad van.


A gyűrűről: szerintem sok nő hiszi azt/érzi úgy,hogy a jegygyűrű odanőtt az ujjára,levehetetlen.Enenk is lehet sok oka.

97. air (válaszként erre: 89. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 11:52
Így van ,én is véleményt írtam !Mivel fiktív történetnek gondolom ezért nem hiszem ,hogy fontos .Tudod vannak ilyen tanmesék pl. La Fontaine legszebb meséi,olvasgassad :))
96. 74f8c12b8e (válaszként erre: 74. - F3000dc5ef)
2012. nov. 14. 11:48

Valahol el kell kezdeni az őszinteséget,nem mindenkinek megy rögtön,helyzetben,arcba,a másiknak.

Van egy csomó ember,aki nem akar tudni semmit!! Rám is néztek könyörgően már,hogy :ki ne mondd!

Ha kimondom,az neki gyomronrúgás,és elterülés a földön,ki tudja meddig.

ezt csak azért írtam,hogy árnyaljam a szitut.


És innen nyilván nem tudjuk,hogy az ő vőlegéyne nem-e iylen típus,csak feltételezzük,hogy ő is őszinteségre vágyik.

2012. nov. 14. 11:14

Ha valóban fiatal,és előtte az élet,legyen is az!

Ne gyarapítsa má' a pocsék házasságok számát!

94. f3000dc5ef (válaszként erre: 93. - C716dc4eab)
2012. nov. 14. 11:13

Lemaradt az idézőjel :D


Végülis óvódáskorban még tök normális ...én, én, én, én..... :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook