Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sári Tamás nőgyógyász fórum

Sári Tamás nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2014. jún. 2. 21:58
És azt esetleg megtudnátok mondani, hogy hol rendel Sári Tamás nem magánban?
11. 1tündérke (válaszként erre: 1. - Csiga1170)
2013. aug. 12. 21:27

Szia csiga1170!


Én javaslom, hogy keresd meg S.Tamást. Majd ő eldönti, hogy tud-e vállalni.

Meg tudom adni a számát is, amennyiben érdekel, bár nem tudom, hogy aktuális-e még számodra a dolog.

Én nála/vele csináltam végig a várandós időszakomat, és neki köszönhetem, hogy egészséges fiacskám született a kezei között, bár császárral, de Ő akkor a lehető legjobb döntést hozta, s így maradtunk életben. Találkoztam egy másik hölggyel is, aki szintén arról mesélt, hogy nála szüli a lányát, mert előtte Ő mentette meg az életét, amikor 2 orvos is azt mondta neki,hogy megmarad a babája, amikor ő már vérzett 5hete....és Tamás azonnal a műtét mellett döntött, s így maradt a nő életben, egyébként a baba akkor már elhalt volt a méhében, s a hölgy is nagyon rosszul volt.... Szerintem mindig vannak olyan kiszámíthatatlan események, amelyek a szaktudást igényelik és a tudás mindennél fontosabb. Meg kell jegyeznem, hogy Tamás sem rángatja feleslegesen a kismamákat vizsgálatokra, hogyha minden rendben van. Ami pedig a kötelező vizsgálatokat illeti, hát azok kötelezőek....A sok páciens pedig azt bizonyítja, hogy elégedettek vele, megbíznak benne és emiatt bíznak a nők benne, a tudásában és a segítségében. Én azt tapasztaltam, hogy a rendelőben is mindenkivel kedves volt, a magánrendelés alkalmával úgyszintén...s meg lehet beszélni vele, ha a díj amit kér a vizsgálatért...rendben-e? Szerintem illedelmes, kedves és segítőkész...jah, és a szülés után is figyelmes! ..de mindenki döntsön a megérzése, belátása szerint, hogy kit választ.....

10. 1tündérke (válaszként erre: 9. - *ForróCsoki*)
2013. aug. 12. 21:16
Nagyon szimpatikus orvos Dr.Pásztor Norbert....fiatal és még tele ambícióval....kedves is és rendes is. Mindezt az alapján mondom, ahogy a vizitek során megismertem.
9. *ForróCsoki* (válaszként erre: 7. - Csiga1170)
2012. nov. 15. 08:30

Pásztor Norberthez és mint orvossal, emberrel egyaránt megvagyok elégedve vele.

Bármit lehet tőle kérdezni, türelmes, normális.


Párom is behívja a genetikai ultrahangokra, kérésre a klinikán 4D-re vált, hogy lefényképezhessük a monitort. Nem kell hozzá hetente rohangálni és elég korrekt áron van a magánrendelése is.

2012. nov. 13. 09:26

Én semmiképpen nem mennék hozzá!:(


Hallottam már saját kismamájával kiabálni a kórház folyosóján,és több ismerősöm is elpártolt tőle!

A pénzéhesség elnyomja az emberséget!:(

7. csiga1170 (válaszként erre: 5. - *ForróCsoki*)
2012. nov. 13. 08:58
Most néztem, hogy terhes vagy, kihez jársz ha megkérdezhetem?
6. csiga1170 (válaszként erre: 5. - *ForróCsoki*)
2012. nov. 13. 08:55
Én is hallottam már róla ilyeneket, meg hogy túl sok a betege, így azt sem tudja ki-kicsoda...viszont mivel őt ajánlotta a dokim, olyan gondban vagyok...
5. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - Csiga1170)
2012. nov. 13. 08:51

Nekem Párom személyesen ismeri.

Már koránt sem olyan jó orvos mint valaha volt. Állítólag nagyon pénzéhes lett.

Mi nem hozzá járunk.

4. .livia (válaszként erre: 3. - Csiga1170)
2012. nov. 13. 08:38
Csak szültem nála, én másik városban lakom, szóval szűrésekre nem hozzá megyek. De biztos, hogy szülni újra nála szülnék, ha úgy adódna.
3. csiga1170 (válaszként erre: 2. - .livia)
2012. nov. 13. 08:31
Hát igen, az tényleg nem most volt...nőgyógyászati szűrésekre azóta is hozzá jársz vagy csak nála szültél?
2012. nov. 13. 08:27

Szia!

Két babócámat szültem nála, igaz, nem mostanában (2003. és 2006.), de nagyon meg voltam vele elégedve.

2012. nov. 13. 08:24
Érdeklődni szeretnék, hogy Szegeden szült e valaki mostanában Sári Tamásnál? Most tudtam meg, hogy a nőgyógyászom már nem dolgozik és őt ajánlotta maga helyett. Nincs róla tapasztalatom, ezért várnék véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook