Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet a gond a facebook messenger androiddal? fórum

Mi lehet a gond a facebook messenger androiddal? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 12. 04:40
jav.: Először azt hittem, valaki feltörte, de kipróbáltam a gépen, és nem, működik, de a telefonomon nem engedi a facebook ugyanazt A JELSZÓT, amit eddig igen.
2012. nov. 12. 04:39

Mi lehet a gond a facebook messenger androiddal, ha ugyanazzal a jelszóval a gépen most is be tudok lépni, de az androidnál már nem engedi meg az okostelefonom.


Először azt hittem, valaki feltörte, de kipróbáltam a gépen, és nem, működik, de a telefonomon nem engedi a facebook ugyanazt, amit eddig igen.


Tegnap volt Budapesten hálózat kiesés, és addig nem volt vele gond, amióta vissza jött a hálózat, azóta a messengerbe nem enged belépni a rendszer.

Új regisztrálást kér, de ha azt megváltoztatom, akkor meg a gépen nem fogok tudni belépni.


Ki hogy van, volt vele, ha valaki találkozott ilyen problémával? Azt is megpróbáltam, hogy eltávolítottam a telómról, és újra telepítettem rá az android facebook messengert. Úgy sem működik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook