Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy cukrászdát, a napokban volt riport a rádióban róla, ismeri valaki? fórum

Keresek egy cukrászdát, a napokban volt riport a rádióban róla, ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 11. 21:35
Köszi a véleményt! A férjem és a gyerekeim is nagy csokiimádók (én is szeretem, de nem annyira mint ők) senki nem dohányzik (csak a fiam volt kocadohányos, de leszokott) és nagyon édesszájúak.
19. emagdi
2012. nov. 11. 21:17

jó hely:)

látványra is és ízre is szépek a termékeik (meg maga a bolt is).

persze annak, aki szereti az édességeket... aki cukorellenes annak nem fog tetszeni:)

2012. nov. 11. 20:58
Szombat délelőtti adásaikat szeretem. Nem tudom mindig hallgatni. Hétköznap délelőtt inkább.
2012. nov. 11. 20:43
Ugye Te pesti vagy? Akkor biztos hamarabb tudsz elmenni, majd írd már meg, milyen volt! Persze ha mégis én megyek előbb, akkor megírom.
16. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 15. - Tejespite)
2012. nov. 11. 20:12
Engem is kiváncsivá tettél :)
2012. nov. 11. 20:10
www.sugarshop.hu, ahogy Macs is írta. A Paulay Ede utcában és a IV.ker. Petőfi u. 5 alatt vannak boltjaik. Hát egyszer bemegyek körülnézni! Szimpatikus volt a hölgy a riportban is.
14. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 12. - Tejespite)
2012. nov. 11. 19:44
És melyik az a cukrászda?
2012. nov. 11. 19:44
Csak a tartalomjegyzékben nem említették, és mikor keresgéltem műsöron belül, akkor se sikerült odakattintanom. Akit érdekel hallgassa meg, Kumin Viktória riportjai a Korkóstoló végén, tegnapi műsor. És Horváth Eszter designcukrászdájáról van szó, arról amit Macs írt, habár én a nyalókára egyáltalán nem emlékeztem, de tényleg említi azt is. Köszi mindenkinek a segítséget!
2012. nov. 11. 19:41
MEGTALÁLTAM A RIPORTOT!
11. macs77
2012. nov. 11. 19:08

[link]

Én ezt ismerem - legalábbis itt biztos van óriásnyalóka is :)

10. Tejespite (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2012. nov. 11. 17:46
Mikor kérdezte a riporter a tulajt,h mit szól a többi cukrász, azt mondta, h akik írigykednek azzal vádolják őket, h milyen sokszínúek a termékek, biztos sok színezéket használnak, stb, és hogy neki ez esett a legrosszabbul, mert nagyon gondosan válogatják az alapanyagokat, h minden jó minőségű legyen, és itt mondta, h a csokoládét is azért nem Belgiumból hozatja, hanem Franciaországból. Itt egy kicsit azért meglepődtem. És h a mosdójuk olyan, h cukorkákkal van kirakva azt hiszem, h a mosdókagyló de nem biztos, mert itt bezavart a családom, és még több mindent is mondott a wc-ről, h miért olyan népszerű. Ezeket csak azért írom le, mert hátha vki jár oda vagy volt ott és az említettek alapján ráismer. Egyébként én a Daubner cukrászdában voltam egyszer, arról hallottam olyan sok jót, és h nem is 1x ők voltak az Év Cukrászdája. Nem csodálom, mert tényleg remek, szép és nagyon finom dolgai vannak.
2012. nov. 11. 17:32
ja, bocs, látom, ezt a lehetőséget már próbáltad
2012. nov. 11. 17:32

[link]


ez a Kossuth Hangtárja


állírsd be a napot, kiadja az összes műsort és rá lehet kattintani, meghallgathatod

2012. nov. 11. 17:15
Hát nem tudom :S Lehet,hogy nem ezt keresed,de ez a Cukrászda akkor is világszínvonalú.Bármit megcsinálnak és iszonyú klassz dolgokat is árulnak :) (imádom az óriásnyalókát például)
6. Tejespite (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2012. nov. 11. 17:13
Megnéztem a honlapjukat, sztem nem ez az. Egyrészt a beszélgetésben sokkal igényesebbnek tűnt a hölgy, minthogy helyesírási hiba v elírás legyen a honlapon, másrészt nem azt láttam visszaköszönni mint amit hallottam. De azért kösz!
5. Tejespite (válaszként erre: 3. - Töprengő)
2012. nov. 11. 17:09
Igen, meghallgattam a tegnapi Szombat délelőtt-öt a Hangtárban, mert arra gondoltam, de nem találtam, nyilván nem ott volt.
2012. nov. 11. 17:08
Nem hallottam,de ilyen cukrászda a Horváth újpesten.
2012. nov. 11. 17:07
Hangtár Kossuth rádió, ha ott volt.
2012. nov. 11. 17:06

Kicsit bővebben: Tegnap v tegnapelőtt volt egy riport a Kossuth rádióban, sajnos nem mindig hallottam, így azt sem tudom, melyik városban van, de nyilván Budapesten. Hátha a pestiek vagy akik a riportot hallották, tudnak segíteni. Egy hölgy vezeti a cukrászdát, egy háromszintes házat vettek anno a szülei, és mondták a lányuknak, h jó lenne vmi értelmeset kezdeni az egyik szinttel. A hölgy ekkor más szakmában dolgozott. Cukrászdát hoztak létre végülis, a hölgy volt Japánban és Amerikában is tanulni. A cukrászdában különleges formák, színek és ízek vannak, évszakonként változtatnak nem csak a repertoárjukon hanem a belső berendezésen is, Franciaországból hozatják az alapanyagot, és még említette,h a vendégeik többet fényképezkednek a wc-ben mint a cukrászdában, mert olyan érdekes és szép a wc. Szeretném megtudni, hol van ez a cukrászda, v mi a neve, h itt a neten is utána tudnék nézni.

Köszönöm

2012. nov. 11. 16:54
Keresek egy cukrászdát, a napokban volt riport a rádióban róla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook