Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Páréves Panasonic Plazma meghalt fórum

Páréves Panasonic Plazma meghalt (beszélgetős fórum)


2012. nov. 12. 16:54

Köszi a filmet, nagyon érdekes volt.


Természetesen bevizsgáltatom a Pana szervízben, és macerálni fogom a Panasonicot elég rendesen. Mások is ugyanígy jártak, úgyhog sok reményt nem fűzök hozzá.


Anyukám NDK-ban vett vasalója, amit 1970-ben vásárolt, még mindig tökéletesen működik!!!!!


Az utóbb 1-2 évben újat kellett vennem az alábbiakból:


- elektromos fogkefe, oral-b, kb 3 éves lehetett, ez volt 3.

-hajszárító, siemens, kb 5 éves lehetett

- hűtő, whirpool, 5 éves

- sony mp3 lejátszó, 3 éves ( a 15 éves walkman-em még működik!!!)

- vasaló, tefal, kb 8 éves lehetett (ez még bele is fér)

- HP nyomtató, kb 4 éves lehetett, majd az új HP nyomtatóm is elromlott fél év után, de szerencsére garanciális volt, így kaptam egy újat,

- telefonok, a mostani samsung 2 éves, de már félig halott (érintőképernyős)


Működik:

12 éve vásárolt noname mikró, és úgy melegít, hogy mindenki csodájára jár. SOha semmilyen baja nem volt.

-Tefal vízforraló, kb 10 éves. Semmi baja.

10. globus
2012. nov. 11. 20:10
Nyugodjon békében!
9. jstefan (válaszként erre: 1. - Bellavita21)
2012. nov. 11. 20:09
Elsősorban márkaszervizzel vizsgáltasd meg,ne a hibafelvevő adminisztrátor csaj hanem a műszerész nézze meg,és utána mondd hogy javíthatatlan.Nagyon sokszor kidobnak értékes eszközöket filléres alkatrész hibája miatt,mert azt olvasták a neten az énektanár blogjában hogy javíthatatlan. Én már kaptam bontásra, kidobásra szánt számítógépet ,és semmi más baja nem volt csak a tápegységében elszállt egy 50 Ft-os dióda amit pótoltam,és a gépet visszaadtam,azóta is kitünően működik.
2012. nov. 11. 20:05

erre csak ez lehet a szomorú válasz:

[link]

2012. nov. 11. 15:46
Őszinte részvétem. :/
6. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Bellavita21)
2012. nov. 11. 15:35
Én 3 éve jártam így, igaz nem plazma tv-vel, hanem a régi típusúval. Ez is Panasonic márkájú és összesen 3 évig húzta.
2012. nov. 11. 15:17

Hát igen, de azért brutál, hogy folyamatosan cserélgessem a háztartási eszközeimet. Drágalátós, kb 5 éves WHIRPOOL hűtőmet is ki kellett dobni, miután többtízezer forintot költöttem a különböző szervízekre, diagnózisra, azt mondták, dobjam ki. Most vettem egy Bosch-t. Remélem, nem hal meg egyhama.

Ez a Panasonic nagyon bánt, szerintem extrém, hogy 3 év után meghal, főleg, hogy alig néztem. Ha rendesen nézem, kb 3 órát naponta, akkor szerintem már másfél év után beadta volna a kulcsot, nagyon extrabrutáldurva. Gratulálok a Panasonicnak.- IDEAS FOR LIFE!!!! Nekem azt az ideát adta a Pana, hogy NEVER BUY A PANASONIC!!!!NEVER EVER!

2012. nov. 11. 14:45
Ez a fogyasztói társadalom.Ma már nem tartós cuccokat csinálnak,mint régen,hanem jó gagyikat,amit pár évente cserélni kell.Kérdezz meg egy szakembert,hogy mi a hiba és mi a várható ktg.Ha horror,akkor inkább add el alkatrésznek a tv-d.
3. Bellavita21 (válaszként erre: 2. - 8a9f750ff1)
2012. nov. 11. 14:37
Igen, én is ezt sejtem. Amúgy ha ez lesz a válasz, a létező összes internetes lehetőségen le fogom írni az esetet, más eszközöm nincsen....
2012. nov. 11. 14:34

Édesapáméknak a garancia lejárta utáni hónapban romlott el a Panasonic plazmatévéje. Nem tudom, ugyanez volt-e a baja, kb. 50 ezer lett volna a javítás. Nem kérték...


Próbálkoztunk, hogy most járt le a garancia és azért ez nem normális dolog, csinálják még meg garanciálisan, de semmi.

2012. nov. 11. 14:30

Sziasztok,


2009-ben vásárolt Panasonic TH 37PV80-as plazmatévém meghalt. 7 villanásos jelzést ad a lámpája, külföldi oldalakon azt olvastam, hogy ez egy nagyon nagy bajt jelent, SV/SC/SD meghibásodás, aminek cseréje nem is biztos, hogy lehetséges, vagy ha igen horror áron. S azt is olvastam, hogy ez egy szériahiba, és emiatt a Panasonic meg is hosszabbította a garanciát, mert bizonyos számú óra után a tv -nél kijön a hiba. Mivel keveset néztem tévét, nekem természetesen a garanciális idő lejárta után jött ez elő. Mit tudtok erről? Mit csináljak? Azért elég luxus, hogy 3 évente új tévét kelljen vennem, főleg, hogy most pénzem sincs rá!!!! Segítsetek! A páréves hűtőmet is most nyáron kellett kidobni, totál kivagyok, hogy a baromi drága termékeket párévente le kell cserélni....

Ha horrorárú lesz a javítás, szerintetek fordulhatok a Panasonic-hoz jogorvoslatért? Ez egyébként normális, más tévé is meghal ennyi idősen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook