Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon mit állítanak be az ismerőseim, hogy nem látom kinek mit ír az üzenő falára vagy milyen képhez szól hozzá? fórum

Facebookon mit állítanak be az ismerőseim, hogy nem látom kinek mit ír az üzenő falára vagy milyen képhez szól hozzá? (beszélgetős fórum)


11. jstefan (válaszként erre: 6. - Tavasz007)
2012. nov. 12. 17:52
Kipróbáltam mert két néven vagyok fent a facen, így van ahogy leírtam,nálam így működik.
2012. nov. 11. 13:54
Értem azért köszi:(
9. tavasz007 (válaszként erre: 7. - Jennyke 1)
2012. nov. 11. 12:36

en ugy tudom, hogy nem lehet! sajnos ezt pont nem! azt be tudod allitani, hogy ki lassa az allapotod, de ha olyat lajkolsz, vag olyan kep ala irsz kommentet, aminek a tulajanak a profilja public, vagy baratok baratja lathatja, akkor sajnos nincs mit tenni, en is utalom!!



amugy atvesezheted a szabalyzatot, en mar neztem, es ott irjak ok is, hogy azt sajnos nem lehet beallitani, de dolgoznak rajta, talan.

2012. nov. 11. 09:59

Beállíthatom, hogy ki láthassa és ki ne a dolgaimat.

Ez magánügy.

2012. nov. 11. 09:23
Na igen nem szeretném, hogy lássák mit like okolok sokan ezzel piszkálnak és e képek alá szoktam irni megjegyzést és ezt már nem szeretném ha sokan látnák
6. tavasz007 (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2012. nov. 11. 09:11
szerintem ez nem igy van! ha te kiutod a like commenteket pl. te nem latod az ovet, mert nem erdekel, hiszen ezert utotted ki, de o latja tovabbra is a tiedet. Sajnos ilyet meg nem talalt fel a facebbook, pedig jo lenne.
5. jstefan (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2012. nov. 10. 22:51
Azért nem látod az ismerőseid hozzászólását mert letíltották a nevednél "mutatás a hírekben" funkciót.Ha te is le akarsz valakit tíltani hogy ne lássa mit írsz akkor rákattintasz az ismerőseid szóra ,ekkor megjelenik az összes ismerős képe ,és ha a nevére húzod az egeret utána ismét az ismerősök szóra, akkor megjelenik a "mutatás a hírekben" ,ha ott a kijelölést megszünteted akkor nem látja mit írsz,de te sem látod az ő hozzászólásait.
2012. nov. 10. 22:37

Úgy állíthatod be minden bejegyzés előtt, ahogy akarod, de lehet állandóra olyan is, hogy csak ismerősök. De azt az adatvédelemnél is be lehet úgy állítani, hogy az egész profilod csak ismerősök láthassák..


Csak ne felejtsd el, amikor kiválasztod, hogy egyéni, akkor felülre azok, akik láthatják, alul meg azok, akik nem láthatják.


De ezt csak akkor érdemes, ha olyat osztasz meg, amiről nem akarod, hogy az ismerőseid közül is bárki lássa.

3. jennyke 1 (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2012. nov. 10. 22:28
Értem.és így akkor nem látják majd azok a bizonyos emberek milyen képet like-olok vagy éppen kinek az üzi falára irok?
2012. nov. 10. 22:25

Abba a sorba, ahová írsz, ott van egy alap kérdés, hogy mi jár a fejedben, ez a kezdőoldalas résznél, a közös üzenőfalnál:


van az elküld mellett egy nyilacska, és ott arra rákattintva legörgetve beírod a felső sorba, ha csupán 1-2 ember láthatja, amit beírsz, az alsó részen meg azokat kell kiválasztani, akik ne lássák, amit te írsz.


De ahhoz az egyénit kell kiválasztani.

2012. nov. 10. 22:23
Hol lehet ezt beállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook