Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szemüvegesen megpróbálkozhatok a katonasággal? fórum

Szemüvegesen megpróbálkozhatok a katonasággal? (tudásbázis kérdés)

10. Mari20
2012. nov. 10. 19:11
szerintem igen
2012. nov. 10. 19:03

Köszönöm a válaszokat.

Az erőnléti felvételnek már utána olvastam, ha felkészül az ember nem tűnik vészesnek.

Akkor felkeresem a toborzóirodátott csak tudnak közelebbit mondani.

8. jstefan (válaszként erre: 1. - Pöttyi)
2012. nov. 10. 18:23
Mindegyik katonai toborzóirodában jelentősen növekvő túljelentkezés van! Nagyon szigorú elvárásoknak kell megfelelni!!!! Különösen a külföldi,például-(Paris-Aubagne)-jelentkezés esetén! A nagyfokú létszám miatt van lehetőség a sorozóbizottságoknak válogatni a jelentkezők közül,ezért ha van kiválóbb adottságú jelölt aki minden szempontból jobb akkor azt veszik fel elsősorban.A szemüveg elvileg nem kizáró ok, de a nagyon kemény kiképzés során akadály lehet a feladat hibátlan teljesítésében,ezért ma már ritkán választanak szemüvegest.Én azt tanácsolom hogy keress egy civil foglalkozást,mert jó katonának születni kell!!!
2012. nov. 10. 17:16
ha jelentkezel elküldenek orvosi alkalmassagi vizsgalatra, majd az orvos eldönti. a ferjem is katona, szemüveges is, es eddig meg mindig alkalmas volt az evenkenti, ketevenkenti vizsgalaton.
2012. nov. 10. 16:53
Mint láttuk Marosi Ádám olimpikon is katona lett, aki szintén szemüveges. Tehát lehet
2012. nov. 10. 16:48
Attól függ, milyen dioptriás a szemed.
2012. nov. 10. 16:47
A honvedelem.hu-n elérhető tájékoztatás nem tartalmazza, hogy a szemüveg kizáró ok.
2012. nov. 10. 16:43
Sok kizáró ok lehet, például komoly erőnléti alkalmassági vizsgájuk van.
2012. nov. 10. 16:41
Gondolkodtat a katonaság, még nem voltam toborzóirodában mert valahol olvastam hogy kizáró ok, hogy szemüveges vagyok. Igaz ez?
2012. nov. 10. 16:39
Szemüvegesen megprobálkozhatok a katonasággal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook