Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik ismeritek Debrecenben dr Lukács Jánost, mi a véleményetek? fórum

Akik ismeritek Debrecenben dr Lukács Jánost, mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


27. erasmus30 (válaszként erre: 25. - Palomita)
2013. jan. 23. 19:51

Szia! Mi miatt vagy rá pipa?

Igen, tudom mi a problémája, de ezt nem szeretném megosztani, nekem is csak bizalmasan mondták el. Hívjátok fel nyugodtan, felveszi a telefont és elmondja, hogy fogad-e. Engem fogadott.

26. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 25. - Palomita)
2013. jan. 22. 17:52

Szia!

Megosztod velünk a "problémát"? Csak hogy erre vagy ilyenre is számoljunk vele.

Persze csak ha nem túl személyes.

2013. jan. 22. 12:16

Sziasztok!


Én ismerem a doktort, alapjában véve elégedett vagyok vele, bár van egy dolog, ami miatt eléggé pipa lettem rá. :S


Erasmus! Kiderítetted már, hogy mi a probléma? Csak mert lassan nekem is mennem kéne hozzá és szeretném tudni, hogy hogy is áll most a helyzet nála.


Monic, sajnálom a dolgot! :(

2013. jan. 4. 21:46
Persze megosztom, csak előbb ki kell derítenem mi történt vele.
23. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 22. - Erasmus30)
2013. jan. 4. 18:04
Passz. Nem tudom, én semmit nem hallottam. De ha tudsz valamit, megosztod velünk? Köszi!
2013. jan. 4. 15:39
Sziasztok! Tudom, hogy nem ide tartozik a kérdés, talán topikot kellene nyitnom, de láttam olyanok vagytok itt akik ismerik Lukács doktort. Szeretném kérdezni, hogy tudtok róla valamit mi történt vele mostanság, hogy nem lehet sehol elérni? Eddig visszahívott, ha kerestem és nem tudta felvenni és most meg semmi. Időpontot szeretnék hozzá kérni, de nagyon nehéz.
21. erasmus30 (válaszként erre: 20. - Monic3)
2013. jan. 4. 15:35
Szia! Sajnálom ami veled történt. Biztos sokat segített Lukács doki utána is, támogatott lelkileg. Nem szabad feladni, idővel jobb lesz, én tudom.
20. monic3
2012. dec. 27. 10:27
Sziasztok! Jó ideje nem voltam itt és most sincs jó hírem. Sajnos megismertem Lukács doktor emberségét. 15 hetesen bevéreztem és felhívtam mit tegyek, azt mondta, hogy találkozzunk azonnal a klinikán. Megnézett ultrahanggal és könnyes szemekkel közölte, hogy nem fejlődött a baba és már szívhang sincs. Be kellett fejeznie. Mindennap bejött meglátogatni és még sokszor fel is hívott, hogy jól vagyok-e. A nővérektől is érdeklődött rólam.
19. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 18. - Monic3)
2012. dec. 5. 11:38

Köszi, hogy megosztottad velünk!! Ez így már tiszta. Ha lehetne, nem kérhetném el privátban én is a számát????! Nem gond, ha nem. Csak megkérdeztem. :) Majd elcsípem valahogy akkor majd, ha már aktuális lesz.

Bár még babás nem vagyok, de..szeretném én is őt keresni majd valamikor. :)

18. monic3
2012. dec. 5. 10:47

Sziasztok!

Na voltam Lukács dokinál a klinikán. Elhűltem milyen sokan vannak hozzá. Velem nagyon kedves volt, két-három hetente kellesz mennem majd hozzá. Figyelmes volt velem, az eddigi leleteimet is rendesen átolvasta. Rákérdeztem, hogy a magánjába kell-e majd mennem, azt mondta, csak akkor ha én azt szeretném, de mondtam, hogy nekem megfelel a klinika is. Ideadta a telefonszámát, amin elérhetem, ha bármi gondom adódna.

Viszont arról nem nyilatkozott, hogy a szülésért mennyit kér, azt mondta majd döntsem én el, mennyire elégedtem meg a "munkájával".

2012. nov. 13. 13:31
Szerintem pedig az a célravezető ha megkérdezed. Miért sértődne meg, Max nem mond semmit! Egyébként én találkoztam más kismamájával is, amikor én voltam terhes. Annyit adtak mint én.
16. monic3
2012. nov. 13. 12:17

A régi dokim megsértődne, ha kerek-perec megkérdezném mennyi a szülési tarifája. És ha ő is ilyen?

Másrészről, én úgy akarok hozzá elmenni, hogy ne égjen a pofám utána, hogy seggre ülök az árától és nem tudom kifizetni, s kereshetek másik dokit. Egy orvossal akarom végig csinálni, s ha elégedett vagyok, akkor utána is maradnék nála.

Tudod, sokan bármit megtennének azért, hogy gyerekük legyen és amikor összejön, cseppet sem tűnik drágának a 100 ezer, amikor már kitudja mennyit költöttek lombikra, meg ilyen-olyan vizsgálatokra. Lehet,ilyen anyukák adnak 100-at.

2012. nov. 13. 12:00
Figyeljetek csajok. Mondok én valamit erről a honoráriumról. A legtutibb ha szemtől szembe megkérdezed a dokit! Ha meg nem akarod, akkor én nem akartam anno, akkor annyit adsz amennyit jónak gondolsz. Hallani mindent lehet. Némely anyuka teljesen el van szállva. A francnak kellene egy szülésért százezreket fizetni???????!!!!!!! No meg összebratyizni a dokival stb.. Legyen rendes, oda kell adni amit megérdemel és kész. És lehet nem itt a legjobb kérdezgetni , pláne nem azokat akik éppen benne vannak vagy nem régen szültek. Pszichológiai szempontból nem helyes, hiszen az érzelmek és a hormonok dominálnak nem a józan ész.
14. monic3 (válaszként erre: 13. - 3f5c7e70e6)
2012. nov. 11. 21:06

Ebből a történetből nekem, úgy tűnik, hogy lelkiismeretes.


Honorárium terén milyen nagy dolgokat hallottál? Priviben is jó,ha leírod.

13. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Monic3)
2012. nov. 11. 07:54

Szia!

Az én történetem hosszú, nem írom le az előzményeket, de találkoztam vele már "sajnos".


Szóval szülés után ő fejezte be a folyamatot, meg kellett műtenie. Lejött a szobába, bemutatkozott, elmondta, hogy ő fogja befejezni és ne aggódjak, nem lesz semmi baj.

Majd visszajött, hogy indulunk.

Felvittek a szülőszobára, nagyon kedves volt. Elaludtam ugyan, de miután felébredtem már nem volt ott.

Levittek a szobába, és kis idő után már jött is. Elmagyarázott mindent, de mindent. Majd elment.

Többször visszajött megnézte, hogy jól vagyok-e, megnézte a vérzést, még a műtét utáni reggel is. Akkor újra kérdeztünk még pár dolgot a férjemmel és újra elmagyarázott mindent.


Nem volt fogadott orvosom, nem is lehetett, de nagyon meg voltunk vele elégedve. Nagyon emberi volt és megértő, türelmes és segítőkész.


Ha újra babás leszek, akkor mindenképpen szeretnék vele konzultálni és beszélni. Ami nekem külön jó pont, hogy genetikus is.


A honorárium...engem is érdekelne, mert hallottam nagyon nagy dolgokat is.

Szóval ha valaki tud erről valamit, akkor megköszönném én is a privátot :).

12. monic3 (válaszként erre: 11. - Kisgynevtanonc)
2012. nov. 10. 16:26
Az a lényeg, hogy odaért mire kellett. S ha, nem vagyok túl indiszkrét, te mennyit adtál neki. Jó priviben is.
11. kisgynevtanonc (válaszként erre: 10. - Monic3)
2012. nov. 10. 16:20
23 körül folyt el a magzatvizem, éjfélre értem be, akkor hívtam fel. Felvette, mondta nem jön még be, de értesül a kollégáktól folyamatosan mi a helyzet. Kicsit később mikor megvizsgáltak borotválás stb... hívott, mondta ne aggódjak amikor kell, jön. Erre kb hajnal kettőre benn volt.....
10. monic3
2012. nov. 10. 15:50
Komplikált eset vagyok, szimplán csak szülni akarok, az sem érdekel, ha nem gátvédelemmel, csak legyen elérhető, akár éjszaka is.
2012. nov. 10. 15:46
Atz én nem tudom mire vágysz :) Alapos , lelkiismeretes. Mit szeretnél még? Velem nem volt annyira közvetlen, simán mint egy orvos és egy "beteg". Két gyerekem van, mindkettőt nála szültem. Ott volt, jelen volt mint orvos, de mondjuk olyan segítséget pl hogy hogyan szüljek, pózok vagy valami, olyat nem kaptam. Bár szerintem ez nem is az ő dolga. Tehát megbízhatsz benne 1000%-ig, mint orvosban.
8. monic3 (válaszként erre: 7. - Kisgynevtanonc)
2012. nov. 10. 15:19
Ennyire közvetlen? Mondjuk én nem nyaralni akarok, hanem szülni nála, s jó volna tudni mennyre lehet rá számítani.
2012. nov. 10. 15:16
Rendes. Van aki annyira közel került hozzá hogy együtt mennek nyaralni... Itt dicsekedett vele egy hölgy, passz ezt nem tudom. Velem szimplán normális volt, semmi extra. Nagyon figyelmes, alapos, megbízható. Csak jót tudok mondani róla.
2012. nov. 10. 15:14
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy emberileg milyen?
5. monic3 (válaszként erre: 4. - Kisgynevtanonc)
2012. nov. 10. 15:13
köszi, megnézem.
2012. nov. 10. 15:12
3. monic3 (válaszként erre: 2. - Feszterkem17)
2012. nov. 10. 14:58
Van magánrendelője is vagy csak a klinikán fogad?
2012. nov. 10. 14:55
azt mondjak nagyon keves nala az idöpont.De állítólag nagyon rendes.Én Zatik Jánoshoz jarok..
2012. nov. 10. 14:54
Most költöztem Debrecenbe, és nem igen ismerek senkit a városban. Most 9 hetes terhes vagyok és azt már eldöntöttem, hogy a klinikán szeretnék szülni egy méhsövény műtét után, idáig őt ajánlották, hogy vele könnyen végig lehet csinálni a 9 hónapot. Véleményeket szeretnék róla, aki ismeri légyszi írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook